35049
  • shootaboy
    #16489
    Jahh, 1.01 van fent. A kampány viszont mocskosul szaggat a harmadik küldetéstől, de ahogy olvasom, ez mindenkinél így van.
  • Scottt
    #16488
    Xp Prof,AMD 7750(Ennek mennyi az alap órajele valaki írja már meg mert már nem emlékszek:/)HD 4830(Addig húztam ameddig a CCC engedte)szint legfrissebb driver,szintén 2GB 800 RAM.
    Ha neked egy fps-el többed is lesz én megtalállak ember:)[/Megy leteszteli]
  • shootaboy
    #16487
    Ezen a hardveren: XP Sp3, X2 6000+, HD4670 Ultra 512 legfrissebb driverrel, 2x1 giga Geil Ultra DDR2 800

    Ilyen beállításokkal:


    Így néz ki:









    15-45 fps között mozog a framerate, nagyobb összecsapásoknál sem nagyon esik 15 alá.
  • beci43
    #16486
    Az első részt melyik boltban láttad?
  • tpM
    #16485
    Én át tudtam lőni falon, faház sarkán, kutyaólon meg egyebeken M240-nel, ugyan az a lőszer...
  • Balumann
    #16484
    najah, remélem majd patchben javítanak valamit, mert jelenleg tényleg az OPF szebb lenne nálam. Ennél azért jóval többet bír a kártya meg a proci is.
  • m1c1mack0
    #16483
    Ne nézz hülyének húzogattam azt is fel-le, de ezt már msn-en is mondtam :)
  • Scottt
    #16482
    Azt tudom csak mondani, hogy lófaszt a picsájába a BIS-nek
    Átütést,átütést egy nagy szart kb 1 kalap mikiegér fosnyival se jobb az A1es átütésnél,egy szaros Mk 48 Mod 0-val nem hiszem, hogy lehetlen lenne átlőni a fa palánkot vagy a kő falat-.-"Legalább ötvenet belelőttem a kőfalba mire a csávó feláll a másik oldalt kihajol és lelő:@ Az AI meg baszik segíteni szal ott fetrenghettem-.-"
  • Balumann
    #16481
    Már írtam én is nemrég, be kell írni egy kulcsot, és utána megszűnik a fegyverek szórására vonatkozó fade. Mostmár nálam is teljesen jó a szórás, ha nem jó akkor az feltűnik, mivel 10 méteren belül nem lehet eltalálni szinte semmit. Most viszont mndjárt az első pályán, a robbantós részen lőttem a fejeseket a fekvő enemyre.
  • blash
    #16480
    Ki is hangsulyoztam, hogy warezolt. Es mindezt azert, mert shootaboy szerint o teljesen kiiktatta a fade-et.
  • RedRiot
    #16479
    Alsó kép olyan mintha OFP-ből lenne. Nálam is ilyen fospacákká változnak néha a fák. Ha kicsit magamhoz térek anyagilag upgrade lesz. 3850-ről minimum egy combosabb 4850/4870-re. Vagy inkább az X2 6000+ a kevés?
  • DrRadon
    #16478
    #16457
  • m1c1mack0
    #16477
    Nekem is x1950 pro-m van, bár nekem csak 256-os, de nálam is ugyanilyen fos.
    Hiába húzogatom a beállításokat low-tól max-ig egy homályos fos marad az egész, ami ráadásul úgy néz ki néha mintha 600x400-ban futna, közben nem.

    Az optimalizálás lehet az oka szerintem -bár én ehhez nem értek-, sejtésem szerint inkább szarrá butítja magát a játék, mintsem engedné leesni az FPS-t.
  • shootaboy
    #16476
    Nálam nincs ilyen probléma.
  • ToMy_
    #16475
    Hát, azért ez mókás. EZ lenne a normális szórása a fegyvernek? Mert ha igen, akkor nemis mókás, hanem inkább siralmas. Bár, ha egy kínai AEG-gel lő, akkor kb. normális 30m-en...
    Ez biztos nem warezolt játékból készült videó?
  • Balumann
    #16474
    2 kép, hogy nálam hogy néz ki (erre még el kell képzelni egy motion blurt, ami miatt menet közben szörnyen néz ki).

  • priluki
    #16473
    :DD nem sima lövöldözés volt.. coopba egyik haverral,dehát ennyi emberrel ugy 10 fps-em lehetett kb mig megnem halt a fele:DD
  • RedRiot
    #16472
    Itt vmi ideggázt használtak? Ha nem, akkor szép mulatság, férfimunka volt. :)
  • RedRiot
    #16471
    Gyönyörű!
  • Cactus73
    #16470
    Mehee... Semmi értelme, de hogy odavigyázott már a részletekre. A térde például traktorból van (!) Besszarás.
    Nem kenyerem az ilyen baromságok tolerálása, de ez meginditó volt.
  • grebber
    #16469
    Nemhiába lett csinálva Warez topik.Miért nem ott beszélgettek róla?
  • shootaboy
    #16468
    Igen. Az 1.01-es törés és a registry-s okosítás nálam megoldotta a problémát.
  • blash
    #16467


    (kattinhatoban is)
  • blash
    #16466
    Biztos, hogy kiiktatva?

