35049
  • tpM
    #15126
    VBS2 PhysX-et használ bezzeg :)
    És nem hiszem, hogy ez a script korlát ACE elleni lépés, ne felejtsük, hogy BIS-ről beszélünk nem EA-ról :) bár akkor sem értem mi szükség volt rá. ACE megnövelte a játékosszámot, sokaknak visszahozta a hitét BISnek nem értem miért fájna ez amíg az ő játékuk kell hozzá.
  • Solt
    #15125
    A grafika még nem is annyira érdekel, persze nem bánom, ha gyönyörű, de nekem a mostani arma is elmegy grafika terén. Viszont egy ilyen játéknál a fizikán lenne a fő hangsúly... mindent lehet, csak akarni kell. Erre példa ace, miket kihoztak az alap armából, amikre azt mondták BIS-ék, hogy nem lehet... :S

    Haragszanak is... most ez a script korlátozás nagyon úgy néz ki, hogy egy ACE elleni lépés...
  • Nesu
    #15124
    Tud valaki Video lopó progit ami a Hangokat is felveszi a játékból ?
  • Sanyix
    #15123
    arma is lehetne ilyen, csak nem mindig több éves lemaradással kéne használni a technológiákat. Annyi kéne egy brutál grafikájú, és durva fizikájú armához, hogy teljesen dx10 alapú grafika (10.1 tudással, 11-re felkészítve), teljesen tehát dx9-es kártyán le lehetne mondani róla, meg opencl-el gpu-s fizika :) (vagy akár vehetnének kész fizikai motort, mondjuk havok-ot, az is megy gpu-n, na meg ha procin megy akkor is akárhány magot tud használni).
  • tpM
    #15122
    Mondjuk úgy látszik tiscaliék próbálják lehúzni a BIS-t 1280x1024 4:3ban (5:4-nek kéne lennie), AA nélkül meg néhány kép mintha very low beállításokon készült volna. Amiket mutattak normal beállításokon 1000x jobban néztek ki.
  • tpM
    #15121
    google-fordított cseh->angol tiscali games preview
  • tpM
    #15120
    Na véget ért az embargó :)
  • Solt
    #15119
    Frissítésem sincs, meg nem is vagyok olyan idegállapotban...
  • tpM
    #15118
    gyere kezdődik AToW
  • tpM
    #15117
    nagybetűvel
  • Solt
    #15116
    Ez tpm-nek...
  • Solt
    #15115
    Szerinted ezzel nem fognak multizni? :D Mondjuk egy kis kötelék repülés... itt is gáz lenne, ha 5 méteres eltérések lennének...
  • Solt
    #15114
    Csak repülőre? Azért nem egyszerű feladat 30-40 gép repmodeljét számolni folyamatosan, ilyen grafika mellett! A látótáv meg fix, hogy sokszorosa az ArmÁnak... IL-2-ben a 4.09-s pöcs óta 72KM!!! a látóhatár!
  • tpM
    #15113
    A másik, hogy multiban ezeket szinkronizálni kéne a klienssek között. CoDban meg egyebekben azért lehet robbanástól elguruló dinnye, rongybaba meg egyebek mert ott nincs szinkronizálva tehát a hullák meg egyebek mind máshol vannak a gépeken - ez ArmAban elég gáz lenne pl behasalsz egy hulla mögé, de Józsi gépén meg 5m-rel arrébb van :)
  • Hogthar
    #15112
    jó de az csak repülőre van optimalizálva, a környezet kidolgzása nem olyan részletes, nincs annyi jármű osztag látóhatár, vagy ha van látóhatár könyebben feltudja majd dolgozni mivel nem olyan részletes a környezet, tehát ha armában is ilyet terveznek ügyesnek kell lenniük hogy jól menjen
  • Solt
    #15111
    Dehogynem... optimalizálni kell... nézd meg annak a játéknak a leírását... :)
  • Hogthar
    #15110
    Ha arma 2 nek ilyen fizikája lesz nem lesz gép amin elmene
  • ceaser
    #15109
    Köszönöm a gyors választ, akkor nem erölködöm:) végül is végez a harckocsikkal.... kár hogy meghülyül a játék, amikor én vagyok a lövész... remélem másik pályákon nincs ilyen hiba, mert nagyon állat a feeling!!!!
  • tpM
    #15108
    #15085
    #15104
    txh :)

    #15107
    sajnos még nem tudja használni az AI a hellfire-öket
  • ceaser
    #15107
    Nem tudja valaki, hogy ace módban ha én vagyok a pilóta, akkor a lövésznek lehet olyan parancsot adni, hogy ne gépágyúval puffogtasson harckocsikra, hanem küldjön rá hellfire rakétát??? köszi!!!!
  • Solt
    #15106
    Meg az a fizika... picit visszaesik, és lefittyen a szárnya! :) Érezni, hogy súlya van, és törékeny! :)) Zseniális... nem is merem kivetíteni armára... gondolj bele, hogy horpadna mondjuk az uaz, légnyomástól törne az üveg... stb... :))
  • DrRadon
    #15105
    Csillagos ötös.

