35048
  • tpM
    #8907
    Ezaz nézzétek csak az ArmAHu-t! a csetbox tök jó :>
  • Icebird
    #8906
    Elhangzott itt hogy mennyire pörög ez a topic és hogy az arma.hu megvan halva. Talán azért mert ott nincs ez a "flame háború", csak a témához kapcsolódó megnyilvánulások. Külön meg fent van tartva egy dühöngő a gyengébb idegzetűeknek!:)
  • Alwares
    #8905
    Nemtom megcsinálni a Direct Hit nevű küldit, egy ideig mindig sikerült elvinni, az első egy-két tankot ki is tudom lőni de valahogy mindig meghalok :(
  • wardogzombie
    #8904
    meg az a majszy vagy ki a tököm
  • wardogzombie
    #8903
    most jöttünk le. jó volt kár hogy nem voltál te is.
  • tpM
    #8902
    Életkor meg nem számít.Én 14évesen kezdem OFP-zni multiban s 1-2 friendlit leszámitva jó volt :D
  • tpM
    #8901
    aha de zavarja is a nyugati barátainkat?! max nekik 100FPS helyett van 50 ennyi.
  • wardogzombie
    #8900
    láttam a stingerek még mindig ott hevertek
  • debHUKK
    #8899
    az értelmi színvonal nem áll egyenes arányban az életkorral
    és ha mégis, akkor is van mindenkinek gyengébb pillanata
    és ha épp akkor jut eszébe feljönni az esgére...
  • pedro870
    #8898
    mert ezek itt viccből nyomják, és élvezik....én kevésbé
  • PhantomAss
    #8897
    még nem hangzott el a faszláma szó.....
  • fkubi
    #8896
    Ammo bug az armaban is?
    Dejo :/
  • debHUKK
    #8895
    Gondolom nincs szükséged tanácsokra de mivel elég elfajultak a dolgok, kéretlenül is adnék egyet.
    Egyszerűen törölj minden hozzászólást ami:
    1. nem az armaval kapcsolatos kérdés
    2. vagy arra adott válasz,
    3. vagy armaval kapcsolatos közérdekű info.
    Aztán ha megkomolyodnak az emberek, vagy elszoknak innen a csak flamelés miatt ideszokó (bocsánat a kifejezésért) fszlmk, akkor megint lehetne lazítani.

    Persze a fenti direktívák alapján töröld ezt is, de ha lehet utoljára... ;)
  • bbchris
    #8894
    Ok , kipróbáljuk este aztán remélem sikerül is . Köszi a segítséget .
  • tpM
    #8893
    Mentem, csak aztán jött 1 bug: kb 10000 AA launcher lett a földön a lőszeresláda mellett s ~10FPS lett :\
  • [NST]Cifu
    #8892
    Lehet trigerbe is (van ilyen parancs), de ha úgyis csak gyorsan össze akarod dobni a küldit, akkor ne foglalkoz vele, a küldi elején majd fogjátok magatokat, és járműbe parancsoljátok az embereket.
  • bbchris
    #8891
    Nahh próbálom , akkor most a láma kérdésem : egy kicsit részletesebben leírnád hogyan kell azt a Mount parancsot kiadni ? Játék közben vagy egy triggerbe kell ?!
  • TS Zolly
    #8890
    Ne magadból indulj ki :P
  • Kandurex
    #8889
    Én benne vagyok, hogy leírod azt a pár személyt akik nem bírnak magukkal, aztán pár hetes kényszerszünetre küldjük őket.
  • [NST]Cifu
    #8888
    Amint látod, én sem tudok rendet tartani, bárhogy is kérlelek mindenkit.
  • bakvarnyu
    #8887
    Ezen én is csodálkozok ami itt megy, ennyire még a BF2 fórumban se fajultak el a dolgok pedig ott az átlagéletkor gyanítom jóval alacsonyabb mint itt.
  • [NST]Cifu
    #8886
    Csinálsz két gyalogos szakaszt, állísd mindet playable-ra, és rakj melléjük üres járműveket, majd a Co-op kezdetén ki lehet adni a mount parancsot és kész.
  • Kandurex
    #8885
    Valószínűleg új házigazda kell a topikba, valaki jelentkezzen a célra.

    Mindattól függetlenül, hogy szerintem messzemenőleg Cifu a legalkalmasabb rá.
  • Seaweed
    #8884
    Ertem..szoval az nalad rendben van hogy itt allandoan megy az anyazas, leptem nyomom egymast szapuljak az emberek (nem! nemmiattam van..tessek visszalapozni..hozza se szoltam csak olvastam...de betelt a pohar!)...aztan a fof*szfejek magukat fenyezik hogy mekkora mayerek....es megismetlem ha valakinek ez nem tetszik az kussoljon mert nincs igaza es gyokerul viselkedik?!
    Hat tudod mit! Akkor igen gyoker vagyok...de legalabb egyenes, es az elveim szerint elek....es lesz*rom errol ki mit gondol. Az se erdekel ha magamraharagitom a fel vilagot...azt is leszarom..de nem fogok par senkihazi szar alak miatt meghunyaszkodni....raadasul meg ha vedik is oket akkor aztan vegkepp kiakad az igazsagerzetem mutatoja..es igen gyoker leszek!
  • [NST]Cifu
    #8883
    Légyszives te is hagyd abba, kérlek. Köszönöm.
  • Bucser
    #8882
    Jelenleg kurvára nincs igazad. És elég gyökérül viselkedsz.

