35049
  • DrRadon
    #12442
    Viszont legyen Tempi a helyettes házigazda/moderátor/bannoló. Mert ki tudja, lehet, hogy micimackó egy sikeres ZH-t követő húzósabb ivászat után a detoxikáló kényszerű vendége lesz, ahol nélkülöznie kell a net-et és le/fel töltési lehetősége csak az infúziós zacskóra és a katéterre korlátozódik, szóval akkor jó lenne egy helyettes moderátor, aki kellő határozottsággal képes megfékezni a flame keltőket.

  • pooh
    #12441
    +1 m1c1nek
    tempi még kicsi ehhez :)
  • DrRadon
    #12440
    Sajna nem:(
  • Papa01 #12439
    Köszönöm szépen az infókat, intézkedem! :)
    A vidókártyákkal kapcsolatban, Radon, az általad említett típusok jobbak egy 8800 GTS-nél?

    (Bocsika az OFF-ért.. :) )

    Üdv:
    A Papa01
  • Scottt
    #12438
    Pc dome fórumán Lackoék gyártják hozzá a kampányokat,küldiket.
  • DrRadon
    #12437
    Az első indításkor németül fog karattyolni, de a beállításoknál kiválaszthatod az angolt. Cseles módon csak a következő indításkor vált át rá.

    Az 1.08-as változatot töltheted le óccsóért, tehát nem kell a patch-ekkel szívni.

    Ami a videókártya kérdést illeti, abban a felbontásban a mostaniak közül a 9600GT/3850 vagy e felettiek ajánlottak.
  • tpM
    #12436
    OFP-nél minden tekintetben jobb, kivéve a single hadjáratot, küldiket.
  • Solt
    #12435
    Neeem, az csak egy német oldal! :) A lényeg, hogy dollárban vedd meg, annak a legjobb az árfolyama...
  • Papa01 #12434
    No, nem lenne ez rossz, de német nelvű lenne a játék? :)
    n003, Te is innen vetted meg?

    Üdv:
    Papa01
  • Papa01 #12433
    Szia,

    Köszi a linket, megnézzük! :)


    Üdv:
    Papa01
  • n003
    #12432
    ez talány
  • Solt
    #12431
    Nem éreztem ezt személyeskedésnek, inkább iróniának, de ha te annak érzed, akkor elnézésedet kérem.
  • Papa01 #12430
    Sziasztok!

    A #12361 számú HSZ-ben láttam, hogy 4000-ért meg lehet venni az ARMA-t.
    Hol? :) Én a játék weboldalán 2x ennyiért láttam...

    A másik amiben kérném a segítségeteket az, hogy 1680x1050-es felbontásban milyen gép kell neki, hogy jól lehessen vele játszani?

    Ja, még valami.. :) jobb mint az OFP?? :)

    Üdv:
    A Papa01
  • blash
    #12429
    Me' kell szemelyeskedni?
  • tpM
    #12428
    zzétlőtték a farokrotort :)
  • Scottt
    #12427
    Azt kapásból tudtam, hogy valamelyik a kettő közül.De mi alatta a füst?Arra gondoltam, hogy permetezi a gyümölcsöst
  • D00M
    #12426
    Ha ez elkezdene "permetezni" bizony lenne szaladgálás :) Amúgy Mi-17 ;)
  • uHs Gerzson
    #12425
    MI-8
  • Scottt
    #12424
    Ez permetező helikopter vagy mi a tököm?
  • D00M
    #12423
    lol:D

    amúgy meg ArmA-sok egyesüljetek ITT adj neki :D
  • Solt
    #12422
    Remélem villanyborotvát használsz, penge nehogy a közeledbe kerüljöm, aggódnék érted!
  • tpM
    #12421
  • Balumann
    #12420
    Mert a Crysis nem hemzseg a bugoktól, meg a többi játék, mi...?
    Én eddig ameddig elvittem nagyon élveztem.
  • Scottt
    #12419
    Jóvan má' mi így szeretjük
  • blash
    #12418
    Mert mi pozitivumot nyujtott a bis? Mar azzal hireznek, hogy 1.12 vagy mivel vege az arma pecseknek, s JOOOOOON az arma ketto, ami szerintuk BESTEST lesz. Kozben me'g mindig ugyanazokkal a fasagokkal szenved (amiket lehetett latni az arma2 videokbol, es a csehek nem a bug javitasukrol hiresek), mint az ofp, peldaul nem birtak egy normalis kormany forgatas animaciot csinalni (a tobbi elbaszott animaciokrol nem is beszelve, plusz jeleztek mar parszor, hogy az m136, javelin NEM ujratoltheto, de me'g mindig nem tudtak ezt patch formajaban kijavitani). Sajnos oldalokan keresztul lehetne sorolni a hibakat... Ott volt a lehetoseguk, hogy az nepszeru ofp alapjain letrehozzanak egy melto folytatast, de elkurtak. Es ez az arma kettovel sem lesz jobb.

