35048
  • Yula
    #9080
    Tudna valaki segíteni, hogy ezzel az üzenettel miért léphet ki az arma:
    Cannot create system memory surface: 8007000e
    és ha van megoldás azt is szivesen veszem ;)
  • pedro870
    #9079
    és valóban a crack az ok?
  • kiskorúbézoltán #9078
    "Nincs új a nap alatt."(Préd. 1,9)
  • tpM
    #9077
    tessék
  • Seaweed
    #9076
    énénénénéééén! Hagy én léééééciiii

    "VEDD MEG!"

  • tpM
    #9075
    Akkor mingyár valaki benyögi a tradicionális szöveget (:
  • sanka841002
    #9074
    crackelt verzio
  • sanka841002
    #9073
    crackelt verzio
  • Yula
    #9072
    FDF sound pack
    Modwar sound
    Én ezeket találtam, ami jó szerintem.
  • bbchris
    #9071
    Nagyjából sejtem hogy lehet na majd keresek rá parancsot , aztán vagy sikerül vagy nem .
  • bbchris
    #9070
    Én ezt csak módosítani tudom úgy hogy van a gyári pályák amiben ez benne van és UnPBO-val kicsomagolom és megnézem hogyan csinálták a szerkesztőben . Aztán én is csak módosítgatom de általában balul sikerül .
  • tpM
    #9069
    eredetid van s 1.055143-al indítod?
  • sanka841002
    #9068
    hali

    valaki nem tudja mi lehet nálam a gond, a vertex shaderrel van vmi gondja: error compliling vertex shader

    amim van: Intel Dual Core 2.8 1,5GB RAM, ATI Radeon X1600PRO 256MB

    ha tudja valaki pliz help

    Thanx
  • wardogzombie
    #9067
    mi a határ?pl ati 9550 en gyalázat játszani vele vuiszont ati 1650pro-n már élvezetes a játék 1024x768felbontás árnyék low látótáv 1200körülin. 20-25 fps
  • Icebird
    #9066
  • norbre
    #9065
    még egy láma kérdés.. :)
    a zászlófelvevés, vivés, visszakerülés mennyire bonyolult? van aki tudja hogy megy?
  • pedro870
    #9064
    Az nem lehet megoldás, ha nem egy egységre hivatkozol, hanem a csoportra, amiben több katona is van? A group paranccsal lehet az egyes egységeket betenni egy csoportba, aztán lehet hogy tudsz utána erre hivatkozni a join-nál. BAS F-ből példa a groupra: initben "f_GrpBLU11A = group this;".
  • bbchris
    #9063
    Nálam szerencsére megy a respawn , igen ám de itt is egy óriási nagy baj van . Csináltam egy olyan küldetést ahol menet közben joinolnak be a katonák hozzám , ezidáig nincs is baj ez működik . CSak az a baj hogy egészen addig míg le nem lőnek és utána másik katonában éledek és onnan kezdve jön a baj . Eljön a pillanat mikor joinolni kellene és hopsz , nem történik semmi . Ugye mivel másik katona bőrében vagyok a neve is más lesz és nem joinolnak hozzám , ez baj mind single mind multiban is . Gondoltam használom triggerben a not alive ugye létrehozok sok tirggert ugye ahány katona van , de mikor lelőnek máris indulnak a triggerek és még nem kellene . Tanácstalan vagyok ezügyben .
  • norbre
    #9062
    hálás köszönet..
  • bbchris
    #9061
    EZ egy saját lenne . Itt gondoltam azt hogy vissza kellene egy területet foglalni vagy akár egy konvojt szétlőni , pl helivel repülök és lezuhanok egy tetszőleges helyen . Előtte ugye kiugrom a heliből és ejtőernyővel lepottyanok , ilyenkor lenne az hogy Radio Alpha és jönne a mentőheli értem és visszavinne a bázisra . AZt hiszem a DoMove vagy mit kellene használni de nem tudom hogy kell .
  • kassaidezso
    #9060
    Aki használ autentikus hang módot a játékhoz, az légyszi írja le hogy melyik most az amit érdemes letölteni. Köszi.
  • pedro870
    #9059
    itt találsz részletes leírást. A lényeg: a respawn típusát a küldetés könyvtárában egy description.ext elnevezésű fájlban kell meghatározni.

