35048
  • VeteransKUKaC
    #9240
    Tegnap elmaradt a CTI, de ma mondjuk 20:00-tól egy CTI????
    Lehet jön 2 ismerős is, ha 1.05 CTI lenne akkor biztos :).
  • Pill
    #9239
    Hmm ez a 40 fős videó nem semmi.
    Nem tudjátok honnan lehetne olyan coop missionöket leszedni amik teljesíthetők is? 3 haverral szoktam multiban tolni, de a hülye AI irányíthatatlan és a mission készítői mindig rengeteg ellenséget raknak be, ezzel játszhatalan lesz. ARMAHOLICról szinte már mindet kirpóbáltam, kevés jó van köztük.
  • VeteransKUKaC
    #9238
    Megtaláltam sry a fölös hsz-ért!
  • VeteransKUKaC
    #9237
    Tempi, hogyan is kell amodot felrakni csinálok egy mappát ami a modneve mondjuk cti, belerakom a file-okat és utána mit is írokű? :D

    Valamikor régen már 1x elmondtad :D sry
  • tpM
    #9236
    Jah egy 1.07 CTI mehetne!
    szükséges addonok(kemény 2,5kb ;) )
  • VeteransKUKaC
    #9235
    :) Mostaniban, mikor szoktatok játszani? :D Én egy mai CTI-ben is benne lennék :D
  • pedro870
    #9234
    mármint hogy neked sem ment...:)

  • tpM
    #9233
    Ja igen 4giga kell neki, ha kevés helyed van akkor a beta mappábol kiraksz mindent a gyökérkönyvtárba s felülirod a fileokat.
  • lee56
    #9232
    xD
  • VeteransKUKaC
    #9231
    Sry! Szerintem meg van a bibi úgynéz ki, hogy elfogyott a hely és így nem tudja befejezni a patch-et :D.
  • VeteransKUKaC
    #9230
    Újabb hiba, mivel az előző 1.07-ben volt hiba az 1.07 fix sem akar fel menni, az arma.exe (beta mappában lévő)-re a patch CRC hibát ír ki, így nem telepíti a patch-et :(.
  • tpM
    #9229
    Kihagyod azt ha kész akkor rá az 1.07.57 peccset s ennyi.
  • VeteransKUKaC
    #9228
    Hosszú ideig nem volt alkalmam arma-val foglalkozni, most megint van ( volt ) egy kis időm armával foglalkozni, így feljöttem a fórumra és visszaolvastam a hsz-eket, egyikben megpillantottam az 1.07 beta patch-et, gondoltam kipróbálom, az ofp.hu oldaláról le is szedtem, ki is csomagoltam, erre elkezdem telepíteni telepíti-telepíti egyszer csak hiba üzenet, hogy xy.pbo nem egyezzik és vagy leállítod vagy ki hagyod. plz help.
  • fkubi
    #9227
    Ja, ez itthon sose ment. Ezert hagytam abba.
  • tpM
    #9226
    Van magyar armaserver bazze' :)
    itt
  • pedro870
    #9225
    miért, dedikált szerveren nem lehet coopozni? :)

    én az ofpben még a finnekkel játszottam hasonlókat...mondjuk ők kikapcsolják a térképen a jelzéseket, a kurzort, persze a külső nézetet is, de még ezzel együtt is alakzatban ment a társaság...

    egy ilyen játékhoz hozzátartozik az is, hogy van vezető, a játékosok követik az utasításokat, és pl nem kezdenek el lőni mindenre ami mozog
  • bbchris
    #9224
    Huhh ennyire bele kell menni , hát akkor marad a krekk kivárás . Vagy pedig a Speedshopban megrendelem oszt jól van . Azért becsülöm tudásodat hogy így meg tudod matatni a registry-t én nem merem mert tuti kék halál lenne belőle .

