35048
  • joebacsi
    #9160
    "Szvsz rről a fikázós és lenézős stílusodról igazán leszokhatnál...."

    szerintem pedig most a helyzethez képest még túl korrektül is válaszolt
  • Boconadi
    #9159
    Akkor elmondom neked, hogy mi a helyzet:

    Először is nagyon köszönöm, nekem hirtelen nem jutott eszembe a google, egyből a dc-t próbáltam. Dc-n 38db hubon voltam fent, melyen a Jesper Kyd kifejezésre elég sok találat érkezett. Letöltöttem az összeset, és egyik sem volt az amit keresek. Robert Duncan-ra egy találat sem érkezett, csak hülye kép formátumú amire nekem nincs szükségem...
    Próbáltam a sima Duncan kifejezést de csak hülye arab zenét sikerült letölteni.

    Szvsz rről a fikázós és lenézős stílusodról igazán leszokhatnál....

    U.i.: Nagyon szépen köszönöm!
  • blash
    #9158
    http://jesperkyd.com/

    http://robertduncan.com/music.html

    Nagyon bonyolult volt raguglizni a negy perc utan lathato szovegekre. Igen, s le lehet tolteni onnan jopar szamot, de ezeket nem fogom megkeresni helyetted...
  • MrTressy
    #9157
    Tpm a V.I.R.U.S nevü arma modra gondolt...
  • tpM
    #9156
    There we go...on the road!
  • Boconadi
    #9155
    Kérlek segítsetek. Kéne egy zene, ami ennek a videónak a végén van. A legutolsó szám, annyira tetszik, hogy nagyon. Az outroban írja a zenéket, de dc-n nem találtam meg... Aki tudja ki az előadója, vagy mi ez kérem segítsen:(
  • lee56
    #9154
    Mi virusos? :)
  • tpM
    #9153
    Nem az a gond, mer pl V.I.R.U.S.-al inditva nekem is ez a gond, azt kiderült hogy ArmA 1.1 securom exevel lett fejlesztve.
  • lee56
    #9152
    Elmenni sztech boltba, rámutatni egy kellően erős videókártyára, majd perkálni, hazavinni, beépiteni a gépbe, ujra armát elindítani és örülni :) (esetleg talán még az is lehet hogy tul régi a videokártya drivered, vagy directXed, de szerintem inkább maga a videokártyád...)
  • Jobson
    #9151
    error compiling vertex shader VSTerrain

    ezt a hibaüzenetet kapom a el akarom indítani a játékot. mi a teendő??

    Köszi
  • tpM
    #9150
    1.07es armaserveren(port2340) pass nincs HENT(!!!111) készülődik ;>
  • repvez
    #9149
    jol néz ki ,de talán egy kicsit javithatnának a méretén meg a harriernek is mert sztem egy kiicsit eltörpül benne a pilota
  • norbre
    #9148
    olan picikécskének tűnik a pájlot a fülkéhen képest..
  • Boconadi
    #9147
    azt tudtam :-)
  • JAG1
    #9146
    Apicsába, vennem kell még 1 Gb ramot... :-)
  • uHs Gerzson
    #9145
    És halálos is
  • Boconadi
    #9144
    szép
  • uHs Gerzson
    #9143
    Elégé az
  • Boconadi
    #9142
    ez most játék-e?
  • Icebird
    #9141
  • L H Oswald HUN
    #9140
    Persze,hogy jó!
  • Gauge
    #9139
    Este lesz hentelés?
  • JAG1
    #9138
    Armed.Assault.REAL.PROPER-ViTALiTY

    Ez jó verzsün?
  • bbchris
    #9137
    Igen , kipróbáltam . Sajna a DoMove-ra sem reagálnak a tankok és az emberek sem semmire , hiába írom be állnak egyhelyben . Sajnos maradt a waypointos megoldás pl a heli mikor felvesz a load--get-in páros , waypoint összekötve . Viszont próbálj egy pár küldit szétbontani az unpbo-val pl a gyárit és nézd meg hogyan van benne .
  • visine
    #9136
    a _moveInCargo heli sorral az a gond, hogy ha ezt írod be a squad leader (player) initjébe, akkor azok már eleve bent ülnek a gépben! Valszeg egy másik trigerrel lehetne a synchronize-t kialakítani:

    wp nélkülli csapat
    >>>
    trigger (benne a megfelelő, ám nem tudom milyen parancssor az on.act-ben)
    <<<
    heli wp-ja load

