35049
  • tpM
    #15646
    Aztmondják ezek ilyen keleteurópai tehenek amiknek ilyen fényes a szőrük
  • Solt
    #15645
  • DrRadon
    #15644
    má meg mit elégedetlenkeccc megin? nemtom szvsz ez egy jo vidcsi amig nem jelenik meg a progcsi addig ijenekel kell beérni vili?
  • repvez
    #15643
    Meg azok a láthatosági mellénybe oltoztetett tehenek is érdekesek.Ugy világitanak a fehér foltjaik.
    Remélem ez az elmosodás kikapcsolhato lesz amikor gyorsan mozgatja a nézetet.
  • Solt
    #15642
    Ez megint a reszelővel való rejszolás esete... enyhén szorakoztató, de leginkább fájdalmas... :S
  • tpM
    #15641
    ja itt végre használja héba-hóba az irányzékot...
  • DrRadon
    #15640
    VÉGRE EGY KORREKT VIDEO A BÉTÁBÓL!

    A végén asszem BF2 zene szól alatta:) De hol az AI?
  • ceaser
    #15639
    Sorry, összekevertem a küldetéseket! nem szóltam!
    Én abban a tévhitben voltam, hogy az alap arma kampány második menüje (Rahmadi Conflict) az a queens Gambit.... de most jöttem rá, hogy az a Royal Flush....
  • ceaser
    #15638
    Amúgy vissza néztem és 3 küldetés volt:)
  • ceaser
    #15637
    meg fog fájdulni a fejed
  • Feró Flex
    #15636
  • tpM
    #15635
    ingyen van, kussolsz :D
  • Solt
    #15634
    Mégis mit kéne kibírnia a hummer üvegének? :)) Max 9mm-s pisztoly lőszert, vagy valami hangtompított kerregőt! :D Szerintem...

    Az, hogy mi van a teherautókon, vagy a ládákban, az küldetésszerkesztőn múlik, nem tempiéken... :)
  • Scottt
    #15633
    Az üveg elmehet a pcsába azt a moddernek kell beállítani hányat bírjon ki:)
    Akkor legalább a teherautóra rakjatok,van rajta 628féle lőszer miért ne lehessen róla eü cuccokat venni,sztem jobb lenne^^
  • ceaser
    #15632
    akkor kettő.....nem tudom miért tűnt 3-nak....Több móddal is próbálgattam, lehet azért
  • tpM
    #15631
    Queen's Gambitben 2+ kampány van!
  • ceaser
    #15630
    Hát szomorúan nagyot röhögtem! Végig nyomtam az armed assault kampányt.... jó rövid volt, végig nyomtam az összes küldetést....nem volt nagy szám.... Aztán sajnálkoztam, hogy ennyi???? vége???? Eszembe jutott, hogy ez a Gold DVD, így kell lennie kiegészítőnek(elkerülte a figyelmem...) Megörütem, hogy folytatodik a kampány... "muhhahahahaaaa" kemény 3db küldetés.... ez egy kicsit szánalmas volt.... Kár... Remélem ARMA II többet ad majd azoknak is akik szeretik a single player módot!
  • tpM
    #15629
    Az üveg bizonyos számú találatot bír csak ki.
    Elsősegélyt meg egyebeket tegyen bele a küldetésszerkesztő. :)
  • Scottt
    #15628
    Tempike 2 dolog tűnt fel az ACEban
    A Humveek mintha nem lennének elég golyóállóak(főleg az üveg)illetve miért nincs bennük morfium,kötszer,meg adrenalin(Ua ez vonatkozik a teherautókra is)nem hiszem el, hogy ne lenne a csomagtartóban egy egészségügyis láda(Illetve mintha a dokiknál se lenne adrenalin)
  • tpM
    #15627
    pedig a Battleshock Operation Force 3: Thunderstorm Troops milyen keményen hangzik!:D
  • [NST]Cifu
    #15626
    Ok, köszi az újabb infot! :)
  • ceaser
    #15625
    Köszi! akkor megbízható
  • vandyke
    #15624
    teljességgel kizárt, hogy a germánok májusba kihozzák. Ma konkrétan rákérdeztem és azt az infót kaptam, hogy "remélik" júniusban kint lesz a game.
  • tpM
    #15623
    Én itt összegyűjtöttem az eddigi kiadás dátumokat
  • TitaniumRR #15622
    Köszönjük. Ez a video egészen szimpi. :-)
    Kifejezetten tetszett: a torkolattűz és a baka sprintelésének megjelenítése.
  • Solt
    #15621
    Fraps-nak pedig mennie kéne, nálam szépen megy! AA-hoz Catalyst AI tiltás... próba...
  • [NST]Cifu
    #15620
    Na kipróbálva, sajnos 64 biten működő képlopóm nincs (a FRAPS-om nem megy 64 bites Vistán), az eredmény azért elég korrekt.

    Gép.: Intel C2D E8500, 4 giga ram, Radeon 4870X2
    Szoftver: Vista 64bit, Cat 9.4, Realtek 2.14, ArmA 1.16 Beta
    Beállítások: 1920x1080x32 full screen, Anti-Aliasing-ot kivéve minden Very High (az AA valamiért nem működik).

    180 gyalogos (20x Bluefor Basic Infantry squad) és 24 M1A1 (6x Bluefor Armored Tank Platoon). A kép folyamatos, ~40-60 fps.

