35049
  • [NST]Cifu
    #16769
    Hol volt a CoD-ban egy pályán nemhogy 1500, de 50 AI egyszerre a képen?
  • Cefre
    #16768
    Nem rossz a single se csak nagyon sokat kell benne autózni és nem mutatja hogy hol keressem
  • wardogzombie
    #16767
    Gyönyörű
  • DrRadon
    #16766
    Nem a progi a felelős, hanem a video kártyád. BIOS-ban emelned kell a GPU feszültséget és nem jelentkezik többé a háromszögesedés.

    A BIS meg köszöni neked is a sok-sok csuklást :)
  • Pretorian
    #16765
    Ez kurvajó, Call of Duty szintű epikus összecsapás az ArmA realizmusával.
  • blash
    #16764
    Arma 2 Huge Battle Over 1500 AI

  • blash
    #16763
    Arma 2 AI Awareness Experiment

    "In this AI experiment, I test the response and awareness on AI controlled units in Armed Assault 2. This experiment was performed on open ground with little to no cover"

  • Gascan #16762
    ha nagyon unod a banant az Arma 1bol ismert cheat mukodik.. misszio kozben nyomd le>(Shift) + (-), ezt kovetoen gepeld be> endmission
  • sgteam
    #16761
    szerintem ez egy k.... nagy BUG!
  • Neoncsoves
    #16760
    én meguntam. megvárom 19.ét, megrendelem az ArmA2-t és vasárnap amikor hazajövök Balatonról, fogom azt játszok multiba. Addig remélem kijön valami új patch :P
  • Cefre
    #16759
    Már láton nem csak én baszakodok ezen a pályán .már 4 napja csinálom de még most se tudom befejezni
  • Gascan #16758
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én nem jelentettem, mire a pap valamilyen információkat adott át nekem, amiket egyébként nem kaptam meg (kipróbáltam igy is úgy is :) ) Asszem ezen túl már nem fogok tudni neked segiteni, én asszem 3x kezdtem újra ezt a missziót
  • Scottt
    #16757
    Az ilyet spoilerben légyszi-köszi:)
    Minden rosszat visszavonok ez egy olyan kampány gyerekek szerelmes lettem még így bugosan is.Filmet kéne belőle csinálni
  • sgteam
    #16756
    jelentve lett és vigyáznak is rá a katonák
  • Gascan #16755
    jelentetted a parancsnokságnak Gorkában a fegyverek poziciojat, vagy a papra hallgatva nem jelentettel semmit?
  • sgteam
    #16754
    már csak ő van és a két elveszett tárgy (find evidence 1/2)még 1 hiányzik de ez nem oszt nem szoroz a megtalálásban. ráadásul azt se tudom mi a második tárgy.
  • Gascan #16753
    nah.. megnéztem és tényleg nincs ott a tábor ahol nekem anno volt. én meg az 1.0-ás verzióval játszottam, amikor az ott volt. fogalmam sincs mi változott :)

    Minden más feladatot megcsináltál? Lehet, hogy valaminek a függvénye ez a lázadó főnök poziciója..
  • dzsagon
    #16752
    OFP2: Dzsagon Rising. Bammeg ezt rólam nevezték el?
  • Gascan #16751
    jó ez a játék nem? elszórakozunk minden kis pöcsömségen ilyen sokáig.. mindjárt megnézem neked még 1x akkor
  • Scottt
    #16750
    Az istenfszáért miért kell minden új programot bugosan kiadni??Faszért produkál csak ez az egy rohadt bughalom grafikai hibákat?[A2]Noblur moddal ugyanúgy jelentkezik kampány közben a kurva graf hiba,míg sima játék közben meg csak jóval később.Vörös Aratás lemegyek a házból ki az udvarra egyből szétesik a geci grafika:@
    [Bocs a stílusért csak kibaszta a biztosítékot]
  • sgteam
    #16749
    ezt a rész jártam be ami fehérrel körbe rajzoltam és pirossal besatíroztam de itt senkit és semmit nem találtam :(
  • Neoncsoves
    #16748
    Bohemia Interactive
  • Gascan #16747
    Ezt a választ kitől és mire kaptad?
  • Neoncsoves
    #16746
    Szerintem ez ott csücsül piszkozatként, és csak az email címet változtatják meg, majd elküldik...
  • alma2
    #16745
    Hat, nem ugrottak a nyakamba, free cd key-ket sem kaptam cserebe a sokktol amit a jatekuk beszerzese kozben kaptam :)
    Csak egy szokasos atlag level.