    ez a két sor kell hozzá:

    respawn = RespawnTípus;
    respawndelay=KésleltetésMP;

    Az első egy szám, 0 és 5 között:
    0 - nincs resp
    1 - galamb leszel
    2 - feléledsz ahol meghaltál
    3 - bázis - ehhez ki kell jelölni markerekkel, hogy hol legyenek a resp helyek
    4 - group, ami már nem tudom mit jelent, raj? :)
    5 - oldal, ami tök jó lenne, de nem működik

    a markereket a következőképpen kell elnevezni 3-as esetben:

    respawn_west
    respawn_east
    respawn_guerrila
    respawn_civilian

    Szóval csinálsz pl notepaddel egy description.ext file-t, bele ez a két sor, beírod milyen típus, hány mp a késleltetés, ha kell csinálsz markereket, azt hajrá.
  • norbre
    #9058
    hali.. ki tudja hogy lehet megcsinálni egy MP missönben hogy legyen benne respawn?
  • norbre
    #9057
    tesóm gépén nem fut el az arma ezért vele ofp-t szoktunk nyomni, de nekem még az ARMA után sem csökkent az ofp "fílingje"
  • Kvázi
    #9056
    Én 6600GT után 7600GT-re váltottam. Észrevehetően jobban játszható rajta a játék. Semmi problémát nem tapasztaltam a használata során. Szerintem a grafikát is megfelelő szinvonalon hozza, bár az nem sokat jelent, hiszen vagyok olyan elveteműlt, hogy nekem még az ofp graf. is tetszik.
  • blash
    #9055
    Jelenleg nincs tul sok jatek, ami tamogatna tobb cput vagy magot...
  • djukel
    #9054
    Nem.
  • Nono76
    #9053
    Persze ebből csak az egyik magot használja ki a game :(
  • Nono76
    #9052
    4200 X2-es AMD és egy ATI1950pro minden normálon, árnyék lowon és aa nélkül 1280-ba hát van mikor 30 alá is lemegy az fps. Ki tudja mi a határ.
  • Tom911
    #9051
    Köszi mindenkinek aki segített a problémám megoldásában, mostmár kénytelen leszek elkönyvelni, hogy a 6600GTm már nem elég :(
    Egyébként tényleg az van, hogy egyszer bemegyek valami sűrűbb helyre és vége a "normális" képnek. A gond pedig az, hogy már mindent levettem v lowra de sajna így is összeomlik egy idő után, de sebaj, nem adom fel szerzek egy jobb vidkarit, mert ezzel a játékkal játszani akarok :D

    Szerintetek egy Leadtek 7600GTn már lehet normálisan játszani?
    Alább írta tpM, hogy min játszik (nekem csak a proci kissebb meg a vga), nekem már az is elég ha fele ilyen jól nézne ki a játék mint a lenti képen és nem esne szét a textura mindenütt :)
  • Kvázi
    #9050
    Én is 6600GT-vel játszottam amíg be nem dobta az unalmast, de azért ennyire nem kellett levennem a beállításokat. Ami nagyon lehúzza ugye az fps-t azt természetesen kikapcsoltam, vagy leszedtem a minimumra, de az átlag az normal vagy low volt. A játék közben én nem tapasztaltam kockásodást, csak betöltéskor volt kicsitt hosszabb idő amíg kirajzolta egyre részletesebben a képet (kb. 3-4mp) ami a nagy kockákból indúlt. Ebbős sejtem mire gondoltok. Inkább multiba voltak jellemzően nagyobb beesések, de az kinél nem. :)
  • Nono76
    #9049
    Tom911!

