35049
  • Scottt
    #16569

    Csak nekem vannak ilyen képhibák ha bizonyos irányba nézek?(Tök rnd időként rnd irányba nézve ilyen jön általában küldik/kampány közben egyébként tökéletes^^)
    Ja és a Shilka úgyátlőtte az egyik hodályt, hogy csak lestem^^
  • [NST]Cifu
    #16568
    MiG-15bis szeretne lenni, ha jól látom. Szépen ki van dolgozva, de ilyen négy pillonos bis sose volt szerintem. Az valahogy így nézett ki: MiG-15bis.

    BTW a bombákat sose szereték a MiG-15 pilóták, mivel nem volt bombavetéshez megfelelő célzóberendezésük, csak a sima ágyúkhoz való, ezért is szerették inkább az irányítatlan rakétákat.
  • alma2
    #16567
    az inteles tenyleg jobb, de jobban teszed, ha mar most beletorodsz, nincs olyan laptop jelenleg amin normalisan menne.
  • Icebird
    #16566
    ArmA2 bugmentesen!
    Na jó nem, ahelyett hogy ezzel tököltek volna, bugokat javítanának!
  • Icebird
    #16565
    Lejebb amit linkeltem tesztet, cfg és OS szerint ha normálon lesz 15fps átlagba, akkor örülhesz.:(
  • Scottt
    #16564
    Az inteles egyértelműen jobb;)
  • D00M
    #16563
    Sziasztok, laptop vásárlás van most kinézőben, asztali konfig felejtős nekem. Namost, aki már játszott vele segítsen kicsit. Két MSI jegyzetfüzetet néztem, az egyikbe AMD Turion X2 TL64 2.2Ghz + ATi Mobil RadeOn HD3850 a másik Intel Core 2 Duo P8400 + nVidia GeForce Go 9600GT. Mindkettőben 4Gb ram. Én az intel procisat rendelném (ócsóbb is :D) Szerintetek? Ja, még annyi, hogy csak ennek az egy játéknak ( ArmA II)kéne futnia rajta, lehetőleg normalon :D
  • Cefre
    #16562
    Köszönöm szépen
  • alma2
    #16561
    a final patch-et feltettem a betara, kiirta already patched, szoval semmit nem csinalt... az exe merete is megegyezik, bar tartalmuk kulonbozik, de szerintem csak abban, hogy mas verzio szamot irtak bele :)
  • shootaboy
    #16560
    Én még nem próbáltam, nem akarok yasuzni, megvárom a törést.
  • shootaboy
    #16559
    Azért egy ilyen játék összerakása jóval több szakértelmet, odafigyelést, és tesztelést igényel, mint pl. egy Call of Duty játéké. Arról nem is beszélve, hogy negyedannyi lóvéból kellett a fejlesztőknek gazdálkodniuk, nem úgy, mint egyik-másik "szuperprodukciónak". A Csapat sem 150 fős. Ahhoz képest szerintem mindent kihoztak a srácok a settingből, amit csak ki lehetett. A hibákat pedig folyamatosan javítják. Ha az OFP2 bármivel is jobb lesz mint az ArmA2, az azért lesz, mert azon egy rohadt nagy csapat dolgozik rohadt sok pénzből. Akármilyen állapotban is van most a játék, azért előbb-utóbb játszható lesz, és az a nyolc rongy szerintem sehol nincs a több száz/több ezer óra játékidőhöz, amit el fogunk vele tölteni. A mai világban mit kapsz nyolcezer forintért? Elmész moziba a csajoddal, meg esztek valamit a büfében és ennyi.
  • Scottt
    #16558
    Na srácok megy valakinek az 1.01 final patch?

