35049
  • Feró Flex
    #15526
    BIS.!léci,léci:
    http://www.youtube.com/watch?v=HyHE8Eryjm4&feature=related
  • tpM
    #15525
  • DrRadon
    #15524
    Na, akkor te meg a harmadik félt képviseled, akik meg állandóan azon cseszik fel az agyukat, hogy A meg B tábor miért harapdálja egymást. Neked sem jobb

    Tempit meg ne bántsd, inkább tiszteld az abszolút reális harci szimuláció iránti elkötelezettségét, ami még úgy 10-12 évig álom marad mindenki számára, de ő azok egyike, aki - ha csak pár nappal is - de az időszakot közelebb hozza. Igaz kicsit vérlázító amint kritizál, de nézd el neki :)

    Nem publikus, mert magunk között beszéltünk róla sokat, hogy mi is ugyanúgy várjuk az OFP2-t, mert felnőtt emberek vagyunk, akik tudják, hogy a versenyből csak mi, játékosok kerülhetünk ki győztesen.

    Egyébként milyen ArmA2 fórumosokról írtál?

    A "community" pedig barátságos, hidd el. Nagyon-nagyon jókat játszottunk együtt és rengeteget röhögtünk. És nem csak az OFP2-tőt, hanem az Armát is elküldtük a francba, nem is egyszer. Csak Az Eredeti OFP-t nem bántottuk. Arra valahogy nem tudtunk haragudni.

    A konzolt csak is FPS vonatkozásában nézzük le (mert amúgy remekül lehet vele focizni). Egy FPS konzolon olyan, mintha repszimezni akarnál egy kvarcjátékon. Tudod, mi büszkék voltunk arra, hogy célkereszt nélkül játszottunk, és egy ilyen csapat kissé zordan reagál az "auto-aim"-ra. Most képzeld el a Forma-1-et optimális kanyarívekre lerakott síneken karistoló verdákkal...
  • Adam II
    #15523
    Nem neked ment csak rossz válasz gombra nyomtam.
  • ceaser
    #15522
    Ez ugye most nem csak nekem jött???? Nekem semmi gondom, azokkal akik a cod4-hez hasonló játékokkal nyomják, meg konzolon, kinek mi.... Nekem az arma2 és az OFP2 körüli herce hurca nem tetszik. Persze ez nem csak erre a két játékra igaz, hanem szinte az összesre. Évekkel, de hónapokkal biztos a megjelenés előtt ígérnek fűt fát a fejlesztők az adott játékról....aztán (val.színű a kiadó belepofázik az üzleti érdekeit szem előtt tartva) egy nagy csalódás lesz a végtermék.... mint minden így mükődik manapság ez alól a játék ipar sem kivétel.... na elnézést, nem folytatom, mert tényleg Bastille lesz, ha bele melegszem, és ráadásul nem is ide tartozik....
  • m1c1mack0
    #15521
    Mivel én érett ember vagyok és ezen okból véleményem mérvadó, ezért követelem hogy Dögöljön meg minden vérpistike!!! és olvadt alcél árassza el az arkád játékosok agyatlan tömegeit!!!!!!
    :D
  • Adam II
    #15520
    Nem kéne vele foglalkozni az Istenért. Én gusztustalannak tartom ami az ArmA2 és az OFP2 körül folyik a hivatalos fórumokon és mindkét oldal ugyanolyan bűnüs.
    Miért nem lehet belenyugodni abba, hogy vannak emberek akik nem akarnak überrealisztikus játékot és az OFP2 nem lesz az? Nem értem miért viselkedik úgy néhány ArmA fan mintha nem lenne választása és muszáj lenne az OFP2-vel játszania, mintha nem jönne ki az ArmA2. Az meg, hogy mit hisznek az emberek mi valósághű és mi nem ki a jó büdös francot érdekel? Attól meg nem kell tartani, hogy tele lesz "hülye" kérdésekkel a topik mert ennek a játéknak nem lesz nagy hírneve ahogy ArmA-nak sem volt.
    Másrészről nem mindenki találja ugyanazokat a dolgokat szórakoztatónak és nem kéne ekkora hatalmas ügyet csinálni abból, hogy ki mivel játszik és dobálni a sarat meg úgy beszélni az "árkád"-ról és a velük játszó "vérpistikről" mintha fóbiásak lennétek. ArmA2 hivatalos fórumán is azt gondolják egyesek magukról, hogy ők nagy érett emberek akik érett játékkal játszanak de mégis gyerekes módon mennkek át trollkodni az OFP2 fórumra gondolkodás nélkül mert kell az inkvizíció hiszen "az ArmA2 úgy is jobb lesz bíbíbíí" ez persze fordítva is igaz.
    Aztán meg jön a sírás, hogy nincs elég szimulátor érdeklődés hiányában de arra senki sem gondol, hogy a community talán lehetne kicsit barátságosabb.
    De nem csak ArmA2 és OFP2-vel van ez így mert ugyanilyen a Konzol vs. PC, az Xbox360 vs. PS3, az nVidia vs. Ati a Mac vs. PC,a Windows vs. Linux és még sorolhatnám, hogy az emberek milyen jelentéktelen marhaságokon képesek nap mint nap túráztatni az agyukat és milyen hülyeségek miatt képesek gyűlülködni mert nem tudnak megbékélni azzak mit csinálnak más emberek akiket még csak nem is ismernek személyesen aztán csodálkozunk, hogy ott tart a társadalom ahol.

