35049
  • Gascan #16729
    Melyik felkelo vezert? Lopotev? Nem is lesz meg meg egy darabig, csak a jatek vegen sikerul elfogni :)
  • Sanyix
    #16728
    15-50(csak sacc, mert ugye 50 fps-nél többet nem lehet megkülönböztetni, de lehetett több is akár) fps, átlagban 30 közelében.
    És ez 1.00-ás verzióval, az 1.01-et sem raktam fel. Pár patch után, meg kis tuninggal, jó lesz ez. Ettől függetlenül majd ha lesz jóárasított hd5xxx, akkor veszek 1-et, és mellé egy phII x4-et :) mondjuk ez ősz-tél tájékán várható.
  • sgteam
    #16727
    hali
    srácok Manhattan-nél járok és nem találom sehol a felkelő vezért nem tudna nekem valaki segíteni, hogy hol találom vagy hogyan találom meg? előre is köszi
  • RedRiot
    #16726
    Sanyix, mondanál pár fps értéket? Hasonló konfigom van, és ez adna némi támpontot a következő upgrade-hez. Még nem döntöttem el, hogy procit, vgat, vagy ramot vegyek. (Persze, mindhárom kéne, de a fizumon még nagyon érződik a világválság. :/)
  • Scottt
    #16725
    Minimum helvét szint precíz rendet(A porosz linkeket meg hagyjuk a picsába:P)
    Egyébként tényleg zuhan a topik színvonala...:/
  • Solt
    #16724
    Jó rendben... elkel az erkölcs csősz... rendnek kell lennie... katonásnak! :)
  • fkubi
    #16723
    Johat, bocs. Sokat dolgoztam az elmult 2 evben. De igerem, picit tobb figyelmet forditok mostantol erre is :)
  • Solt
    #16722
    Akkor az utóbbi 1-2 évben apály volt... :) A repszimulátor topikokhoz hasonló kulturált fórumozás folyt itt még pár hete... még a viták is normálisan zajlottak... ez a stílus nem volt divat...

  • fkubi
    #16721
    Akkor csak szenilis :)
    Kb az elso hozzaszolasok ota ilyen ez a forum.
    A hullamban az a jo, hogy nem vonul le, csak neha hullamvolgy van...
  • m1c1mack0
    #16720
    Te vagy már ősrégi nem Solt új.
  • Solt
    #16719
    Rég röhögtem ekkorát! :D:D:D

    Maradjunk annyiban, hogy az idegrendszerem állapotától függően a számat harapdálva próbálok meghúzódni a háttérben, amíg ez a ( inkább nem minősítek ) hullám levonul...

    Szó szerint fizikai fájdalom végig olvasni egy-két hozzászólást...
  • fkubi
    #16718
    Uj vagy errefele.
  • tpM
    #16717
  • Solt
    #16716
    Ezt a trágár egymást fikázó stílust be lehet fejezni... hányinger kezd lenni a fórum... vagy fáradjatok át az off topikba, vagy valami minimum tiszteletet mutassatok egymás iránt! ( eddig ez a lakótelepikulcsosgyerek stílus itt nem volt divat )

    Ha meg valaki hasonlít, és minősít, legalább próbálja ki, mielőtt beszél... komolyan mondom mint valami kisegítő iskola alsó tagozata... horror ami itt megy...
  • VRSDM
    #16715
    ne nekem magyarázz :D én a te pártodon állok. :)
  • Sanyix
    #16714
    bármihez jó. Mint mondtam cache-nek (köze nincs a superfetchez meg ilyesmikhez), bármi bele töltődhet, elindított program megnyitott fájl, így következő jóval gyorsabban indulnak el, már ha bentmaradnak. Ezzel lehet olyan vicces dolgokat csinálni, hogy dvd-ről úgy nézek filmet, hogy nincs benn a lemez, mert becachelte.

    De persze a legnagyobb előnye, hogy soha nem kell virtuális memória, kevesebb vinyórecsegés, gyorsabb működés. Néha x264-et is kódolok már ha van mit, az is szereti a sok ramot. Mellesleg amikor vettem olyan olcsó volt, hogy kár lett volna kihagyni (ugyanis annál már csak drágább lesz (10k 4 gigáért).

