35049
  • Sanyix
    #15486
    hát abból a szempontból hogy akkor nem csak winen lehetne szenvedni, ja :)
  • Scottt
    #15485
    2hét Tempike 2 hét^^
  • tpM
    #15484
    25 nap múlva kiderül :)
  • Scottt
    #15483
    Sokkal jobb szvsz^^
  • Sanyix
    #15482
    De mondok jobbat, ha a dx10 nem tetszik, lehet opengl-re is írni, az is jó lenne :)
  • Sanyix
    #15481
    Aha szóval nem képesek átírni rá. Erthető túl gyorsan futna akkor, nem lenne meg a játékaikhoz tartozó szaggatás.
  • tpM
    #15480
    Igen ezt már megmondták, hogy a DX10 szerintük nem tartalmaz annyi újdonságot, hogy érdemes legyen arra írni :)
  • Sanyix
    #15479
    aham ilyet az arma1-nél is hallottunk az akkori átlagkártyával... aztán mégsem úgy lett. Az a gáz, hogy ha nv kártyával megy jól, megint azt árulja el, hogy jól elavult technológiájú lesz a grafikus motor. (nuku dx10, se 10.1).
  • DrRadon
    #15478
    A dolg... az armázó gémert szolgálom:)
  • DrRadon
    #15477
    Tempike. Sahraniban nem használnak ciril betüt.
    Az ArmA 1 logója meg olyan amilyen az ArmA1. Nyers.
  • m1c1mack0
    #15476
    Az új bannerért köszönet Radonnak
    (ettől függetlenül ha valaki tud jobbat linkelje)
  • tpM
    #15475
    persze áruló m1c1 már be is rakta...
    :)
  • tpM
    #15474
    Az az eldőlő tábla kicsit pixeles, a Chernarust meg cirill betűkkel kellett volna írni.
  • DrRadon
    #15473
    Fax kivan ám már ezzel a képlinkelősdivel...
  • DrRadon
    #15472
    banner
  • DrRadon
    #15471
    Ime: kifejezi az ArmA történelmet, egyúttal jelzi, hogy eme fórum minden armás fóruma.

  • Solt
    #15470
    Itt nézz körül! Van jó pár link, ás, tapasztalat. Én anno még egy német oldalról rendeltem, postával együtt kb 38.000.-Ft. volt az alap szett, és végig tudtam követni, hogy merre jár a cucc...
  • Hogthar
    #15469
    megvan:D
  • Hogthar
    #15468
    Volt armához egy mod amivel lehetett kapcsolgatni a Hdr fényeket, egész nap azt keresem mert most átálítottam a gammakorrekciót 0,6 ra a fényerőt meg 1.5 így eltünik a játékból a szürkület és sokkal szebb lesz szerintem a grafikája viszont a hrd fények folyamatossan villognak mint éjjellátónál és kicsit zavaró ezért kiszeretném kapcsolni viszont a amelyik kategóriába beletartozik azt nem akarom lehúzni mert sok olyan effect van benne ami szebbé teszi az armát, nem tudjátok melyik volt az az addon?
  • tpM
    #15467
    win 3.11 edition
  • DrRadon
    #15466
    Flash lehet?
  • DrRadon
    #15465
    lol tempi! Ilyen fapados photoshopod van, hogy csak egy layert kezel?

  • Adam II
    #15464
    És te mennyiért vetted és mennyibe került a kiszállítás?
  • Scottt
    #15463
    Ú pazeg,nem túl Spártai?
  • [NST]Cifu
    #15462
    A legegyszerűbb netről, én Dániából rendeltem meg, a flightsim.com-tól (sajnos már nem árulják ők), másfél nap alatt kiszállította a DHL, egy szavam nem lehetett. Ha körülnézel a neten, akkor biztos találsz valami német, angol, dán, holland, belga, akármilyen céget, akinél kapható. Amit javasolni tudok, hogy ne a Királyi Posta, hanem valami futárszolgálat vigye ki. A DHL-nél folyamatosan lehetett követni, hogy most éppen merre jár a csomagom (4 éve!). A királyi posta már nem egy és nem két cuccomat nyelte le, nem véletlen, hogy sok külföldi netes bolt már nem fogad el Magyarországról rendelést...
  • tpM
    #15461
    Ennél is jobbat? ugyaaan...
  • m1c1mack0
    #15460
    Na véleményeket várok, vagy ha valaki tud jobbat akkor csináljon.
  • tpM
    #15459
    Csináltam egy új bannert az Új Korszakhoz. Egyszerű, de nagyszerű:
    [IMG][/IMG]
  • DrRadon
    #15458
    Félig lényegtelen, ha teszem azt intel Atommal hajtod. Náluk négymagos mellett dolgozott a GTX. Gondolom az órejelek sem voltak gyáriak. Bár mivel nem volt AI ez jelen esetben nem számított.
  • Bogdogege
    #15457
    talán itt
  • tpM
    #15456
    ott vannak a vid végén a linkek
  • Adam II
    #15455
    Hol lehet TrackIR-t venni és mennyibe kerül? Mindig is tetszett de most már tényleg akarok egyet.
  • Adam II
    #15454
    Nekem HD4850-em van.
  • tpM
    #15453
    Láttuk, jelenleg ez a legfrissebb csámcsogni való :)
  • Adam II
    #15452
    Ezt láttátok már?
  • ceaser
    #15451
    végig nyomtam az arma kampányt - igaz nem veterán módban... hát jó rövidecske volt! Az OFP -tényleg jhobb volt játék élményben. Most ismerkedem a multi feltételeivel.. Hát nagyon keményen nyomjátok! Gyerekszínésznek érzem magam... Nekem ezekben a sima kampányokban gondot jelentett néha, hogy észre vegyem az ellenséget, pedig kis ikonnal jelölte (nem veterán mód) asszem előbb még gyakorolok egy kicsit:)
  • tpM
    #15450
    Valamelyik magazin azt mondta, hogy 8800GTX-szen High részletességen teljesen jól megy.
  • Adam II
    #15449
    Te jó Isten mi van (volt) itt???

    A Tiscalis videóból (egy szót sem értek:D):

    Marha jól néz ki szerintem. Nagyon nagyon remélem a gépem fogja tudni futtatni. Most újítottam októberben eddig minden zökkenő mentesen ment rajta (kivéve GTAIV de az semmin sem fut jól) remélem ez is fog. Bár az animok még mindig kissé darabosak néhol de egye fene.

    Az a piros autó ami elhajt az úton vajon scriptelt vagy a civilek tényleg élni fogják minden napos életüket?

    Az a humweebe beszállás animáció még mindig viccesen néz ki kívülről de azért jobb mint volt. Érdekes amikor az Ospreyből szállnak ki az korrekt.

    Jól gondolom, hogy az a tiszt a táborban adta a küldetést?

    OMG KERÍTÉS ÁTLÉPÉS! :D

    Hogy világít már az a tehén biztos rádióaktív :D

    Ebből se sokat tudtam meg főleg, hogy nem értettem.

    Jöjjön már ki! >:(


  • ceaser
    #15448
    ez jó! tetszik! én arra gondoltam, hogy nincs rajta lövegtorony
  • lee56
    #15447
    De lehet hogy (istenments) "kicsit" majd csúszik a megjelenés, és addig minden elrozsdásodik :)