35048
  • tpM
    #9760
    Ma a szokásos 10 helyett csak 3an voltak :P
  • wardogzombie
    #9759
    igy van lsd armahu
  • m1c1mack0
    #9758
    nem az 'origijatek' teszi az embert:P
  • steweee
    #9757
    köszi a segítséget ! nem igazán vártam "warezos" kérdésre választ !
  • blash
    #9756
    Az nemet verzio lesz. Eloszor pecseled az 1.05-os internationallal (466 mega), majd az 1.08-cal, ami 565 mega.
  • m1c1mack0
    #9755
    a hatred valoszinu eu verzio, de 1.08 tol tok mind1 eu vagy us utana teljesen ugyanaz mind2
  • steweee
    #9754
    honnan lehet tudni hogy európai e a verzió vagy amerikai ? nekem a hatred féle "próbaverzió" van meg. gondolom az 1.08-as peccsel már egész jó, úgyhogy ki akarom próbálni
  • tpM
    #9753
    Első hivatalos tool:


    letöltés
  • tpM
    #9752
    Ha azt akarod, hogy leüljön inkább próbáld így:
    triggerbe vagy scriptbe: katona playMove "AmovPercMstpSlowWrflDnon_AmovPsitMstpSlowWrflDnon"
  • bbchris
    #9751
    Köszi a választ . Sajna üres lámpánál nem megy ha meg triggerbe írom akkor meg kilép a játék waypointba viszont elfogadja de nem világít . Érdekes hogy a Bohemia Wikipedia oldalán is van egy jópár parancs ami tökre nem működik , vannak az action-ok abból szinte egyik sem akar menni pedig le van írva hogyan kell és mégsem csinál semmit . Ott van pl hogy üljön le ugye valami ilyesmi hogy SoldierOne action "SITDOWN" és nem csinál semmit , szal nem értem az egészet .
  • tpM
    #9750
    Jahát itt van a DVD11 addon, itt pedig a cfg és a küldetések. És tényleg; mérnem játszunk CTI-t? :)
  • fkubi
    #9749
    A CTI cuccok a cr-ofp.dyndns.org-rol elerhetok. De ugyse CTIzik senki :)
  • Neoncsoves
    #9748
    regeltem az ArmA.hu -ra a CTI modot meg a coop modot honnan tudom leszedni? mert OFP-hez le kellett szedni. előre is thxxx
  • Neoncsoves
    #9747
    ma este lesz kúpozás?
  • Neoncsoves
    #9746
    oké! Ezeket töltöm: arma_108.rar és ArmA_InternationalUpdate_1.05
  • tpM
    #9745
    1.05 kell az 1.08-hoz.
  • Neoncsoves
    #9744
    hm. igazából kéne egy kis segítség! Most rakom fel az ArmA-t nekem a pro-arma verzió van meg. melyik féle patchet kell Innen letölteni?
  • tpM
    #9743
    hmm ezt a csapatosat nem tudom most hirtelen...
    a lámpánál asszem valami ilyesmi kell: switchLight "ON"
  • bbchris
    #9742
    Tudom áallandóan csak kérdezek de sajna ezt nem találtam hogyan kell : Hogy lehet beállítani azt hogyha a csapat létszáma pl 5 alá esik akkor aktiválódjon a trigger ?
    Van a keresőlámpa ami a static-ban van , hogyan lehet üres állapotban bekapcsolni .
  • wardogzombie
    #9741
    jöjjön már valaki fel inditsunk egy ctfet vagy vmit. unatkozok
  • Adam II
    #9740
    Erre tudtok megoldást?

    Amúgy ezeket a küldetéseket nagyon utálom ahol egyedül kell egy fél hadsereggel megküzdenem. Ez annyira Rambós csakhogy itt elfogy a lőszer meg lelőnek ,szerintem a valóságban nem egy katona kapna ilyen feladatot hanem legalább kettő.
  • kiskorúbézoltán #9739
    A curva száját nekije...,köszi az infót! :)
  • tpM
    #9738
    ~5 szacsel kell a hídhoz :)
  • kiskorúbézoltán #9737
    Hmm mintha annó az előzetes videnyókban robbantottak volna hidat, most meg nem akar összeomlani, rosszul emlékeznék és nem is volt ilyesmi?
  • Adam II
    #9736
    Segítsetek légyszi!

    Hadjáratban a harmadik küldetésnél most azt választottam ahol el kell pusztítani egy konvojt. Csónakkal érkezem és egy kisvárosban el kell helyeznem robbanóanyagot (csak egy táska van belőle) majd kivárni amíg a felderítők jelzik ,hogy jön a konvoj. Van egy m4-esem meg két LAW a feladat elpusztítani az összes URALt. Hamarosan megjön a konvoj az élen egy BMP ezt fel is robbantom a detonátorral hirtelen úgy számoltam két URAL jön mögötte mondom az jó mert így el tudom őket intézni a LAW-val.
    Az Uralok egy templom mögött próbálják meg kikerülni az égő BMP-t ami mögött elbújtam és ki is lőttem kettőt erre látom van harmadik meg negyedik elkezdtem lőni az utasteret M4-el erre jön a végére még egy BMP ami kinyír.
    Kérdés ,hogy a rákba intézzek el 4 Uralt egy szakasz katonát és két BMP-t egy szál magamban egy M4-el egy táska C4-el és két LAW-al?
  • Adam II
    #9735
    Áh dehogy különös
  • Boconadi
    #9734
    miko? :)
  • tpM
    #9733
    Majd ArmA-ba belemodolják.
    És igen, vótmá :) ArmAHu-n cikként amiből kiderült, hogy az RTE-n, normális hangokon, jelzőlövedéken és AAR-on kívül semmi különös nincs bent :D
  • Adam II
    #9732
    Illetve nincs hozzá atomerőművem. Amúgy 1802$ ha jól látom
  • Bucser
    #9731
    Mert az ARMA-ért nem fizetsz 400+$-t?
  • Adam II
    #9730
    ArmA-t miért nem tudták ilyenre csinálni :(
  • Adam II
    #9729
    YouTube-on van róla sok video.
  • Boconadi
    #9728
    VBS2 Trailervótmá?
  • Boconadi
    #9727
    nem
  • Adam II
    #9726
    Gondolom látáttok már ,hogy kijött a VBS2.
  • m1c1mack0
    #9725
    varunk:)
  • bbchris
    #9724
    Mit kell a triggerbe beleírnom hogyha a saját csapatom létszáma pl 5 alá esik akkor aktiválódjon ? Vagy pl egy csoport létszáma 5 alá esik akkor aktiválódjon a trigger .
    Lehetséges-e üresen bekapcsolni este a searchlight-ot ez a static-ban van és hogyan kell azt ?
  • bbchris
    #9723
    Köszi , na így már tényleg jó .
  • Pill
    #9722
    Megvan a crack, most már majd jövünk mi is játszani a héten remléhetőleg.
  • wardogzombie
    #9721
    oswaldot megint leszedték messziröl és huszadszorra se jutott be cayoba