35049
  • Scottt
    #15606
    4770el jobban jársz,húzol rajta egy picit és már 4850ed van csak párezerrel olcsóbb^^
  • Scottt
    #15605
    Aztmondod vegyem le lowra a textúrákat(terrain,textúra,modellek-medium,postprocess low,shadows med,blood high,élsimítás meg a másik disabled,3200méteres látótáv)így fut olyan 30fps átlaggal ha lenntvan olyan 20-40katona^^
  • tpM
    #15604
    4850 ;)
  • DrRadon
    #15603
    Érzem, hogy a következő kártyád egy Ati lesz(4830,4770), vagy egy kivénhedt 8800 GT.
  • DrRadon
    #15602
    Hát amit most mondok, az maradjon kettőnk közt. Lassan egy-másfél hónapja nincs ArmA a gépemen:( Egyébként marha faszán fut két opció kivételével közepes/magas beállításokkal (de hogy melyik beállítás milyen arról már megkoptak az emlékeim) Ami biztos: a textúrát érdemes levenni, hogy ne kerregjen a vinyó. Így az FPS is több lessz, látványban meg nem maradsz le semmiről. Ja és a postprocesst nem használtam.
  • tpM
    #15601
    Tempi jelenleg ilyennel kínlódik: C2D E6420, 2GB RAM meg egy 512-es 7950GT.
  • Scottt
    #15600
    Jah:) Azt hittem a Tempikéjé^^.Galériád meg már láttam:)
  • [NST]Cifu
    #15599
    Ez az én konfigom volt, mikor kijött az ArmA. A galériámban az ArmA könyvtárban találod a képeket, a beállításokat, és a tapasztalt FPS-eket. Ezek természetesen az ArmA 1.0-ás értékek.
  • Scottt
    #15598
    Ez a jelenlegi konfigod?Milyen beállításokkal futtatod és muilyen fps mellett?
    Illetve akié még érdekel az Radon mester beállítási mert majdnem egyforma gépünk van és nálam sztem rosszabbul fut^^(Képeket a beállításokról meg a fpsekről)
  • [NST]Cifu
    #15597
    Az a szégyen, hogy más jobban tudja mikor milyen gépe volt az embernek, mint ő maga...
  • [NST]Cifu
    #15596
    Egye fene, otthon belövöm majd. :)
  • Icebird
    #15595
    Ebbe az új OFP DR trailerbe is egyből látszik az eddigi render képekkel ellentétben, hogy kb. egy BF szintű grafikát ha hoz majd.
  • tpM
    #15594
    Nem nem, pontosan emlékszem, ugyanis csorgattam rá a nyálam: X2 4200+, 7900GTX :)
  • JohnnySmith
    #15593
    Azért a mostani gépeden is lödd be ezt a felállást :) Ofc a frissített ArmA-val.. Csak kíváncsiságból :)
  • [NST]Cifu
    #15592
    Milyen gépen futtattad ezt a sok bakát?:)

    Nem akarok hazudni, de fejből mondom, szóval lehet, hogy tévedek: Athlon A64 3200+@3,2Ghz, 2giga ram, GeForce 7800GTX.

    de ez még a cseh kiadás napi 1.00 volt nem? :)

    De az, ám attól még nem mentség, hogy az X patch után jobb volt. :)

    Az a sok tank, gyalogos azért falja fel az FPS-t, mert számolni kell a sok AI-t.

    Az AI a játék része, én nem 3DMark-al akarok játszani, ahol a grafikai képesség oltárán fel van áldozva minden más. :)
  • m1c1mack0
    #15591
    Az a sok tank, gyalogos azért falja fel az FPS-t, mert számolni kell a sok AI-t.
    Én játszottam már multiba olyan coop-ot, hogy alattam vagy 50-100 tank rohangált és még az én kaka (393 3500+, 1950pro256) gépemen is vitte, csak le kellett venni a válláról az AI-k számításának súlyát.
  • tpM
    #15590
    de ez még a cseh kiadás napi 1.00 volt nem? :)
  • Scottt
    #15589
    Milyen gépen futtattad ezt a sok bakát?:)
  • [NST]Cifu
    #15588
    Hány sztem egy bő 25-35%al jobb csak^^Szóval annyi nem látszik eddig durvának a gépigény(Hihetetlennek hangzik, hogy ez igaz)

    Majd berakok megint 200 gyalogost meg 24 harckocsit, és egymásnak ugrasztom őket. Ha nem lesz diavetítés, akkor megkövetem magam, és megdicsérem a BiS programozó fiúkákat.

