35049
  • Balumann
    #16529
    Nem tom sjana, ott hagytuk mi is abba.
  • tpM
    #16528
    Az ikonnál a cél mezőben blablabla... arma.exe" -winxp
  • Sanyix
    #16527
    Benézted csúnyán, én pont az a felhasználó vagyok, akit semmivel sem lehet beetetni, mert utánajárok és kipróbálom. Dost nem akarsz visszatenni? Azt se használták ki teljesen, tökéletesen elég egy csomó dologra :D
  • Shep
    #16526
    Hát nem tudom, lehet csak rosszul emlékszem már rá, de nekem úgy rémlik, hogy ott is ugyanilyen gáz volt.
  • ToMy_
    #16525
    Serialt kicserelni/beirni feltelepitett jateknal lehet, vagy a reinstall marad?
  • Scottt
    #16524
    He?Mitkell csinálni, hogy megduplázza az FPS-t XP alatt?
  • tpM
    #16523
    #16498 :)
  • Icebird
    #16522
    Arma2 AI smoke block test

    Egyébként ha a mozgás a legnagyobb problémád, akkor tényleg hanyagold!:)
    Amúgy OFPhez képest sokat fejlödött ez is.
  • Neoncsoves
    #16521
    A Co-op tényleg bugos benne, de SP-ben az 1.01-es patch-csel semmi komolyabb hibát nem észleltem azon kívül, hogy házon belül érdekes dolgok történhetnek meg... :) pl átmegyek a falon ha nagy lendülettel futok neki :))
  • Shep
    #16520
    Na persze. Állok a sarkon, körbe mindenhol házak, tehát semmi mást nem látni és az emberem (vagyis én) mondja, hogy ember balra x méterre, aha csak éppen ott házfal van (nem nem a házban volt) A célzással nincs bajom, csak a mozgással (bár az elég gáz, hogy folyton úgy kell mennem 3 játék óta, hogy állandóan nyomni kell a jobb egér gombot, hogy távolabbra lássak.
  • Icebird
    #16519
    ArmA2 VGA teszt és melyiken hogy néz ki.

    Akinek XP van:
    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\arma2.exe" -winxp it doubled my fps I can max the game out no problem view distance default.
  • shootaboy
    #16518
    :D Az AI a lehetőségekhez képest teljesen frankó, és egyáltalán nem mindent látó. Ha ő lát téged, az általában azt jelenti, hogy te is láthatod őt. Csak nem figyelsz eléggé. Egyébként a mozgás, és a célzás is egyszerűsödött kicsit az előző két játékhoz képest. Feltéve ha valaki célkereszttel játszik.
  • Cefre
    #16517
    Hello

    Ennek a pályának a fojtatásába mit kell csinálni . A három x et már felkerestem de nem volt ott akit keresni kell ,utánna mit kell??
  • Shep
    #16516
    Á én feladtam, ez így nem játék ez is az ARMA sorsára jut nálam, annyira gáz, hogy még mindig az az idióta mozgás van, mint az OFP-ban, meg ez a mindent látó ellen is egy vicc. Na jó szórakozást mindenkinek én köszönöm szépen ebből nem kérek (na hátha majd az OFP2)
  • Icebird
    #16515
    szvsz attól is függhet hogy viselkedik az AI hogy jut-e rá elég erőforrás.
    Sőt láttam olyat is hogy nem mind1 milyen fokozatban játszol, mert pl. kezdőként bénábban vezette a tankot.
  • Balumann
    #16514
    Jó lenne ha hamar kiadnának egy patchat a blur miatt, mert egyszerűen egyre jobban zavar.
  • Balumann
    #16513
    Hát basszus rossz linket másoltam ki.




  • Balumann
    #16512
    Nah, vittük egy kicsit a coopot, hát ennyit régen idegeskedtem és nevettem egy játékban. Az idegeskedés az miatt, mert próbáltam beállítani a graffot még mindig, felhúztam 2,4 -re a procit (1,8 -ról), kb. 5 fps-t javult. Ami hihetetlen idegesítő, hogy játék közben próbáltam állítani az írás optimalizálást (fillrate optimiser), és egyszerűen többször is beszart, nem állította át, bejött és egyből elkezdett újra tölteni. Nem értem miért nem lehet megvárni míg beállítok alamit, aztán utána alkalmazni...

    Ami vicces volt, az 2 különböző bug. Az egyik, ülés közbeni kihajlással próbálkoztunk, ez lett a vége:


    A másik, hogy másik küldetésen, amikor el kellett menni egy házhoz, kijött egy ellenség, és bár megöltem, ő is meglőtt engem. Ezután jött a bejátszás, mikor elfogtak minket, de előtte még kint voltunk, az egyik félig benne volt a falban. Utána jött a bejátszás, folyamatosan pulzált a képernyő, haldoklott, utána megmentettek. Következő jelenet, kocsiban utazunk, még mindig haldoklok, majd az út felénél meghaltam (A picsába, 3-as halott... mentek tovább)! Utána respawnoltam, utánuk próbáltam menni, erre vége, jött a következő küldetés. Ekkorákat rég nevettünk.





