35049
  • blash
    #15966
    ez jo lett, igaz nem lonek le benne senkit sem...

    arma2 I44 Strafing Run

  • m1c1mack0
    #15965
    Na itt az első tryout verzió uraim.
  • tpM
    #15964
    ArmA2: 1.01 beta patch

    Marek aztírja találtak egy változót ami hatalmas gondokat okozott ebben a német A2-ben, de kijavították. Jövő hét elején várható a végleges (nem béta) 1.01.
  • Solt
    #15963
    Szezon van, nincs időm a szélmalomharchoz... pedig szeretem! :D
  • tpM
    #15962
    12-t
  • Scottt
    #15961
    Az ACEban is van 00Buck sörét és 9db sörétet egyszerre lő ki nem?
  • Icebird
    #15960
    LOL
    :DDDD
  • n003
    #15959
    régebben sokat kirándulgattunk erdészeti utakon .. már jöttünk hazafelé amikor elénk ugrott egy őzsuta .. a kis marha téleg csak ott ált és nézett miez a nagykékizé dudáltam nah erre elszaladt persze az úton :D lehet azt is a bis programozta
  • [NST]Cifu
    #15958
    Hmm... anno az OFP-ben megoldották, igaz trükközve, a fegyver valójában 9 lövedéket lőtt ki nagyon-nagyon rövid idő alatt, és mindnek volt saját szórása. Ehhez képest ez visszalépés...
  • tpM
    #15957
    Továbbá elképesztőnek tartom, hogy raknak bele sörétes puskákat viszont csak gyöngygolyó (slug) lőszer van hozzájuk - értsd: 1 db lövedéket tudsz vele kilőni egyszerre, így nem sok értelmüket látom...
  • tpM
    #15956
    ...ha akarták volna...
  • tpM
    #15955
    Tudod ennél egy csőből lövésnél az a vicc, hogy a rendes megoldását a heliknél TÁMOGATJA A MOTOR, ahogy az FFAR-t mindkét indítóegységből tudja lőni, úgy mindkét minigun is működhetne. A Shilkánál meg már A1-ben is meg volt scriptelve ACE-ben, nemhiszem, hogy BIS-ék ne tudták volna belekódolni...
  • DrRadon
    #15954
    Oké, probléma megoldva, VISA electront nem fogadja el. Hála az égnek:)
  • DrRadon
    #15953
    Na jó, de olyan nehéz várni. Mióta tempi linkelte már kétszer elszántam magam, aztán lebeszéltem magam róla. Félek, hogy egy gyenge pillanatban megfosztom magam 12 k-tól. Mondjuk úgy este felé, amikor már nem vagyok magamnál.

    Kabbe BIS...
  • Icebird
    #15952
    Ráadásul német:)
    Tényleg jobb ha kézzel fogható és oda tudom rakni a többi mellé!:)
  • repvez
    #15951
    jogos erre nem gondoltam
  • [NST]Cifu
    #15950
    NÉztem egy videot ahol tankok csatáztak egy reptéren, ott csak akkor halatszott a hangjuk ha oldalrol jott a hang ha szembe voltak a tankok akkor siri csönd volt.

    Ez lehet a videórögzítő program gyengesége is. Ha pl. 5.1 vagy 7.1-es hang van, akkor is ugye csak a két frontra kiküldött hangot tudja rögzíteni.
  • JohnnySmith
    #15949
    12K ért baszok letölteni már ne is haragudj.... inkább megvárom 7K ért a bolti dvd-t!
  • repvez
    #15948
    az animáciok jol néznek ki,de szerintem megint kevés a variácioja, ahogy láttam ez a keritésen átlépek is csak egyfajta van mindig a jobb lábat teszi elöre,pedig ballal lehet hogy ésszerübb lett volna néhol.