    Az ArmA-ban (akkor egy elég decens gépen) a 180 gyalogos és 24 harckocsi még egyhelyben állva is rendesen odavágott az FPS-nek, még visszavett felbontásnál is...







    Bár ha az a 4870 az egy Sapphire 4870X2 szörny akkor bszhatjuk(Úgy emlékszek jelenlegi legerősebb kari)

    Nem az már, de lényegtelen, tény, hogy az X2 elég decens kis kártya. ;)
  • lee56
    #15587
    ..csak odaírták volna azt az apróságot hogy x2 xD, hát lassan addig optimalizálják, hogy jobban fog futni mint sima arma a patchekkel, szép is lenne :)
  • Scottt
    #15586
    Bár ha az a 4870 az egy Sapphire 4870X2 szörny akkor bszhatjuk(Úgy emlékszek jelenlegi legerősebb kari)
  • Scottt
    #15585
    Hány sztem egy bő 25-35%al jobb csak^^Szóval annyi nem látszik eddig durvának a gépigény(Hihetetlennek hangzik, hogy ez igaz)
  • n003
    #15584
    ámen :) az "ATI 4870" mien az én 8800gts-mhez hasonlítva? jobb-sokkaljobb? mire számíthatok majd? mert nem nagyon akaródzik a gépre költenem mostanság
  • Icebird
    #15583
    T34-nél valami körvonalazódik a belsőből, de lehet csak annál lesz valami primitív.
  • ceaser
    #15582
    Reméljük a legjobbakat!!!! Nem hangzik rosszul, amit írtak - bár elméletben ezt eddig is tudtuk...
  • koschwarz
    #15581
    gamestar.hu-n van egy arma2 előzetes, igen pozitív hangvételű.

    na jó, belinkelem.
  • tpM
    #15580
    Belső teret akarok látni!:)
  • joebacsi
    #15579
    t34 poén :)
  • ceaser
    #15578
    Ave! nekem nem tudtok segíteni??? miért nem jelenik meg a kicsomagolt tartalom (*.pbo - cpbo-val)rendesen lefut a kicsomagolás aztán sehol semmi, na mondom, akkor még1x... erre meg azt miondja hogy felül írja a C:\Program Files\Bohemia Interactive\Arma\Addon, alatt lévő fájlkat???? mondom jah.... de nincs ott semmi!!!!
    Köszi!

    OFF: e miatt olyan depi, vagyok, hogy mindjárt öngyi leszek.....
  • DrRadon
    #15577
    ArmA 2 páncélosok és repülők.
    tessék solt, naon faca repcsis vidcsi. örcsizel?

    Hát ezek után már nagyon várom a maratoni Andersen DM-eket, pláne tpM editált hangokkal.
  • Solt
    #15576
    Megkezdem a mentesítést:



    :D
  • tpM
    #15575
    téháiksz xD
  • n003
    #15574
    hogy is kell mondani? .. "köszcsy" :D
  • DrRadon
    #15573
    nemtom solt h mér álsz a nyelvünk fejlödéssének utyába inkább örcsizz velünk oks?
  • ceaser
    #15572
    Köszönöm szépen a win UAC-ja zavart be, mert rendszer gatdagént kellett futtatni....
    most úgy is csinál, mintha kicsomagolna, de nem jeleníti meg a kicsomagolt tartalmat....
  • tpM
    #15571
    Ideje nyugdíjba vonulnia Darvas Tanár Úr! :D
  • Solt
    #15570
    "kicsomizza"

    ???? Letagadlak... :D
  • tpM
    #15569
    ha felvillant egyszer akkor elméletileg utána duplakatt a pbo-n és kicsomizza
  • ceaser
    #15568
    Köszönöm! Lenne még 1 dolog hogy kell ezt használni????? nekem csak felvillan egy ablak, aztán csá.... nem történik semmi!
  • tpM
    #15567
    Közkívánatra itt a sebtiben PDF-fé konvertált változata, bár így összecseszte az oldalakat, de talán a célnak megfelel
    PDF Letöltés ~700kb