    Ez utóbbi és a trigger lenne összekötve. Mindenesetre majd próbálkozom, köszi a válaszokat!
  • fkubi
    #9135
    Ha a player a csoport vezetoje, azaz be tudja szallitani a tobbieket ahelibe, akkor siman csak figyelni kell, hogy bent van-e az egesz group.
    Ezt elvileg meg lehet irni egy triggerben.
  • bbchris
    #9134
    Nahh még itt vagyok de már fexem . Valami ilyesmi is van : katona MoveInCargo heli neve és ezt a jármű initjébe kell írni , és van ilyen is hogy : "_x MoveinDriver heli" forEach Units csapatnév . Idézőjel az kell és a MoveInDriver gondolom lehet MoveIncommander stb-stb . Próbáld ezeket , sajna én a waypointosat választom mert az egyszerűbb és gyorsabb .
  • visine
    #9133
    Köszönöm a választ:) De mint lentebb írtam, küldetés-szerkesztésnél nem szoktam a "player"-nek és csapatának abszolút wp-ket lerakni. (Ez tudom, hogy szívás azoknak, akik cadet módban akarnak nyomulni és nem látják a sárga kockákat! Ugyanakkor sokakat zavar, bevallom, engem is!)

    Szóval ezért vagyok megglőve most, mert ez a pálya egy kampány része és nem jövök rá, hogy saját wp nélkül hogy tudok "összejönni" ezzel a nyamvadt uh-val, hogy el is vigyen. (A linkelt képet csak bemutatásként raktam ide, mert nem értettem tpM91 ötletét...)
  • bbchris
    #9132
    Nahh a jobb oldali csapatnak is teszel waypointot de az első az MOVE legyen mert küldönben b*szik rá beszállni és utána legyen GET IN . AZaz a heli LOAD és a csapat GET IN waypointot közelrakod majd F5 -el a synchronize vonallal összekötöd . A lényeg ami BUG-ot észrevettem hogy pl ha be akarsz ültetni 2 katonát a helibe akkor az első pont MOVE legyen , ha mindjárt GET IN -t teszek elsőnek akkor nem csinál semmit , ugyanez van a csapatoknál mikor beszállítom őket . Ez a baj volt az Opflashpointnál is .
  • visine
    #9131
    oké. letettem a market és...? a _unitDoMove parancssor hova íródik? és a markert hogy "szinkronizálom" a helivel, hogy le is szálljon és fel is vegyen? szóval ezt nem vágom...:) A simán lerakott wp-ok esetében sikerült, de nem akarom őket használni.
  • tpM
    #9130
    Lerax 1 markert s akkor: _unit DoMove (getMarkerpos "markerneve")
  • Fürtös
    #9129
    Waypointok csak cadet modban látszanak ugy emlékszem...
  • visine
    #9128
    köszönöm pedro! A heli "felvevő" wp-je gondolom "load"!?

    A küldiben azonban nem használok wp-ket, mármint a magunknak, a gyalogságnak (amolyan kihívásként:) Ebben az esetben hogy használjam a synchronize-t?
  • pedro870
    #9127
    A heli felvevő waypointját és a csapatot beszálló waypointját közel kell tenni egymáshoz és szinkronizálni, tehát utóbbi menüpont alatt összehúzni a kettőt.
  • visine
    #9126
    Sziasztok! Szerkesztési kérdésem lenne: hogy tudom azt megoldani, hogy a csapatomat "felvegye" a heli, majd beszállás után folytassa az útját az editor map-en kijelölt irányban? Az addig rendben van, hogy trigerrel aktiváltam, hogy jöjjön értem, de az MP-k között (load, onload etc) hiába jelölöm ki ezeket, "cseszik" leszállni értem...:) Szóval: jön>leszáll>én beszáll>majd menet tovább.

    A segítséget előre is köszi!
  • bbchris
    #9125
    Ez így van , elindul ugyan az 1.05 Ysau-val de kb 20 perc oszt sirály lesz . EZ az 1.07 el sem indul sehogy sem . Hiába Yasu hiába a legújabb Daemon Tools . Várjuk Vitality bácsi újabb trükkjét .
  • pedro870
    #9124
    rally és katonai szimuláció egy engine-nel? a vezetés részén biztos sokat dobna :)
  • bakvarnyu
    #9123
    Most olvastam PCguruban , hogy a Codemasters jövőre ki akarja adni az Operation Flashpoint 2 -t valami Neon motorral amivel az uj Colin McRally is megy. Mik vannak?
  • blash
    #9122
    Nekem yasuval is madarra valtozott az 1.07 beta elottiek :/
  • alma2
    #9121
    Hahaha, de a regi registry-s trukk, mindenfele yasu nelkul ami mar itt is ki lett targyalva azzal mukodik. Kerdes csak az hanyszor valtozok majd madarra :)