35049
  • Solt
    #15766
    Akko meg gyóvan... :D
  • sgteam
    #15765
    az ÚR nem sértődött meg :D
  • Solt
    #15764
    Így van... AMD jó... egyre jobb... középkategóriában egyértelműen azt venném!
  • DrRadon
    #15763
    Igen, és most nyer értelmet az AMD X3-asa, amit már 20K alatt is meg lehet szerezni.
  • Solt
    #15762
    Inkább elégséges... ;)
  • Solt
    #15761
    Kicsit piszkálódtunk viccesen, ( célkereszt témában a jövőben is ez lesz ) az úr meg megsértődött rá...

    Személy szerint engem nem érdekel ki mire használja, és milyen nehézségen... egy biztos, bizonyos dolgokért jár a vérszívás... ez nem lenézés, vagy "überlámáskodás", egyszerűen ahol férfiemberek egy kupacra kerülnek, ott valamilyen szinten megy a "versengés", és egymás ugratása, piszkálása.

    Például profi sofőrök is piszkálják egymást, ha kisautóba ülve tolatás közben hátrafordul valaki... ez "cikinek" számít... mondhatnám úgyis, hogy csííííít! :D Szóval vannak "elvárások"... ha valaki ezek alá csúszik, akkor megy zrikálás... ez szerintem teljesen normális. Ezeket el kell viselni, mindenki átesik rajta... ha valaki felkapja emiatt a vizet, akkor az azt is viselje el, amit utána kap. Azért pedig soha senki nem lett piszkálva, vagy leszólva, mert nem kiválóak a képességei...

    Minden szimulátor topikban piszkálni fogják azt aki könnyítéseket használ... azt viszont becsülni fogják, aki minden segítség igénybevétele nélkül küzd... az sem baj, ha nem sikerül...

    Ha az úr abban kért volna segítséget, hogy miképpen tudna továbbmenni adott pályán, akkor biztos piszkálódás nélkül kapott volna segítséget. Mivel segítséget használ, így a piszkálódás is jár... végül is csak egy szimulátorról beszélünk... ;)
  • DrRadon
    #15760
    Csak viccelődtek a srácok, de aztán mindenki megsértődött a másikra, és ráadásként m1c1 elfelejtett törölni néhány sértegetős, flém palánta hsz-t.
  • [NST]Cifu
    #15759
    Azért jegyezzük már meg, hogy attól, hogy valaki bekapcsolt célkereszttel akar játszani, még nem kell überlámáskodva leszólni... Nyilván kegyetlenül nem érinti, hogy XY becsukott szemmel végigjátssza oda és vissza a játékot, és nem is készül XY ellen versusban (hozzáteszem a PvP az ArmA/ArmA2-ben nekem sem jött be, max. Co-opozni fogok multiban).

    Más:

    A Twitter őrület az 505Games-t sem kerülte el.
  • DrRadon
    #15758
    Csak akkor, ha Domination! szervert indítasz. Amúgy elég a kettő is, pláne, ha multiplayerezel.
  • tpM
    #15757
    kórkvad + valami 4850-70-90 akárhány, 4 giga RAM és menni fog!:)
  • TitaniumRR #15756
    Ma kiderült. A konzol megjelenés elhalasztva, de nem megszüntetve. A full-extrás pc verzióra koncentrálnak. A párhuzamos butítással nem végeznének, ezért egyszer csak megjelenik. Nem mostanában. X360-ra bizonyossággal határos valószínűséggel (hiszem, ha látom :-D) lesz. PS3-ról nem írt a fazon.

    Csak be kell ruházni egy dinnyés CPU-ra. :-)

    Over and out.
  • Solt
    #15755
    Van egy nyelvtanár ismerősöm, kiváló magyar nyelvtanból... kezdőkkel is foglalkozik... ha gondolod megadom a számát! Ne mond, hogy nem segítünk...
  • DrRadon
    #15754
    Hát ezek után ez most úgy hangzott, mint amikor a terület plébánosainak feléről kiderül, hogy pedofil, másik fele sikkasztja az adományokat, és az egyházi fejes azt próbálná lenyomni az hívők torkán, hogy a meg kell bocsájtani, és az egyház a szeretet meleg fészke
  • m1c1mack0
    #15753
    D00M tehát azt akarja mondani, hogy valóban nem egyszerű az EVO, de végig vitele nem jelent problémát némi gyakorlás után.
    A HARC amúgy egy befogadó közösség nem habzószájú "cséklán" és titeket is szívesen látnánk armahu TS-en vagy, egy közös játék alkalmával.
  • D00M
    #15752
    ma te jöttél először ezért te kapod bocs... Mégis mire van nagy arcod? Elmodnom neked nem egyszer végigvittük evo-t keresztbe hosszába. De nem ez a lényeg, megnézném a 3 fős elitalakulatotok meddig húzná akár egyedül Majsz ellen.... Vagy egy 3 fős csapattal szemben a HARC-ból. Kurva rossz stílusban, kurva rossz helyen kopogtatsz, btw kaptál segítséget az más, hogy pár vélemény hozzá lett fűzve.
  • jugen
    #15751
    Sokat várok ettől az Arma II-től, remélem nem kell majd csalódni.
  • marja
    #15750
    Tulajdonképpen igazad van. Ez nálam egyfajta aberráció. :-)
    Azért nem rosszabb mint külföldi szervereken faxláma csíterekkel Berzerket játszani.
  • DrRadon
    #15749
    Van közöttünk olyan (marja) aki egyedül szokta leigázni (vagy felszabadítani) Sahranit EVO-ban, célkereszt és térkép nélkül. Mi nem teszünk ilyen mazochista dolgot, mert az AI olyan végtelenül bugyuta tud lenni, és valahogy nem pálya az utolsó élő AI-t hosszú percekig keresgélni egy-egy városban.

