35049
  • ceaser
    #15086
    Hali mindenkinek! Nektek mi a véleményetek a helikopter irányításáról - én fel sem birok vele szálni.... OFP.-ben barátibb volt!!!! Szerintem....
  • Scottt
    #15085
    HBD
  • tpM
    #15084
    Kössz :)
  • Vargosz
    #15083
    Boldog szülinapot tempi !!!
  • DrRadon
    #15082
    Jobb későn mint soha:)
  • tpM
    #15081
    Egyébként hétfőre úgy néz ki elkészül az ACE kézikönyvem :D amiben minden ilyesmi részletesen le van írva.
  • tpM
    #15080
    Ja igen, de elakadás javításhoz elég az R :)

    + leülés helyett tár ellenőrzés van (alapból Á) ilyenkor megnézni milyen nehéz a tár (gyorsított újratöltés animáció) és kiírja a bal felső sarokba, hogy "The magazine feels ... - heavy, average, light stb"
  • Amery
    #15079
    gránátdobás mód váltás: bal shift+h
    fegyverelakadás javítás: bal shift+r
    NV fényerőállítás: pageup pagedown
  • tpM
    #15078
    ACE billentyűk:
    J: ugrás
    távcső állítás: bal shift + v
    CQB mód (pl ACOG felett átnézni) bal shift + f
    fegyver pihentetés tárgyakon: bal shift + space
    AT irányzék állítás: előre/hátra kurzor
    ööö kihagytam valamit?

    tüzérség kérés nincs alapból, max ha a küldiben megcsinálták
  • Scottt
    #15077
    Tempike az ACÉ-ben,hogy-melyik gombbal-lehet baszkurálni a távcsőnél a célpont távolságát?Illetve egyáltalán ez a rendszer, hogy működik?
    Meg, hogy lehet tüzérséget kérni?
    _3órája ArmÁzik lejött megírni és megyvissza_
  • tpM
    #15076
    Ha azt veszed, hogy 2001-es mint OFP és 350,000 km²-es a terep akkor máris nem olyan rossz az a grafika :)
  • DrRadon
    #15075
    Ez nagyon állat!!! Igaz a grafikán lenne még mit javítani de a sérülésmodell a frenetikus.
  • Solt
    #15074
    Óriási... ha ez ACE rovására megy, akkor marad a warez... az alap szarjukat dugják fel...
  • tpM
    #15073
    korlátozzák a scripteket
    "in order to maintain smooth frame rate in real-time content, time limit for all scripts in each frame is enforced by the engine in ArmA 2. Generally speaking, in case of more demanding scripts, be prepared that their result may come way later and also there probably can suffer from significant latency. It is under evaluation if and how possibly allow user scripts to change how much time they may take from the CPU in every frame."
  • tpM
    #15072
    20.-ig infó embargó van
  • repvez
    #15071
    Amugy ARma2 böl terveznek demot kiadni hamár igy szoba került
  • Solt
    #15070
    Legyen inkább Red Orchestra, az a RO olyan kétértelmű... azért utóbbit elég nehéz pozitív jelzőkkel illetni no...
  • Scottt
    #15069
    Ennél egy picikével gyengébbel-nem sokkal-rendelkezik a RO is^^
  • tpM
    #15068
    ilyesmi sérülésmodell igazán lehetne már
  • Solt
    #15067
    Azért írtam, hogy ez a minimum! :) Igazából maga a tankbelső az amit hiányolok... :)
  • [NST]Cifu
    #15066
    Hát az optikai irányzéknál az, hogy a lövegcsövet látni, az egy picit gáz... :)

    Szóval ennél csak jobbat. :)
  • tpM
    #15065
    bugos vagy :D
  • Sanyix
    #15064
    jaj nehogy túlságosan belemerülj, mert előtte még ki kéne javítanod az arma1-es ace modban azt a commodore hangzást megszégyenítő 4 bites mintavételű m1 motorhangot, mert szörnyűséges :D
  • ceaser
    #15063
    Köszönöm, kipróbálom
    nem is tudom, hogy van beállítva... upsz!
  • ceaser
    #15062
    a Tank belső az nagyon állat,de a táj az elég gyenge:( nem olyan mint a video előzetesekben....:(
  • Solt
    #15061
    Ahhh.... szóval ( minimum ) ilyen tankbelsőt, és animációt na...
  • Hmuda
    #15060
    Jól elvagytok? :D
  • Solt
    #15059
    Na jó, ez a DEMO dolog gonoszság volt tőlem! Az az egy mentségem van, hogy itt a nagy válság közepette nincs már pénzem kávéra, így meg egy kicsit magamhoz tértem! :D ( azért érdekelne, hányan rakták fel az operát! :D )

    Viszont engesztelés képen itt egy kis videó OFP-ből... így az évek távlatát tekintve, azt hiszem ArmA2-ben jogosan várnánk el egy ilyen tankbelsőt...


  • ceaser
    #15058
    ne már, még csak demonál van az arma 2 és már is van hozzá ace mod???? beszaaaa.....
  • Sanyix
    #15057
    kokszalámi...
  • [NST]Cifu
    #15056
    Amit tűzrókával megnyitni nem lehet, az nem létezik.
  • tpM
    #15055
    Tessék barátaim ArmA2 ACEModII. v0.1 ~1.22GB
    - térbeli lövedék ütökke lyukak amiken átszűrődik a fény
    - harckocsi tűzvezérlő rendszer és FLIR
    - valós idejű fizikán alapuló épület rombolás (tégla, deszka, cserép szinten)
    - új hangok
  • MrJoe
    #15054
    Baszki nekem egyik link se működik :SS ÁÁÁÁ ilyen nincs :( ()
  • Solt
    #15053
    Operát + Flashgetet dobd fel...
  • Scottt
    #15052
    Nekem jön teljes sávszéllel
  • tpM
    #15051
    A nehézségi beállításoknál ki kell kalpcsolni az "extended armor"-t mert anélkül nem működik a sebzés rendszer.
  • D00M
    #15050
    bazzeg de lassan jön :( de lehet csak megint a netem szar
  • Solt
    #15049
    Egyből a sűrűjébe...



    Na én léptem játszani....
  • Solt
    #15048
    Első küldetés...

  • Solt
    #15047
    Sajna csak OPERA-val működik a link... telepítsétek, megéri...