35049
  • [NST]Cifu
    #15806
    Hát átböngészve a fórumokat azt látni, hogy elég biztosak a népek abban, hogy márpedig jövő pénteken az ArmA2 megjelenik német nyelvterületen. Lehet, hogy nem lesz teljesen letesztelve, de a verzió közel biztosan hasonló lesz, mint az 505-öt által kiadott, max. kap egy patchet mikor kijön az 505 féle változat.

    Ez sajnos nagyon ArmA utánérzésű eset. Noha Május 29 és Június 19 között nincs akkora időbeli különbség, azért mégis három hét. A németek jól lenyúlják ez esetben a többi terjesztőt, mert a fanok bizony elő fogják rendelni a németektől a játékot - megint lesz Morphicon-os online terjesztés.

    Lásd ArmA és a német/cseh verzió esete...

    A fene tudja, hogy a BiS miért megy bele ilyen helyzetekbe. Az egy dolog, hogy pár nap eltérés van mondjuk a cseh verzió esetén (júni 17 vs. 19), de három hét sok idő. :S
  • [NST]Cifu
    #15805
    Azért kicsit megint kapkodósnak tűnik a dolog, ha egy hónappal a megjelenés előtt még mindig nincs (például) az Itthoni megjelenésről pontos információ. :S
  • tpM
    #15804
    29, az Eu. volt 26, de az meg 19 lett :)
  • MrJoe
    #15803
    tempi nem ugy volt h. a német megjelenés máj. 25? :S
  • Icebird
    #15802
    Köszi, most már az olyan profi Angol tudásuaknak is érthetővé vált, mint én!:)
  • JohnnySmith
    #15801
    "Leírják, hogy az egyik BIS fejlesztő Intel E6400 procival bíró gépén az ArmA2 simábban fut, mint az AmrA."
  • tpM
    #15800
    Tempi cikkführernek nem kell sírnia, Ő állítja be az ilyeneket. :)
  • Feró Flex
    #15799
    Jó lett,köszi Bajtárs
  • DrRadon
    #15798
    Pssszt... tempi kisirta magának, hogy az ő cikkei 0+ priorításuak legyenek, így az ő alkotásai vannak a szekció élén:)
  • [NST]Cifu
    #15797
    Áhhh... konicsiváááá... :D
  • Icebird
    #15796
    Kiadási dátum cikk alatt van, ugylátszik belett rá állítva az legyen mindig felül.
  • DrRadon
    #15795
    Picit lejjebb görgettem és hopp...
  • [NST]Cifu
    #15794
    Érdekes, nekem nem jelenik meg a főoldalon, gondolom tpM-nek még jóvá kell hagynia. Te hol olvastad?
  • DrRadon
    #15793
    Kössz Cifu. Jó lett.
  • [NST]Cifu
    #15792
    Ez inkább azt jelenti, hogy a te általad figyelt multiplatform játékoknál nem hallottál még ilyenről. :)
  • [NST]Cifu
    #15791
    A frászt nem, írja, hogy semmiféle teljesítmény problémával nem találkozott, folyamatos volt a játék. :)

    Amúgy a cikk gyors magyarítása, tömörített formában elment az Armahura. :)
  • tpM
    #15790
    A régi Sahrani vs Csernarusz terület témához, hiv fórumból:
    Sahrani: 419.4304 km2, ebből 101 km2 a szárazföld, a többi víz.
    Csernarusz: ~275 km2, ebből 225 a szárazföld, tehát a játszható terület kb 2x akkora mint Sahranin (az is teljesen korrekt volt már).
  • DrRadon
    #15789
    Kritikus szöveg egy volt AMD fantól, a K6 és a Phenom II közötti időszak AMD-s botlásainak termékéről. 1-2 magos alkalmazásokban még a p4 Dual Core procik (15-25 ezer akkori forint) is gyorsabbak voltak azonos órajelen mint a ezek a phenom I-esek. És kevesebbet is fogyasztanak.

    Az olyan programoknál viszont van értelmük ezeknek a hárommagosoknak, ahol kettőnél több magot is képes kezelni a program ( Pl. Arma2) mert így nagyon olcsón lehet kihozni egy a kétmagosnál nagyobb teljesítményt nyújtó gépet.
  • bakvarnyu
    #15788
    ez meg milyen szöveg már ha másra nem is de ARMA2 -re
  • DrRadon
    #15787
    AMD Phenom X3 (Trio) = 18 e. Ha másra nem is, de ArmA 2-re jó. Legfeljebb kicsit több lesz a villanyszámla.

    Azért jó lenne tudni, hogy E6400-on mekkora látótávval játszott.
  • bakvarnyu
    #15786
    na ilyet is rég hallottam már, hogy előbb jön ki valami PC-re
  • TitaniumRR #15785
    Intel Core 2 Duo E6400 = 23 e.
    Intel Core 2 Duo 8400 = 43 e.

    15784 és 783 alapján arra következtetek érdemes megvárni a PC felújítással a játék kijövetelét.

    Lehet, hogy szaladni fog a 3.0 GHz feletti egy magos procin is. Az más kérdés, hogy... :-)

    Ez kicsit olyan, mintha veszel egy OZ vagy BBS felnit, majd megveszed köré a Subit vagy Mitsu EVO-t. :-)
  • m1c1mack0
    #15784
    "One of the BIS guys did mention that he runs ArmA 2 on his E6400 (2.13GHz) and it runs far smoother than Armed Assault does."

