35048
  • alma2
    #9120
    Eddig oke, de uj securom van rajta... yasuval nem mukodik a megszokott modon.
  • blash
    #9119
    Csinal egy startbetapatch.bat file-t, amiben ez van:

    START "" /D"%CD%" /B "%CD%\beta\arma.exe" -mod=beta

    moge csaphatod me'g a -nosplash parametert, mer az jo
  • alma2
    #9118
    nekem nem csinalt valamiert, de ha csinaltam en is megkaptam a vertexes hibat, aztan meguntam felulcsaptam a betabol minden file-t akkor meg a securom magyarazott, a francba kellett nekem kolcson adni az eredetimet, igy nem tudom megnezni az 1.07 -et egyelore :)
  • debHUKK
    #9117
    csinál is egy ilyen parancsikont
  • alma2
    #9116
    Talan itt kerdezte valaki, a 1.07-es patchet -mod BETA -val kell inditani, amugy az eredeti 1.05 indul, de hat le van irva a readmeben...
  • alma2
    #9115
    1.06-ban javitanak erre utalo dolgot.
    biztos forceolni kell valahogy, hogy legyartsa maganak, ha regebbi verzio.
    5151 - Fixed: Retail version doesn't try to compile shaders now unless being specifically asked to generate them
  • tpM
    #9114
    Azér béta mer van 0.0000001% esély, hogy CTD-lesz ennyi.Simán fel lehet rakni nekem eddig semmi gond nem származott belőle.(csak 4gigás modmappát csinál^^)
  • lee56
    #9113
    Bár már lassan eltünnek a bizonyítékok a szőnyeg alatt, ugyhogy nehéz utánnaolvasni :), aki követi a fórumot viszonylag gyakran az tudja miről van szó.
  • Kaszi46
    #9112
    Ez a topic tökéletes példa arra, hogy hogyan lehet összeveszni egy fórumon!
  • norbre
    #9111
    simán..
  • kassaidezso
    #9110
    Szerinted hogy lehet összeveszni egy fórumon? Mert nekem ötletem sincs.
  • lee56
    #9109
    Ez jó, vesszetek már össze az elmúlt, vagy eljövendő "éveken" :D

    De hogy ON is legyek egy csöppet, mikor jön a nem-BÉTA 1.07, és miért béta a béta? :S
  • kassaidezso
    #9108


    Ez azért elég súlyos! Meg ne magyarázd hogy milyen volt az én verziómban az editor, mert röhögni fogok.
  • tpM
    #9107
    nc
    EDIT:
    1.06/07 changelog
    5153 - New: Mission editor - year control in intel dialog
    ja és igen, rengeteg időm van.
  • kassaidezso
    #9106
    Fú látom nagyon sok időd van. Valamit jól elbaszol mert az én warez verziómban idáig is volt dátum állítás. 1.0 volt vagy mi. Alap verzió. Még fel is tettem a kérdést itt a fórumon hogy mi értelme az évek állításának! Vissza lehet olvasni.
  • tpM
    #9105
    ...
  • kassaidezso
    #9104
    Ez idáig is így volt.
  • tpM
    #9103
    Hmm és még évet is lehet választani editorban :)
  • neuro
    #9102
    Protec sisak az SF egységeknek :)
  • tpM
    #9101
    Nah alapból ki van hajtva s ha ráváltasz akkor bele lehet nézni:


    De ebben az a jó, hogy úgylátszik lehet majd Oxygen2-ben 2 'eye' memóriapontot használni pl talán megoldható, hogy SVD-n lehessen használni az irányzékot is.
  • joebacsi
    #9100
    és hogy van megoldva, kihajtja, mikor a gránátvetőre váltasz, és máshova hajol?
    tudnál róla pár shotot betenni?
  • tpM
    #9099
    1.07-ben pl van a cső alatti gránátvetőknek irányzéka
  • Kaszi46
    #9098
    Dynamic Weather modot használja valaki? Ha igen érdekelne, hogy pl a felhők, a homok effekt müködnek e multi játék esetében is?
  • Boconadi
    #9097
    Vótmá? Katonák voltunk Armásan :)
  • tpM
    #9096
    ArmA 1.07 beta patchArmaholic mirror
  • kassaidezso
    #9095
    Ja, még valami. Tegnap este raktam fel a játékot. Igaz, kb csak 10 percet toltam, de nekem ennyi játék is elég egy hétre.
  • kassaidezso
    #9094
    Ez kérdés? Amúgy igen, én voltam. Kb hetente egyszer tudtam játszani, ez ment kb két hónapig, aztán szétment a hdd a gépben.
  • tpM
    #9093
    Ha jól emléxem te mondtad, hogy 2 kezeden meg tudod számolni hányszor játszottál ArmA-val.Akkor persze, hogy nem tűntek fel az újítások.
  • kassaidezso
    #9092
    Mondjuk kipróbálnám hogy t-72-vel rálőve a motorosra, mi történik..
  • kassaidezso
    #9091
    Az 1.4 az eredeti verzióhoz képest nekem nagyon új volt. Például szuper hogy lehet már rejtőzködni a növények között, stb... Az 1.5-ben meg két dolgot vettem észre, a célkereszt sokkal jobb egér mozgatása közben, illetve van egy béna moötor, amivel nem lehet elesni. Ha ennyi látványos újítás lesz az 1.7-ben is, akkor nem is érdemes feltenni.
  • tpM
    #9090
    1.07beta changelog
    Itt meg az összes changelog.
  • JohnnySmith
    #9089
    1.07ben mi újdonság lesz? Igazából még az 1.05 sem raktam fel :))
  • tpM
    #9088
    Ó Yeah!!!111
    Itt 1 topic az 1.07-ről ami állítólag 16.00-kor elérhető lesz s csekély 290MB :)
  • tpM
    #9087
    :>
  • pedro870
    #9086
    ezt a vitát már sok helyen elkezdték, tök felesleges

    van, aki nem éri be 25-tel, mert hiába folyamatos, van különbség. ennyi. A crysis majd biztos fut 60-nal ;).
  • tpM
    #9085
    30FPS? 25-től folyamatosnak látja az emberi szem a képet.
  • Romel
    #9084
    Én feladtam az armázást. Optimalizálatlan szar. 30 Fps-el meg nem fogok játszani. A grafikai minőségről meg nem vagyok hajlandó lemondani.
  • Yula
    #9083
    Köszi blash!

    Tudom, hogy ez mindenki álma, hogy ilyen gyors és pontos választ kapjon.
    De érdekelne, hogy miért? :) Nyilván már fog működni, de akkor is ;)
    (persze, ha nem a programozás mély bugyrait érinti, mert akkor nekem tökmind1)
  • blash
    #9082
    Parancsikonba vagy bat file-ba berakod ezt is, ugy hivod meg az arma.exe-t. Peldaul:

    arma.exe -nosplash -maxmem=512

    nosplash csak aze', hogy ne kelljen azt a vackot nezni az elejen.

    http://community.bistudio.com/wiki/ArmA:_Startup_Parameters
  • Yula
    #9081
    Ennyit ugyan találtam, de okosabb nem lettem :(
    If you are using 1.05 version, use -maxmem=512 command line option to reduce memory footprint.
    MIt is kéne csinálnom?
    Köszi!