35049
  • Solt
    #15206
    Ezek önmagukban kincsek, ráadásul ők ígérték! A játékmenet akármilyen jó is, max 1-2 hónap és mindenki végig tolja... no de utána? Ennek a játéknak a multi része az igazán jó... egy jó coop, vagy egy 50vs50 "háború" azért odaver... :)
  • Adam II
    #15205
    Engem érdekel mert sosem voltam nagy multis. Amiket leírtál valóban jók lennének de önmagukban nem érnek semmit a játékmenetnek és élménynek is jónak kéne lennie.
  • Solt
    #15204
    Na az engem nem nagyon érdekel! :) Azokat szeretném tényleg viszontlátni, amiket beígértek, semmi többet!

    "Nincsenek scriptek, vagy előre meghatározott viselkedési modellek. Az ellenfelek folyamatosan információt cserélnek, álcázzák magukat és fedezékbe vonulnak, így bármikor képesek meglepetést okozni és túljárni a játékosok eszén."

    "Fegyver ballisztika, elhajlások, anyag átfúródások, környezet rombolása, valós tárkapacitások, nyomjelzők, lőszer típusok és becsapódások."

    "A valóságnak megfelelő ballisztika, elhajlások, anyag átfúródások, a nappalok és éjszakák váltakozása, dinamikus szél, időjárás és környezeti hatások jellemzik a játékot"

    Csak ennyi az elvárás... ez már egy jó ACE alap lenne... :)
  • Sanyix
    #15203
    nameg még egy esernyő is kell az ánuszukba, amit kinyitott állapotban húznak ki.
  • Adam II
    #15202
    Ehh, én már annak is nagyon örülnék ha összedobnának egy valamirevaló single player hadjáratot amit tényleg befolyásolnak a cselekedeteim és többféleképp végig lehet játszani ahogy ígérték.
  • Solt
    #15201
    Ha tényleg átcsesznek minket, és a nagy ígéretekből nem valósul meg semmi, akkor vezessenek az anyjukra egy talicska kanmajmot, és az aktus szemlélése közben, 10 tábla étcsoki elfogyasztása után szarjanak sünt! Hármat! Tarajosat!
  • ceaser
    #15200
    Jó lenne megoldani ezt a tank vs autó problémát, persze én könnyen dumálok hiszen semmit nem értek hozzá, csak egy nagyravágyó játékos vagyok.
  • Solt
    #15199
    Látod, ilyen szélsőséges vagyok!
  • Adam II
    #15198
    Jó lenne ha kiadnák nyárra de szerintem örülhetünk ha Novemberben lesz belőle valami.
    Minden esetre szkeptikus vagyok és előre fel vagyok készülve a csalódásra. De legalább ArmA-hoz képest most jobb reklámanyagokat dobtak össze. Nekem nagyon tetszik az ArmAII oldal és azok a kisvideók de mint írtátok nem sok konkrétum derül ki belőlük de ez is valami, remélhetőleg komolyabban veszik a játékot is.
    Szeretnék látni végre egy gameplay videót, szeretnék végre játszani vele és jó lenne azt mondani "Igen a BiS megcsinálta, ez az a játék amivel mindig is játszani akartam!" de tartok tőle marad a keserű szájíz és a szeretem meg nem is érzés.
  • Amery
    #15197
    Nemrég még a No1. es példányt követelted
  • Icebird
    #15196
    Talán ezt is meg lehet oldani.
    Útvonalat rakni az autóra, és ahogy a tank, autó középpontja közeledik egymáshoz, animációval rogyasztani az autó adott részét.

    De majd az ACE!:)
  • Solt
    #15195
    Egyelőre még nem, de egy kicsit feszült vagyok... jelen pillanatban semmi nincs körülöttem biztonságban, amire hat a gravitáció...
  • DrRadon
    #15194
    De ugye most nem törtél össze semmit? :)
  • Solt
    #15193
    Az a városi harc siralmas! Eleve az az út közepén rohangálós célkeresztes megoldás már önmagában közelíti azt az élményt, mintha az ember ráspollyal végezne önkielégítést! Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas! De amikor a MICRO AI lemészároltatja magát, az már tarkó lövés közeli élmény... komolyan mondom sírni tudnék...

    Illetve csak tudtam volna, mert ahogy megláttam az épület rombolós videót, mentem elmúlt a sírhatnékom, és heveny rángógörcs közepette a kezdődő elmebaj jeleit prezentáló, idióta vinnyogó röhögésbe kezdtem... ez szó szerint FÁJT! Mi a kékeres méteres lófasz ez?

    Bízom benne, hogy csak érzéki csalódás áldozata vagyok, és miután az érzékszerveim úgy döntenek, hogy elég volt a mókázásból, kiderül, hogy a valóság nem az, amit láttatni akartak velem!