    Más : ezt a Coop módot meg lehet oldani csak ugye egyeztetni kellene időpontot és valaki a gépén elindítja a küldit és a többiek rá csatlakoznak akinek legalább 4 megabites a NET-e . Nálam 512k -nál anno 9 embert bírt . Mikor volt ez a Demo aztán meglepték a gépemet mint a legyek .
  • tpM
    #9223
    Hát biztos van 1 társaság aki igy nyomja gondolom nonpublic serveren...
  • neuro
    #9222
    na ezért nem játszok én publikus szerverken - ilyet összehozni lehetetlen, taktikus játékosok nélkül azonban élvezhetetlen a játék
  • norbre
    #9221
    hogy érted ezt?
  • tpM
    #9220
    Hátha van nekik serverük
  • norbre
    #9219
    de amúgy komolyan.. taktika, irányítás, nem mindenki egy csomóban, nem mindenki egy irányba néz, fedezés, fedezékből fedezékbe mozgás stb
  • norbre
    #9218
    én már kilőve ugye :)
  • m1c1mack0
    #9217
    nemtudom honnan szereztek 40 ertelmes embert:)
  • norbre
    #9216
    hát igen.. nem rohangál mindenki önfejűen mint a hülyék..
  • m1c1mack0
    #9215
    meg a hardveren
  • kiskorúbézoltán #9214
    Mik azok a mókás kis füstbogyók?

    Amúgy tényleg sajnálom, hogy gyönge hozzá a gépem, nagyon jól néz ki így videókon.
  • tpM
    #9213
    Csak rajtunk múlik.
  • m1c1mack0
    #9212
    kár hogy itthon nincs ilyen:(
  • blash
    #9211

    Dslyecxi-fele 16 perces video multi kopozasrol (kb 40 jatekos plusz kb 250 ai).

    het megas, 20 masodperces resz:

    http://dslyecxi.com/videos/may19_contact_front.wmv

    egesz jo minosegu, 260 mega:

    http://dslyecxi.com/videos/may19_conv_warfare.wmv

    gugli video:

    http://video.google.com/videoplay?docid=3343797913498977409

    ebben a topikban talalta ice, csak lusta volt beirni ezt ide...
  • tpM
    #9210
    ...
  • debHUKK
    #9209
    Vegyétek meg n00bok!
  • blash
    #9208
    Nalam az 1.07 beta ment a legujabb daemonnal (ket virtualis meghajto kell), plusz az eszkozkezeloben (parancsorba: devmgmt.msc vagy egy ikon is jo ehhez) letiltott dvd iroval. De a registyben a daemon ket meghajtojahoz be kell irni vmi szoveget, mint a kepeken:

    arma_daemontools_registry_mounted-d.png

    Nem ertettem, hogy miert de lett a virtualis meghajtoimbol tobb bejegyzes is itt, de eleg volt a legutolsohoz irnom megint vmit (F2 vagy duplakatt a kijelolt kulcsnal).

    http://www.freeweb.hu/nagc/arma.jpg

    itt kell szerkesztgetni: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices

    Ekepp elindul nalam, igaz parszor kidobal siralynak.
  • bbchris
    #9207
    Mivel nekem ugye volt affér ezzel a cseh verzióval így crack-elnem kellett . 1.05-nél semmi baj nincs ugye ott a Vitality féle exe , mikor felpeccselem 1.07-re akkor viszon nem indul a game , Securom hibával eleve meg sem mutatja magát . Ezért kérdeztem tőled hogy a Daemon Tools-al hogy megy mert nekem az istennek nem indul el a 1.07 Beta . Írtad hogy ott van az az odd letiltás , így elvileg elindul ?
  • SoS zolesz
    #9206
    Hali én letöltöttem a Hatred verziót és feltelepítettem és mikor elindítom kipipálja a kis négyzeteket és aztán ilyen kékbiosizés üzenettel újraindul a gép! Probléma? Megoldás? Valaki tudna segíteni?
    Előre is köszi
  • Nono76
    #9205
    Elindul de időnként madár leszel.
  • blash
    #9204
    "Kedves blash: És így el is indul a game ahogy írtad? Mármint az 1.07."


    ahh, vagy ezt mire ertetted?
  • blash
    #9203
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=9116]#9116[/url]-tol

    startbetapatch.bat vagy -mod=beta
  • bbchris
    #9202
    Hangokért töltsd le az FDF Sound Packot , na azzal már elég hangulatos lesz a játék .

    Kedves Blash : És így el is indul a game ahogy írtad ? Mármint az 1.07 .
  • Boconadi
    #9201
    Szerver és egyébb infokért: Armed-assault.hu