    Járművek irányítani az nagyon nem lett jó szerintem ebben a részben, elsőben sokkal jobbak voltak (a helit kivéve, az ugyan olyan).
  • RedRiot
    #16511
    Köszi az infót. Úgy látszik akkor a 3850 a leggyengébb láncszem a konfigomban, mert a vgat leszámítva ugyanolyan a gépünk, nekem pedig medium settingekkel sem megy 32-35 felé. (Max. ha a földet nézem figyelmesen.)
  • Neoncsoves
    #16510
    -.-
    OFP-ben se volt sivatag ha jól emlékszem. Legalábbis akkora sivatag, biztos nem. 10 percnyi hummerezés után szálltunk ki és szálltunk harcba az arabok ellen :P nagyon komoly volt... sivatagi mintázat járműveken, katonákon... odab*szott
  • Scottt
    #16509
    Höh,igen átlátnak a mocskok a házon,tehát nemtudod eldönteni, hogy a fűben rejtőzik-e a csávó a ház előtt,vagy a ház mögött áll^^
  • Icebird
    #16508
    profi AI harc!
    A végén még a házba is beleseget:D
  • wardogzombie
    #16507
    Láttál a térképen sivatagot?
  • Neoncsoves
    #16506
    Ebben a gameben vajon lesz valami "Desert" móka? Nekem nagyon bejön a sivatagi coop meg ilyenek:) OFP-ben is a kedvencem volt egy 48fős desert coop server... :)
  • Shep
    #16505
    Hát, hát 3. küldetés. Na mondom taktika, sinper fel a siló tetejére aztán pásztázza a terepet, többiekkel szépen induljunk kifüstölni az ellen. Aha ahogy azt én elképzeltem. Az első lépést lövészünk sikeresen vette sikerült feljutni a kijelölt helyre (ezen amúgy meglepődtem. Vártam, hogy leesik a létráról, nem találja meg az oda vezető utat stb.) csakhogy a feljutás után ez csak várt és várt aztán egyszer csak azon vettem észre magam ,hogy ordibál ,hogy meglőtték (hát de ott a világon senki nem volt, az még semleges terület, lehet csak leesett a hülyéje :)) többiek amúgy jópofák mondogatják ,hogy jobbra nekünk (régen óra szerint jeleztek) messze távolban ellenség, odanézek hát csak házak vannak (ja, hogy ti a falon is át láttok) Na sebaj haladjunk tovább. Ekkor hirtelen a semmiből lelőnek (OFP-ben mutatta, hogy ki lőtt le és honnan) megint fetrengés, de most valami csoda folytán az egyik társ odajött és összefoltozott. Kicsit odébb vánszorgunk és a semmiből megint lelőttek. Itt erősen elgondolkodtam ,hogy szükségem van e nekem erre? Mennyi ennek az élvezeti értéke? Mindenesetre érdekes az egész.
  • Feró Flex
    #16504
    gts,bocs
  • Feró Flex
    #16503
    amd5000+,8600gtx,2gbram,fasza monitor
    arma vigan szalad
  • KraZ
    #16502
    Köszönöm!
  • [NST]Cifu
    #16501
    Az aláírásodból kiderült, ezért bátorkodtam ilyen hasonlattal élni. :)

    A játékhoz a legújabb Dx9 kell - Innen tudod letölteni.
    A hangkártyád ezek alapján feltehetően Realtek, ahhoz a legfrissebb drivert erre találod.
  • m1c1mack0
    #16500
    Hát feró most idézhetném Cifut #16493 :D, szóval akkor milyen konfigod is van?
  • lee56
    #16499
    vistára is kell legujabb dx9et rakni, főleg olyan játéknál ami arra épül, mint ez..
  • tpM
    #16498
    Június 19
  • Feró Flex
    #16497
    Nálam is retek az egész,szaros mosott fos,itt valami el van nagyon bszva,nem erre számitottam
  • Neoncsoves
    #16496
    6200Ft??? lol, majdnem annyi mint a 2...
  • KraZ
    #16495
    Tényleg teherautós vagyok:)
    Mindenhol van hang csak ebben a játékban nincs.
    Fogalmam sincs milyen hangkártyám van talán high definition audio device az ikonja ezt írja,de nem tudom hol lehet még megnézni.
    Vistám van(sp1) dx10 van fent,nem tudom annak van-e újabb verziója.
  • tpM
    #16494
    Asszem Radonnak is volt ilyen gondja és DX telepítés oldotta meg.
  • [NST]Cifu
    #16493
    Teherautós hasonlattal ez olyan volt, mintha a beleszólnál a CB-be, hogy nem indul az traktor, mi lehet a gond? :)

    Kicsit kevés az információ, szóval pár dolgot tisztázni kellene.

    -Windows-ban van hang?
    -Más játékban van hang?
    -Új drivert próbáltál feltenni a hangkártyához? (még ha alaplapi is van, akkor is van hozzájuk mindig frissülő driver, az alaplap gyártójánál, illetve a hangchip gyártójának (pl. Realtek) honlapján mindig lehet találni).
    -A legfrissebb DirectX-et felraktad?
  • KraZ
    #16492
    Nálam az arma2-ben nincs hang. Mi lehet a gond?
  • Scottt
    #16491
    Nekem a másodiknál csökkent le nagyon a fpsem mert a kurva Zeus nagyon szórt minket:/
  • veterán
    #16490
    Mikor fog már megjelenni eredetiben.