35049
  • Prince23
    #16168
    Hááát egész igénytelen a menü. Legalább változtassa a képeket? vagy mozgó?
  • grebber
    #16167
    Angolositást is igy kellett akkor a német angol lett ,de most ettől nem lett magyar az angol!
  • MrJoe
    #16166
    a language.pbo meg a languagemissions.pbo megy az Addons mappába, a languagecore.pbo meg a Dta-ba.
    Direkt kipróbáltam, hogy jó fájlokat raktam e fel megint kicseréltem, nekem működik, magyar:

    arma2menuhun.JPG
  • grebber
    #16165
    Már tárgytalan itt van raklap mod
  • grebber
    #16164
    Arma 1-hez honnan lehet letölteni grafikai modokat??
  • wardogzombie
    #16163
    nájsz
  • grebber
    #16162
    Igen és hogy kell életet lehelni bele mert felülírva semmi nem lesz magyar marad minden angol!
  • Balumann
    #16161
    Jah vagy az, de abban sztem túl erős lesz az AI (rohadt messziről kilőnek, mindenen keresztül, és nem mozognak jól), és a gépigényt is eléggé növeli. GL3 -at próbáltuk, egyedül a füsttől kezdek el akadni, amit ha nincs fedezék, egyből maguk elé dobnak. :) Viszont teljesen konfigurálható az AI erőssége, és kivehetők az egyes funkciók, azért is nagyon jó. Csapatban támadnak, fedezéket keresnek, erősítést hívnak, és mozgásban maradnak ha nem látják a célt :)
  • tpM
    #16160
    vagy ACE :P
  • Balumann
    #16159
    Egyébként nem tom hogy vagytok vele, de azért az első részt is fel lehetett nagyon szépre tuningolni addonokkal, pl. Armaeffects, visual upgrade, stb.



    Addonokkal az AI is nagyon jó (pl. grouplink3, ECS mód), és animációk is vannak ugyebár.
  • MrJoe
    #16158
    De az magyarítás.
  • grebber
    #16157
    Próbáltam de ez nem magyarítás ez az angolosítás a német verzióhoz.Attól még hogy benne vannak a magyar nyelvi dolgok nem lesz magyar a game még meg kell majd buherálni!
  • DrRadon
    #16156
    "Emlékezzen rá: az illegális másolatok megalázóak" lol
  • Dark Geo
    #16155
    Végre eljött az idő, hogy ide is csatlakozzak. Már tűkön (na jó nem, mert gép elött) ülve várom a megjelenését. Német verziót nem veszem meg mert rosszul vagyok a német nyelvtől. Így marad a várakozás...
  • Solt
    #16154
    cseszünk válaszolni...
  • DrRadon
    #16153
    Aha, zsííír.
  • DrRadon
    #16152
    Köszi :)
  • Amigoss
    #16151
    Olyan szép a graf áhh néha csak a tájat bámulom,vki már feltette a magyarítást?
  • bakvarnyu
    #16150
    Két szemben álló hadsereg lövi egymást.
  • bakvarnyu
    #16149
    1 CÍM: 1064 Budapest Vörösmarty utca 35
  • Immigrants
    #16148
    Na most komolyan
  • DOGMAN
    #16147
    ezaz így gondoltam én is
  • DOGMAN
    #16146
    pár szó:

    egy gyors asszociációs sorozat arma szóra:

    operation flashpoint - obi szerver - zsír klán - első lan pardé - ofphu szerver - HUN klán - pedro örömtréning - bodajk lanpardék - basc klán - battonya lan pardék - sör - pálesz - subaru - teamplay rulez - arma - megen lan pardé battonya - nagyon régóta sok jóbarát szerzése - örömködés - pia - gitár - hányás - cybere - unikum - arma kettő - HDRben világító tehenek
  • Ben007
    #16145
    cseszek visszakeresni nvidia 8600gt 512mb-n elfut?
  • MrJoe
    #16144
    Magyarítás: katt

    Amigoss: Mindenképpen megfogom, csak a letöltős verzió nem az én esetem, dobozzal szeretem, úgyhogy majd vagy az ittenit vagy valami nem német rendelőset veszek... (a némettől kiráz a hideg :D)
    Az alap ArmA is eredeti cseh verzióban van meg.
  • Immigrants
    #16143
    Melyen ez a játék irjatok róla nekem pár szót
  • Amigoss
    #16142
    vedd meg megérii
  • MrJoe
    #16141
    A yasus módszerbe plz segítsen már valaki. Az miért lehet, hogy beolvasom a mini image-t daemonnal és nem érzékeli be? Legalábbis nem Arma 2 lemezként, csak mintha üres lenne a meghajtó... Ez normális? De mindenesetre yasuba kattintok a cloakra és a normális meghajtóimra azt írja ingored (vmi frissités nem kell hozzzá) viszont a virtuálisnál írja h. succesed... Feladatkezelőbe leállítom, aztán indítanám a játékot és összeférhetetlenség egy emulátor szoftverrel. A játékot még nem patcheltem, mert egyenlőre abba akarok biztos lenni h. menni fog yasuval (mer ugye a patchelt csak ugy megy, crackel nem...
  • Samurai84
    #16140
    Sziasztok. Kipróbálás szintjén érdekel, mert meg akarom majd venni, priviben tud valaki adni egy címet?
  • kirol
    #16139
    Amúgy nekem állandóan kiírja, hogy:
    "No entry 'bin/config.bin/CFGworlds.west"

    Miért?
  • MrTressy
    #16138
    Vonatot nem lehet elöcsalogatni valahogy ha már sinek is vannak?:)
  • DOGMAN
    #16137
    de mikor kiderült hogy lesz magyar forgalmazó, engem megkerestek a fordítás ügyében, és iztosan tudom hogy ahivatalos verzióban lesz magyar feliratozás, szóval amúgy meg türelem...már csak 2-3 hét
  • DOGMAN
    #16136
    a legrosszabb eset az hogy összedobok majd egy progit ami kicseréli az angol nyelv oszlopát a magyarra.
    anno ofp-t az elején így magyarítottunk ... ehhe mikor volt azmá :)
  • tpM
    #16135
    hoppá
  • kirol
    #16134
    Tényleg van benne magyar.
  • DOGMAN
    #16133
    az anglo patchben ha kicsomagolod a pbo-t akkor az xml fájlokban bentvan a magyar nyelvi oszlop is.
    hogy hogyan lehet előhozni?
    amint lesz egy példányom megmondom :D (piratebay rulez)
  • MrJoe
    #16132
    de most mondtam, hogy kiadták hozzá az angol fájlokat és megnéztem és ottvan benne mindehez a magyar... de én megpróbáltam átírni Dokumentumok/Arma 2-ben a language-t Hungarianra és valamiért nem volt jó de majd csak jólesz :D
  • tpM
    #16131
    A német verzióban nincs bent.
  • Solt
    #16130
    Ez sem hit kérdése! :)
  • Solt
    #16129
    Nem hit kérdése...