35049
  • n003
    #12402
    én még csak evo-t láttam nemtok dönteni :) a hold nekem nembejövős .. ahoz összeszokott csapat kell "agyatlan" páblikra én nemszeretem
  • m1c1mack0
    #12401
    az evo nem fassag csak mivel elore harta mind1iket vegigjatszottuk igy mar unalmas.
  • tpM
    #12400
    Hát délután coop ECS moddal (rendes kópok nem ilyen evo fasság), estefelé meg CTF anélkül :>
  • wardogzombie
    #12399
    akkor javitsunk rajta vote Tpm'91
  • Scottt
    #12398
    Eddig 5-4 mici-tempi állás.
  • n003
    #12397
    thx bekker erre nemgondoltam :( amúgy általában medic vagyok vagy at

    ti mit szoktatok nyomatni? tegnap este valami icecream vagymiarák ment nahh az dúrva volt :)) coop egy pontott kellett védeni az ai ellen húú szószerint kézitusa ment :D
  • Suri hun
    #12396
    #vote admin tpM
  • blash
    #12395
    evon
  • Yula
    #12394
    Ha enginer vagy tudsz építeni farp-ot mellé és fel is tankolja ha beülsz. Farp építéshez viszont kell a repair truck.
  • tpM
    #12393
    mert ilyenkor elfolyik az üzemanyag :) fel kell tankolni
  • n003
    #12392
    skacok tennap volt időm próbálkozni multiban és egy érdelkes dologba botlottam .. a mapon jelölik azt hogy hol merre vannak javításra szoruló járművek odamentem egy javító teherrel beülök a javítandó tankba ki is írja hogy javítja szépen színesről átvált fehérre a kondíciója működik a commander a gunner összes lehetősége lehet forogni meg lőni de a drivernél semmi :( nem indul be .. kipróbáltam a közelben lévő helin és egy vulkánon is de detto :(( ez normális?
  • Feró Flex
    #12391
    Tempike hujrá,hujrá...
  • Feró Flex
    #12390
    Ic Mici,sg-én TpM-re szavazok.
  • Scottt
    #12389
    Mivel ennek csak egy verziója van.Igen ebben a játékban készült
  • Raptor 2
    #12388
    #vote admin tpM
  • leonforce
    #12387
    szevasztok!
    ez ebben a jatekban van? :
    http://www.youtube.com/watch?v=eR7BQGhlr2I

    es ha igen,melyik verzioban?
  • marja
    #12386
    #vote admin m1c1mack0!
  • m1c1mack0
    #12385
    állás:
    m1c1mack0 4 szavazat
    tpM 1 szavazat

    nekem mind1 hogy tpM vagy én hiszen a cél közös.
  • joebacsi
    #12384
    ne támogassátok már ennyire szegény srácot, még elbízza magát :D
  • blash
    #12383
    Rossz otlet.
  • Scottt
    #12382
    Én azért szavaztam rád:D
  • tpM
    #12381
    Erről a házigazdaságról meg annyit, hogy most nem kell itt "háborúzni" egymással érte, én szívesen elválalnám mert van időm, a hiv. fórumon is aktív vagyok ArmA mániám van stb :). Felőlem aztán lehet m1c1 is csak foglalkozzon vele.
  • tpM
    #12380
    Bár ArmA ugye nem teljesen így néz ki, 20% hard light és a távolabbi dolgokat bluroltam

    nemtom ezek voltak-e már, nincsenek szerkesztve:
    egyik
    másik
  • Scottt
    #12379
    Erről az a vid jut eszembe amikor a brit katonák ellenségére vki ráhívta a varacskosokat.A britek kicsit szedték a lábukat..
  • tpM
    #12378
  • tpM
    #12377
    majd én leszek, úgyis írtam már csomó faqot meg a bannert is én csináltam :)
    vargosz, D00M, Solt: van fogalmatok róla mi jár zendülésért? :)
  • Cirrus79
    #12376
    Köszi, megoldódott..:) Alaplapi drivert kellett frissítenem, én meg mindig csak a videóra gondoltam..:) Köszi!
  • Cirrus79
    #12375
    Ja és DX9c...
  • Cirrus79
    #12374
    Azt a drivert töltöttem le amit még jóval korábban belinkelt ide valamelyikőtök... Én is az 1.06-os demo-t szedtem le az arma oldalról.
  • Vargosz
    #12373
    #vote admin m1c1mack0 :(
  • kovadam87
    #12372
    Próbálj drivereket frissíteni a gépeden és nézd meg h a legújabb directx van e fenn meg hasonlók :) Amúgy pedig jó tudni h alapból a legújabb Arma Demo az 1.06. Lehet h neked egy régebbi verziód van most mondjuk az 1.03 és abba van olyan bug ami a te gépedre nézve káros ;) Nekem 1.06-os demó van fenn és tökéletesen müxik! =)
  • kovadam87
    #12371
    Hali nagyon köszi az infót :-)
  • Cirrus79
    #12370
    Üdv! Segítségre lenne szükségem. Letöltöttem az ArmA demot, de induláskor az utolsó két négyzet kipipálása helyett "az arma hibát észlelt ezért leállt" hibaüzenetet kapom... Visszaolvastam a fórumon de hasonló problémával nem találkoztam. Mi lehet a gond? AMD 2700+ 6600GT 1GB RAM... Előre is kösz!
  • DrRadon
    #12369
    #vote admin m1c1mack0

  • D00M
    #12368
    te nem tudod mit beszélsz, Tempinek hatalmat??
  • Scottt
    #12367
    #vote admin tpM:)
  • D00M
    #12366
    #vote admin m1c1mack0 :)
  • Solt
    #12365
    #vote admin m1c1mack0 :)))
  • n003
    #12364
    alapvetően jó lenne tunni ki vállalná el! ;)
  • m1c1mack0
    #12363
    Uraim kéne itt egy nyílvános szavazást tartani az új házigazdáról mivel Cifu már nem aktív.
    Én írtam neki egy PM-et hogy helyeztesse át a házigazda jogot az egyik aktív tagra, amire ő azt válaszolta hogy megteszi, de ez azóta sem történt meg.
    Az SG moderálási elvei között olvastam ha akarunk új házigazdát akkor jóttene ha lenne egy nyílt szavazás ahol a moderátorok láthatják kit akar a nép.
    Az új házigazdára főleg banner&FAQ ügyekben lenne szükség.

    Szóval uraim mindenki adja le a szavazatát és próbáljunk meg kiegyezni egy személyben.