35049
  • Scottt
    #16047
    Látótáv mekkorára van állítva?
  • NeBby
    #16046
    "grafika csúnya"

    Akkor valamit nagyon bénán állítottál be

    Itt van pár kép Szerintem ez nagyon messze van a csúnyától...
  • DrRadon
    #16045
    Te már megint nem vagy képben. De ez veled rendszeresen előfordul.
  • kirol
    #16044
    Véleményem 5 perc után:

    - korrektül fut (60 FPS TFT miatt)
    - grafika csúnya
    - futásnál hányingert lehet kapni.
  • Solt
    #16043
    Nekem is?
  • Vorpal
    #16042
    Igaz - majd lesz warez máshol, neked is.
  • Sanyix
    #16041
    Csak kár hogy multiban, mert ugye single-ben nemnagyon fade-elhet a serial a senkivel :D
  • alma2
    #16040
    Teljesen jol megy, sokkal jobban mint anno az elso resze.
  • Pretorian
    #16039
    "Eztkellcsinánije? More? Letöltenije? Jááááááj!!!"
  • Solt
    #16037
    Hamar bedurran az agyam, de hamar meg is nyugszom! :D
  • Scottt
    #16036
    Tudtam, hogy nem olyan könnyű megszabadulni tőled:)
    Mehetsz nyugodtan fenntartjuk a rendet,van HG meg van egy Tempi topik őrzőnk szóval akit nem intéz el Mici azt Tempi lerendezi^^
  • Solt
    #16035
    Akkor nem is kell ezt tovább ragozni... :)
  • Solt
    #16034
    Nyomtam bizony... de azért vissza-vissza nézek... :D

    A no warez meg nyilván nem a régi motorosoknak szólt... ne hisztizz! :D
  • tpM
    #16033
    BIS előző játékaiban (OFP/ArmA) is ez volt, a fegyverek össze-vissza szórnak és véletlenszerűen sirállyá változol :)
  • Pretorian
    #16032
    OpFlash-ben is volt hasonló, Armában nem tudom hogy volt-e.
  • Pretorian
    #16031
    Én aztán lesz*rom h mi lesz itt a megjelenés után, én megjelenés után nem itt fogok cseverészni, hanem játszani fogok, ahogyan az első rész megjelenése után is.
    Kb. azóta fel sem bukkantam ebben a topikban, nem éreztem úgy, hogy nekem ide kéne írkálnom. Ha megjelenik a játék, úgyis tökmindegy lesz hogy ki mit mond, plusz információkra nem nagyon lesz szükségem. Warez sz*rsággal meg egyetlen topikot sem floodoltam még tele, pedig nyolc éve járok erre a fórumra (de minek :D).
  • grebber
    #16030
    Honnan veszed hogy ez másolásvédelem ??
  • Scottt
    #16029
    Nekem vannak még ötleteim,pl a 100dik kilőtt lövedék után mindig 20sec-re felvillanna Kiszel Tüncike szemöldöke.Vagy ha valakit lelőnek akkor Győzike káromkodna.Ha lelőnek megszólalna egy hang, hogy ezt elkúrtad vagy valami hasonló

    Solt:eddig se nagyon volt warez illetve ami volt azt is privátban rendeztük szóval hallgass(különben is te már egyszer nyomtál egy -FAV-ot)
  • tpM
    #16028
    Ez a másolásvédelem, el kell ismerni, hogy zseniális! :D
  • Solt
    #16027
    Nem szándék kérdése, itt nem lesz warez a megjelenés után, punktum! :)
  • Pretorian
    #16026
    Jó akkor kezd te, nekem nem áll szándékomban. ;)
  • Solt
    #16025
    De kezdjük! Ha megjelenik a magyar verzió, akkor itt nem lesz warez! Addig éljétek ki magatokat...
  • Pretorian
    #16024
    Jaj, ne kezdjük már itt is ezt a banális warez-ellenes kereszteshadjáratot, sztem senkit nem érdekel. Nyilván igen kevesen vannak azok, akiknek eredetiben van meg a játék, mivel csak német nyelvterületen lehet megvásárolni, illetve német oldalakról lehet csak legálisan letölteni. Egyenlőre. Egyébként az első rész esetén nem csak a warez verzió futott szarul. A "végleges" játékról meg úgyis csak akkor születnek majd értékelhető vélemények, ha megjelenik idehaza is.
  • NeBby
    #16023
    Angol van neki
  • Scottt
    #16022
    "Waffenmodus"nevű beállítást keress az irányításnál úgy emlékszek az állítja a tűzváltó kart^^
  • Bucser
    #16021
    Emelje fel a kezét aki eredeti játékkal játszik!