    30 meteren ekkora szoras 1.01-ben, termesztesen nem warezolt: http://www.speedyshare.com/205364944.html
  • shootaboy
    #16465
    Fade kiiktatva, 1.01 fent. Ez ám a móka. Tényleg rohadt sokat fejlődött az AI.
  • blash
    #16464
    ArmA2 - attachTo - Megabot #1



  • priluki
    #16463
    Egykis videokarigyilkos hent,ugy 200 emberrel :P

    http://kephost.com/images/217_Arma2.jpg

  • [NST]Cifu
    #16462
    Szeva Dog!

    Ne felejtsd el, hogy ez még valószínűleg nem a végleges magyarítás (najó, remélem nem, mert amiket alant olvastam róla ^^).
  • TitaniumRR #16461
    És most miért??
    Illetve eddig miért nem??

    ArmA ala CD galaxis
  • Shep
    #16460
    A kártyával nincs is baj, csak hát eljárt felette az idő.
  • VRSDM
    #16459
    voodooo2 volt az első vga-m
    nem fikázni!
  • Shep
    #16458
    Még jó, hogy ennyi év alatt rájöttek ,hogy már nem voodoo 2 a nyerő kártya :)

    A sínpályát tök szépen megcsinálták, végre egy játék amiben olyan mint az igazi. Mondjuk a játékélmény szempontjából ez nem fontos.
  • DrRadon
    #16457
    A postprocessen kívüli homály a FillRate Optimizerrel szabályozható távolságon kívüli terep és objectek kis felbontáson történő háttértextúrára rendelésének eredménye. Ezzel oldották meg a nagyobb FPS-t. Minél jobban felnyomod ezt a csuszkát, annál távolabb kezdődik ez a "tapétára" renderelés.

    Egyébként én úgy vettem észre, a BIS csak most fedezte fel igazán a DX9-ben lévő lehetőségeket. Ráébredtek, hogy ebben bizony különféle effektek vannak, és ezt nem általlottak egészégtelen módon túlzásba vinni.
  • Shep
    #16456
    Az azért jópofa, hogy lelőnek ott fetrengek ordibálok, hogy orvost, de szarnak rám a csapattagok és ilyenkor már a parancs kiadási lehetőséget is elveszik. A létra mászás milyen igénytelenre sikerült (de legalább van) :)
  • DOGMAN
    #16455
    ZSÍR!

    Megnéztem a magyarítást ami remélem még bétás, és épp most is tesztelik a srácok, mert eléggé bugos :D
    BRDM-ben ülök a kormánynál, a buvónyílásba kiülni a "Kikapcsolás" menüponttal lehet ehhe...
    Kiugrás helyett is valami kilépés menüpont van szóval hajrá, ha én meg tudtam csinálni 2 hét alatt a fordítást (a kampányokat kivéve) akkor ők is :)
  • Balumann
    #16454
    Hát, kikapcsolva is elég sok a homály, bár tényleg bekapcsolva mégrosszabb.
  • Balumann
    #16453
    Tipikusan az a felhasználó vagy, akivel mindent meglehet etetni, "ez elavult vegyél másikat". Nemszámít hogy valakinek nincs igénye és pénze se újabbra, neked van ezért a régit felejtsük el. NINCS szükségem XP -nél jobb rendszerre, nálam tökéletesen és fagyásmentesen fut már egy jóideje az SP3-al, és tökéletesen gyors, ehhez vagyok szokva, ezen futnak megfelelően a régebbi programok is. Ettől függetlenül ha Win7 tényleg jobb lesz, és azok a programok is futni fognak rendesen, nem kell szarozni velük, akkor át fogok állni, de az jövő kérdése.
    Más, DX9 egyáltalán nem elavult, még mindig rengeteg lehetőség van benne és bőven megfelelő látványvilágot nyújt. Hiába jobb a DX10, nem fogja senki megcsinálni majdnem teljesen külön dx10-re meg dx9 -re is, csakazért hogy az olyanoknak még szebben fusson.
    Dzsunga szar tv kártyám nagyon jól működik XP-n, és nem fogom kukába kidobni, ahogy a webkamerámat sem, nincs igényem jobbra (vagyis van, de az meg túl drága amire lenne, addig még ez marad).
  • Skyline
    #16452
    Lehet.
    Cdgalaxisnál például kivállóan működik az előrendelés funkció. Szevasz!
  • sgteam
    #16451
    homályosság megoldva köszi!
    a fade-val nem lehet valamit kezdeni?
  • fkubi
    #16450
    Leveszed a VGA apertura meretet. Ha 1GB-n hagyod, akkor valoban 2.5GB marad a programmemorianak.