    UFF.
  • bbchris
    #8881
    Nahh nekiállok egy jópofa küldetés összeütni , még kell este harcolnom M barátommal és addigra kész kell hogy legyen a pálya . Többieknek good hunting a netes harcban .

    Hogy lehet azt megcsinálni hogy 2 csapattal tudjunk menni Coop módban ? Itt értem azt hogy mindkettőnknek külön csapata legyen pl 2 db tankos osztag az egyikben ő lenne a Leader a másikban pedig én . Próbáltam úgy hogy ugye mindkettő playable de akkor is a saját csapathoz tud csak belépni azaz én vagyok a Leader . Ezt valahol a a Description.ext-ben kell beállítani ?
    A másik a küldetés elején a Briefingnél vannak kis képek és sajátot szeretnék hozzátenni de sajna nem tudom hogyan kell ez MP04.paa néven fut . Milyen rajzprogival kell ilyet csinálni ?

    Tudom láma kérdések de jó lenne az ilyen részleteket is megcsinálni .
  • [NST]Cifu
    #8880
    Ha neked így jobb, akkor megtettem efelé a szükséges lépéseket.
  • Seaweed
    #8879
    vicces hogy kovetkezetessegrol beszelsz....nah jo hagyjuk....ugyis en vagyok a "csunya gonosz"...leszarom.
  • Seaweed
    #8878
    "De a mihez tartás végett azért tegyük hozzá, hogy te sem vagy azért teljesen ártatlan a korábbi flémekben. "

    Mar bocs de ez hogy jon ide?! Ki allitotta ennek az ellenkezojet?! Szo nem volt itt errol! DE HA(!) kovetkezetes lettel volna akkor minden olyat kitorolsz ami valaszolasra okot adhat pl nekem, vagy barkinek...es ehhez meg csak akarmenyi honapot se kell visszolvasni....egyebkent erdekes...az hogy lehulyeznek, lefaszlamaznak, elkuldenek a picsaba embereket itt egyesek, az maradhat...de ha valakinek ez nem tetszeik az mar nem maradhat mert csuunya flame....höhö...partatlansag?! fenet...tehetetlenseg leginkabb!..akkor meg nem kell beletenyerelni..vagy hagyni kene ahogy van...vagy kovetkezetesen ellatni hazigazdai kotelezettsegeket*!

    idezek jo?!:
    "A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG"

    "A vége az lesz, hogy inkább leadom a házigizda jogot a topicról, mivel sajnos úgyse nagyon van miért ide benézni. Ha flémre vagyok kiváncsi, azt bárhol találhatok... :\"

    Hat talan tenyleg ez lenne a "megoldas" fele vezeto ut elso lepese!
  • [NST]Cifu
    #8877
    A #8862-es azért maradt meg, mert a törlést azidőben végeztem, amikor eme hsz keletkezett. Mivel azt a hsz.-t is töröltem, amire mutatot, ez is ment a kukába (következetesség: ha nincs meg az előzmény, az adott hsz. is értelmetlenné vált), csak éppen akkor olvastam el, amikor újra visszanéztem, látván újabb hsz.-ek vannak, és feltételeztem, hogy talán a törölgetésre való válasz lesz. Nem tévedtem.

    De ha így megy tovább, megint oda lyukadok ki, hogy csak a flémet törölgethetem tovább...

    Legyetek oly kedvesek, és ne egymást szapuljátok, elvileg a topic tárgya minden betérőt érdekel, legalábbis valamilyen formában. Ha másért nem, hát legalább a közös érdeklődési kör miatt egy kis tiszteletet tanusítson már mindenki a másik írányába. Köszönöm.
  • [NST]Cifu
    #8876
    Majd ha lesz egy kis időm, kitörölhetem az elmúlt cirka két hónap felét, most így hirtelen fél oldalt visszanézve a súlyosabbakat és az azokra menő válaszok estek áldozatul. De a mihez tartás végett azért tegyük hozzá, hogy te sem vagy azért teljesen ártatlan a korábbi flémekben.

    A vége az lesz, hogy inkább leadom a házigizda jogot a topicról, mivel sajnos úgyse nagyon van miért ide benézni. Ha flémre vagyok kiváncsi, azt bárhol találhatok... :\
  • Seaweed
    #8875
    erdekes...milyen veletlen hogy a #8862-es hsz megmaradt...nem voltam gepkozelben es mit latok mikor visszajovok munkabol....torolve lett az egesz csak epp a "jol megmondom" maradt meg a vegen...micsoda erdekesseg!
  • Bucser
    #8874
    Asszem általában ez a legutolsó vád ami CIFU-t érheti.
  • Seaweed
    #8873
    ott folytatod ahol abbahagytad.....ostoba ember vagy...es uj lemezed sincs
  • bucsher
    #8872
    rinya
  • Seaweed
    #8871
    egyoldaluan torolgetsz! torolj akkor mindent ami flame-ra adhat okot!
  • Bucser
    #8870
    Tactics, Techniques, and Procedures for ArmA
    Written by NeMeSiS
    Saturday, 28 April 2007
    Dslyecxi released a tactical guide for ArmA, its a long read (over 60 000 words!). But its recommended for everyone who wants to go a bit deeper into ArmA



    FORRÁS

    Az oldalért klikk a képre.
  • debHUKK
    #8869
    "köcsögszacselespectznacokat"
    by tpM?
    ;)
  • wardogzombie
    #8868
    jössz?