35048
  • bucsher
    #9480
    nc
  • tpM
    #9479
    yasuval megy
  • Pill
    #9478
    Valakinek mennyi ideje van.
  • wardogzombie
    #9477
    1.08 cracket mesterem
  • tpM
    #9476
    1.05-kell előtte
  • tpM
    #9475
    Hmm gondoltam nyomok néhány ArmArtWork-öt :]
    Skaven's Mercenaries V2.0


    V1.0


    Russian VDV (kiadatlan)
  • tpM
    #9474
    hát nemtudom neked mi a "mára eléggé átlag konfig" akkor.Kell hozzá 1 PS2-s videókari 512MB RAM meg mondjuk 2000-es proci és ennyi.És nem kell felvilágosítani szpidike, ha nem akarsz gépre költeni az a te dolgod. :]
  • m1c1mack0
    #9473
    3500+ es 1g ram van nekem is, vegulis a 22-38 ebben a jatekban mar jatszahto hiszen ez nem egy Q3,csak az a 'minden minimuom' gaz ha texture,objects,terrain minden szar minimumon van (ugye akkor elvileg teglatest kereke van a jarmuveknek:S)
  • repvez
    #9472
    Az 1.08 ast az lehet egyböl az alapjátékra telepiteni vagy kell eléje a többi patch is?
  • Kaszi46
    #9471
    hmmm, nekem 2.4 p4\ 1giga ram\ gef 6800 multiban 1200 látótáv, minden minimumon, árnyék anizo antia kikapcsolva 20-40 játékossal 22-38 között mozog az fpsem. ha editorban rakok le magamnak ai kat és ott bohóckodok, akkor sivatagos részen, akár high-ra is állíthatom a grafikot.
  • m1c1mack0
    #9470
    en 6600gt vel nyomom, es bar a grafika nincs fullra huzva es nincsen(normal+shadows off+ 1100m) hudenagy latotav sem, de egy ilyen kartyaval az 1.08 mar 100% -jatszahto-
  • Kaszi46
    #9469
    y.a.s.u.
  • Boconadi
    #9468
    tévedsz! Nekem megy a CS:S 1024*768-ban minden akadás nélkül, amíg a BF nem, és az ArmA sem...

    Haveromnak egy "mára eléggé átlag konfigon" levő gépe van, még is elég szarul fut az arma! Olyan szinten szarul, hogy full low.

    Hogy felvilágítsalak tempike, ha nekem lenne gépem, akkor nem azon múlna hogy játszak arma-val, hogy megvan-e eredetiben, mert biztosan meg venném. Olyan szinten tetszik, hogy a szívem is fáj, hogy nem játszhatok. De gépre költeni nem fogok, mert mást szeretnék venni.
  • tpM
    #9467
    ezt nekik mondd :]
  • Bucser
    #9466
    Persze ahhoz meg kéne venni az eredett és benyomni a 1.08-as patchet:)
  • tpM
    #9465
    amin a CS:S meg BF elmegy azon ArmA is...
  • Bucser
    #9464
    hát egy mára eléggé átlag konfigon igenszéepn fut normál/normálban a játék 5600-as látótávval...
  • Boconadi
    #9463
    Nem mindenkinek van hüdejógépre pénze
  • wardogzombie
    #9462
    csé-gagyi bf2 jo de meg lehet unni na de ez?
  • m1c1mack0
    #9461
    kiprobaltam enis az 1.08-at, hat meglepodtem mikor a 64-fos hold jatszahto volt:O
  • neuro
    #9460
    thx!
  • debHUKK
    #9459
    AMD Catalyst hotfix for ArmA

    http://www.armedassault.info/index.php?option=com_content&task=view&id=487&Itemid=2
  • neuro
    #9458
    Nekem is gyorsabb lett, ráadásul Vista alatt, ami nem arról híres egyelőre, hogy nagyon jók lennének a driverek.

    Nem tudja valaki, hogy az ATI kártyás handle leak-et sikerült már kijavítaniuk xp-alatt?
  • tpM
    #9457
    Akkor én vagyok a faszláma vagy a rendszerem bugos (vagy mind2) mer nekem ugyanúgy szaggat ;\
  • debHUKK
    #9456
    igen, jelentősen gyorsult a játék, még a 1.07hez képest is
    és sok textúrát lecseréltek amitől sokkal szebb lett és valósághűbb, szerintem
  • Bucser
    #9455
    nekem is feltűnt. Írtam is lentebb.
  • Kaszi46
    #9454
    Meglepően sokat javult a teljesítmény 1.08 alatt. más is tapasztalta ezt?
    Esetleg lehet tudni mit optimalizáltak rajta?
  • fkubi
    #9453
    "i v try cti arma 1.0 0.53 in server that's OK setpos is functional align work for wall, time to the war beggin now"

    Nah, igy lesz vege az OFP CTI-nek.
  • DummyBoy
    #9452
    Én olvasom az Armahu-t, de mostanában rég nem jáccottam ... most akarom majd visszarakni az Arma-t ...
  • tpM
    #9451
    ti ketten pl mérnem jöttök armahura?
  • DummyBoy
    #9450
    Mondjuk én nem értem miért fosnak a magyarok a netes vásárlástól ... Mert akik komolyabban játszanak netes játékokkal azok nem a Tesco polcáról tudnak majd az Arma-ról ...

    A Tescoban minden nap átbasszák az embert, oda visszajár, de a neten nem mer vásárolni ... ez olyan hülyeség ... mint hogy a mobiltelefon szétsugározza az agyat ...

    Ne legyünk már amerikaiakok ...
  • joebacsi
    #9449
    "ami behozhatna még játékosokat"

    végre valaki, aki nem szemellenzős :)

    meg kell nézni Red Orchestrát pl...zseniális játék, steamen keresztüli online vásárlásnál nincs is egyszerűbb, így még olcsóbb is, viszont ezt se lehet boltban kapni kishazánkban, ezért ugyanígy halott itthon...
  • tpM
    #9448
    nekem november vége óta :]
  • pedro870
    #9447
    pozsonyból bazz, pozsonyból...:)
  • pedro870
    #9446
    ööööö izé, bocs, de nekem megvan december óta, prágából. Azért idegeskedek, mert boltban nem lehet kapni, ami behozhatna még játékosokat. Olyanokat, akik nem indulnak rá maguktól a játékra annyira, hogy megrendeljék. De amikor meglátják a boltban, azt mondják, nééé erről olvastam, azt megveszik és talán a multiban a szervert is meglelik.

    de azért kösz a tanácsokat :D
  • tpM
    #9445
    Mer' mindenki BF-et meg CS-t játszik ~40emberért meg nem fogják kiadni.
  • norbre
    #9444
    és kérheted utánvéttel is.. mégcsak bankkártyát sem kell használni
  • Bucser
    #9443
    Még mindig szar kifogás.... Meg lehet rendelni külföldről.

    Manapság az internet világában erre fogni, nos hát, eléggé röhejes szerintem...
  • pedro870
    #9442
    De, az arma.hu-n a 2320-as port még mindig 1.05. Mi a szaré nem tudják kiadni ezt a játékot mo-n?
  • Cefre
    #9441
    Köszi a hozzászólást