    NÉztem egy videot ahol tankok csatáztak egy reptéren, ott csak akkor halatszott a hangjuk ha oldalrol jott a hang ha szembe voltak a tankok akkor siri csönd volt.
  • [NST]Cifu
    #15947
    Bocs, de mi a fenéért várna valaki a postára, ha van letölthető verzió is belőle? Hol élünk, a XX. században? :)
  • [NST]Cifu
    #15946
    Amiről tpM írt, azt most olvasom. A járművek továbbra is HP alapúan működnek, géppuskával szét lehet lőni egy Abrams harckocsit. A több csöves rendszerek (pl. Tunguska, AH-6) továbbra is egy csőből lőnek csak. A harckocsik ugyanúgy "repülnek", mint az ArmA1-ben. A tűzgyorsaság és tűzmód dolgok ugyanúgy el vannak b@szarintva, stb...
  • Nesu
    #15945
    Szevasztok akit érdekel az ArmA2 annak I_T_T van lehetősége megrendelni ,Már raktáron van !!De ,ha vársz még egy kicsit a CD galaxis.hu -n 6990 ft -ért megrendelheted magyar felirattal .Jelzek amikor idehaza megvehető .
  • Icebird
    #15944
    Pedig anno OFPt csak singlére tervezték, aztán késöbb kezdték el 1 nagy zsákvarótűvel foltozni, meg belehimezni az MPt!:)
  • Icebird
    #15943
    Én ezt már mikor megmondtam!:)
    Egy az egyben azt csinálták mint mikor OFP után kiadták a Resistancet.
    Egy kis grafikai tupír, pár addon, küldetés, meg egy kis engine foltozás, hurrá! Persze az is pénzbe került, de legalább nem értékelték fel ennyire mint most ezt!
    Nem mertem volna még ennek ArmA2 nevet adni (blash szerint, kiadni sem:)
    )
  • DrRadon
    #15942
    Ez gonosz volt

    Új vidi van az OFP2 fórumon. Tempi, majd ha moddoltok, az OFP2 karakter animokat bele ügyködhetnétek az Armába.
  • [NST]Cifu
    #15941
    Akkor már szurony is kell. Elképzelem a XXI. századi szuronyos rohamot. :D

    Egyébként nem vitás, hogy kellene bele, de normális közelharcot belerakni marha nehéz lenne. A CS-s kés-párbajok meg kicsit hülyén néznének ki... :)
  • D00M
    #15940
    Én is szeretem a coopot :) pusztán egy okfejtés volt, hogy vajh' mér hanyagolják el a devek (legyen az "civil" vagy bis) a single részt :)
  • [NST]Cifu
    #15939
    Én is az ArmA-ról beszélek, csak más irányból. Én a co-op iránti igényért lobbyzom, és hozom a példákat, hogy mennyire fontos a co-op. :)
  • Scottt
    #15938
    Ez alapján kurvára hiányozni fog a kés a játékból,ha már ottvagyunk tőle 20 centire minek lőjük le ha van egy szaros késünk?(Amúgy elszomorító a dolog:'()
  • tpM
    #15937
    mi van nem tecik a hejesirás? ell lehet meni másohva
  • Scottt
    #15936
    hejében?
  • D00M
    #15935
    fini
  • tpM
    #15934
    ARMA 2 Teaser
  • D00M
    #15933
  • tpM
    #15932
    Úgy látszik, az addonokat egész jól át lehet tenni A1-ből: I44

    #15931: kuss, te PvP náci :P
  • D00M
    #15931
    Nézted már google earthön?
  • tpM
    #15930
    Bizony, nagyon jó kis erdei utak vannak a Kab hegy környékén :)
  • Scottt
    #15929
    Tudom,de mindig tanulok belőle már megtanultam, hogy csendbe hallgatni kell a gigászok harcát.
    Még Solt is csendbe van lehet a multkori Privimnek köszönhetően?!:)
  • D00M
    #15928
    megint megy az ak vs összes más fegyver vita, sose lesz vége :D
  • Scottt
    #15927
    Tempi átsasolhatsz a HT topickba is valami új 7,62X39M Magyar csodalőszerről beszélgetnek az okosok,utánnanézhetsz,és belerakathatod az ACEba:)