    A második küldinél beérünk abba a faluba és ott egy Zsu-23 és az mindig megöl valakit a csapatból..Nem tudjátok, mit lehetne vele kezdeni, hogy megsemmisüljön?-.-"
  • Shep
    #16557
    Nem is írtam, tegnap 3, küldetésben felmásztam a legmagasabb siló tetejére (ami a raktárnál van ahova végén be kell menni). Oda ugye úgy lehet feljutni ,hogy a magas házról vezet egy összekötő folyosó aminek a tetején át lehet menni. Igen ám, de onnan meg nem vezet semmi a siló tetejére. Három próbálkozás után viszont sikerült simán átsétálni. Egyik leesésnél (van vagy 30m magas) emberem még simán túlélte csak kicsit fetrengett a földön. Bezzeg egy bekapott golyó után meg már húzza magát. Fene se érti :)
  • Cactus73
    #16556
    Hát ez a falon meg keritésen átszaladás, jó lendülettel az OFP ben mindennapos volt. Az ARMában már csak az ai tehette meg. Most a kettöben az az innovácio, h a játékosnak is visszaadták a lehetöséget
    Komolyra forditva, engem ez a bug idegesit fel a legjobban. És nagyon lelombozott a házfalba bevetödö, majd ott eltünö harcos. Youtubeon láttam, valami német teszt volt. Ez azért ijesztö, mert ezzel valamiert nem tudnak ( vagy akarnak ) mit kezdeni. Tekintve ,h az ARMA 1 ben az utolsó patchig képtelenek voltak kigyomlálni ezt a hülyeséget.
    ( Legalábbis 1.14 ig biztosan nem )
  • Shep
    #16555
    Ok, korrekt fazon vagy, a többség itt egyből elkezdte volna az oltást.
  • koschwarz
    #16554
    rendben, persze, én is tudom, igazából egy tök értelmetlen vita lenne. egyébként én az OFP-vel és armával is megvártam az utolsó patcheket, amikre már azt mondták a játékosok, hogy na ez így már játszható. én ráérek, és nekem sincs kedvem bosszankodni ilyen dolgokon. a bis-től ezt megszokhattuk már. de szerintem nincs egyszerű dolguk sem, hiszen nem egy agyonscriptelt játékról van szó.
  • Shep
    #16553
    Esküszöm jobb a képeket nézegetni, mint játszani, így legalább nincsenek hülye bugok.
  • Shep
    #16552
    Kösz, akkor úgy néz ki érdemes felrakni, bár most, hogy belegondolok nekem nem akart yasuval menni a cucc :(
  • Icebird
    #16551
    A képeket meg hova nyelte le?
    na mind1 akkor így:
    mig15_1
    mig15_2
  • Icebird
    #16550
    ArmA1-es Mig15

  • Icebird
    #16549
    The final patch 1.01 for the German version of ArmA 2nd Some of the main innovations:

    Fixes bugs in the AI routine (AI does not respond)
    Stable Scripts in the campaign
    Fixes some crashes, flickering textures and improves performance
  • Shep
    #16548
    AZ AI amúgy érdekes, tegnap délután minden gond nélkül fel tudtam küldeni a mesterlövészt egy magas épület tetejére. Este akármit csináltam újratöltés, máshonnan adtam ki a parancsot semmi csak mondogatja, hogy no can do, hát nyaljál sót te szerencsétlen.
  • Balumann
    #16547
    Tökéletes játékot nem lehet kiadni, de ebben tényleg olyan hibák vannak, amiket sima teszteléssel simán észre lehet venni, és ezeket kiadás előtt kellett volna javítani. Legtöbb játék azért vígan végigvihető alapverzióban, a BIS viszont hűmaradt az első részhez, meg kell várni néhány patchet míg igazán élvezettel végigjátszható.
    Továbbvittük coopban, hát könnyesre nevettük magunkat többször is. Az egyik vicces, hogy állandóan jelenti az UAV -ot, kérdezősködök a katonai táborban, mondat közepén így hirtelen bekiabálja, nézem a térképet, akkor is (mármint nem folyamatosan, hanem így bizonyos időközönként mikor meglátja, de akkor a leg életszerűtlenebb helyzetekben). A másik, egyszer csak úgy döntöttek a társak, hogy nem követnek tovább, bármit mondtam nekik nem reagáltak :D (ahogy láttam ez a patchben már javítva is van).
  • Shep
    #16546
    Elnézésedet kérem, de most nincs kedvem erre válaszolni. (tudom ezt majd úgy veszed, hogy mert nem tudok érvelni mellette stb., de nem egyszerűen nincs most hangulatom belemenni egy hosszú és felesleges beszélgetésbe/vitába).
  • koschwarz
    #16545
    nem tudsz olyan, ilyen léptékű játékot mondani, amihez ne kellett volna patch. meg egyáltalán, szinte minden játékhoz kell. nem tudom, ezen miért kell még megütközni.
  • Shep
    #16544
    Tesztelve lett már? Miben jobb, mint a beta patch?
  • Icebird
    #16543
    ArmA2 Patch 1.01 Final & DedIcated Server