    Az a látvány, amikor a bomba a négy repülő között robbant, és mindegyik darabokra esett. Áhhhhh.... Ez a látvány jól esett.
  • [NST]Cifu
    #15104
    Boldog szülinapot utólag is! :)
  • ceaser
    #15103
    Ez az... mert kipróbáltam ace nélkül is.... na így is beáll a lelkem a csatamezőnek háttal.... ezt nem is az ace mod hibájának ghondoltam, hanem az arma-nak tudtam be. egyébként vannak még ilyen érdekes dolgok, amikor a csapatot kell irányítani, már jártam úgy hogy 10 emberből egy berezelt vagy meghülyült, vagy nemtom, de egyszerűen nem nagyon érdekelte hogy mit mondok neki.... egy dezertőr:)
  • Solt
    #15102
    Ha manapság valamit szimulátornak nevzünk, akkor egy újonnan megjelenő játék esetén a fizikát tekintve ez lenne a minimum elvárás... szerintem...
  • Jammer
    #15101
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. A WARFARE játékmódot játszom egyenlőre csak offlineban botok ellen, de nagyon-nagyon tetszik a körülöttem folyó TELJESEN DIMAMIKUS harc. Szerintem remek húzás volt ez a beépített bázis-managelős építkezős dolog, nekem nagyon tetszik. A kérdésem az lenne, hogy tüzérségi támogatást ( artillery fire support ) hogyan tudnék kérni ? Vannak ugyebár a letehető épületek a bal oldalon, és a jobb oldalon pedig a védelemhez szükséges cuccok. TOW tripod, M2 machune gun, AA tripod, ilyesmik. Ott van egy ágyú, amire azt hittem az de tévedtem. Szerintem az ilyen mobil páncélosok elleni cucc lehet de ebben annyira nem vagyok otthon és sajnos a WARFARE kézikönyve nagyon kevés dolgot tartalmaz. Valaki tudja erre a választ ?
  • tpM
    #15100
    :O hát én ilyet nem tapasztaltam, bár az AI művelhet furcsaságokat... (ne felejstük, hogy ACE végülis ArmÁn fut :) )
  • ceaser
    #15099
    én a legfrissebb ace modot használom az 1.06-ot...
    Feltelepítettem az 1.05 full verziót és rányomtam az 1.06 update-t...
    a játékhoz v1.15 beta patch van...
  • ceaser
    #15098
    Azt próbálgattam, de ez a gyökér pilóta háttal áll a csata mezőnek.... és nincs akkora látómezőm, amúgy nagyon állat lenne, de így szét baaaa az ideg.... valami ráadásul nagyon nem működik a játékban.... kiválasztom a hellfire - LOL -Dir...vagy nemtom - erre kiugrik a paraszt!!! lehet újra telepítem a játékot, mert van más hiba is.... ez m,eg nagyon tud idegesíteni...
  • tpM
    #15097
    Hellfire-nél a LOAL(vagy LOBL már nemtudom) a lényeg, hogy ...-DIR opciót válaszd. Laser ON, Overlay ON, belenézel az optikába és akkor te vezérled a rakétát a lézer segítségével. Nagyon hangulatos!
  • ceaser
    #15096
    Hát most kitaláltam, hogy átülök a lövész helyére - nagyon állat.... lenne, ha az a köcsög pilóta nem lenne berugva.... semmivel nem jobb az én béna helikopter vezetés tudásomtól....hiába adom parancsba, hogy lebegjen forog körbe az idióta.... milyen parancsokkallehet irányítani ezt a jómadarat?
  • ceaser
    #15095
    Dankesőőn
  • tpM
    #15094
    Igen
  • ceaser
    #15093
    Akkor ha jól értem, akkor én vezérlem a rakétákat, és a lövész pedig a géppuskát, meg a hőkövető cuccost????
  • tpM
    #15092
    Sehogy, az a tűzvezérlő rendszer ember-ember felosztásra lett írva :| (de sztem megéri :) )
  • ceaser
    #15091
    Lehet megint lama kérdés....
    Ace módban az apache helikopternél hogy lehet a fegyver nemek között váltogatni?
  • ceaser
    #15090
    Az biztos, hogy szimulátorhoz képest, csak kismiska az irányítás :)
    De nem tévedek, ha az ofp-ben más volt, nem??? én legalábbis másra emlékszem... valószínű csak meg kell szoknom:)
  • Hogthar
    #15089
    uhh hát szerintem armában még könyítve is vannak a légi járművek irányításai... hozzáteszem hála égnek:D
  • ceaser
    #15088
    Meg van a válasz! Elfelejtettem, hogy néha behülyül a rendszer!
    Bármilyen járműbe szállok be akkor elindul hátrafelé.... ez volt a helikopterral is... fel akartam szállni erre dobott egy hátast... Ilyenkor újra kell indítani a játékot és helyre áll a lelki békéje....
  • Solt
    #15087
    "én fel sem birok vele szálni.... "

    Hogy nem bírsz a levegőben maradni, azt még úgy ahogy megértem, de, hogy felszállni sem? Baszod alássan, gázkar, oszt emelkedik!!! :D