    "Dear customer,
    we are trying to do something about people like that, we are very sorry
    about that, but they simply are, for future, buy from bigger sites,
    regards,
    Lynx"
  • Gascan #16744
    pedig az insurgent leader tuti arra fele van... illetve pontosabban nem is a leader, hanem valami senior leader van arrafele ha jol ertettem

  • kelemenlajos
    #16743
    Beszerzésről/magyar megjelenésről tudtok valami pontos infót?
    Eddig csak a cdgalaxist találtam. Máshol is lesz? Esetleg LE változat?
  • sgteam
    #16742
    feltankoltam az Mi8 helit bejártam mindent de semmi :(
  • sgteam
    #16741
    akkor én néztem félre :( keresés indul
  • Gascan #16740
    csak emlékezetből irtam +,- 800 méteren belül kéne lennie, helikopterrel már meg kéne találnod... nekem pirossal megjelenitett arrafele egy sátrat azért mentem oda

    de nem csak sátrak vannak... van egy két géppuska üreg is
  • Sanyix
    #16739
    Elfáradnék. +2-t kéne kattintani úgy. Mellesleg ott lenne az a csúnya sárka számláló...
  • sgteam
    #16738
    huha nálam azon a szélleségi (016-018)foknál van egy mély szakadék és sűrű erdő de tábor nincs viszont a 037 szélleségi foknál ott van tábor egy nagy sátor és kettő kisebb. biztos, hogy nem írtad el? (vagy én nézzek valamit félre)
  • blash
    #16737
    Ja, hogy ezt csak igy erzesre? Mi lenne, ha egy Fraps-szal merned?
  • Gascan #16736
    aha.. most látom, hogy jót mondtál... azt hittem annak valami más neve van..

    szal oldalszélesség 016-018, 100 körül kell keresni .. erdő szélén van egy kisebb tábor
  • Gascan #16735
    nem erre gondoltam :) mennyi a menübe, választ ki a camapign menüpontot, a Razor csapatra klikk.. és ott nézd meg melyik misszióban vagy
  • sgteam
    #16734
    manhattan/ insurgent leader
  • Gascan #16733
    mi a neve a küldetésnek pontosan? - ezt a kampanymenubol tudod megnezni
  • sgteam
    #16732
    vagy legalább azt mond meg, hogy hol kaptad el!!!
  • DrRadon
    #16731
    Az E3-on készült gameplay video alapján SAJNOS árkádosnak tűnik.

    Ment a hapi a mezőn, néha belenézet a fegyver szkópjába és hosszú sorozatokat lőtt ki úgy, hogy a célzó alig 1-2 pixelt lendült ki. Aztán volt egy tűzharc, az enemi 5 méterről lőtte főhősünket (egy tárat kiengedett rá), aki pár pisztoly lövéssel leterítette, közben meg sem rezdült amikor eltalálták a lábát. Azt hiszem, kicsit tét nélküli a játék. Így - pár igazán izgalmas, adrenalin löketes Arma2 coop után - amolyan agyatlan lövöldözősnek tűnik.

    Persze ez konzolos verzió volt, lehet a PC-s OFP2 majd valamivel kifinomultabb lesz.
  • sgteam
    #16730
    és mikor van vége? mert kb 3napja őt keresem az összes többi feladat készen van.