    Ha a sok marketing szarság után ez a valami az, amit ArmA2 néven le akarnak tolni a torkunkon, akkor szeretném közölni így az éteren keresztül a BIS-s fiúkkal, hogy a holnapi első utam a piacra vezet, és beszerzek pár áldozati kakast, hogy felkészülten várhassam a megjelenés napját, és egy esetleges negatív élmény utáni kómából eszmélve csípőből tudjam nekik bemutatni, hogy milyen az, amikor a WOODOO nem videókártyaként fejti ki tevékenységi körét... az a minimum, hogy mindegyiknek knédli fog nőni a pöcse helyére!

    Összegezve, és egyben egy klasszikust idézve, "Ez így egyelőre fos! Na, de rendező úr, és, ha még finomítjuk, és, ha összeáll, akkor? Hát, ha összeáll, akkor még szar lehet belőle"
  • Scottt
    #15192
    A szimulátorokban nem tudják-akarják nem tudom,erről nincs pontos infom-megcsinálni a botkormány,gázkar mozgatást..
    Tempike ha bekapcsolom ez a Super-Ai az optionsban mi történik?Az nekem jó vagy rossz?
  • Feró Flex
    #15191
    konkurencia nincs nekik,mi meg nyazsgem.... eszed nem eszed nem kapsz mást.....................
  • Icebird
    #15190
    Mivel elvileg belerakták a több magos proci támogatást, mint ahogy anno OFP után a dx9et, shadereket.
  • ceaser
    #15189
    Én csak azt nem értem, hogyha végül is ez az arma2 egy javított arma lesz, és semmi extra újítás nincs benne (játék motorja), akkor minek ajánlgatják a játékhoz a 4 magos procit...
  • Amery
    #15188
    Tank tüzelési rendszer...háháhá
    Azért egy kib*szott lézeres távmérőt, meg egy távolságra rovátkolt szálkeresztet berakhatnának, hogy legalább ne saccolni kelljen minden egyes lövés előtt.
    Hát komolyan mondom a II.vh-ban az optikai távmérőkkel könnyebb dolguk volt a lövegkezelőknek.
  • Icebird
    #15187
    Hát igen folytassuk a sort!:)
    Meg azért harmadik rész révén, a kommuniti észrevételeit, kivánságait jobban figyelembe vehetnék!
  • ceaser
    #15186
    A harckocsi menjen át az autón
  • Icebird
    #15185
    Ide is:D

    Leírom amit elvárnék és még szerintem nem valósult meg!
    De majd Lacko rácáfol ha nem így van
    -Kormányzásnál mozgó kéz (botkormánynál is).
    -Normális fegyverfogás, ami nem fakezű és váll átlyukasztós.
    -Mozgó járműn szabadmozgás, lövés.
    -FLIR, hőkamera.
    -Átteleportálás nélküli járműbe beszállás/felszállás (bár volt valami tankra fellépős animáció).
    -Tank belsőterek, lásd. OFP (viszont teljes funkcióval bírjon, szükségszerű legyen)
    -Tank tüzelési rendszer.
    -Dinamikus rombolás, HP mentes sebzés.

    Látom van valami folyó is, ami úgy is viselkedik?
  • [NST]Cifu
    #15184
    Hát sajna ugyanúgy látjuk a helyzetet. Na mindegy, majd noszogatjuk Tempikééket, hogy gyorsan hegesszék meg az ACE2-őt. :)

    Persze a fő probléma az, hogy sajnos az engine által nyújtott dolgokon az addonok nem tudnak túllépni (ie.: pl. egy rendes fizikai motor már rohadtul elkellene...).
  • Amery
    #15183
    Na igen, a videokban ehhez képest egyhelyben ácsorog az ellen és halomra van lőve.
    OKOK, még csak béta, de ez ilyen ígéretek mellett akkor is gáz
  • tpM
    #15182
    itt épp ki van kapcsolva az ACE alap hangokat felülírása :]
  • Feró Flex
    #15181
    "A micro-AI rendszer alapos részletekbe belemenő, tényleges fegyverténye a játéknak, nem kis munka fekszik benne, hogy csapatunkat eggyé kovácsolja, minimális script nélküli önálló gondolkodással felvértezve bakáinkat. Az információcsere folyamatos, az ellenség észlelésekkor azonnal fedezéket keresnek, álcázzák magukat, semmi felesleges mozdulat nem zavar közbe. Adott támadásra képesek taktikát változtatni, a tüzeléshez ideális pozíciót vesznek fel, fedezik egymást"
    Csak ha látom akkor hiszem el
  • Amery
    #15180
    Régen kinőttem a gyermekkorból, a helyzet az, hogy kb az jön amire vártam, pontosabban amire számítottam(semmi új). Amire várok az jóval több...
    10 éve gyűrik, foltozgatják ugyanazt a motort. harmadszor adják el ugyanazt, csak szebb köntösben. Ez 10 éve még nem volt gond, hiszen akkor teljesen új volt még a kategória is.
    Ez olyan mintha valaki elkezdene megint Trabantot gyártani, csak most lennne benne már 1.5-ös motor meg légkondi is, meg metál fényezése lenne. A kasztni viszont ugyanúgy rommá törik 1 puff után...
    Szép-szép, de nézzünk csak bele...
    Amúgy bírom a Trabikat :)
  • TitaniumRR #15179
    Tényleg rendben van! Ügyesek az ACE-es srácok.
  • tpM
    #15178
    Ezt már 1 éve leváltottuk, jelenleg ez a wiki van és az ott lévő Dev Heaven-es link.
  • [NST]Cifu
    #15177
    Erre tessék. :)
  • [NST]Cifu
    #15176
    Leírtam a múltkor, hogy kb. mit lehet tudni, és miben hinni, sajnos többet nem tudok hozzátenni. :)