    Bocs, hogy nem tudtunk segíteni, és bocsánat a fanatikus célkereszt elutasító ACE fanok leereszkedő froclizásáért.
  • sgteam
    #15748
    látom komoly segítségem van inkább mond azt, hogy nem tudod. nem csalást kértem hanem egy kis helpet amúgy meg kezdetek óta armázok(zunk) csak most volt egy kis kihagyásunk és valamit szarul állítottam be és ehhez kértem egy kis helpet de sebaj mert már megcsináltam. csak célkeresztett állítottam be de nagyon kíváncsi lennék, hogy melyikőtök vinné végig veterán modban az evolution blue x-rated missiont. (mi összesen hárman vagyunk) de látom gyerek közé keveredtem erről ennyit. további szép napot
  • Solt
    #15747
    ALT + F4, vagy format c: :D

    Esetleg örök élet, végtelen lőszer, végig játszás nem érdekel? :D

    Ön a leggyengébb láncszem! :D
  • lee56
    #15746
    Inkább örülj hogy van egy játék ahol nincs beépített radar a fejedben, meg nem lebegnek előtted nyilacskák hogy mutassa az irányt, van egy iránytűd és egy térképed, és nem vagy terminátor se, ez benne a jó, éppen ettől más mint a többi, nem? :)
  • Scottt
    #15745
    Ennek a játéknak ez a lényege,saját magad fogalmaztad meg:)
    "nincsen célkereszt a térkép nem mutatja, hogy hol járunk és nincs bekapcsolva az armor sem"
  • sgteam
    #15744
    saját célra van csak mi csapatunknak (amugy már régen is volt)
    a dolog lényege az, hogy a nehézségi fokozatt regularra van rakva és mégis veterán modba indul el a szerver de ez még nem is lenne gond a veterán mod hanem az a gond, hogy nincsen célkereszt a térkép nem mutatja, hogy hol járunk és nincs bekapcsolva az armor sem pedig cfg fájlban az is 1. ja és a xam 1.6 mod megy a szerveren
  • tpM
    #15743
    Fú mit fogsz te itt kapni... :D

    Egyébként nemtudom , 1-gyel működnie kéne...
  • sgteam
    #15742
    Sziasztok
    Srácok inditottam egy arma szervert és a szerveren nincsen bekapcsolva a weapon crosshair tehát nincsen célkereszt hogyan tudom azt bekapcsolni?
    a cfg fájlban a weaponcursor 1-re van rakva.
  • tpM
    #15741
    Majd csinálunk AP7-et II alá
  • Icebird
    #15740
    Már csak AP5 Gold Rearmed kéne
  • tpM
    #15739
    Meg a Caen 1944 ami 2003-óta aktív és még mindíg OFP alá csinálják :D
  • Icebird
    #15738
    A szigetek, új modellek, hangok miatt ilyen nagy!
    Angelina, Guba, T80, trabant stb. ezek mind elengedhetetlenek!:)
  • Icebird
    #15737
    Legalább kiadták, nem úgy mint ezek a sosem adjuk ki addonok!
    Az Invasion 1944-et szinte az OFP kezdete óta kalapálják, és úgy döntöttek hogy OFP alá már nem, inkább a következő részéhez készítik el.
    De már a folytatás folytatásánál tartunk, és még mindig nincs sehol!
  • Feró Flex
    #15736
    Magyarositást ICEBIRD 1985re meg Resistance léci léci..
  • n003
    #15735
    k ;) thx
  • tpM
    #15734
    Sztem nálunk is akkor jön majd ki.
  • Scottt
    #15733
    Megjelentek a karakterek leírásai:)itt
  • n003
    #15732
    "Rest of Europe (505Games area): June 19th"
    ez angol nyelven??
    amúgy érdemes a magyar-ra várni vagy megrendelni külföldről és azt amúgyis lehet majd magyarosítani?!
  • tpM
    #15731
    A méretéből ítélve ez ilyen XAM féle lehet, hogy egy civil újratextúrázása miatt mellékelik a 600megás pbo-t :D
  • m1c1mack0
    #15730
    Hát nem irigylem a készítőket az időzítés miatt.
  • Icebird
    #15729
    Csak elkészült az OFP feeling után áhítozóknak a Cold War Rearmed
  • Sanyix
    #15728
    Hugy 3-ra(pisi3) lesz e arma?
  • TitaniumRR #15727
    TBA vs BWS
    To be announced vs. Believed when seen

    Pc-n kívül a más platformokra való kiadás végleg elvetve vagy csak TDPR? (Till deterioration patience requested)