35049
  • DrRadon
    #15046
    Itt a jó link
  • Solt
    #15045
    ArmA2 DEMO!!!

    Ez aztán a szép meglepetés... szedjétek, este VS!!!! :D
  • ceaser
    #15044
    Vágom, így értettem, csak nem megy nekem olyan jól ez a fejre lövés.... gyakorolni kell még:)
    Az jó , mert már a második negyed évben vagyunk, tehát hamarosan megjelenik:)
  • Solt
    #15043
    Ha lelövöd, nem kell fel, ha meglövöd, és nem hal meg, csak akkor kel fel! :) Tessék fejre célozni, ha pedig testre célzol, nem árt 3-4 találat...

    ArmA2 elvileg 2. negyedévben...
  • ceaser
    #15042
    okés, köszi! gondoltam nem egyszerű....
    az ace módban az idegesít, hogy nagy nehezen lelövök egy ellenséges katonát, de az egy idő után felkel....
    Az arma 2 mikorra várható??? nagyon zsír! ezek a kis előzetes videók nagyon tetszenek:)
  • tpM
    #15041
    Egyébként nemhiszem, hogy anélkül meg lehetne oldani, hogy komolyabban beleásná magát az ember :\ Az ACE egy mod a pbo-knak egy helyen kell lenniük, külön nem működnek.
  • tpM
    #15040
    Muhhahahahahááá :D
  • Solt
    #15039
    Inkább küzdj az ACE moddal... tessék gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! :) Picit ráérzel, sokkal nagyobb élmény, mint a sok arcade bohóckodás! ;)
  • ceaser
    #15038
    Sziasztok! kipróbáltam a ACE módot...nagyon élethű, ezért elég hamar oda is szoktam veszni... nekem túl nehéz (ilyenkor látni, hogy mennyire le van butitva egy játék a valósághoz képest - egy M1A1-et nem is olyan könnyű kilőni:)) Jelenleg a Xam módot használom, de azt szeretném megoldani, hogy az ace addonból - ha lehet - átraknék egy effektet. A harckocsik lövedékére gondoltam...mármint hogy lehessen látni...mert az eredeti játékban csak lő az ember aztán esetleg lehet látni a becsapódást... közben semmi. ezt meg lehet valahogy oldani, nem tudjátok? köszi!!!
  • tpM
    #15037
    Viszont addonként van Multicam SF
  • tpM
    #15036
    Amcsiknál van ACU, sivatagi és erdei MARPAT meg sima BDU.
  • Scottt
    #15035
    Tempike:Az ész modotokban van multicam álca ruha? Azzal szerintem sokkal de sokkal könnyebb életetek lenne:)
  • tpM
    #15034
    Gépigényről sok infó van már elszórva hiv fórumon meg egyéb helyeken, a normális játékhoz elkél majd egy többmagos proci, 2GB vagy több RAM meg egy 8800GT szintű kártya. Úgyhogy neked nem kell aggódnod. :P
  • DrRadon
    #15033
    Beszélhetne, persze, de nem fog. Most két hétig ide sem tolja az IP címét, mert le lesz foglalva az armával. Gondolj bele, most együtt multizik azzal a néhány kiválasztottal, aki megkapta tesztelésre az armát. Mi meg itt maradtunk flusztráltan :(
  • Scottt
    #15032
    Höh kár pedig élmény lenne checkpointokat építeni:/
    Elindult a stopper epekedve várom az új gépet:)
    @vandyke:A gépigényről se beszélhetsz?:(
  • tpM
    #15031
    Énmeg felvonatozok hajnalban, kikapom a kezedből és viszlát :D
  • Solt
    #15030
    Posta? Ugyan... bémegyek, és személyes veszem át! Én itt lakom a nagy falú közelében! :))
  • DrRadon
    #15029
    Majd meglátjuk, melyikünkhöz ér előbb a posta. Asszem aznap összeomlik a TS szerver.
  • Solt
    #15028
    Tescoba még pössenteni sem megyek be, elvetélt ötlet! :D Nekem a SevenM-től kell! :D Már csak azért is, mert korrekt módon kiválaszthattuk a borítót! :)
  • DrRadon
    #15027
    Adok hálózsákot, válassz ki egy tescót és csak a gonosz, nyitásra váró nénikéket kell legázolnod hogy tied legyen a No1 példány. Jelzem, hogy nekem akkor is előbb lesz meg, bibííí:)
  • Solt
    #15026
    Mellesleg leadnám az előrendelésem! Mivel ilyen gyors voltam, méltán igényt tartok az "egyes számú" példányra, ami nálunk forgalomba kerül! :D
  • tpM
    #15025
    Aha 20.-án lesz valami új gameplay trailer egyébként :)
  • Solt
    #15024
    Epekedve várjuk... 21.-én 00:01-kor terjedelmes leírást várunk a finomságokról! :D