    Jót tesz egyébként frapseléskor is, főleg hd minőségben, hiszen rohadt sokat kéne írni a vinyóra egyszerre, így azt is a memóriába cacheli.
    Egy 32bites játék 3 giga körüli ramot tud használni, ramként... viszont a videokártya is tudja használni a ramot extra textúramemóriának (igen a nem integrált is). Pl nekem most 3323 mb-ot ír grafikus ramnak (512 a kártyán +2,8 gigát használHAT ramból), és emellett meglepő módon nem csak a játék fut egyedül a gépen.
  • Sanyix
    #16713
    valószínűleg a több ramtól let gyorsabb, de 1,5x nem. Mondjuk nézz meg egy szintetikus tesztet(amiben minden különbség maximálisan kijön, bár a valósághoz köze nincs) mennyivel gyorsabb az 1066-os, még ott is talán olyan 5% körül lehet :D az meg valós használatban meg egy nagy 0, vagy akár lassabb a nagyobb késleltetés miatt.
    6 giga az miért nem dual channel? 2*1+2*2 giga miért ne lenne az? Biztos viccből írja induláskor :D
  • VRSDM
    #16712
    mondjuk lehet grafikához / videó vágáshoz / 3d-hez. a lényeg hogy akinek nagy fileokat kell mozgatnia és gyorsan. annak kell a 6giga ram.
    pl. imac-be minek van? pont azért :D
  • Neoncsoves
    #16711
    omg... gta4 nekem 4giga 1066os rammal majdnem 1,5x gyorsabb lett. ha annyira kell ram, majd veszek 2x4Gb GEIL ULTRA 1066ot azt csá:D 6 giga felesleges... még nem is dual-channel-.-
  • Sanyix
    #16710
    Azon elgondolkoztál márt hogy 1066-os mi a picsának? :D mert annak 0 értelme(800-asnak is csak annyi hogy nem drágább a 667-esnél). A sok ramnak ezernyi haszna van(sok cache, nemkell virtuális memória, minden elfér benne, játékokat rá lehet állítani extrémsok ram használatra ami jár pár előnnyel). Van is egy olyan mondás, hogy ramból sosem elég.
  • [NST]Cifu
    #16709
    Sajnos a jelenlegi állapotok szerint ez lesz. Én bánom, de nagyon, egyfelől végre nem orosz, hanem kínai ellenfelek lesznek (igazán nagyot akkor nőttek volna a szememben, ha angol, német vagy francia oldal a "jó fiú"), másfelől lehet tényleg az kellene a BiS-nek, hogy legyen egy normális konkurensük, mert így, igazi konkurencia nélkül még törni sem kell magukat. Kb. olyan szitu, mint a komoly repülőgép-szimulátorok esete.
  • Prince23
    #16708
    Miért... 20. hétvége? ha igen , akkor nem szállítanak, valóban.
  • Neoncsoves
    #16707
    20. nehezen. hétvégén nem szállítanak
  • Prince23
    #16706
    ja, de max 20. tuti megkapod
  • Neoncsoves
    #16705
    nem. küldenek 1 levelet, és azt meg kell erősíteni
  • Gascan #16704
    Tudja valaki, ha előrendelem a játékot a galaxisnetnél akkor ők már 19-én ki is küldik? tehát még ez nap meg is kapom a játékot?
  • Cefre
    #16703
    Köszi
  • Neoncsoves
    #16702
    mi a picsának 6giga ram? inkább lenne 4giga 1066MHz-s... nekem igy egész jól megy highon 1280x1024ben
  • Balumann
    #16701
    Szerintem ha könnyebb fokozatra rakod, akkor mutatja.
  • Sanyix
    #16700
    Na kipróbáltam... hát 4400+ x2+ hd3850 512mb, 6 gigga ddr2 800 Kb úgy ment high grafikán 1800-as látótávval mint az arma, és very highon se volt olyan szörnyű... de ha azt nézem, hogy az arma ezt 16x-os af-el játszottam lehet nem olyan jó (bár még nem próbáltam azzal a 2-t). Pedig itt is ocsmányak a távoli textúrák, úgyhogy kell az af. Pár patch után lehet jó is lesz.

    Az ikarus hangja nagyon gagyi, max az alapjárat hangja hasonlít az igazira valamennyire, na meg 74-nél kiakad, holott annyival a szétesőben lévő bkv-s csuklós ikarusok is simán mennek :D
  • Cefre
    #16699
    Hello
    Belehet -e kapcsolni hogy mutassa a küldetések helyét mert nem tudom mit hol kell csinálni
  • Gascan #16698
    Igen.. nekem pl. többször is
  • Kenny85
    #16697
    valakinek sikerült már a "menj ide" parancsot kiadnia? :D
    mert, hogy magyarban állj meg angolban is oké..de hogy német nyelvben se sikerül az már idegesít :\
  • Prince23
    #16696
    Ennyire lement árkádba az a sorozat? én azt gondoltam valamivel realisztikusabb lesz a MW2-től vagy BC2-tól.
    meg a magazinok is állandóan össezhasonlítják az arma 2 és ofp 2 mint konkurenciát
  • [NST]Cifu
    #16695
    A dolog valahol ott kezdődik, hogy az OFP2-ben az eddigi hírek szerint nem lesznek civilek, max. túszok. Innentől kezdve sajnos (bármennyire is drukkoltam az OFP2-nek) már az alap OFP-vel sem ér fel. Hidd el, én örülnék a legjobban, ha az OFP2 veszélyt jelentene az ArmA2-re, mert a BiS nagyon megérdemelne egy kiadós, masszív fenékbe billentést, de úgy néz ki, hogy az OFP2 nem az ArmA2-vel, hanem a Modern Warfare 2-vel és a BF: Bad Company 2-vel fog versenyezni.
  • Prince23
    #16694
    Sajna még nem:)

    de a vidik alapján mondtam a kijelentést. ofp2 vs arma 2 videói. Meg ahogy észrevettem az arma 2 szimulátorosabb az ofp2-höz képest. bár nem játszottam egyikkel sem :D
  • Neoncsoves
    #16693
    lol
    játszottál már az ArmA2-vel? Ez elég kommandós feeling... sőt néha kicsit túlságosan is:D
  • Prince23
    #16692
    Reménykedni lehet :D Meg sokkal kommandósabb feelingű sztem.
  • tpM
    #16691
    Nem túl vészes, mivel üres! :D
  • m1c1mack0
    #16690
    "prince23" LOL