    Nah bocs az off-ért de ez van.
  • tpM
    #15519
    Hát OFP óta van kikapcsolható ellenséges/baráti felirat, ha rájuk viszed a célkeresztet (ha erre gondolsz).
  • [NST]Cifu
    #15518
    Kifelejtetted, hogy a hitbox fej része akkora, mint a mellkas rész... :)
  • [NST]Cifu
    #15517
    Mintha lett volna ArmA2 videó, amelynél a baráti egységek feje felett "IFF" indikátor látható.
  • tpM
    #15516
    kickban
  • Hogthar
    #15515
    A CS a király nem? Majdnbem olyan mint az arma csak megadott területeken játszódik nincsenek járművek és kicst máshogy szór a fegyver, de egyébként istenkirályos
  • DrRadon
    #15514
    Hát amilyen nyúlfarknyi életűek voltak az Armában a járművek, ez tök lényegtelen.
  • tpM
    #15513
    Nemhinném, időközben kiderültek olyan részletek, hogy pl járművekből nem fog fogyni az üzemanyag tehát nem törekednek akkora élethűségre "How real do you want it to be." bs :)
  • DrRadon
    #15512
    Lehet ám, hogy az a lövés indikátor csak fejlesztői segédeszköz, esetleg konzol kellék. De gondolom kikapcsolható. Viszont nagyon dizájnos:)
  • ceaser
    #15511
    Tudnék véleményt alkotni Youtube és társairól (pl ez az egész arma2 körüli herce-hurca, a számítástechnika világával együtt NEM félre érteni!!!), de hát akkora demokráciában élünk, hogy inkább nem.... még a végén mehetnék a Bastille-ba....
  • tpM
    #15510
    csapták volna mellé az OFP2 ingame trailerét lövésirányjelzővel :D
  • DrRadon
    #15509
    ArmA2 vs OFP2

    Azémostmá jó lenne kicsit gyomlálni a youtube-ot, mert hihetetlen, hogy milyen blődségeket tudnak kreálni az emberek. Hogy lehet versenyeztetni egy ingame videót egy animációs filmmel, melyről lerí, hogy a karakterek mozgását speciálisan erre a jelenetre vették fel?
  • tpM
    #15508
    nemnem ez valami véletlen :D
  • Scottt
    #15507
    Nekeminnen ismerős,neked?
  • DrRadon
    #15506
    Igazad van, tényleg nincs benne, csak egy plusz az Ati részéről. Viszont hamarosan itt a DX11 amiben már benne lesz. Talán ArmA3-ban már nem koppanunk akkorát ha nagy arccal belőjük a 10k-s látótávot. Remélhetőleg addigra a BIS-nek nem jelent majd akkora gondot, hogy bizonyos kódrészeket DX11-re és DX10-10.1 is megírjon, mert ahogy hallottam ez utóbbiak bizonyos dolgokat csak sebességcsökkenés vagy képminőség romlás árán tudnak majd értelmezni az új direcxből.
  • joebacsi
    #15505
    a flém pörgeti a közösséget :)
  • Solt
    #15504
    Elhatárolódom! :D
  • Solt
    #15503
    Csak bemásolta egy pár évvel korábbi hozzászólását... ctrl-c, ctrl-v! :D
  • tpM
    #15502
    "A szögesdrót most újra megfeszül..." ;)
  • DrRadon
    #15501
    Elbasztam szent igaz. Viszont tempi igen autentikus és ez felettébb gyanús:)
  • Solt
    #15500
    Mellesleg M1C1 leváltását ne nagyon emlegesd, mert Tempi vérszemet kap... elég karrierista a kis volumen ( hangember )!!! :D :D :D

