35049
  • tpM
    #15566
    a képeket meg tudod, itt a galéria :D
  • n003
    #15565
    háát én elvagyok maradva a 2003-sommal szóval lesz valami olyan verzió amit egy elavult júzer is meg tud tekinteni? :)
  • tpM
    #15564
    cpbo-val
  • ceaser
    #15563
    Hali!
    Ha egy pbo.-fájlt megnyitok szöveges dokumentumként.. át lehet valahogy írni benne dolgokat, úgy hogy utána működjön a játék??? Milyen progival lehet ezt megtenni, ha lehet....köszi!
  • [NST]Cifu
    #15562
    M$ Office 2007 standard dokumentum file.
  • Feró Flex
    #15561
    Köszi tpMjó nagyon.
  • tpM
    #15560
    Az nem számít annyira túlélésnél, tudod ez az ilyen hasznosabb dolgokat írja le, ne állj a vetőcső mögé meg hasonlók :)
  • koschwarz
    #15559
    speciel én az ofp2-őt is ugyanúgy várom, mint az arma2-őt, csak nem számítok egy ugyanolyan játékra...kb. ugyanúgy mint a far cry és a 2. része esetén, már ha ilyen játékokat itt egyáltalán is tökönrúgás nélkül fel lehet hozni

    mindenesetre mindenféle taktikai fps-t szívesen fogadok, kár hogy olyan kevés van belőlük.
  • Icebird
    #15558
    Meg nem is tudtam hogy ilyen komoly bent az ernyőzés.
  • Icebird
    #15557
    Környezet effeketeket nem rakod bele?
  • m1c1mack0
    #15556
    pdf-et kér a nép!
  • D00M
    #15555
    nagyon jó
  • n003
    #15554
    miarák aza docx kiterjesztés? :O és mivel lehet megnézni?!
  • DrRadon
    #15553
    Kb 10 másodperccel azután, hogy elküldtem az üzenetet már rájöttem mire is értetted valójában:)

    Open Office alapból tud PDF-be exportálni, az Office 2007-eshez meg ÚGY KELL letölteni egy microfos gyártmányú bővítményt, mert olyan kurva nehéz belerakni az alap programba.
  • Sanyix
    #15552
    Mi ebből a tanulság? Nem ofiszban kéne kézikönyvet írni, mert az m$től elvárhatóan ami benne van az sem működik (pdf mentés).
  • Sanyix
    #15551
    nem úgy lövés, hanem úgy indul mint egy dragster, és úgy lassul mint egy betonfalat eltaláló trabant.
  • DrRadon
    #15550


    Nagyon jó lett tempi!!!
  • tpM
    #15549
    Na mindjárt hajnali 2óra, de végre kész :D
    A Microsoft Office vagy legalábbis a Word egy korszerűbb változata(mivel PDF-re nem sikerült :\) valamint net elérés szükséges (a kattintható képekhez)
    [URL=http://armaharc.extra.hu/tpm/egyeb/acemnl107.rar]ACE "Kézikönyv" v1.07 @H.AR.C ~600kb[/URL]
  • tpM
    #15548
    türelem szkoti, írom, írom :D márcsak a PDF-fé konvertálás meg a képek beszúrása vannak hátra...
  • tpM
    #15547
    Ryan választoltam már ArmAHu fórumában ;)
  • DrRadon
    #15546
    Rövidhir:

    " Örömmel jelentjük, hogy hamarosan megjelenik a várva várt mű: tpM: ACE Guide. Vagy valami ilyesmi. Tempi a nagy jelentőségü művének bevezetőjében említést tesz Scottról és Radonról, köszönetképpen a számos életveszélyes fenyege... khm... a számos segítségért, erkölcsi hozzájárulásért és tanácsért. Biztos forrásból tudjuk, hogy az alkotó tevékenységét 2-2 marcona, állig felfegyverzett úriember is segíti, (a Scott's Security és a Radon's Dark Peoples cégek munkatársai) akik közvetlenül tpM mögött állnak és ha jól látom, fegyvernek látszó tárgyat szorítanak a mester fejéhez. Micsoda apparátus kéremszépen. Így minden bizonnyal hamarosan megszületik a várva várt alkotás" - ArmA News
  • Ryan1991
    #15545
    ....Error compiling vertex shader VSTerrain.... ezt miért írja ki ? nagyon nem értek még ehhez a játékhoz !
  • Ryan1991
    #15544
    annyit még had kérdezzek hogy ehhez kell az eredeti lemez ??
  • Ryan1991
    #15543
    köszi az infót ! és multizni lehet a játékba ? mert nagyon meg tetszett ! meg nagyon tetszik hogy még se olyan mint a cod ! köszi előre is az infót
    Üdv : Zsolt
  • tpM
    #15542
    Nincs magyar mod, ha a HDF modra gondolsz arról nincs hír már fél éve, bár az inkább addonpack mint mod.
  • tpM
    #15541
    Így már biztos nemkapsz... Soltot meg én pénzelem, úgyhogy le vagy építve :D
  • Scottt
    #15540
    Esten van szétrugom a picsád az 2009.05.06.0700-kor feljövök a fórumra és nemlessz itt a letöltő linked^^Vagy rádküldöm Soltot meg a haverokat és meggyőznek, hogy mi is megérdemeljük:D
  • Ryan1991
    #15539
    Helló ! még kezdő vagyok =/ a magyar mód már kész van ? ha kész akkor honnan tudom le tölteni ?
  • tpM
    #15538
    PCDome előzetesből: "például az már kiderült, hogy egy Skodát nem lehet bombával földkörüli pályára állítani, mint az előző ArmA esetén"
    :D
  • [NST]Cifu
    #15537
    Hát anno az eredeti OFP-t is kiveséztük, a satcheltől bolygókörüli pályára álló objektek esetei, a házakban elakadó harckocsik esetei, a lépcsőfordulóban "áteső" emberek esetei, vagy a szörnyű repülés-fizika miatt. :D

    Amúgy az OFP2-vel nekem csak egy bajom van: hogy ki kellett volna, hogy végezze az ArmA2-őt, hogy a BiS felébredjen!
  • tpM
    #15536
    :D estére elméletileg meg lessz :)
  • Scottt
    #15535
    Elméssz te.....ba
  • DrRadon
    #15534
    Forgatás volt, vaktölténnyel lőtt :D
  • tpM
    #15533
    Már rég kész, még a pizza receptjeimet is tertalmazza, de úgy gondolom, hogy Ti nem érdemlitek meg. :P
  • Scottt
    #15532
    Tempike több mint egy hete igérted, hogy max péntekre megcsinálod azt a kézikönyvet, hol a csban van?

    Csináld gyorsan vagy átmegyek hápéba és akoj dádá lesz rosszkicfiúckák.na szijjasztok és pusszancs mindennkis fiúckának:P(Tempike cicush temeg gyárcsad béjby gyorsabban plíz)
  • Sanyix
    #15531
    szörnyű ahogy kilő az az m1 majd ugyanúgy megáll. Mintha 2 kiló lenne.
  • ceaser
    #15530
    ne ezt pont nem ide akartam - bocsánat!!!!!
  • ceaser
    #15529
    A harckocsi átment a verdán???? de szép....
  • DrRadon
    #15528
    És ezeket is szeretnénk kérni:OFP2

    Rombolódás, AI reakció támadásra. Nagyon patent.
  • Feró Flex
    #15527
    ja...és ezt is:
    http://www.youtube.com/watch?v=GMxP2hMXiBU&feature=related