    Ami tény: továbbra sincs hivatalos dátum a fejlesztőktől, vagyis a BiS-től.

    De tőlem nyugodtan keresheti bárki májusban a konzolos ArmA2-őt. :)
  • TitaniumRR #15175
    Nem veszem sértésnek - jogos a felvetés. :-)
    Törekedtem már megvalósított játékhangra.

    A teljes sztori, hogy az ACE hangokat nem ismerem, de mindjárt utánanézek.
  • [NST]Cifu
    #15174
    Ez csak akkor probléma, ha eredetileg ennél többet vártál. :)

    Ahhoz már ismerjük eléggé a BiS-t, hogy a nagy szavak mögött leginkább csak az a tény áll, hogy egy szűk rétegnek kvázi csak ők csinálnak játékot, vagyis monopol helyzetbe vannak a piacon, így törniük nem kell magukat. Teljesen mindegy, hogy mi valósul meg az eredetileg ígértekből, mert akkor is megveszi ez a réteg a játékot. Pont.

    Ezért bírtam az OFP2-ben nagyon, mert arra lenne igazán szükség, hogy valaki jól megszorongassa a tökeiket, kihozva egy olyan játékot, amely nyújtja legalább azt, amit az ő adott játékuk, vagy annál is többet legalább bizonyos szempontból. Sajnos a Codemasters nem hajt ezekre a babérokra a jelek szerint, "megelégszik" a CoD4 & Co szintű játékok által kielégített tömegbázissal.
  • veterán
    #15173
    Cifu isten vagy tudtam , hogy valamit hozzászólsz. de azért köszi az infót
  • Amery
    #15172
    Tudom, Ultimate Military Simulator. Mielőtt vki kijavítaná :)
  • Amery
    #15171
    Miért van az az érzésem, hogy kapunk 1 grafikailag felturbózott arma-t...? Amiben az AI LEHET jobb lesz, de még ez sem biztos...
    Miért van az az érzésem, hogy a fegyverrendszerek köszönőviszonyban nem lesznek a valósággal...? Miből gondolom? Az a jevelin optika ua. mint az arma-ban. szánalmas. Egyébként ezekről még semmit sem mutatott be a BIS.
    És akkor még a járművek belső tereiről, használható periszkópokról még nem is beszéltem. Miért kel mindezt moddereknek megcsinálni?
    Épületrombolás... pfff...
    Ultimate Combat Simulation pfff...
  • [NST]Cifu
    #15170
    Nem sértésként, de ha már videót linkelsz be, akkor miért nem egy valódi M4/M16 videóval teszed? Azok biztos valódi fegyverből szólnak. :)

    Amúgy annyira nem győz meg a hangjuk, szvsz az ACE-ben lévővel nincs akkora gond. Az már csak az én hülyeségem, hogy szeretném a fegyver hozzánk viszonyított poziciója szerinti hangot hallani. :)
  • TitaniumRR #15169
    Korábban említettem, most már belinkelem:

    Az általam eddig játszott FPS-ek közül ez a játék rendelkezett - szubjektíve - a legjobb fegyverhangokkal. Mondom FEGYVERHANGOKKAL - semmi mással... :-)

    M16 és a végén M249 hang - csak a hangra figyelni

    AK-47 hang - csak a hangra figyelni

    Ha tetszik, lehet nyomást gyakorolni a Bohemiára.
  • [NST]Cifu
    #15168
    No, the developers wont say anything about the release day... :)
    The only date we have what 505 say, thats June 26. for the PC version. On IGN, you can see sept. 30 for x360...
  • veterán
    #15167
    Jó lesz ez . tudnak ezek a fiúk. Kijavítanak mindent