35048
  • Boconadi
    #10681
    gyíííííídeefrankooon nez ki!
  • Icebird
    #10680
  • tpM
    #10679
    jóva' majd holnap nyomok sajátokat akkor
  • Bucser
    #10678
    Mert nálad ugyanis a kép benne van a cache-ben hisz te már láttad a képet. De ki nem látta még a képet imageshacken az nem látja most.

    Azaz béka.
  • tpM
    #10677
    hmm pedig én látom :]
  • m1c1mack0
    #10676
    ez ilyen jatek, sok ember tobbet forumozik rola mint amenyit jatszik vele ;P
  • m1c1mack0
    #10675
    hahaha az szopó' :)
  • Bucser
    #10674
    szép béka tempi.. tudhatnád már pár éves SG reged óta, hogy ide nem lehet linkelni imageshackről.
  • tpM
    #10673
    zsír RHS SpetsNaz
  • wardogzombie
    #10672
    csalást meg armahu-t ne említsd egy napon itt sztem.
  • wardogzombie
    #10671
    hogy számoltad ki?
  • rekettyes
    #10670
    coop szervereken volt úgyhogy inkább valami idétlenkedő csapattárs lehetett
  • blash
    #10669
    *tokoleszel
  • blash
    #10668
    Ha evo-n tortent ez, akkor valoszinu, hogy jott egy ruszki kamov vagy su25 es szepen vegig szorta az bazisodat. Megesik, ha sokat tokoreszel...
  • rekettyes
    #10667
    Nem azzal van a baj, hogy nem várnak meg a pilóták mert többnyire várnak,hanem épp kint harcolnak valahol.
    Meg olyan szintű csalások mennek a szervereken, hogy ilyet még nem láttam máshol. Pl. Egyszercsak felrobbant az összes jármű a bázison.Aztán meg egyszerre felrepült mindenki a levegőbe.Ettől le is fagyott a gép reset-elni kellett.
  • Feró Flex
    #10666
    BOCSÁNAT!
  • blash
    #10665
    Miert emlited allandoan egyutt a berzerk missionoket es a cti-t? Tul sok kozuk nincs egymashoz, berzerk sima versus, cti meg ennel osszetettebb.

    http://community.bistudio.com/wiki/CTI
  • Feró Flex
    #10664
    Mi vagyunk hárman,nyomjuk rendszeresen csak az EVOba nem szálunk be AI ellen meg már uncsi nakünk is.ESL-en 5vs5 meg már prima lenne,meg kell próbálni,mi servere ritkán megyünk de az ARMAHU-n nagyon szivesen játszanánk.Berzerk CTI-vel meg az a gond mindenki sniper és bábeltornya az egész meg teli van csalóval.Tehát a hét 1napján mehetne mondjuk pld. vasárnap mindenki tudja CTI-nap van ha nem indulbe akkor nem kell eröltetni.Csak ez igy nagyon langyos víz felkéne rázni a dolgókat
  • ScarY MAN
    #10663
    en ma pl tok jot jaccottam haverommal haromnegyed hattol egeszen mostanaig... es holnap csatlakoznak meg 2 en :) szal orulnenk mi is ha tobb magyarral jacchatnank....normalisan...csapatba :)
  • tpM
    #10662
    kár, hogy ~10 aktív arma mp játékos van szerény hazánkban
  • wardogzombie
    #10661
    pl A.R.M.A.H.U
  • lee56
    #10660
    Hátjah, a kezdet nehéz evo-ban, de a 10 perc heli részen segithet ha kevés emberes szerverre mész, vagy egy olyanra ahol jól meg van oldva a szállítás és rendesek a pilóták :)
  • Feró Flex
    #10659
    Lehetne már valami más!Az ESL-nek vannak 12vs12 cti-ik.Meg lehetne próbální őket nagyon szépen ki vannak dolgózva.1sniper,1 medic,2AT stb nincs olyan hogy mindenki svd-vel lődőz 500m-röl egymásra,"igazi" szakasz van,vagy 8-10 féle mappon,és még azon belül is lehet allitani a játékmenetet.Fel kéne lendíteni az ARMAHU-t...
  • wardogzombie
    #10658
    ezt noobnak is hívják én nem tudom de mikor a kúszásnál tartassz én már minimum shilkát vezetek.integess és felveszlek gunnernak
  • blash
    #10657
    Nem, ezt evo missionek hivjak...
  • tpM
    #10656
    ezt realításnak hívjuk ;)
  • Boconadi
    #10655
    :D:D
  • bakvarnyu
    #10654
    Hát belépsz a pályára vársz 10 percet amig lesz egy heli meg egy pilóta.
    Aztán még tízperc amíg eljuttok a helyszínre. A következő 10 perc meg kúszás és egyszercsak lelőnek azt se tudod honnan.Ez néhányszor még elmegy de sokadszorra már fáraszt.Single-ben legalább a botok leszednek mindenkit, nekem elég kullogni mellettük.A repcsit meg nem bírom kipróbálni mert ahhoz meg 200 pontot kell összesedni.
  • tpM
    #10653
    mér'?
  • bakvarnyu
    #10652
    nagy cumi ez a játék multiban
  • ScarY MAN
    #10651
    háij... van ötletetek hogy miert csinalhatja ezt?
    haverom probalna elinditani a jatekot es ezt kapja az arcaba...
    ->
    No Entry bin/config.bin Controller Schemes
    error compiling pixel shader PSSpecularalpha

    /nem origi/
  • tpM
    #10650
    oyeah
    "Good news for all the creative people around is that it will be very easy to port any custom work from ARMA to ARMA 2, much easier than from Operation Flashpoint.

    Some of the editing tools (Oxygen 2 + Visitor 3) are already released as release candidates, some other are getting close to release - we intend to release the entire pipeline (including data packing and addon signing tools) very soon and to make a final polished release of the entire tool suite in the next few weeks."



  • wardogzombie
    #10649
    olyanba volt már részem
  • lee56
    #10648
    "* Fixed spontaneous death while driving a motorcycle in MP" lol-e :)
  • tpM
    #10647
    "new info on the patch

    Patch Plans

    We prepare a patch for ArmA, which will hopefully be released in one or two months. Currently we plan to contain following fixes or improvements:

    * Some AI detection fixes
    * Fixed fog on DX 10 cards
    * Fixed anti-cheat signature timeout
    * Added some additional anti-cheat measures
    * More reliable VON
    * Fixed CTD when resuming from a save in large and/or script intensive missions
    * Fixed spontaneous death while driving a motorcycle in MP
    * Fixed AI soldier can't fire behind the sandbags
    * Fixed compatility problems caused by various copy protections uses

    The patch will be completely independent on Queens Gambit, which will be running on 1.08, and no release data for this patch is set yet but we intend to first release it as public beta 1.09 before final release will be made available.



    source http://www.bistudio.com/"

  • wardogzombie
    #10646
    pézszagú
  • blash
    #10645
    Be is masoltam, hogy mikor jelentek meg ezek a kepek. Es csak azert tettem be ezeket, mert nemreg szo volt errol, hogy mennyit fejlesztettek ezen a szerencsetlen game2-on. Meg is latszik a ket ev "kemeny munkaja"...
  • tpM
    #10644
    egyébként megfigyelhető (pl. háttérben futó katona), hogy VBS1-es animok vannak bent :]
  • tpM
    #10643
    Ja ArmA2-nek ArmA-s grafja lesz (csak fakóbb) no meg dx10
  • Bucser
    #10642
    El vagy tévedve.. ezek a képek évek óta kint vannak... (a jelzett időpont óta)

    nem tudom mit vársz 2 éves screenshotoktól?