35049
  • szemlits
    #13562
    'Napot!

    Köszönjük...
    Hogy tudok felmenni az Arma.hu szerverre? Van e valahol valami leírás?
  • Solt
    #13561
    Légy üdvözölve! :)
  • szemlits
    #13560
    'Napot!

    A végén befektettem egy ARMA Gold Editionba.
    A www.armedassault.com -on találtam online vásárlási lehetőséget, ezek közül egy ami itthonról is elérhető és angol nyelvű programot lehet megvenni. Bankkártyával kifizettem, reggel elkezdtem tölteni (kb. 3,5 gb.) este már játszottam.
    Kicsivel (kb. 500 ft.) olcsóbbra jött ki mint itthon megvéve, igaz nincs doboz és DVD, de legalább nem kellett várni.
  • Vargosz
    #13559
    Szerdán 20:00-kor nagycsoportos foglalkozás. Mindenki jelenlétére számítunk az ArmA.hu szerveren!
  • Glo
    #13558
    Igen, ez így tényszerű, és élethű. 100km/h alatt mintha nem lenne oldalkormány, csak bedöntéssel és a kollektív rotorral tudsz manőverezni.

    FFAR és irányítatlan géppuskatűznél valóban idegesítő, de ez van..
  • Marinov
    #13557
    Nem próbáltam ki, de talán nézd meg ezt.
  • D00M
    #13556
    Bármelyik verzsön jó, de patcheld fel a legfrisebb verzióig addig ne vonj le messzemenő konzekvenciákat :) sajnos a multit másolttal nem tudod kibróbálni multiban
  • Gyöször
    #13555
    Helikopter szimulátorokban sem jellemző, hogy nagy sebességnél bármit is csinálnának a pedálok. Én az armával nem játszottam még. Ha akarok, mit kell megvegyek? Kipróbálni ki tudom valami 'virágboltos' verzióval? Ha igen mivel? Köszi.
  • HungaroJET
    #13554
    Üdv Mindenkinek !

    Tudna valaki ötletet adni, hogyan lehet megváltoztatni az oldalkormány effektet helikopternél és repülőgépnél. Nagyobb sebességnél nincs oldalkormány helyette csűrés/bedőlés tapasztalható. Ez nevetséges, már az OFP-ban is jobb volt a repmodell.

    Youtube-on van egy "ARMA yaw redux" videó ott jobban mozog a heli a függőleges tengely körül nagyobb sebességnél. Esetleg valami MOD megoldás van a problémára ?

    THX
  • Solt
    #13553
    Egy program. Megkeresed a neten, telepíted, és a winfos csökkentett módú állapotában alkalmazod...
  • sz4bee
    #13552
    A Driver Sweeper pontosan micsoda?Gondolom amit irtál, hogy leszedi a driver minden maradványát...Ezt a Driver Sweeper nélkül nemlehet megoldani?nemértek hozzá
  • Solt
    #13551
    Módosítsd informatikusra a jelzőt... a "barátot" nyugodtan elhagyhatod ezek után!

    Nincs mit... ha nem sikerül szólj, ha tudunk segítünk... (pofozkodni is! )
  • sz4bee
    #13550
    Köszi a segitséget megprobálom ezeket kivéve az 5.et mert az egyik informatikus barátunk adta ezt a kártyát és nemakarok botrányt.
  • Solt
    #13549
    Akkor ott driver hiba van. Szedd le a drivert, és telepítsd újra.

    1.: Driver uninstall

    2.: Újraindít csökkentett módban.

    3.: Driver sweeperrel leszedni minden Nvidia driver maradványt!

    4.: Újraindít és a legfrissebb driver felrak. ( Érdeklőd meg az Nvidia topikban, hogy a kártyádhoz melyik a legjobban bevált driver. )

    Mielőtt ennek nekiállsz, azért nézd meg, hogy más játéknál is ezt csinálja-e! Illetve nem árt egy víruskeresést lefuttatni...lehet, hogy valami trójai zabálja a géped...