    Vérszem bejön, felállítottam velük szemben 180 Opfor Infrantryt és 24 T-72-est. A játék marad folyamatos, bár a gyalogosok és a harckocsik is egyhelyben állnak, csak a harckocsik lőnek egymásra. ~30-40fps, folyamatos. Átállít időpont éjszakára. Itt már grafikai bugok vannak, a füstfelhők "villognak", de amúgy a kép folyamatos...

    Hmmm... Ezek után giga-mega csatákat akarok csak látni az ArmA2-ben. :)
  • n003
    #15619
  • [NST]Cifu
    #15618
    Az 1.15 decemberi béta, még is teljesen jó volt, rendes változata nem is jött ki. Szvsz azért "csak" béta, mert nem tesztelik le tökéletesen...
  • [NST]Cifu
    #15617
    Köszönjük az információkat!

    Viszont szerintem lesznek itt gondok, ha németben tényleg megjelenik Májusban, nálunk meg csak Júniusban...
  • vandyke
    #15616
    Sziasztok!

    Elnézést, hogy mostanában nem jelentkeztem, de szerencsére elég sok a meló mostanában. Újabb hetet és tesztverziót tudhatok magam mögött. Jelen pillanatban a 3. beta tesztnél járok. A jó hír az, hogy május 20-n befejeződik a teszt időszak, a rossz, hogy szerintem még nem az igazi a játék (saját vélemény!!!). Szerintem elég sok még a bug benne, bár a fejlesztők azt mondták, ne aggódjak ki lesznek javítva.
    Péntek lévén álljon itt még néhány infó, amelyet ma kaptunk a kiadótól. Ebből megtudhatjuk mit is rejt az ARMA II címe valamint megnézhettek egy félhivatalos videót, melyet egy rajongó készített a TrackIR5 & ArmA2 "kapcsolatáról".
    Ja, majd elfeljettem! A kiadó szerint a játék júniusra várható.

    ARMA II – Mit rejt a cím?
    ELMAGYARÁZZUK, MIBŐL ÁLL AZ 505 GAMES JÁTÉKÁNAK CÍME

    Prága, Csehország, 2009. május 8. – A Bohemia Interactive és az IDEA Games ma leplezi le a hamarosan megjelenő taktikai katonai szimulátora, az ArmA II játék címe körüli titkokat. Marek ©panìl projektvezető rántja le a leplet a szokatlan címválasztás okáról. Marek fejtegetését teljes hosszában a www. bistudio.com oldalon nézhetitek meg.

    Az “Arma” szó maga latin eredetű; és több jelentése lehet tartalomtól függően, többek között, például védekező fegyver, pajzs, katonák vagy fegyverek. Két oka van, hogy a Bohemia ilyen régi és nem konvencionális szót talált; egy olyan nevet kerestek, amely könnyen megjegyezhető és kiejthető különböző nyelvűeknek és kifejezésre juttatni magának a névnek a jelentését, hogy az ArmA II játékmenete merészen más és nem fél eltérni a már kipróbált és tesztelt lövöldözős formulától.
    Amikor nevet kerestek zászlós játékuknak, Marek és a többi Bohemia Interactive dolgozó egyöntetűen igyekeztek elkerülni az eddigi sablonos videó játék neveket és saját fejük után akartak menni.

    “[Amikor a címet kerestük] olyan érzés volt, mintha mindenki szeretett volna a Battleshock Operation Force 3: Thunderstorm Troops 3 helyett egy egyszerű, erős hangzású szót találni,” mesélte Marek. “A helyes cím megtalálása nagy feladat volt a számunkra, de tudtuk, hogy ennek a játéknak a minősége is magáért fog beszélni.”

    A valaha látott legvalósághűbb, háborút bemutató ArmA II olyan kitűnő játék lett, amely a Bohemia nevet elismertté teszi a játékosok között. A játékosokra, csoportokra épülő nagyon részletes harcok, átfogó katonai taktikai kézikönyv és egy hatalmas csatamező vár, hogy a végletekig tudják fokozni a játék izgalmát.

    Az ArmA II júniusban jelenik meg csak PC-re. A legfrissebb információkért látogass el a www.arma2.com oldalra.

    Videó:

    TrackerIR5 & ArmA2 premiere

    üdv és jó 7végét mindenkinek!
  • ceaser
    #15615
    Ave!
    Az 1.14 patch-hez képest miben jobb az 1.16? Tapasztaltatok az 1.16-ossal hibákat a játékban? Csak azért kérdem, mert beta, Köszi!
  • Scottt
    #15614
    Meg is fingatná szerintem
    Radon:Nem biztos az,először lekell venni a driverben a gyerekzárat(bizony van rajta, hogy a blfszok ne tudják szétszedni eme csodákat)aztán lehet csúszkázni,aztán meg lekell tesztelni.Szerintetek ennyit eltud végezni Tempike egyedül(Ja és utólag gratula a kkhöz Tempi jólett)
  • tpM
    #15613
    muhhahahahaaaa
  • ceaser
    #15612
    de szép is lenne egy ilyen vas..... nem kellene semmit sporólgatni a beállításokon.... minden max
  • DrRadon
    #15611
    Ja, annyival talán elboldogul majd
  • ceaser
    #15610
    elbactam - sorry..... brutál config....
  • ceaser
    #15609
    Ha biztosra akartok menni:) URL=http://index.hu/tech/hardver/2009/05/04/kikeszult_a_vilag_legerosebb_gepe/]ezzel[/URL] fog futni:)[
  • Scottt
    #15608
    Driverből lehet húzni,csak 2 csúszkát állítasz azt csókolom.^^
  • DrRadon
    #15607
    Á hagyd. Ő tuningolási antitalentum:D