35049
  • Hogthar
    #15166
    Szerintem a hangok nem lesznek azért iylen rosszak, egyszerűen a felvétel a rossz, ha megfigyeltétek a futás a fegyver és a szél hangja is torz, sőt egyik másik videóban felvedezhető egy folyamatos bereggés a háttérben.
    Az épület sérülés viszont nagyon gagyi, de végülis csak tesztnek írták lehet javítják.
  • veterán
    #15165
    Bocs fiúk utólag olvastam el a pc domos változatot minden kérdésemre választ kaptam .Mostmár látom
  • veterán
    #15164
    A gamekapocs serkesztőinek bejelentették a játék szerkesztői, hogy 360-ra és ps3 ra is kiadják májusban.Továbbá pályaszerkesztő is lessz a gamehez . Remélem lesz majd pc-n valami magyar felirat vagy hasonló
  • TitaniumRR #15163
    Ez a video hatalmas kacagás :-)))))
    Rég láttam ilyet. :-))

    Jó lesz ez, csak még néhány korrekció.

    - A fegyverhangok jó lenne, ha fegyverenként idéznék ez eredeti pú-pú hangját.
    - Nem tudni a grafikai beállítást, de a countryside-célra tart-torkolattűz egy picit izé...khm
    - sérülés modellt jó lett volna még látni - testre, fejre, felszereltségtől, távolságtól függően hány lövéstől, hogyan esik össze az ellen.
  • tpM
    #15162
    itt a PCDome cikk
  • tpM
    #15161
    A lejjebb linkelt gamekapocs cikkből viszont kiderül, hogy a hangokat, (amiket úgyis megváltoztatok majd ACE 2-ben :D) AI-t és a motort még finomhangolják. És az sem lepne meg, hogyha az AI le lett volna húzva a nehézségi beállításoknál (ugye OFP/ArmA-ban alapból ki van kapcsolva a Super AI) mert más magazinok szerint egész jó. A HP alapú vicc az épületnél tényleg gáz viszont a lövedékek anyagon való áthatolása már benne van pl a városos vidben 2:15körül mikor lelövi az embert mögötte porzik a fal.
  • ceaser
    #15160
    Na akkor ez a magyar feliratozás, egy jó pont a sok rossz mellett... Bár inkább lenne angolul, és megmaradtak volna a beígért dolgok....
    Én azért reménykedem, mert ez a béta....Pl. ami az épület rombolást illeti. pár hónappal ezelőtt már láttunk olyan videókat amin szépen részlegesen lehet épületet "bontani"... csak nem vették ki a végleges játékból....
    és tényleg, nekem is a ló dobogás jutott eszembe! :)
    Nekem a szakaszban lévő katonák ikonjai sem tetszenek, jobbak voltak a régiek...
    Ace mod!!!! :)
  • Scottt
    #15159
    :'(:'(
    Ez egyszerűen felháborító.Olyan ratyi hangok vannak benne, hogy sírhatnékom van.
    Egy feltupírozott Arma érzést érzek legbelül^^
  • JohnnySmith
    #15158
    Hát ez elmaradt a beígérttől... És mondjuk a falon keresztűl való sebzésről meg már ne is beszéljünk..
  • n003
    #15157
    lol mindenkinél úgy hangzott mintha egy lopata hangjával trapolna a pasas az aszfalton vagy csak nekem tűnt annak?? :O
  • [NST]Cifu
    #15156
    Nem is rossz. Bár egy kicsit bánt, hogy a jelek szerint továbbra se lehet minden épületbe bemenni, de ne legyünk telhetetlenek.

    Viszont ez egy kicsit elszomorított.
  • DrRadon
    #15155
    Hát... nem jöttem lázba. Az a városi h.ar.c az olyan volt, mintha a Wolfeinstein 3D-t tuningolták volna grafikailag. Áll az enemy azt meghal. Semmi fedezék h.ar.c semmi kihajolás. Há' hol van itt a micro AI? Vagy úgy álltalában az AI? (igaz még csak béta, remélem javítanak még rajta).
    És a lövéshangokon is.
  • tpM
    #15154
    Nemnem, magyarul fog kijönni itthon, mint ahogy a weboldalnak is van magyar "változata". :)
  • ceaser
    #15153
    Szerintetek ez kamu? Már ami a magyar feliratot jelenti????
  • tpM
    #15152
    Városi harc
    Vidék
  • tpM
    #15151
    Na végre a szél hatással van a lövedékekre <3