    Mire észbe kapunk, szögesdrót lesz a topik körül!!! :D :D
  • Solt
    #15499
    Lehullt a lepel Radonról! :D

    Most nem azért töki, de az állat szót két l bötűvel róni egy ilyen kretén nevében, azért az már bőven több mint a bizalom megelőlegezése!!! :D

  • tpM
    #15498
    csaó!
    van 1 oan gonddom ,h 1-2 lvöéstől emghalok nincs erre valami chet vagy mód??? 1ébként meg opitamlizálhatták volna mert kb olyan a grafja mint a bf2é normalon az meg simán elinddul a gépemen XD LOL
  • Solt
    #15497
    Mögbeszéltük!
  • DrRadon
    #15496
    sztem te naon geci vagy és a barnika95 is mondta h te vagy nórmális és nórmális vok és a nekkem meg lesz a krek és a nállam a GF249756 karit majd kihajcsa a procim amit az andriska93 huzot fel m ö akkora arc nitrogént iszik kakao hejett és külömben is simán lelölek m csben állat vok
  • Scottt
    #15495
    Nemmész te sehova,vagy vállvetve küzdünk ellenük vagy sehogy:D
    A Taigetosz pozitívakat meg majd rendezi Mici mert ha nem akkor leváltjuk^^
  • Solt
    #15494
    A PC-s ArmA2 itt bőven elfér... de a sok tizenéves, konzolos hupikék törpike marha modern szavaira ( mien, it vok, hi, cép, stb ), és globális klón mentalitására én itt nem vagyok kíváncsi!

    Pont elég lesz a "megjelent má?", "honan tudom letölteni?", "van crack"?, "van cheat?", "van végijáccás?" és hasonló okos kérdéseket feltevő evolúciós zsákutcákat kezelni, akik a megjelenés után dugják majd ide a kis buksikájukat...

    Persze én tőlem nyithatsz ArmA2 topikot, de abban biztos lehetsz, hogy az összes véglényt odairányítom majd, oszt küzdhetsz velük! :D

    No persze, ez az én szigorú magánvéleményem, ha a többség mást akar, meghajlok, és felemelt fejjel távozom arma.hu-ra innen! :D
  • Sanyix
    #15493
    hardveres tesszaláció nincs benne se a 10-be, se a 10.1-ben, 11-ben lesz (most csak nemhivatalos, dx-en kívüli hw tesszaláció van ati hd3xxx-től). De sok más dolog igen. pl az hogy kb akármennyi modellt meg lehet jeleníteni lassulás nélkül(hány darab is van egy modellből egy szigeten? több tíz vagy százezer? Fura is lenne 20km-re állítani a látótávot lassulás nélkül :) ), ez nagyon is jó lenne az armához, meg az ingyen aa is, és még sok más.
    Fejlődni kell az nv kártyák elavultak (a gtx-ek is, bár azok legalább jobban teljesítenek dx10-ben mint a régiek), ennyi nem lehet örökké a régit megtartani. Ez nem arany középút. Feláldozzák a simább játszhatóságot pár elavult kártya miatt, amit amúgy is lassan le kell cserélni.
  • Scottt
    #15492
    Bazze még PC-n sincs külön topikja nem hogy csináljunk külön konzolost:/(Ha valaki akkor én szeretném megnyitni a PC-st^^)
  • tpM
    #15491
    xD
  • Solt
    #15490
    Mindennek van határa... így is szép kis napoknak nézünk elébe megjelenéskor... legyen csak külön topikja...
  • tpM
    #15489
    Ne legyél már ennyire kirekesztő...
  • Solt
    #15488
    Azért nem bánnám, ha a konzolos verziónak külön topikja lenne...
  • DrRadon
    #15487
    Nézd, szerintem az arany középutat választják. Persze, jó lenne a hardveres tesszeláció, de nem képes rá minden kártya (nvidia:) ) Az ArmA jellemzően nagy területet renderek, rengeteg objektummal, aminek következménye, hogy rengeteget kell textúrázni. Mostanra az Ati kártyák felnőttek ehhez a feladathoz (a 2xxx széria egy büntetés volt a tulajdonosaiknak). Igaz mostanság az nvidia is perfekt shader teljesítményben.
    Nyilván, jelenleg még az a célravezető, ha nagyobb részt textúráznak kisebb részt shadereznek. Így több felhasználó jár némileg jobban.