35048
  • wardogzombie
    #8867
    akit érint tömörüljön a skunk dogzon most.
  • tpM
    #8866
    köcsögszacselespectznac-nak lenni jó
    jól hátbatámadni az ellenésget hangtompított AK-val nagyon feelinges!
  • bbchris
    #8865
    OICW-s addons már fenn van valahol ?
  • Fürtös
    #8864
    Mi van veletek srácok?
    Mikor én közétek keveredtem akkor nem igy mentek a dolgok...
    Ezután valaghogy nem is csodálkozom rajta,hogy minden ujonc East oldalon kötött ki és ott neveltünk belölük köcsögszacselespectznacokat
    Remélem egyszer visszataláltok a helyes utra...
    Azt hiszem nem semmiért hullott szét ennyire ez a társaság...
    Seeawed erre a kommentre kérlek ne tegyél megjegyzéseket!
  • [NST]Cifu
    #8863
    Na, most nekiállok, és szépen végig törlöm a hsz.-eket. Nem ok nélkül voltam rohadt csendben a topicban, mert a sok flémen kívűl gyakorlatilag nagy nulla lett a topic színvonala...
  • wardogzombie
    #8861
    egy kicsit kiteszem a lábam az országbol és máris egymás torkának ugrotok?
  • havercsotány
    #8860
    ..............NA BELEHET FEJEZNI A TEREM BÚRÁJÁT NEKIJE!!!!
  • bbchris
    #8859
    Tudom nem is fogok erről írni többet . Így is hálás köszönet azoknak akik segítettek a küldetés szerkesztésben és nem szeretném szétoffolni tovább a topicot ezentúl csak az Armával kapcsolatban írok .
  • bbchris
    #8856
    A hang probléma az Armában javult valamelyest miután upgradeltem az SB audigy drivert , automatice mindent felülírt és így most jobb . Most már nem tűnik el a hang , csak amikor a tankban vagyok akkor nem hallom még mikor meglőnek csak sípol és semmi durranás . Kikapcsoltam az EAX-ot és a HW-s gyorsítást is , sajna ugyanaz a baj .
  • DummyBoy
    #8854
    Egy kis off:

    Mielőtt egymás torkának ugrotok ...

    Szvsz én sem gondolom hogy bárki a 7th-ból csítelne, de mivel az Ő szerverük volt az egyik leglátogatottab ranked , így gondolom arra gondolt ...

    És ne felejtsétek el azt sem, hogy a BF2-re külön jellemző volt hogy a noobok lecsíterezzék a komolyabb játékosokat a qrva animációk miatt ... meg mer jobbak :)

    Szóval szvsz nem volt itt szó a játékosokról :)
  • fkubi
    #8853
    "... aki ha jatszani akar multiban inkabb elmegy nemet szerverre ..."

    Alakul :)
  • joebacsi
    #8852
    arma bf2 után kissé nehezen kezelhetőnek tűnik (illetve a reálisabb embermozgás nehézkesebbé teszi)

    beszélj vsly-al, ő ahogy láttam viszonylag sokat tolta a közelmúltban, pedig ő is ugyanúgy hetedikes vietnámi veterán, mint te :D
  • tpM
    #8851
    "...kornyeketekre is tegye a labat! "
    Aha nem lenne jobb ugy visszaadni a sok faszlámázást, hogy jól agyonlövöm az illetőt a serveren? hent is lenne meg ki is adnátok magatokból a sok gőzt ;)
  • norBOSS
    #8848
    Hát én most őszinte leszek hozzátok:ez nekem nem tetszik sajna!!!Biztos van valami benne amiért játszátok de nekem azért ennél nagyobbak az elvárásaim játékkal kapcsolatban!!Azért ha tudsz bbchris keressél + BF2 szerveren!!!KÉRLEK!!!!!!BF2-ben:eX.NorBoss néven futok!!!
  • Bogdogege
    #8843
    Szia NORBOSS
  • tpM
    #8838
    ^^
  • L H Oswald HUN
    #8831
    Szevasz!
  • wardogzombie
    #8830
    oksa jó éjt mindenkinek szewasztok
  • pooh
    #8829
    jáccál még, és rájösz vannak csodák!, mindegy milyen nemzetiségű lehet magyar is!
  • wardogzombie
    #8827
    egyet nem értek de nem akarom csíternek kinevezni az illetöt hogy a retkesbe van az hogy hasalok a rádióállomással szemben lévő dombon tökig a gazban meglát a faszi szemböl az még oké jó szeme van de hogy rálövök keresztül megy rajta a skuló és mögötte porzik a földön ez már azé durva.nem magyar volt vmi külföldi.
  • wardogzombie
    #8826
    ezért még megfizetsz
  • wardogzombie
    #8825
    nem baszogatás képpen irtam nyugi.tök egyedül voltam a rádióállomás közepén akár 8 méter is lehetett de szó mi szó szép megoldás volt
  • tpM
    #8823
    Nem... felmentem 1 dombra AK74wPSO-1-el s hallom, hogy valaki lövöldözik mellettem odanézek erre 1 amcsi na G36K optikába belenéz, elsütőbillentyű meghúz, szokásos killed by felirat