    Az első rész esetén mindenki temette mert a warez verzió szarul futott. Német verzió megvolt miután megjelent a játék, problémát nem sokat találtam vele kapcsolatban.. Persze az akkori warezhuszárok már jöttek is, hogy szar a célzás, meg miért nincs ugrás meg magas a gépigény.

    Szóval aki megvette annak várom a véleményét a VÉGLEGES játékról.
  • Bucser
    #16020
    Original game does not FADE with time...

    IMO tuti benne van megint a védelem. (ez már BIS szokás)
  • n003
    #16019
    hát én gondoltam pecs nélkül megnézem :D első scenario mikor bejön "apc"(brdm) küldik segíteni a cobrat hmmm :| 5ször láttam hpogy rácsap a célra de csak nem sikerült .. ott kikapcsoltam ... 1.01 nélkül senki sehova semmit!!! :DDD
  • NeBby
    #16018
    Közelíts rá , láttam már vidit a traningről , ott a srác belenézett a távcsőbe és kilőtte őket simán. Olyat is hallottam (gstv) hogy a szelet is figyelni kell ( bár gondolom csak km-es távoknál számít )
  • NeBby
    #16017
    Köze nincs hozzá Énis toltam a BIA-t de szerintem nem hasonlít , engine is full más
  • grebber
    #16016
    ÁÁÁÁÁÁ kezdi felkúrni az agyamat ez a célzás ami ebbe van.

    Ráviszem arra a kurva piros bábura azt 5ből sem találom el lol.
    Nekem csak a tréning lesz vagy fél év ha ilyen fos a célzás.
  • veterán
    #16015
    Szerintem eléggé brothers in arms hells of highway grafikája van vagy eléggé hasonlít rá.Ne kövezzetek meg ha nincs igazam.De szerintem nagyon hasinlít a BIA ra
  • NeBby
    #16014
    Nemhiszem , tegnap délelőtt postolták ezeket és ha jólemlékszem délután jött a pecs
  • tpM
    #16013
    És ez a patchelt változat? 1.01? Mert állítólag az sokat dobott a dolgokon...
    (egyébként én részemről megvárom az itthoni kiadást, ez a német verzió egy fizetős bétateszt :( )
  • NeBby
    #16012
    I´d put all settings on high and view-distance to 2900 meters and I had 35-40 and more frames/sec.

    CPU: AMD Phenom X4 9550 (quad-core)
    Graphics card: Powercolor HD 4870 with 1024 MB-RAM
    RAM: Corsair Dominator 2x 2 GB 1066 MHz (Dual Channel)

    -----
    Olvasgatva a hw-eket azoknak akik játszottak vele , veryhighhoz , 200% os Fillrate-el és 3000m View Distance hez elegendő egy 3Ghz körüli quad proci , és egy megtuningolt 260gtx vagy 280gtx
  • Pretorian
    #16011
    Nahh, ha tényleg jól fut, annak örülök. Egyébként ilyen játékba szerintem nem kell ennél jobb graf, nekem nincs vele semmi bajom.

    :) OpFlashben is volt olyan nem egyszer, hogy megcsináltad a küldit, aztán nem történt semmi...ronyó. Majd javítják.
  • bakvarnyu
    #16010
    És ez neked csúnyácska mi? Na menjél már..
  • grebber
    #16009







    Megcsináltam az egyik traininget de úgy vette nem csináltam meg :(
    A gépfegyverem meg magától elálitodott gyors tüzelésre mert megnyomom azt kilő vagy 4 lövedéket nem tudom hogy kell visszaállítani 1-esre így a lövös küldiket bukom :(
    Elég béna vagyok Armákban annyi gomb van hogy förtelem!
  • Scottt
    #16008
    Tudom,olvastam és biza-biza Cifunál csak egy dolognak hiszek jobban a Frapsnek ha már a gépemen lesz a cucc és megmondom, hogy tényleg jól fut-e^^
  • tpM
    #16007
    Mint ahogy itt is olvashatod, egész korrektül fut egy mai közepes konfigon.