    Köszönjük... ;)
  • vandyke
    #15023
    Sziasztok!
    Most kaptam meg a "preview" AMRA 2-t. Mivel április 20-ig embargó van bárminemű információ kiadásról ezért csak annyit árulok el, hogy ez a verzió 7,92 GB foglal úgy, hogy még nincs telepítve. Tudom, hogy gyakorlatilag ez a nullával egyenlő információ, de annyit legalább megtudtatok, hogy az előzetes tervek úgy látszik tartva lesznek.
    Sorry srácok bővebb infót április 20 után.

    üdv,
  • wardogzombie
    #15022
    akkor én minden nap meghalok.
  • DrRadon
    #15021
    Próbáld ki reggel 5 órakor. Az lesz ám a túlvilági élmény...
  • tpM
    #15020
    Nekem a felkelés majdnem egyenlő a halállal ;)
  • DrRadon
    #15019
    Reggelt? Na elmennnnyé te a ...

    Mellesleg az "arghhhh"-ot inkább az elhalálozó képregényfigurák használják:)
  • tpM
    #15018
    Arghhhh :ásít: no jó reggelt uraim :)
    Nem lehet, bár a lehetőség megvan kb úgy nézhet ki mint mikor ACE-ben telepíted a tripodot.
  • Solt
    #15017
    Egyébként Tempike még alszik ilyenkor! :D Tentézik a lelkem... még növésben van! :D
  • Solt
    #15016
    Nincsenek... :(
  • Scottt
    #15015
    Tempike: Az armában lehet olyat mint a VBS-ben, hogy letudod venni a Humwee elejéről a NATO drótokat lerakni kihúzni,aztán a csomagtartóból bolyákat,meg táblát kirakni.Szóval ilyen checkpoint cuccok vannak?
  • wardogzombie
    #15014
    köszönöet Vargosznak a regjogért
  • tpM
    #15013
    Mi meg 12-en, óriási volt imádom az ACE-t :D
  • Hogthar
    #15012
    Tegnap játszottunk egy coopot 8 an,hatalmas volt imádom az armát, remélem az arma 2 őt sem rontják el.
  • Scottt
    #15011
    113-4k(összerakással) körül plusz a házhoz szállítás 2400ft mert én "nem pesti vagyok"
  • Glo
    #15010
    MEnnyiért vesztegetnek egy ilyen konfigot?
  • Scottt
    #15009
    Mármint KINGSTON HyperX 2048Mb DDR2 1066MHz CL5 de ennyi volt az OFFból
    Topick ON:)
  • tpM
    #15008
    vegyél 4magosat, 4 giga rammal, hogy menjen ARMA2 is!:)
  • Scottt
    #15007
    Ennyire butának látszok? Pedig ezt tudtam:)

    GIGABYTE GA-MA770-UD3
    AMD Athlon 64 X2 7750 AM2 BOX BE
    GEIL Ultra Plus 2048Mb DDR2 1066Mhz
    SAPPHIRE HD4830
    SAMSUNG 320GB
    SAMSUNG SH-D163B
    COOLERMASTER RC-331
    FSP ATX-400PNF
    ARCTIC COOLING Alpine 64 PWM

    Na ebbe szerintem már nem tudtok belekötni