35049
  • NeBby
    #16087
    Hát nekem csak egy dolog miatt nem jön be , nagyon erős a gép , teljesen mind1 milyen szintre rakom , simán lelőnek és még azt sem tudom honnan
    Ettől függetlenül szuper
  • Héeder
    #16086
    Helósztok
    Hülye kérdéssel fordulnék hozzátok.
    Honan lehetne letölteni a játékot, mert én már 3 napja töltöm torrentben és még csak 13%-nál járok.
    Valki tudna olyan torrentet, vagy oldalt ahol gyorsabban lejön?
    Előre is köszönöm
  • Gilb3rto
    #16085
    Ha beírtatok CD kulcsot netktek indul a játék? patcheltetek?Yasuval nyomjátok?
  • ceaser
    #16084
    Sziasztok én most szeretném felkészíteni a gépem az arma 2-re Eddig csak az alaplapot és a vga-t akartam lecserélni, de látom úgynéz ki hogy jobban járok egy 4 mgos procival is... Sajnos i7-re nincs keret így x48lesz két radeon hd4890-nel.... remélem ezzel a configgal már labdába lehet rúgni majd.... Én inkább várok egy két hónapot, míg kiforrja magát az arma 2 és mindenféleképpen meg fogom venni. Annak meg kiváltkép örülök, hogy magyar lesz, ez nekem nagy ajándék!!!! Nem tudok angolul, és hát a németem sem tökéletes főleg nem katonai szakszavakkal fűszerezve!!!
    Én bízom benne, hogy annak a tábornak van igaza, akik azt mondják hogy ez a német verzió lényegébe egy "beta" verzió.... (jelképesen)
    Arma 2 -ig meg marad az egy:) Az is elég jó szerintem (a hibáitól eltekintve - de melyik játék az ami tökéletes)
  • Scottt
    #16083
    Fordítva még érhető lenne..Hülye csehek-.-"
  • Balumann
    #16082
    Pedig tök könnyű vezetni a helit. Ez egyébként vicces, hogy a fill-t fel kell tennem, hogy ne legyen tök homály, és ez veszi le az FPS-t. Nemértem, hogy ezt miért csinálták meg így, és ebben mi a logika.
  • Scottt
    #16081
    Ezek nem külön küldik voltak(Nekem úgyrémlik de legyen nektek igazatok)
  • tpM
    #16080
    Volt mindenféle, UH60-nal evakuálás, AH-1gyel konvoj szétverés, Chinook csapatszállítás, aztán Red Hammer kampányban Mi-24-gyel is volt valami akció...
  • lee56
    #16079
    jaja, méghozzá chinookkal, emlékszem rá :)
  • bakvarnyu
    #16078
    Tuti volt, olyan is, hogy ki kell menteni egy csapatot meg konvoj támadás is.
  • DrRadon
    #16077
    OFP-ben volt az tuti.
  • Scottt
    #16076
    Nem lesz helós feladat a kampányban(legalábbis ha jól rémlik se OFP-ben se A1-ben nem volt kampányban)
  • Vorpal
    #16075
    Nem vagy képben?
  • grebber
    #16074
    Hát elkezdtem a kampányt mert a helikopteres részek kikészítettek ,mert véletlenül sem tudom irányítani a helikoptert :(
    Pedig meg kéne tanulni mert ha kampányban lesz helis feladat beszopom!
  • NeBby
    #16073
    fill -t tedd 200% ra és nem lesz homály
    De az fps-t is leviszi rendesen mondjuk...
  • Balumann
    #16072
    Én se...
  • Neoncsoves
    #16071
    YASU-val nem tudom elinditani az ArmA2 1.01-et -.-
  • Neoncsoves
    #16070
    én se látom meg időben az elleneket :\
    a homály effektet ha opcióknál nem lehet kikapcsolni, akkor cfg buherálással biztos...
  • terribad
    #16069
    én akárhogy bogarászom a monitort nem vagyok képes meglátni az ellenfeleket időben :( meg ez a homály effekt is fejfájító
  • Neoncsoves
    #16068
    szerintetek a 8000Ft végleges ár?
  • wardogzombie
    #16067
    itt mindenki
  • Nathan66
    #16066
    ja.. esélyem?
  • Nathan66
    #16065
    a 2. részét tolja már valaki?
  • tpM
    #16064
    Nehézségi beállításoknál Super AI enabled
  • xido
    #16063
    Eljátszadoztam az összehasonlító képekkel..durvák a különbségek
  • NeBby
    #16062
    Ha 1.01 et crackelem akkor az elején nem nyitódik ki az ajtó és nemtudok semmit csinálni... YASUval megy havernak
  • repvez
    #16061
    ha 1.01-et raksz fel akkor kell a yasu?, mert az 1.0-hoz nem kell semmi csak az exe.

    De ez az elmosodás ahogy mozgatom a nézetet az nagyon nem tetszik, meg másnál nem fordul elö hogy mintha az árnyékok és minden egyszerscsak szétcsuszik.Vagy a VGA melegedhet és amiatt?
  • NeBby
    #16060
    Yasuval sikerült valakinek elindítania?
    Ezközkezelőből állítom le , de akkor is azt írja , hogy összeférhetetlenség egy emulációs szoftverrel :S
  • DrRadon
    #16059
    1.01-et felraktad?
  • Neoncsoves
    #16058
    AI szerintem nagyon idiota lett...
    20méterre tőlem rohan (én direkt út közepén rohanok) az meg jobbra-balra rohangál 5 métereket:D
  • alma2
    #16057
    szerintem nem arulok titkot, ha leirom, hogy az optionsben :)
  • kirol
    #16056
    Azt hol kell?

    AI-t nem tudom, mert eddig csak tréninget csináltam.
  • Pretorian
    #16055
    Ez nagyon jól néz ki. AI hogy viselkedik?
  • alma2
    #16054
    A jol fut velemenyem azert valtozott egy varosi csataban az elso single kuldetesben, igen csak le le all par masodpercre, foleg ha epuletbol ki illetve, be megy az ember.
  • alma2
    #16053
    vedd le a fej rangatozast...
  • wardogzombie
    #16052
    Na látjátok sírtatok hogy kicsi a sziget az 1-hez képest.Mennyivel nagyobbnak tünik ha gyalogolni kell hogy telibe ne okább a monitort?Ki van ez találva kérem.
  • Balumann
    #16051
    Vedd ki a blurt :D (biztos kilehet)
  • kirol
    #16050
    Hát nálam így néz ki very hihg -en. (Így már tényleg szebb, de a futástól akkor is hányingert lehet kapni. :D)



  • Balumann
    #16049
    Emberek ez nem a Crysis, nem a géptesztelésről szól, az első részben sem a grafika volt az, ami miatt érdemes volt játszani vele.
    A másik, hogy ez a játék az, ami akkor fog tetszeni mindenkinek, ha ismeri. Aki szeretne vele neten játszani, az úgyis kénytelen lesz megvenni - ha másnem, akkor megveszi ha lejjebb megy az ára. Inkább segítenetek kéne az újonc "warezosokat" is, hogy minél többen megismerjék, és megszeressék annyira a játékot, hogy később megvegyék (vagy ha nem tetszik nekik, akkor letöröljék).

    Most pedig írhatnátok, hogy milyen a játék, teszteljétek le multiban is.

  • NeBby
    #16048
    Hamachi szoba:

    ARMA 2
    jelszó nincs