35048
  • m1c1mack0
    #11281
    bazi jo ez a sahrani life palya ha sokan jastzak:) az eddigi legjobb az armaban
  • blash
    #11280
    mindenkepp
  • tpM
    #11279
    egyébként IC-sek nézzétek az oldalt mert holnap valami bemelegítő hent lesz
  • tpM
    #11278
    Hát a 2 side evó akkor mi lehet? :P
  • m1c1mack0
    #11277
    Letezik egyaltalan ilyen hogy evoVS?, mert en nem tudok rola szerintem ezt te haluztad:)
  • tpM
    #11276
    Nem áll módomban, majd bles felrakja :) És ha tényleg ez a VS evó akkor ki kéne próbálni rendesen (TS oszlás, veteran nehézségi fokozat) :>
  • mansniper
    #11275
    SVEvolutionV3.3Sara, kipróbáltam, nagyon jó. Ha módodbam áll intézkedj...Kösszíííí Ez az a VS evo amit mondtál? Itt 50 pontig vagy közkatona és a legmagasabb fokozatot 2000 pont után kapod... Értesíts, ha már a armahun rajta van, kösszíííí
  • KraZ
    #11274
    Köszi!
  • Feró Flex
    #11273
  • tpM
    #11272
    Na mi ez a csend? :)
  • tpM
    #11271
    Civil-> Air
  • KraZ
    #11270
    Sziasztok! Feltelepítettem a queens gambitot. Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám kipróbálni a dc3-at. Multiban van,csak sok pont kell hozzá a mission editorban meg nem találom.
  • tpM
    #11269
    Hmm Ondrej Spanel aztállítja, hogy 1.09-ben lesz anti-cheat cucc meg voice javítás ezért késik.

    "Still, the patch is progressing quite well and hopefully there will be at least a public beta within a few weeks."
  • tpM
    #11268
    amíg nem jössz ArmAzni addig nincs semmiféle copyright :P
  • wardogzombie
    #11267
    csak hogy értsd miért irtam
  • wardogzombie
    #11266
    timííííííííííííííí
  • Fürtös
    #11265
    Tempi a höjj az copyright nállam!
  • tpM
    #11264
    höjj, gyerünk hent armahun
  • mansniper
    #11263
    Okés, az a 1490Ft
  • wardogzombie
    #11262
    a postaköltségre voltam kiváncsi de kössz
  • mansniper
    #11261
    Hmm, Először is regizni kell az oldalon.
    Utána beteszed a kosárba a terméket, kitöltöd a rendelést. Kapsz e-mailban utalást mikor szállítják az árut. Házhot hozzák, vagy a munkahelyedre, ahova kéred. Fizetni a helyszinen kell, kp, vagy bankkártya. Ez a legegyszerűbb ha nem laksz éppen Besztercebányán :)
    Nekem 8490+szállítás1490 Ft Megvettem a kieget is az + 4990Ft volt.
    Huh, fáradt vagyok, ha valami nem tiszta, szívessen válaszolok.
  • Mnemomic
    #11260
    mansniper belinkelte az oldalt ahonnan megrendelheted dobozosan...
  • wardogzombie
    #11259
    mondjuk nincs.igy?
  • Mnemomic
    #11258
    Ha van netes bankkártyád, akkor az ArmA hivatalos oldaláról kiindulva egy internetes üzletből is leszedheted és még olcsóbb is.
  • wardogzombie
    #11257
    kössz és igy mennyibe fáj pk-valegyütt?
  • mansniper
    #11256
    Hi, én reggel 8:00 rendeltem és már másnap reggel 9:00 kor csöngetett a DHL-es fószer :)Arma
  • wardogzombie
    #11255
    rohadt lusta vagyok dobjatok már egy linket ahol lehet armát rendelni.plz.
  • PhantomAss
    #11254
    nem onnan indul, de ha elindulsz folyamatosan kapod az infót
  • Gascan #11253
    valszeg, arról a helyszinről menekül ahol a herceg volt? mert én ott állok, és ahol mentet automatikusan, azután közvetlenül mondja, hogy dél fele indult és egy heli várja valahol. Először a repülőtéren kerestem :)
  • wardogzombie
    #11252
    ah1 a lelke
  • PhantomAss
    #11251
    a térképet nézd az folyamatosan mutatja az útirányt (nagyítsd ki a térképet, és látod majd hogy merre kell kanyarodnod)de valszeg nemtod elkapni
  • Gascan #11250
    na, most valami újat modtál, esetleg még annyit hogy merrefele induljak a járművel, mert már nem látom merre menekül, és rádión se nagyon mondogatták, pedig majdnemhogy bejártam az összes települést a déli ponton..
  • PhantomAss
    #11249
    egy nagy fekete hummerral menekül, és emberkék jelzik neked folyamatosan rádión hol látják elhaladni (láthatod a térképen is)
    szerezz egy kocsit és nyomás utána(bár én nem tudtam elkapni, elrepült a helivel, lehet hogy direkt így van megcsinálva a játék, mindenesetre a fél szigeten keresztülmentem)
  • Boconadi
    #11248
    MIVAN?! :D:D:D
  • wardogzombie
    #11247
    szuperponal?
  • Gascan #11246
    Tud valaki végigjátszást a Queens Gambithez? A végén nem tudok továbbajutni, ott ahol már a herceget kimentettem a gonosz testvére karmai közül, és monjda, hogy valahol délre keressem valamiféle helikopter közelében. Az lenne a kérésem, hogy útba tudna valaki igazitani?
  • m1c1mack0
    #11245
    Hat ez a baj baszus, hogy ez a 2 feltetel igen ritka esetekben szuperponal jatekosainkban :S
  • wardogzombie
    #11244
    eredeti arma sincs meg angol tudás se
  • tpM
    #11243
    hmm kékre is jöhetnétek ám :\
  • m1c1mack0
    #11242
    A voros oldalon megprobaljuk kilobbizni hogy legyen egy magyar squad, eddig vagyunk 5en aki erdeklodik azt szivesen varjuk (eredeti arma es angol nyelvtudas joljon,de az utobbi ha osszejon a magyar squad nem letszukseg)