35048
  • Suri hun
    #9440
    Ne, várj egy pár napot és talán lesz crack. http://www.gamecopyworld.com/
  • Cefre
    #9439
    Akkor tört verzióra ne tegyem fel az 1.08 patch ot mert nem lehet elinditani.
  • Pill
    #9438
    Szóval akkor most már nincsen 1.05ös verzióval működő magyar szerver?
  • Bucser
    #9437
    sajna nem.
  • PhantomAss
    #9436
    http://www.supergamer.hu/
  • Bucser
    #9435
    Sok helyről meg lehet. megveheted az ATARI webshopjából a morpheustól sprocketen keresztül vagy a csehektől is hozathatsz.
  • PhantomAss
    #9434
    például innen
  • Cefre
    #9433
    És honnan??
  • Bucser
    #9432
    De, meg kell hozzá venni.
  • Cefre
    #9431
    Felrakta az 1.08 patch ot és nem akar indulni .Nem kell hozzá creck vagy valami??
  • tpM
    #9430
    gondod van?
  • fkubi
    #9429
    Ezt elvileg javitottak, nem?
  • Bucser
    #9428
    Vedd meg....
  • wardogzombie
    #9427
    no és a crack hozzá?
  • Bucser
    #9426
    Ez meg a másik ótvar baromság.

    Mi az hogy csak belső voicechatet használhatok??

    Nem tudok teamspeaken beszélni, mert a lövések elnyomják a hangot amit a TS kiad. Lehalkítom az effect sort erre a driverben lehúzza a wave táblát is és minden lehalkul. ÉS ha single közbenszeretnék haverokkal dumálni?? néhány akkora baromság van benne, hogy falnak tudnék szaladni...
  • tpM
    #9425
    Nembaj, hogy szar a single. 1.08-ban már müxik a voicechat meg a setpos command tehát lehet értelmes pályákat csinálni s hentelni az ArmAHu-n :]
  • DummyBoy
    #9424
    Ez olyam mint ha az AA-ból lenne, és nem az Arma-ból :)
  • Bucser
    #9423
    Na aki ezt az armory-t kitalálta annak sűrgősen huzzanak egy bilit a fejére, hogy ne legyen több ötlete... az ötlet nagyon jó.. AZ unlcokolósdi voszont úgy szar ahogy van.

    194 járművet fegyvert és jóskapistát lehet unlockolni. Egyenként 200 pont. (azaz minden cuccal 200 pontot kell elérni és arra épül a többi)

    Na most egy hoszabb 10 perces task ér mondjuk az avatarokkal 50 pontot (akadálypálya, ami hülyén van megcsinálva ráadásul ugyanaz minden alkalommal) miközben folyamatosan jönnek fel a challenge küldik, hogy fussak 200 métert a ponttól 40 mp alatt vagy ússzak x métert és ismétlődnek és unalmas és idegesítő (ráadásul ad kemény 10 pontot érte).

    Fegyverrel sem jobb.

    Vagy támadd be a repteret egy szál bél AK 74-el !! (amit véd 2 humvee 2 squad katona + placed defence) Kitesz 1000 méterre és van 8 perced az egészer!!! kemény 50 pontért!!!

    Másik védd meg a célpontot kitesz a tisztásra és elkezdenek özönleni az AI katonák fedezékből..

    Hát a K anyját....

    az egyetlen értelmes fegyveres feladat a lövészet hisz ott legalább gyakorlok valamit ugyanis mozgó és álló célpontokatkel leltalálni különböző távolságból. A poén, hogy a távolság lényegtelen egyedül azt méri, hogy mozog-e a cél vagy áll...

    ÉLJEN BIS sikerült elbaszni az általam várt ARmory-t kurvára....

    De legalább már optimalizáltabb a móka...

    Ja hogy jó legyen neked: mentés nincs a challengek közben...
  • neuro
    #9422
  • DummyBoy
    #9421
    LOL
  • Cefre
    #9420
    Köszi
  • neuro
    #9419
    Nekem nem kellett...
  • Cefre
    #9418
    Hello
    az 1.08 Patch oz kell e creck??
  • mohojojo
    #9417
    klafa
  • tpM
    #9416
    Jahát azok a fekete pöttyök néhány objecten... pl olyan objektumon amin átmegy a lövedék egyáltalán nincs :\
  • Bucser
    #9415
    ROTFL.....

    NA remélme gyorsan rájönnek mit és hol kell átírni... De ez nagyon szar... Pláne mikor az Apache-al pl személyszállítási missiont kell csinálni is, ugye 2 hely van a gépen de a hülye AI mindkét emberrel ugyanarra a helyre akar ülni (ugye ez addon apache)

    Viszont ugyanazon beállítások mellett az FPS lényegesen emelkedett..

    Az említett lövedéknyomok a falol navgy objecten szép mese, de nem mind jelenik meg. Azaz a nyomok nem layereződnek egymásra hanem ha 2-3-t lövök ugyanazon helyre, akkor nem rárajzolja csak meghagyja a 2. lövésnyomot... Elég gáz...na mindegy ránézek erre az armory-ra...
  • tpM
    #9414
    ArmAHu 1.08 server üzemel.|www.arma.hu|port:2340|
    TS nemkell mer' megjavították a VoIP-t.
  • tpM
    #9413
    a meglévő fegyverekkel berakod magad aztán jön ilyen chalenge azt teljesíted s unlockolja a fegyvert :>
  • Bucser
    #9412
    1.08 feltéve: Armory-ban mi az hogy locked content???

    Lehet uninstall reinstall lesz minden moddal együtt... de rühellem ezt...
  • fkubi
    #9411
    1.08:
    - Fixed: In some situations, Rearm / Repair / Refuel did not fill all
  • Pill
    #9410
    Megvárom a cracket.
  • DummyBoy
    #9409
    Asszem akkor felteszem megint :)
  • tpM
    #9408
    1.08 patch
  • MrTressy
    #9407
    Akkor legközelebb szólok idöben, de amúgy már napok óta reklámozva volt
  • blash
    #9406
    Szolhattal volna korabban. Ismetlest sem latok a porthun ://

    Háborús tekercsek - The War Tapes
  • MrTressy
    #9405
    Aki akar kis valódi harcot látni kapcs discoveryre,5 amcsi katona iraki video naplója lesz most 21:00töl
  • tpM
    #9404
    6th Sense.eu tracer 0.4
  • pedro870
    #9403
    Mármint ofpben akkor nem ment, ha egy fegyverhez (tank/cső) többféle lőszer (heat, sabot) volt, és az egyiket levitted 0-ra. Bár lehet hogy a simában ment ez is, csak az AP5-ös lőszerekkel nem.
  • blash
    #9402
    AP5-on nem ment. Nekem csak a tankoknal tunt fel. Es nem tudom, hogy me' volt ez vagy mikepp lehetett ezt kijavitani.
  • bbchris
    #9401
    EZ így van , most próbáltam ki ugyanígy : leraktam egy AH1-es ugye az Ofp-ben TOW van rajta és melléje egy lőszeres kocsit , majd ugye felszálltam és kitüzeltem mindent nullára és odaszálltam a kocsihoz és lassan újratöltött mindent , szal Ofp-ben működik . Nálam 1.96-os peccs .