35048
  • Bucser
    #9320
    Mivel mérted azt a gyorsulást? vagy az authentikus ="én úgy érzem" módszerrel határoztad meg?:)

    BTW a hellfire-ek valóban erősebbek mint az orosz páncéltorő eszközök, viszont a CObra könyebben leesik mint a hokum. (nem beszélve a Hindről és az Apacheról:D Messze sokkal jobban sikerültek mint a Cobra vagy a Hokum))
  • tpM
    #9319
    aha mer 1.05+ vagy 1.07-re van tervezve ahol már érvényes a SoundBurst parancs a cfg-ben.
  • Pill
    #9318
    Szerintem az FDF sound mod jobban sikerült. Pl a MODWArban rögtön találtam egy hibát: amikor burst fire modeban tüzeltem egy fegyverrel akkor csak egy lövés hangját hallottam.
  • droidka
    #9317
    Üdv!

    Szerintem a Cobra sokkal jobb, mint a Hokum!!!Vízszintesen mintha jobban gyorsulna, + a rakétái is mintha sokkal pontosabbak lennének!Meg mintha a Hellfirerel nem kéne annyira pontosan a célra tartani...(Igaz, hogy a Hokumon több rakéta van, de ez néha annyira pontatlannak tűnik a másikhoz képest, hogy ez eléggé idegesítő, és a mennyiséggel ezt néha nem kompenzálja!)
  • m1c1mack0
    #9316
    '500 different bugfixes' hmmm es meg igy is marad tuti
  • tpM
    #9315
    Hey!
    Marek Spanel ezt mondta:
    Just a quick update on the patch status:
    we decided to release the patch as version 1.08 and it's getting to last round of testing. We thank all who helped us to beta test the public beta versions. It helped us a lot.

    We also managed to get few nice new improvements to version 1.08:

    * voice over net is improved significantly
    * Increased contrast of light for all weather conditions
    * Bullet impact is now drawn also on objects and vehicles
    * 2D optics now support wide screen and triple monitor aspect ratio correctly
    * New texture detail "Default" that auto-detects the amount of VRAM (Recommended Texture Detail setting for users of cards with more than 512 VRAM)
    * Reworked logic of teamswitch to make it more suitable for detailed manual squad command control
    * Full support for multiple airports by AI pilots
    * A bit faster and more fluent radio protocol

    In total, since version 1.05 we made around 500 different bugfixes, improvements and tweaks made in the game.

    We will update you on the patch release with specific date of availability as soon as the patch testing is finished.
  • Pill
    #9314
    Ez a sound mod jobb vagy a másik az FDF?
  • kassaidezso
    #9313
    Na akkor ez itt a probléma! Nekem a ModWarSound v0151-van meg (11 mega). A te linked pedig ModWarSound v0154 és 14 mega! Úgyhogy felteszem ez utóbbit.

    Köszönöm a segítséget.
  • m1c1mack0
    #9312
    este van kedve valakinek coopozni egyet?
  • Icebird
    #9311
    eztModWarSound
    és ezt néztem
    OPFOR desert pack

    ModWarSound addonjaihoz bemásoltam a desert pack addonjait és 1.07-el minden hiba nélkül megy. 1.05-el is müködik csak akkor hiányolja az A10et
  • kassaidezso
    #9310
    Ez a válasz a legutolsó kérdésemre vonatkozik? Mert ebben az esetben érdekel hogy melyik addonnal próbáltad.
  • Icebird
    #9309
    össze akad a 2 configja, egyik felül birálja a másikat
  • kassaidezso
    #9308
    Továbbra sem boldogulok. Megnéztem azt a bizonyos bin fájlt. A soundmod bin-jében lévő config fájl úgy néz ki, hogy van egy config.cpp illetve számos szövegfájl amit a cpp hív meg. A játék eredeti bin-je viszont egyetlen config fájlt tartalmaz, és abban van benne minden, nem hív meg külön szövegfájlokat adatbázisszerűen. A kettőt nem lehet összeegyeztetni. Én a ModWarSound-ot használom. Valakinél ha másik sound mod van, megpróbálná esetleg hogy működik e ez az addon? Link: http://armedassault.eu/news.php?readmore=456
  • bbchris
    #9307
    Hogyan lehet multiplayerben respawnolni úgy hogy ugye a szerkesztőben playable-re teszem a katonát de nem a saját csoportom és hogy ott is tudjak újraéledni . Próbáltam a : katonanév group this de ez nem segített .
  • Bucser
    #9306
    Nem tudom én azt vettem észre, ha fennt csücsülök TS-en és single playerben játszom lejjebb veszem a játékban a hangerőt akkor leveszi a Wave sávot is windows-ban. Így kurvára nem hallani amit TS-en beszélnek és még a játék is halk. Viszont ha felveszem a játékban az effectek hangját akkor zajosak a lövések és ugyanúgy nem lehet hallani a TS-t a "zajos környezet" miatt.