    A majdnem masfel ev alatt kiadtak egy rakat hasznalhato modot, ezek kozul csak parat raktak bele a hivatalos patchbe. Milyen hozzaallas ez? Pedig biztos orult volna mod keszitoje, ha felhasznaljak amit keszitett (peldaul Durg's Vegetation Fix, mer qvajo miko a kiszednek mikozben a bokorban lapitasz...)

    Sot mar ofp-hez is volt normalisabb jarmu serules, peldaul ha kilotted az egyik kereket, akkor az latszodott, mert megdolt abba az iranyba a jarmu.

    Persze ezekre lehet mondani, hogy aprosagok, es lofasz koze sincs a jatekelmenyhez... De ott a konkurencia, mint peldaul a techdemo krajzisz es mitomen mik. Meg azok az elvarasok, amiket az ofp utolso pecse hatrahagyott.

    Igen, pesszimista vagyok.
  • Bucser
    #12417
    Érdekes, hogy te semmire nem tudsz pozitívan reagálni...

    just my 2 cents...
  • Mnemomic
    #12416
    Hát igen az az OFP-ben sokkal jobb volt.
  • Balumann
    #12415
    Jah értem, tehát akkor valószínűleg nem én vagyok a béna :D Amíg nem nekem kellett irányítani addig jó volt.
    Sajna nem eredeti nekem, de tetszik nagyon a játék, nagyon gondolkodok rajta, hogy majd ha véget ér idén a suli és lesz pénzem, akkor megvegyem.
  • Scottt
    #12414
    Olvassa vki a Pc Dome arma fórumát?Ott csinálgatnak sok-sok kampányt a magyarok.Egy-kettő le van szinkronizálva magyar nyelvre:)
  • tpM
    #12413
    Meg a difficulty-nál be lehet állítani az ellenséges/barátságos AI szintjét (ettől függetlenül a single kampány egy szar:)
  • n003
    #12412
    és hogy lehet átvenni az irányítást egy másik emberke felett .. lennék léder és akkor lehet irányítani ;)
  • Raptor 2
    #12411
    De irányítani kell őket és akkor nem leszenk ilyen suták :D
  • n003
    #12410
    áá én két óra után abbahagytam a sp részét :( saját ai csapnivaló .. elvileg spec egység bakker az elfoglalandó falucska utcájának a kellős közepén berongyol lepuffogtat 2-3 ellent erre a másik 30 széna-szájjal tépi őket :S ezt eljácották 5ször egymás után úgyhogy nekem ennyi elég is belőle :( a multit próbáld az kárpótol ;)
  • Raptor 2
    #12409
    Na az ilyenek érdemelnének 1 warningot :D
  • Scottt
    #12408
    Hát nekem nem fut.OFP-s tipp: Nekem pont tnap volt egy ilyen küldim.Megkellett fogni egy konvojt amit egy t-72 meg egy bmp fedezett.Csak úgy jött össze, hogy elvettem a rakétástól az RPG-t és manuálisan kilőttem őket.Az ai egy kalap szar :D
  • D00M
    #12407
    barátom te bizony eltévedtél nem kicsit :D
  • ziby20
    #12406
    Helló Új kiegészítők, letolthetoek inen:http://href.hu/x/54ek
  • ziby20
    #12405
    uj kiegeszitok http://href.hu/x/54ek
  • Balumann
    #12404
    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni a single playerrel kapcsolatban, átvittem a tutorial-t is, és már elvittem egy kis ideig. Most egy olyan pályán vagyok, amibe egy utcánál van kiírva, hogy meg kell tartani, 2 squad vezetőt tudok irányítani.
    A gondom ott van, hogy oda irányítom (nagy nehezen :D) arra a helyre az embereket, a squadot. Jönnek ilyen tankok, BMP-k, nekem nincs robbanó fegyverem amivel rátudnék lőni. Hiába adom ki a parancsot, hogy lőjjék ki, nem teszik. Gondoltam arra, hogy lehet rossz alakzatot mondtam, vagy azért mert lehasaltattam őket, de "gugolós" állapotban sem hajlandóak rálőni, pedig alul látom, hogy van nem is 1 olyan ember aki elméletileg tudnia kellene. Első próbálkozásra csak egyi ksquadot irányítottam, és akkor 1-2-t kilőttek azok akiket nem én irányítottam.
    Lehet, hogy láma kérdés, de mit mondhattam nekik, ami miatt nem hajlandóak kilőni ezeket? Nem adtam ki olyan parancsot, hogy ne lőjjenek, de azt kiadtam ezerszer, hogy tüzeljenek rá.

    3x próbáltam eddig ezt a küldetést, de utóbbi 2-ben nem is voltak hajlandó egyet se lőni, addig próbálkoztam míg végül kirohantak a tank elé... Sry a hülye kérdésekért.

    Még nagyon sok dolog van amit a játékban nem teljesen értek, remélem idővel rájövök. Elég nehezen sikerülnek a dolgok. A híd felrobbantásánál azthittem feladom a 10. próbálkozás után... :D

    Nem játszottam az Operation Flashpointal, ezzel is próbálkoztam korábban de nem jutottam túl a trainingen akkor még :D
  • tpM
    #12403
    holdot IC-n szoktunk játszani ott meg nincs agyatlanság :>