35049
  • Icebird
    #16929
    És hogy azon 1-10 között mire van állítva!:)
  • D00M
    #16928
    Servertől függ a minősége.
  • Balumann
    #16927
    Igen, működik, de elég gyenge a minősége, nagyon nehezen lehet megérteni egymást rajta. 2x caps lockal lehet választani, hogy automatikusan bekapcsoljon beszédre, vagy nyomni kelljen hozzá (ha autora van téve, van egy kék jel, ha belebeszélsz akkor megjelenik a mikrofon is). A vesszővel vagy pontal tudod változtatni a csatornát, hogy kik hallják amit mondasz (vehicle, global, stb.), és lehet, hogy csak akkor hallják a többiek, ha ők is arra a csatornára vannak állva.
  • wardogzombie
    #16926
    egy lenyomásra is működik
  • Gascan #16925
    Tudja valaki, hogy Arma 1-ben működik-e ez a VoIP? 2xCapslock és utánna nyomni kell, ha mondok valamit..

    De nem úgy veszem észre, hogy működne.. nem kell valamit beállitani esetleg hozzá?

  • Neoncsoves
    #16924
    mármint 19. utáni hétfő... szal 22.e :D
  • Neoncsoves
    #16923
    CDGalaxisnál beállítottam, hogy értesítsenek, amint van raktáron! :) Ha lesz, egyből confirm, és ha minden jó, hétfő környékén már meglesz a játékom! :P
  • KraZ
    #16922
    Itt is találsz!
  • KraZ
    #16921
    Sziasztok! A Manhattan pályán hol lehet használható helikoptert találni?
  • tpM
    #16920
    Leraksz egy markert ahol majd repsawnolnak, a neve respawn_oldalnév (tehát amcsik esetében respawn_west). Aztán a küldi mappájában a description.ext-fileban megadod:
    respawn = "BASE";
    respawnDelay = ennyi idő múlva respawnolsz (mp-ben);
  • Kaszi46
    #16919
    arma1 ben hogyan tudom a coop küldetéseket respawnosra megcsinálni?
  • MrJoe
    #16918
    Én pl beraktam a sima ArmA-hoz készített Cesnát, csak annyit kellett változtatni, hogy a configjába átírni az alap civil pilótáját ArmA 2-s unitra (Mert asszem az egybe valami Civil_8 vagy ilyesmi volt, ArmA2-ban nincs ilyen unit, szal csak átírtam Citizen1-re és jó is lett.
  • [NST]Cifu
    #16917
    Errefelé nézelődj, van SP és van Kampány is.

    Ajánlom viszont figyelmedbe a RequiredAddons sort, ott vannak felsorolva azok az addonok és/vagy kiegészítők, amikre szükség van az adott küldetéshez/kampányhoz. Ezeket is megtalálod az Armaholicok.
  • Béluska74
    #16916
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Hol találok az Armed Assault első részéhez single mission-öket? Nem találtam (vagy nem jó helyen néztem!) normálisabb küldetéseket. Előre is köszi!
  • blash
    #16915
    HARCOLJ!!1111
  • Cefre
    #16914
    Hello

    Elakadtam a háború pustitasai nevű pályán az elein mindjárt kinyirnak a körülöttem levő orosz katonák mit kell ott csinálni h ne lőjönek?
  • szapor
    #16913
    hellosztok, láttam a neten vmi Arma2 German - GEnesis verziót az már a végleges? és müködik?
  • Neoncsoves
    #16912
    Yessss! Kösz a linket!!! Must have ez a game:D
  • [NST]Cifu
    #16911
    Kompatibilisnek nem kömpatibilis, ha jól tudom, ám viszonylag könnyen át lehet konvertálni őket, már jött ki pl. AH-6 / MH-6. Bugok még vannak velük, és az összetettebb dolgok jó része sem működik, mivel nincsenek még kint az addonokhoz szükséges programcsomag.
  • Neoncsoves
    #16910
    Ezt AI-val faszán meg lehet csinálni. Az oldalazó katona "csak" egy animált script... Persze, itt mindent időzíteni, scriptelni kell, tehát egy 10 perces vidi van vagy 10 nap munka... Helikopter repülése is megoldható scripttel, vagy egyszerű paranccsal :) Ő irányította a kamerát, annyi, hogy elindította a "forgatókönyvet" és kamerázott... nyílván nem elsőre lett ilyen, szerintem jópárszor lejátszotta a vidit, a legjobb kameraállásokért, stb :)

    más: Szerintetek hamar átkonvertálnak unitokat, fegyókat, járműveket,stb ArmA2-be? Mert láttam, az 1-hez annyi UNIT van, fegyó, jármű, meg küldi, hogy az hihetetlen. Szerintetek mennyi idő? vagy kompatibilis a 2 egymással?
  • DrRadon
    #16909
    Zaphod írta, hogy jól halad a Berzerk ArmA2-es változatával.
  • Samurai84
    #16908
    Állítólag holnap-kedden demo várható circa 2GB...
  • Gascan #16907
    Nem mindenki volt AI szerintem ... sőt, biztos, hogy nem... a helikopter pilóta pl., vagy a katona aki oldalazva lépel el a golyók elől.. + kellett egy valaki aki kameráz is.
  • pedro870
    #16906
    Hmm ha már a coop kampányról nem tud senki, mi a helyzet a déli parton futó vasútsínnel? Azon jár is valami? Vagy keressem ezügyben Zedét? :)
  • Neoncsoves
    #16905
    kösz:)
  • blash
    #16904
  • Neoncsoves
    #16903
    Ja azt tudom... Elvileg animációs scripteket használt meg ilyesmiket. De camerat hogy lehet elhelyezni?
  • tpM
    #16902
    Ezt AI-val csinálta...
  • Gascan #16901
    tobb ember szukseges hozzan es rengeteg szabadido.. na meg persze nem art, ha otthonosan mozogsz az editorban is - de egyebkent minden adott hozza
  • DrRadon
    #16900
    Majd ArmA3-ban, amikor a Sahrani DRS frakció átveszi a hatalmat a gonosz Mojo és Scarecrow vezetésével az oroszok támogatásával, akkor vissszatérünk rá a nemzetközi koalíció haderejével, hogy Imustkill és meggyengült ellenálló mozgalmát támogassuk.

    Battle for Corazol forever!!!
  • Neoncsoves
    #16899
    Ilyesmit hogy lehet csinálni? Editorban?
  • tpM
    #16898
    Hoppá véletlen volt. Egyébként az, baromira utálom azt a szigetet, nem akarom Arma 2-ben látni :D
  • DrRadon
    #16897
    SZARhani? Ejnye tempi, ebből még diplomáciai bonyodalom lesz...

  • tpM
    #16896
    Sarhani átportolva A2-be
  • tpM
    #16895
    Mivel itt nincs külön MP meg SP exe így mindkettő.
  • priluki
    #16894
    sztm nem... jövö pénteken jelenik meg :)
  • Gascan #16893
    single v. multi demo lesz?
  • tpM
    #16892
    Jövő héten, hétfőn vagy kedden jön a demó, most tesztelik. Kb. 2GB lesz.
  • pedro870
    #16891
    a coop kampány már működik vagy még csak ígéret?
  • Shep
    #16890
    Az hiányozna még. Egyébként ebben az egészben az a jó, hogy nem tudni mi bug és mi a FADE eredménye.