    Valakinek ötlete vagy tapasztalt hasonlót? Ingame voicecom szarötlet mert olyanokkal dumálok közben akik nem játszanak.
  • tpM
    #9305
    Jóvan meghegesztettem, a hent pocsék volt.
    1.: Raptor poénosnak gondolta, hogy hagy benn blufor csapatának 1 AI-t
    2.: cadet modban volt az első pálya: az ellenséget pirosan feliratozta 500m-ról mégha bokorban, domb mögött volt akkor is.
    3.: 1.05ön volt 1.07 helyett.
  • Kaszi46
    #9304
    pöcs voltam megtaláltam, csak a remote-ba kellett firkantanom.
  • Kaszi46
    #9303
    Mi is a magyar szerver címe? (amit a filter-hez tudok beírni)
  • pooh
    #9302
    tempi ezen miért nem lepődök meg:D
    de szerintem nem csak én:D ;)
  • pooh
    #9301
    álmodozz csak :D ;)
  • VeteransKUKaC
    #9300
    Üdv mindenki!

    Felvetették az ötletett hogy jelöljük ki egy vagy 2 napot a héten, amikor majdnem mindenki ráér és akkor jó nagy ARMA partykat lehetne rendezni, hogy ezek a napok melyek legyenek az rajtatok múlik, ezért írjatok nekem privátba, hogy melyik nap lenne jó.

    Privát üzeneteket 1 hétig várok aztán közzéteszem a fórumon az eredményt.:) Majd megkérem a fórum gazát, hogy írja ki ide a fórum fejrészébe ezt a napot, hogy az újak is lássák, hogy mikor vannak fent sokan.

    VÁLASZOAKT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

  • mohojojo
    #9299
    jó ötlet habár a miki hasznos szóval kovácsold meg ha tod :)
  • tpM
    #9298
    Jah ma is menjünk 2320-ra kommunikálás TS-en www.arma.hu! (bár a mikrofonom valamiér' nem funkcionál :\)
  • DummyBoy
    #9297
    DirectX 9c legújabb verióját ... és akkor menni fog ...
  • kassaidezso
    #9296
    Rájöttem. A soundmod BIN fájlja valami miatt nem tudja meghívni a desert OPFOR tartalmát. Ezt hibaüzenettel tudatja is velem "bin\config.cpp/CfgVehicles.McN_T72". Megnézem mi van a Bin-ben egy extractorral, hátha össze tudom hozni a kettőt.
  • kassaidezso
    #9295
    Egyik megoldás sem nyert. Vannak módosított PBO-im amúgy amiket a soundmod mellett használok, és működnek. Viszont ez a Desert OPFOR csak akkor működik, ha a szűz arma.exe-vel indítom a játékot. Próbáltam hogy a soundmod fájljaival felülírom az eredeti fájlokat, de a sivatagi opfor így sem jelenik meg az editorban.
  • blackgamer
    #9294
    d3dx9_30.dll hiánya miatt nem indul a játék demoja Vista alatt
    mit kellene telepítenem hozzá?
  • Raptor 2
    #9293
    NAh fiuk ma este lehet énis leszek
  • fkubi
    #9292
    Nem kell kukac.
  • Boconadi
    #9291
  • tpM
    #9290
    neked meg főleg qss :P ;P ;X

    ;>
  • tpM
    #9289
    vagy rakd be őket 1 addons könyvtárba pl ArmA/@Addonok/AddOns és akkor oda soundmod.pbo meg everon.pbo
  • wardogzombie
    #9288
    dehogy tuttad
  • Icebird
    #9287
    pl arma.exe -mod=soundmod;@ace_everon
  • kassaidezso
    #9286
    Meg lehet e csinálni azt hogy több mod-ot egyszerre alkalmazok? Mert ugye egy kukac-mappanév-ikon kombinációval működik egy addon, de ha pl nekem van egy sound mod-om, meg pl egy everon mod-om, akkor hogyan tudom mindkettőt egyszerre használni úgy, hogy az eredeti fájlokat ne kelljen módosítani? Köszi a segítséget.
  • tpM
    #9285
    de tudtam, qsss
  • blash
    #9284
    Te akkor nem is tudtad, hogy mijaza az a ofp...
  • tpM
    #9283
    OFP-ben ~3-4 éve voltak 40esek is. :\
  • mohojojo
    #9282
    Esetleg lehetne ilyen nagyobb pl 15-20 fős napokat is nyomatni amikor ráérnek jó sokan:)
  • SFAriel
    #9281
    Sziasztok!!!
    Ma 8-kor játék lesz Kukac jóvoltából! Eddig 3-an vagyunk, gyertek ti is.