    #8822:
    ...
  • pooh
    #8822
    mi van tempi, ilyen nagy ember lettél? ezt nevezem!
  • wardogzombie
    #8821
    az a 8 méterröl pofán lövés nem 800 méterröl jött?tudod melyikre gondolok.
  • tpM
    #8820
    ;>
  • Seaweed
    #8818
    "neked tpM ;)"


    pfffffffff
  • tpM
    #8817
    neked tpM ;)
    Ja holnap is mehet 1! ArmAHu serveren is crCTI nemtomhányas legujabb változata.
    szükséges addonok
    ja hangkomunikáció TS-en szokott lezajlani :>
    adress: www.arma.hu
  • L H Oswald HUN
    #8816
    Holnap mehet megint egy kis hartz.
    Tempi?
  • wardogzombie
    #8815
    kössz a gémet aki most volt fent a skunk dogz-on jó volt folyt köv.
  • m1c1mack0
    #8814
    ááááá duma duam duma jatek meg sose...
  • wardogzombie
    #8813
    nem hát ez jobb bár nekem is fent van a másik is de hanyagolom
  • hetti
    #8812
    BF2-t és a ArmA-t összehasonlitani???
    nem ugyan az a kategoria.....
  • tpM
    #8811
    Csíterek mer lelőttek, mi? :)
    Az emberek halnak maguktól pedig az, hogy kapsz a fejedbe 1 lövedéket és akkor ugyebár nem hallod a hangot.
    ennyi.
    #8807
    hangulatosabb a BF? nem játszottál még OFPHu AP5-ös multit...
  • Icebird
    #8810
    Igazad van! Nem is értem mért nem BF2-vel foglalkozol akkor, ahelyett hogy itt erőlködsz?!:)
    Nem kell itt senkit meggyőzni már hogy jó vagy rossz az ArmA, az már úgy gondolom jó pár hónapja lezajlott és az itt lévők nevében aszhem nyugodtan mondhatom hogy ezt nem is akarjuk újra napirendre hozni!:)
  • Gauge
    #8809
    eez gy félig kész szimulátor...tele van hibákkal! Ráádásul tegnap fent voltam pár szerveren , de mindenhol köcsög csiterek voltak, szal multizni sem lehet normálisan... (az emberek haltak maguktól) .


    Szerintem egyébként meg nincs akkora különség BF2 és ArmA között. Valóban vannak nem reális funkciói a BF2-nek, de egyelőre az jobban játszható...
  • blash
    #8808
    "Enables some kind of super AI that hears and sses more and has better tactics. This is for both friendly and enemy sides."

    http://armed-assault.eu/index.php/Dedicated_Server_Profile


    Elvileg ugyesebbek tole, s persze mindket oldalt.
  • bbchris
    #8807
    A Super Ai az hol érvényesül ? A saját vagy az ellenséges oldalon ? Ok tudom hogy lehet láma kérdés de sajna fogalmam nincs .

    Hang - Akkor nem csak nálam van ez a baj ez részben megnyugtatott .

    Még mindig látom van egy-két emberke aki a BF2-vel hasonlítgat annak én is írnék hogy a BF2 az Arcade !!! Az Arma pedig szimulator . A valóságban hol látni ugráló pattogó katonákat lövöldözés közben ?! Nyilván valóban hangulatosabb a BF2 az tény de nem a valóság . De javaslom akik kritizálják az Armát azok játszanak a Stalkerral stb , egy akkora vacakra sikerült játékot életemben nem láttam még . A Grafik az kíváló meg csodálatos aztán azon kívül meg semmi . Egy tárat az ellenségbe mondhatom kíválóra sikerült .
  • debHUKK
    #8806
    szerintem is, de ez van eszt kell szeretni vagy lehet más fosszarszutyokhányadék árkád fpssel játszani
  • lee56
    #8805
    Csak szerintem gáz, hogy 5-6 patch és több hónap várakozás kell, hogy egy gaménak nooormális hangjai legyenek.