    Mondjuk a fegyverfüggő animokkal mi lessz? Még nincs benne (legalábbis egy belső-nézetes képnél sem látni)
    "MI-n és a hangokon finomítanak, az engine optimalizálása mellett."
  • TitaniumRR #15150
    ArmA II Béta teszt mádzsárul
  • wardogzombie
    #15149
    meghalt
  • tpM
    #15148
    jajj
  • tpM
    #15147
    mondjuk örülnék, ha a ballisztikai mellénynek lenne valami haszna is...

  • Solt
    #15146
    Megkérdezed? Kivágjuk Tempit a gépből, aztán mesélhet a fejlesztőknek, hogy milyennek kéne lennie! :D
  • Scottt
    #15145
    Majd ejtőernyős ismerősöket megkérdezem,te megcsinálod aztán irány az ACE II-be^^
  • DrRadon
    #15144
    Ja, csak egy kicsit túlzásba lett víve.
    A melletted lévő fák elmosódhatnak, ha nem nyitsz ernyőt, de az 532m+rálátási szög miatti távolságra lévő talaj max akkor mosódik el így, ha orbitális pályáról, fékezés nélkül közeledsz a talajhoz. Szerintem.

    A másik probléma a blur effekt középpontja, lévén, hogy majdnem függőlegesen zuhan a mandró, nem pediglen a tiszta területet megcélozva.

    De majd ArmA2 ACE módban kijavítjátok:)
  • tpM
    #15143
    jó ez az elmosódás
  • Solt
    #15142
    Egészségedre... ;)
  • Solt
    #15141
    A sok gusztustalan variálás helyett inkább tanulnának meg normális vga-t gyártani... a 8800GT-óta egy nagy nulla amit művelnek...
  • ceaser
    #15140
    Ismét köszönöm!!! A kormány miatt nem ment!!!!
  • koschwarz
    #15139
  • Sanyix
    #15138
    hát lehet hogy az arma2 is fog akkor, így hogy a buzi szenyvidia rákényszerült az opencl használatára, és nemsokára nem csak dzsíforszorszos pizix gyorsítás lesz.
  • Solt
    #15137


    Nyam-nyam...
  • tpM
    #15136
    ja a miénk sokkal jobb
  • Solt
    #15135
    Fúj, de ízléstelen az a borító! :D
  • tpM
    #15134
    A hivatalos némat kiadási dátum állítólag Május 29
    forrás (németül)
    jameg ACE 1.07
  • Solt
    #15133
    Be kék állítani a tengelyeket, gombokat! ;)

    Mellesleg egy eszközt kezel rendesen, tehát, ha joy, és mondjuk kormány is van a gépedre dugva, azt nem nagyon szeresse. Sőt, a kormányokat egyáltalán nem nagyon szeresse... ( nálam legalábbis ) Szóval csak joy...
  • ceaser
    #15132
    Ki akartam próbálni, hogy joystickkal,hogy lehet irányítani a helikoptereket - hát semmi sem működik, valaki találkozott ilyennel????
    Engedélyezve van a játékban, driverek rendben.....
  • Icebird
    #15131
    Bármi is az oka, remélem meghekkelik!
  • Solt
    #15130
    Első képen a háttér ( talaj, bokrok ) az kb ofp-s szint! :))
  • Solt
    #15129
    Ezt hívják gőgnek húsom... most nem őket istenítik, és ez fáj... nem látom okát a script korlátozásnak... egyedül csak ilyen dac húzásnak tűnik...
  • ceaser
    #15128
    De szépek ezek a képek!!!
    Kíváncsi lennék, hogy arma 2 - ben hogy mozognak majd ezek a járművek... Vessetek meg de nekem arma-ban nem tetszik ahogy a gumi kerekes gépek fordulnak - valahogy olyan természet ellenesnek tűnik... A lánctalpasok azok jók - bár néha ott is van egy két hiba, de az belefér (egy shilka megy át a hídon és amikor a hídhoz ér "ugrik" egyet, valamikor fel is borul...)
    Amúgy nekem már az arma egy grafikája is hű baameg... de ez az arma 2, ha tényleg ilyen lesz mint a képeken- über brutál!
  • tpM
    #15127