    Tehát az egyik BIS-es emberke aztmondtja, hogy ő E6400 (2.13GHz)-en játsza az arma II.-őt és sokkal jobban (FPS) megy neki mint az I.
  • DrRadon
    #15783
    - Windows XP 32bit
    - Core2Duo 8400 @3Ghz (not overclocked)
    - 3Gb of RAM
    - Nvidia 9800GTX+ Graphics

    The demo box video settings were:

    - Screen resolution 1680x1050 on a 24" 16:10 TFT
    - Visibility (View Distance) "3499 m"
    - Quality Preference "Very High"
    - Texture detail "High"
    - Video memory "Very High"
    - Antisotropic Filtering "High"
    - Post Processing "High"

    Ez alapján nem is olyan erőforrás igényes. Bár az FPS-ről nem ír konkrétat.
  • tpM
    #15782
    thx
  • [NST]Cifu
    #15781
    Én annyi mindent szeretnék... Hogy ha 10 klónom lenne, az is kevés lenne hozzá. De ha nem csinálod meg hamarabb, akkor holnap délután sűrű fésűvel átfésülve lehet betömörítem...
  • tpM
    #15780
    londoni sajtóesemény
    Cifu: nem akarod kihasználni az ArmAHu hírszerkesztési jogaidat?:)
  • tpM
    #15779
    Vagy a magyarság eredetéről, másik topikokban bevállt! :D
  • Solt
    #15778
    Beszéljünk a másságodról! :D :D
  • m1c1mack0
    #15777
    Kéne már valami új flém téma, mert ez már rohadt unalmas.
  • D00M
    #15776
    Ezúton hívnám fel figyelmed arra, hogy nem a célkereszt miatt szóltam be neki és voltam "köcsög", ha megnézed hozzá se szóltam, de mikor fennhangon hirdette, hogy EVO-t de nehéz végigvinni kiverte a biztosítékot. De sgteam nem sértődött be, valószínüleg azért mert neki van agya amivel felfogta miről is volt itt szó, és teljesen normálisan napirendre tért a dolog felett. Ahogy mi is.
  • Feró Flex
    #15775
  • Solt
    #15774
    Köcsögök voltunk? Mintha mi nem nyilvánultunk volna meg ilyen gusztustalan módon! Felhívnám a figyelmedet, hogy a #15748-s hozzászólásig semmi gond nem volt... szívtuk a vérét a célkereszt miatt, az Úr pedig érzékenyen reagált rá! Utána mi is érzékenyek lettünk, de mint látható tisztázva lett! Erre jössz ezzel bicskanyitogató útszéli stílussal, és még neked áll feljebb! Most én is használjak jelzőket? Inkább csak a tükröt javaslom... nézz bele...

    Az pedig a mi dolgunk, hogy egy nyilvános fórumon mások óhaját viccesen kommentáljuk-e, avagy sem! Ugyanúgy jogunk van hozzá, mint ahogy neked jogod van ahhoz, hogy ilyen tuskó módon nyilvánulj meg! Ezt hívják szólás szabadságnak!

    Mellesleg felhívnám az érzékeny lelked figyelmét arra, hogy a segítséget megkapta, mint ahogy a zrikálást is... ez van... ha tetszik, isten hozott, ha nem, isten áldjon!

    Rengeteg ArmA fórum van... biztos akad köztük olyan, ahonnan a logóddal, és a stílusoddal sem lógsz ki... szerintem a célkereszt sem lesz ott gond...
  • DrRadon
    #15773
    Szerintem csak egyetlen ember volt idézőjelben köcsög, a többiek elég sok ":D" smileyt helyeztek el mondanivalójukban, jelezve, hogy csak viccelődnek.

    De HIÁBAVALÓ, mit írok neked, mert megint az lesz, hogy beköszönsz két hét múlva, FELÜLETESEN elolvasod a hsz-eket, beírod, hogy milyen köcsögök is vagyunk, aztán odébb libbensz, hogy máshol minősítsd az embereket.
  • tpM
    #15772
    Szélsőséges söpredék jár csak ide :)
  • Adam II
    #15771
    Nem tudom mi volt itt de visszaolvasva nekem úgy tűnik, hogy sgteam akart csinálni egy szervert amin OMG akart célkeresztet ti meg megint köcsögök voltatok annak ellenére, hogy egyszerűen megkérdezett valamit és az ő dolga, hogy ő a haverjaival, hogy játszik egy tetves játékkal. És lehet ti csak poénkodtok meg viccesnek tartjátok ezt a "férfias versengést" de lehet más nem így látja. Kb erről beszéltem a múltkor is de látom hiábavaló.
  • Solt
    #15770
    Ííííígy van... szerintem így sokkal izgalmasabb...
  • tpM
    #15769
    Így van. Tök jó ACE CTF-nél mikor odaköpsz egy MPAT-ot az M1-ből az eggyik pont közelébe Fronton, és nem tudod, hogy kettétépte-e aki a közelben volt, be tud-e még kúszni, volt-e ott valaki stb
  • Solt
    #15768
    Csak a super ai enabled, minden más disabled... nekem ez a perverzióm! :D
  • Icebird
    #15767
    Anno OFPt mi is saját egység térképen jelöléssel játszottuk, célkereszt, befogás stb.
    Aztán fokozatossan elvettük, elöször a befogást a köd lövészet miatt, aztán már a vége fele a célkeresztet ami miatt sokan hisztiztek. És már nagyon a végén a killed by üzit is.
    Viszont a térkép jelölés mind végig megmaradt pörgösebb játék és a rádió csatorna tehermentesítése miatt.