35048
  • Fürtös
    #10721
    Atesz nyomtunk mi anno finmod ctit is eggyüt nem emlékszel?
  • timihun
    #10720
    Helló mindenki!
    Hol lehet megvásárolni ezt a játékot, letöltöttem a demót és nagyon tetszik.
    Mennyibe kerül?
    Üdv.:Timi
  • Feró Flex
    #10719
    én sajna nem tudok ma jönni
  • D00M
    #10718
    Az tuti
  • wardogzombie
    #10717
    jól betequilaztunk.Doom utállak!!!!!!!!
  • D00M
    #10716
    De jó is volt az a DM
  • tpM
    #10715
    tehát akkor pl 20.00CET
    www.arma.hu:2340

    hmm régen voltammár a nép leszokott már a TS-ről vagy nem? :)
  • m1c1mack0
    #10714
    8-9 fele lehetne felszallingozni akkor van 'vadaszideny' ;)
  • ScarY MAN
    #10713
    énisénis \o/
  • tpM
    #10712
    ma is kéne hasonló rendezvény, csatlakoznék énis :>
  • m1c1mack0
    #10711
    Na ma elertuk a buvos 7 es letszamot:P
  • Feró Flex
    #10710
    armahun 6játékos dm-en király,alakúl király
  • tpM
    #10709
    majd beindulnak a hentek... remélem :)

    egyébként ide a banner alá nem lehetne valahogy kitükrözni az armahus servermonitort?
  • Boconadi
    #10708
    mi most is rengeteget ofp-zünk 4-en 5-en... Már sokszor mondtam hogy aki akar jönni szóljon...
  • Mnemomic
    #10707
    Hát régen én is rendszeres OFP-s voltam :) Már azelőtt is, amikor összeütöttünk egy szervert magunknak. Akkor még Tressynek volt egy szerverre azon mentek a hentek.

    Volt egy-két pályám is, a HUN klán egyik alapítója is voltam :)
  • Fürtös
    #10706
    Jönne sok ember csak nincs hozzá gép...
    Én pl 3 éven át majd minden este ofphu.-n logtam de az armat nem birja a masina:(
  • wardogzombie
    #10705
    dehogynem jön a tél majd figyeld meg jönnek az emberek
  • Mnemomic
    #10704
    Hi!

    Én most nézzem, hogy letöltve is meg lehet venni a játékot. Érdekes, hogy dollárban és fontban 9500Ft-ra jönne ki, Euroban meg kijön 7500Ft-ból.

    Egyelőre gondolkozom rajta, mert sajnos látom, hogy a magyar szerveren már nincsenek azok a nagy hentek mint régen az OFP-vel./azok a régi szép idők :)
  • Bucser
    #10703
    Én nem is azért veszem meg, mert szükségem van az SP kampányra (a jó azért jól esne egy normális kampány), hanem hogy támogassam a BIS-t és ezzel is hozzájáruljak a sorozat életben tartásához.
  • Feró Flex
    #10702
    coop érdekelne de csak ezért nem veszem meg,most már beindul a mod és addon-gyár úgyis, szigetek is jönnek szépen,tehát nem sírok
  • tpM
    #10701
    inkább Red Hammer ;) Resistance-ben volt már újítva a motor ami erről nem mondható el :\
  • bbchris
    #10700
    Ez tisztára olyan lesz mint anno a Resistance . De mivel tetszik a játék ezért valószínű hogy ezt is megveszem . Mivel még mindig nincs jobb játék , néztük ezt az Enemy Territory : Quake Warst , de nem igazán jön be . ALigha lesz ilyen játék valaha mint az Arma , majd talán az Arma II :)) .
  • lee56
    #10699
    azért az a coop mód meg külön sziget, lehet megér majd pár órácskát...
  • Feró Flex
    #10698
    nem vagyok megyőzve,részemről nem-veszem-meg
  • tpM
    #10697
    + még ezekért
  • Feró Flex
    #10696
    bevannak ezek rúgva!?Ezért még pénzt is kérnek...HA_HA
  • tpM
    #10695
    na QG-ről ennyit:
    New weapons:
    Grenadelauncher: 6G30
    Rifles: M16A4*, M16A4 ACOG*, M16A4 GL*, M16A4 ACOG GL*, AK74 PSO1*
    Sniper Rifles: M107*, KSVK*

    ez a csillagozás azt jelenti, hogy ArmA-ban patchel bent vannak :] tehát kapunk 1 szép orosz gránátvetőt aminek a dobtárján tök jól átnyúlik a kezünk :D
  • Feró Flex
    #10694
    kiváló
  • tpM
    #10693
    RHS v2.0 kint.
    csekk arma.hu
  • Boconadi
    #10692
    olyan nem lesz...
  • tpM
    #10691
    hát most így nemtom majd megnézem :)

    viszont találtam egy érdekességet:
    "i was searching on armaspy for a server and ran across this server it was running a test map and had placebo and suma in it

    its specs were a 1024Mb connection with 2048 slots! can we join this or was this an accident it was made public?"
    (aki esetleg nem tudná placebo = BIS PR manager, suma = ArmA fő programozó)

    forrás
  • bbchris
    #10690
    Köszi a választ , sajna a DeleteVehicle nem működik mert kiírja hogy type boolean , az időzítést említetted azt hogyan is kellene mert annyit tudok hogy van olyan hogy min , max és mid , ezek mit takarnak ?
  • tpM
    #10689
    mingyár regelhetsz harmadszorra is xD
  • Boconadi
    #10688
    hát ügyes vótammá
  • lee56
    #10687
    Hui, honnan szeded azt a sok büntit :))
  • tpM
    #10686
    Naigen.. csakhogy hiba hiba csúszott a számításaimba s ez még annyira béta, hogy csak v3-ban lesz nekem meg v2 van :]
  • Boconadi
    #10685
    attól még várjuk azokat is amiket Te igértél
  • tpM
    #10684
    hát nemtom... próbáld úgy, hogy elnevezed a triggert és pl ha 1perc után kikapcsoljon akkor scriptben:

    ~60
    deleteVehicle triggernév
  • bbchris
    #10683
    Hogyan lehet kikapcsolni egy triggert vagy eltüntetni ? Azt kellene megoldanom hogy szól a triggerben a sziréna , és amikor vége a harcnak akkor leálljon , vagy egy idő után kikapcsoljon mert hosszab sziréna esetén már idegesítő a hang .
  • tpM
    #10682
    naigen ezt akartam...