    És végül az 5. pont: Pofozd fel azt aki a 9800GT-t rád sózta!
  • sz4bee
    #13548
    Nagyon szaggat föleg Campaign mondba (remélem jol irtam le).Ha simán csinálok küldetész vagy kiképzést akkor nem szaggat annyira de még igy is lassan jelennek meg, válnak élessé a tárgyak.Pontosan nemtudom, hogy mennyi az fps mert nemtudom pontosan hogy kell megjeleniteni.
  • Solt
    #13547
    Abban a felbontásban nem lenne szabad szaggatnia! Picit részletezhetnéd ezt a szaggatást... hány fps-ed van?
  • sz4bee
    #13546
    1024x786 a felbontás, hight a grafika (ami ezek szerint tul magas szint).A legfrissebb driver van fenn, mindenböl.Pedig azt hittem, hogy ez elég jo gép ahoz, hogy simán menjen a játék.
  • Solt
    #13545
    Simán? Olyan gép nincs! :) Milyen beállításokkal játszok? Milyen felbontásban? Melyik NV driver? Az előzőt rendesen leszedted? Soroljam még a kérdéseket? :))
  • sz4bee
    #13544
    Ezen elvileg simán menni kéne a játéknak igaz? Dual CPU 2,8 GHz, 2GB RAM, GEFORCE 9800GT.Legfrissebb driver van felrakva de még annak ellenére is szaggat a játék.A legfrissebb patch-et is felraktam de még mindig szaggat.Ha valaki tud megoldást légyszives irjatok.
  • Solt
    #13543
    Szerintem meg ne ide írogass, hanem gyere játszani! Irgum-burum!
  • D00M
    #13542
    www.supergamer.hu de van legaláis letöltős verzió, szerintem tegyük bele a bannerba.
  • Ati810
    #13541
    Hello.
    Nemtudja valaki hogy honnan tudnám beszerezni az Arma: Armed Assaultot ?
    Elöre is kössz.
  • tpM
    #13540
    egy kicsit belehalgattam: a gránátvetős fegyvereket rendesen fogják már, viszont az újratöltéshez még mindig egy fajta anim van :S
  • repvez
    #13539
    Valaki hallgatta a rádioadást?Mondott valami fontosat a foszer?
  • Glo
    #13538
    Szegény Mi24..
  • tpM
    #13537
    Ja ma 20.00-kor a Sahrani Radioban interjú lesz Ivan Buchta-val az ArmA2 fő designerével.
    http://sahraniradio.armedassault.eu:8000 (pl Winamp -> Ctrl + L)
  • tpM
    #13536
    óóóóóóó <3

  • wardogzombie
    #13535
    biztos pentium kettese van
  • Glo
    #13534
    Biztos nem maradt 2 HP-ja egy M95-ös találat után, amit egy eldobott medic pack-el egy tizedmásodperc alatt fel tudott volna tölteni
  • DrRadon
    #13533
    Mit jelent az avatarodon lévő "40% obj."?

    Gondolom azt, hogy 40%-ban vagy objektív.

    Nem tetszett neked az ArmA? Nem tudtál megtanulni lőni vele? Nem tetszett, hogy kaptál egy golyót a fejedbe és összeestél, pedig mindent úgy csináltál mint a Rambo-ban. Feladtad? Szar ügy. Biztos azért, mert gyík vagy...
  • Feró Flex
    #13532
    http://news.bbc.co.uk/1/hi/uk/7587238.stm
  • Solt
    #13531
    Most kapcsolok... háááá ez az én dumám...
  • Raptor 2
    #13530
    A legegyszerűbb válasz, hogy még kicsi hozzá. Nem feltétlenül korra értem. És több mint valószínű, hogy kicsi is marad.
  • Raptor 2
    #13529
    Visszamennnnyééé hülyegyerek.
  • bakvarnyu
    #13528
    furcsa egy ilyen jelentéktelen provokáció hogy fel tud húzni egyeseket biztos ő is jácca különben nem írna ide
  • D00M
    #13527
    Hogy egy közhellyel éljek: Köszünjük Emese, egyes, leülhetsz. De inkább leszek "linuxos gyík", mint elsüllyedjek a közízlés mocskában...
  • m1c1mack0
    #13526
    Látom a konformizmus állatorvosi lova vagy, jó szórakozást kívánok neked az esti Jóban Rosszban epizódhoz te szargeci.
  • tpM
    #13525
    hogy klasszikust idézzek: "Mint megtudtuk, amit kevesen használnak ( játszanak) az szar! Legjobb példa erre a Ferrari!"
  • Solt
    #13524
    Konkretizáld már ezt az állítást egy picit... jól veszem ki a szavaidból, hogy nem is annyira burkolt kritikával illettél minket és EZT a játékot?
  • Vorpal
    #13523
    Úgy jellemezném - ez a lövöldözős játékok linuxa.

    Csak gyikok jáccák, és ku*ára ki állnak mellette mert tudják, hogy szar.