    Csak a regbe kinullázott cdkeyre megy fel és csak yasu társaságában használható!
    verzió, régi: 1.1.0.57631 új: 1.1.0.57751

    Ezzel kilehet nullázni és patch felrakás után vissza a régi serialt:
    ArmA2SerialReplace
    Úgy kell használni mintha a játékot telepítenénk!
  • Shep
    #16542
    Akkor menj vissza a többiekhez és elvileg vége a küldetésnek, vagy ha nem akkor FADE.
  • Balumann
    #16541
    Én úgy emlészem, hogy az már a vége.
  • repvez
    #16540
    tudom ezek megvanak de ezután mit kell csinálni mert semmit nem jelol
  • Shep
    #16539
    Úton járőröző tank - ház - álcaháló alatti tank.
  • Shep
    #16538
    Na de látod azért az nagy szégyen ,hogy 4-5 patch kell a normális játékhoz. Ez is mit bizonyít, na mit? (Szerintem tudja mindenki.)Annak idején az OFP-ot patch nélkül játszottam végig minden gond nélkül.
  • repvez
    #16537
    A vihar cimu missionál ahol a lézerrel kell a célpontokat megjelölni a ház a páncélos és a tank utáán mit kell még csinálni mert semmi uj feladatot nem adott a térképen se látni nyil se mutat sehova ahova menni kéne, rádiozás sincs.
    Akkor mit kell csinálni?
  • alma2
    #16536
    Ha visszamesz a parancsnokhoz szerintem ad ujabb infot, hogy mit is csinalj.
  • alma2
    #16535
    Visszafele menet van egy falu staroye a piros zonaban, ahol egy orosz kiugrik eled, csunyan kiabal. Persze en erre egybol elutottem, csak utana olvastam angolul, hogy kb csak udvozolni akart :)
    Ott van egy kis ellenallas, a falu szelen, az lehet, hogy tovabb viszi a tortenetet, de mar ott ismet bosszantott a vedelem, /remelem a vedelem volt/ es veletlenszeruen lesebzodtek, elvereztek a katonaim, ugyhogy hagytam. Illetve meg a taborban egy kek autorol is beszeltek, csak eggyel talalkoztam, azt szet is lottem, de civil volt :)
  • Kvázi
    #16534
    Mit adtam ki tesztre?
  • koschwarz
    #16533
    áááá, egy kvázi "tesztre" kiadott, lewarezolt, és tudvalevőleg az egyik legjobb védelemmel ellátott (azaz a tört verzió ugyan elindul, de játszhatatlanná teszik apró érdekességekkel, mint madárrá változás, mellélövés, mindent látó ellenség, stb.) játékot fikázni...röhejes és értelmetlen.

    ráadásul azt is tudni kell, hogy már az OFP óta legalább 4-5 patch kell a játékhoz, mire tényleg játszható (na jó, persze ez tényleg bosszantó, de hát ez van).

    ha tobzódnánk az ilyen kategóriájú játékokban, lehet hogy a fejlesztők is jobban összekapnák magukat, de hát nem tobzódunk. egyébként én bízom az OFP2-ben is, függetlenül attól, hogy nem BIS játék.
  • Cefre
    #16532
    Kellene 1 kis segitség

    A razor kettő nevű pályán mit kell csinálni mert nem mutassa hova kell menni már elmentem megkeresni a táborokat ,de utánna mit kell csinálni?
  • tpM
    #16531
    De így meg éhen hal Bill bácsi és a családja :)
  • Balumann
    #16530
    Persze, pont olyan vagy... :) Ez derül ki a hozzászólásaidból is, tényleg. Annyira szánalmas ne is haragudj. Nem az, hogy veszel újabb dolgokat, amik jobbak, ez saját igényed, de nehogymár mindenkinek a te igényeidhez kelljen alkalmazkodni, elképesztő. DOS -t meg ne hozzd már fel könyörgöm, az tényleg elavult. Win XP viszont stabil és közel sem elavult.