    Az a baj hogy a 6600GTnek a 128 mega memóriája sajnos kevés ehez a játékhoz! Ezt onnan veszem hogy nekem is ilyen volt. Addig oké míg egy keveset textúrázott helyen mászkálsz, aztán ha pl beérsz egy városba szétesnek a textúrák, és csak akkor javul meg ha újraindítod a játékot. Nagyon idegesítő a dolog, de sajnos nem tudsz ellene mit tenni. Ezzel a kártyával maximum úgy lehet normálisan játszani, ha mindent verylow-ra raksz, és max 1024*768as felbontásba, de még így is sokszor kevés az fps.
  • debHUKK
    #9048
    melyik küldi is ez?
  • bbchris
    #9047
    Hogyan tudom megoldani egy küldetés közben hogy értem jöjjön a mentőhelikopter ? Tehát vagyok egy küldetésben és megsérülök , kilövik a tankot vagy helit a seggem alól és csak egyedül maradtam egy tetszőleges ponton , ugye ekkor Radio Alpha és értem jönne a UH60-as felvenne és visszaszállítana a bázisra , persze ugye ekkor failed lenne a küldi , mit kellene csinálnom hogy ez működjön ? Vagy kivitelezhető ez ?
  • Boconadi
    #9046
    nem tom mit rinyaltok ha mar 20 fps van. En ofp-t 8-13 fps-el toltam, meg sem utolsokent.
  • tpM
    #9045
    Hát, pedig azon a gépen nem lehet normálbeállítást elérni játszhatóan :\
    pl nekem CTI-n 1.05.5143-mal X2 4200+,1GB RAM meg 7600GT-n 1024-ben Normalon, árnyék-fű nélkül így ment el: (35 FPS de pl jött a heli megszórta a BMP-t FFAR-ral s lement 20FPS köré) :(
  • wardogzombie
    #9044
    madafaka wintrágya
  • wardogzombie
    #9043
    tudom mi a baja csak mutatom hogy a winfos egy fos.inditáskor is irja hogy érvénytelen boot.ini file inditás windows C: blablabla
  • debHUKK
    #9042
    szerintem ezt nem a beallitas okozza, a texturakat nem tolti be valamiert
    se a low-ot, se a high-ot.
    nem huzod esetleg a vga-t? ha warez verziod van akkor az is lehet hogy azé nem stimmel valami
    probáld meg esetleg regebbi driverekkel, lehet hogy a legujabb bugos
    tobb otletem most hirtelen nincs
    a night vision tokeletesen mukodik fps es tps nezetben is.
    elsokent arra gondolnék, hogy a zoom gombon van az nv is nálad
  • Tom911
    #9041
    Meg tudja valaki mondan, hogy milyen beállításokkal lehet legalább egy közepes minőségű grafikát beállítani a játékban, mert nekem egyszerűen mindenhogy szétesik a kép minden csak egy kocka maxon és verylowon is. Egyszer sikerült beállítani, hogy legalább a közelben lévők ne kockák legyenek de még így is ugrál a kép az elviselhető és a kocka között. Az is furcsa, hogy a menü hátterében teljesen szép a játék és ott látszik is ha változtatok a beállításokon és ott maxra véve (1024ben mindent very highre állítva) akadás nélkül nagyon szép graffal megy. Azt is elárulhatná valaki, hogy miért nem lehet FPS nézetben használni a night visiont, TPS-ben megy de ha ott is zoomolok vagy vissza váltok FPSbe akkor megint kikapcsol. Fent van az 1.05 patch, a gépem egy AMD4000+os 1Gb ram és MSI GF6600GT (legújabb driverrel), nem hiszem el, hogy ekkora gépen nem lehet egy normál beállítás mellett játszani, pedig mindenütt olyan szép képek vannak a játékból. Légyszi ha valaki tud segítsen mert nagyon tetszik a játék de így játszhatatlan.