35049
  • vandyke
    #14846
    Sziasztok!

    Aktuálisabb lett volna ha tegnap postolom, de mi is csak most kaptuk meg.
    Vicces kedvükben voltak a fejlesztők és kreáltak valami...

    fArmA II
  • Scottt
    #14845
    Ahogy gondolod;) Se lebeszélni se rábeszélni nem is akarlak,(tudnálak)mert mint mondottam ~gőzöm sincs mibe vau-vauztam bele^^
  • wardogzombie
    #14844
    nem vagy letiltva
  • Sanyix
    #14843
    jah ezek a cpucontrol szerű parasztavítós kamuk? Inkább kihagyom, az értelmük 0.
  • [NST]Cifu
    #14842
    Iraki / Afganisztáni missziós küldetésbe lehetne megvalósítani, de akkor meg nem a mérsékelt égövi felszerelést kellene belerakni. :)
  • Scottt
    #14841
    Van 1-2 ilyen "külső" program amivel lehet buherálni a Cpu magok terhelését játékok alatt(Sokan használják Il-2,Lock on,meg főleg a DCS topikban ott érdeklődj)Őszintén szólva ennél többet nem tudok mondani mert
    1)1magos masinám van(Bár lassan közelít a 0maghoz)
    2)Továbbra sincs Armám
  • Icebird
    #14840
    Ennek a HDF modnak nem sok értelme, mert ki ellen vonultatnánk fel?
    OFP alatt is nem véletlen nem volt nagy aktivitás ez irányába.
    Még a ruszkikat is inkább létszámmal lehet egy szintre hozni, nem hogy a HDF aminél nagyrészt "elavult" ruszki teknikák, fegyverek vannak.
  • Sanyix
    #14839
    HE? beállítani hogy 2 magot használjon? :D
  • Scottt
    #14838
    Beállítottál rendesen minden szír-szart, hogy kihasználja az Arma mind a 2 magot?(Ha jól tévedek alapjáraton nem használná ki?!)
  • 42nd Intruder
    #14837
    Ha nem menne link!
  • 42nd Intruder
    #14836
    Erről a HDF modról mit tudtok?

  • DrRadon
    #14835
    Ja, én azt hittem az egy kupac trágya.:)
  • marja
    #14834
    "Még a csít panelt is átverem :D ott fekszem a nyírfa alatt..."

    Béke poraidra! :-)
  • tpM
    #14833
    Hmm egy fejlesztő aztírta, hogy 2-ben már állítható (moddolható) lesz a fű kirajzolási távolsága. Alapon 30m, de pl be állította 125-re csak persze minél nagyobb annál több FPS-t eszik. (nem, ez nem ápr.1 tréfa)
  • tpM
    #14832
    Wardog, te meg miért tiltasz le, ha választ vársz priviben? :D Na mindegy szerintem megkérdezheted itt is...
  • tpM
    #14831
    Még a csít panelt is átverem :D ott fekszem a nyírfa alatt...
  • lee56
    #14830
    Na jó most kipróbáltam újra, és már megy naggyából ahogy kéne, hihetetlen, még finomítgatok a beállításokon, de most úgy néz ki 1500as látótávval meg majdnem minden high-on aa nélkül jól megy. Fogalmam sincs mi volt az előző próbálkozáskor.. Lehet hogy nem szereti a játék első indításkor ha nagyon sokat állítgat az ember, mást nem nagyon tudok elképzelni.
  • Solt
    #14829
    Az látótáv, vagy 9.3-s driver gond!

    Takarítsd le rendesen, és próbáld ki a 9.1-t!
  • m1c1mack0
    #14828
    Látótáv mekkora?
  • lee56
    #14827
    igen elvileg :), de mondom lowon is szinte ugyanúgy megy mint high/very highon. Na de milyen beállításbeli probléma, valami konkrétummal ha megdobnál :)

    @ Hogthar : 9.3atinál = 2009 3. hó, tehát igen.
  • DrRadon
    #14826
    De ő legalább repül. Te meg csak akkor, amikor megbotlasz a Dragunovodban és lezúgsz a háztetőről.
  • Scottt
    #14825
    Itt szerintem beállítás beli probléma lesz,mert ezen a konfigon nem Lowon kéne futni elvileg^^
  • Hogthar
    #14824
    mármint legújabb?
  • Hogthar
    #14823
    Friss Driver?
  • lee56
    #14822
    Hát most elszomorodtam, nemrég újratelepítettem a rendszert, és most rászántam magam hogy végigjátszam a QG-ot, de már a grafikai beállításoknál le is ragadtam, hiába állítgattam mindent lowra, kb játszhatatlan amikor elkezdem a kampányt, és ezt nem igazán értem. Ha valaki meg tudná magyarázni mi a bibi, azt megköszönném.

    Kiegészítő információk : AMD X2 3GHz + 2giga gyors ram + AR4850, 9.3driver, winxp32prof sp3+, a játék pedig 1.14ig patchelve, minden más progi tökéletesen fut..
  • Solt
    #14821
    Júúúúúúúúj! Gonosz dög! :D

    Inkább keresd meg a képen, hogy hol búúúvik tempi! :D
  • DrRadon
    #14820
    Hmmm... na mindegy.
  • DrRadon
    #14819
    Solti bácsi, milyen ügyesen bánsz a photoshoppal. Az eredeti kép nem ilyen volt, he? :D

  • Solt
    #14818
    MARHÁK! :D :D :D
  • tpM
    #14817
    vagy mikor m1c beleakad a pálmafába kismadárral... fszlm
  • m1c1mack0
    #14816
    azt nyomd be mikor tempi sírva diszkonektál a majsz pálya felénél :D
  • tpM
    #14815
    azt nyomd be mikor hasalunk a fenyő alatt és 50m-re meg jön egy 10fős őrjárat :D
  • Solt
    #14814


    Tempi keresés indul! :D
  • Hogthar
    #14813
  • tpM
    #14812
    Az egységnél a description mező.
  • Hogthar
    #14811
    Bohemia újabb alkotása: Farma 2:



  • Hogthar
    #14810
    bocs a furcsa Slengért, misszió szerkesztést, sikerült kiválasztani, hogy bizonyos egységek milyen fegyverrel menjenek, márcsak neveket kellene adni, pl hogy ne mashingunner legyen a neve annak akinek desert eaglet és G36 ost adtam a kezébe hanem, hogy megtudjam adni hogy pl Commander(g36,Deagle), tudom jön ebből a kérdés hogy miért a mashinegunner a commander, a válasz azért mert a model megfelelő az adott küldetéshez, pontosabban a queens gambitba a lázadóknál a mashinegunnernek is van parancsnoki sapkája, csak még hátizság is van rajta és az illik a misszióm környezetéhez.
  • tpM
    #14809
    Mappolás alatt mit értesz?
  • Hogthar
    #14808
    Mappolással kalcsolatban lenne mégegy kérdésem biztos ezis nagyon egyszerű de még nem jött össze, ha kiszeretném cserélni az egység nevét hogy tudom megtenni?
  • wardogzombie
    #14807
    az xfire nem látja az arma szervereket ajánlom a saját szerverkeresőjét