35049
  • vandyke
    #17009
    tudom, hogy buta kérdés és előre is elnézést érte, de az előző részekben is ennyire nehézkesen ment minden? Értem ez alatt a bugok javítását és hasonló problémákat
  • Neoncsoves
    #17008
    Ráfér a pörgés, nagyon kihalt :P
    Most, hogy kapható lesz itthon, csak felrázódik és tpM meg ezek az arcok visszajönnek végre :D
  • Neoncsoves
    #17007
    Aww... tesztelik az 1.02t vagy mivan? :\ mind1, a patch már csak részletkérdés! (legalábbis nekem... olyan fatális bugokkal nem nagyon találkoztam eddig:) szerencsére...)
  • [NST]Cifu
    #17006
    Az 1.02 jó esetben június végén jön.

    Szerk.: pörög a topic, mintha chat akarna lenni. :)
  • vandyke
    #17005
    igen az 1.02. Viszont most kaptam a hírt Jan nevű cseh "testvérünktől", hogy a tegnap beérkezett javítások csak a hó végén kerülnek publikálásra.
  • vandyke
    #17004
    persze teljesen tisztában vagyok vele csak engem ez eléggé zavar...
  • Neoncsoves
    #17003
    1.02 szerintem...
  • [NST]Cifu
    #17002
    Milyen patchről van szó? Az 1.01-ről?
  • Neoncsoves
    #17001
    " A postai kiszállítások elvileg mától már mennek ki"
  • Neoncsoves
    #17000
    Szóval csak rendelés van? Ja, arra gondoltam :) Dunaújvárosban lakom, itt csak gagyi tesco van ahol 5 hónappal később vannak új gamek (sims az van dögivel h bsszák meg). szóval ha megrendelem most sevenm-től, lehet ma kihozzák? vagy ha csak ma, akkor mindenképp holnap? és ma csak előrendelőknek van kiszállítás? vagy mi? :)
  • DrRadon
    #16999
    Vagyis ha ma feladom a rendelést nálatok akkor péntekre nálam lesz?
  • Neoncsoves
    #16998
    Hidd el, akit igazán érdekel a játék, megtalálja hozzá a patchet, és nem fog gondot okozni neki a patchelés :) Max. valami ismerőst megkér hogy segítsen... Tudom nem erről van itt szó, csak nem akarjátok hallgatni, hogy bugosan adták ki, stb... ArmA is eljutott 1.16os patchig, még az ArmA2-nek bőven van ideje kiforrni. Egyébként is, nembiztos, hogy az 1.02 olyan nagy megváltás lesz.
  • vandyke
    #16997
    Nálunk nem vásárolható meg csak online. A postai kiszállítások elvileg mától már mennek ki, amint megtörtént a bevételezés.
  • vandyke
    #16996
    Azt nem mondtam, hogy nem fogják kirakni vagy ealdni ;) Mi csak megkértük őket. Igazából a patch miatt húzzuk a dolgot, mert jó lenne, ha azzal 1 időben jönne ki, mert kicsit vegyes a szájízem ennek hiánya miatt. Főleg a rádióüzenetek hagynak kivetnivalót az alapverzióba...
  • Neoncsoves
    #16995
    Amúgy néztem a sevenm-en, ott is pénteken lesz kapható?
  • Neoncsoves
    #16994
    Hát, pedig jó lett volna már holnap játszani, mert pénteken én megyek balatonra :( és ugye pénteken rendel az ember, aznap már nem hozzák, szóval legkésőbb hétfőn játszhatnék... pedig már tök tolnám csak fadel a warez, szal minél hamarabb meg akarom venni:D
  • vandyke
    #16993
    no, abból van még bőven, szóval nem lesz nehéz :(
  • vandyke
    #16992
    Ma megy érte a CD Galaxis. Most készül a számlájuk :) De elvileg mi kértük, hogy csak 19-én kerüljön értékesítésre, mert itthon az a hivatalos megjelenés. Lelkük rajta...
    Másrészről meg mindenképpen jó lenne várniuk a patch miatt, mert egy csomó javítás van még benne.
  • Neoncsoves
    #16991
    Az igaz, hogy könnyebben kiszűrhető lesz... Mivel kb sokkal kisebb terület lesz, ergo kisebb területen könnyebb bugot találni...
  • [NST]Cifu
    #16990
    Ohara (BiS játékfejlesztő):

    Still working on that, mainly testing. Working on demo help us to isolate some bugs, that are not so clear visible in much more bigger game. So it alow to us make path 1.02 better. Be patient pease, its near.

    Még dolgozunk rajta, leginkább tesztelés. A demón való munka segít izolálni pár bugot, ami a teljes játékban nehezebben kiszűrhető, és ezáltal segít az 1.02-es patchen való munkában. Legyetek türelemmel kérlek, hamarosan kész lesz.
  • Neoncsoves
    #16989
    És honnan rendelted?
  • Neoncsoves
    #16988
    Ja, értem...
    Egyébként ma már lesz CDGalaxisnál szerintem, mivel ma adják ki a szlovák meg a cseh verziót :)
  • Gascan #16987
    felvidéki révén nekem nem postázzák ki magyarországról, úgyhogy ha nem akarok cseh vezriót akkor nincs más választásom :)
  • Neoncsoves
    #16986
    Én maradok a belföldi rendelésnél:)
  • Gascan #16985
    UK-ból nekem már tegnap 2kor irták, hogy feldolgozták az előrendelésem, már csak a credit kártya helyesség visszaigazolására várnak
  • Neoncsoves
    #16984
    HA minden jó, még ma lesz ArmA2 CDGalaxisnál. Már annyira várom! :) :D
  • Neoncsoves
    #16983
    Remélem az OFP2 lesz ott a nyerő... végre van 1 jó szim. game, nem akarom h elkurvuljon:D
  • tpM
    #16982
    Elméletileg lesz, bár úgy tűnik ott inkább OFP2 lesz a nyerő :D
  • [NST]Cifu
    #16981
    Egyre gondoltunk. :)

    A Valve saját játékai biztos, hogy működésképtelenek Steam nélkül ilyen helyzetben. A \Valve\Steam\SteamApps\common mappába kerülő játékok közül akad olyan, amelyik kimásolva működőképes, legfeljebb a saját CD-kulcs ellenőrző cuccáért sír, de ha megkapja, működik tovább a játék. Ezért írtam, hogy ez az adott játéktól függ.

    Az MMORPG-k (pontosabban legalábbis az EVE Online) esetén pedig teljesen egyértelműen működik a dolog. Ha Steam-en keresztül használod, akkor a Steam automatikusan frissíti a conent patcheket és a többi. De ha fogod és kimásolod az egész Eve Online mappát a \common mappából, és átrakod egy másik gépre, attól a játék még megy gond nélkül tovább. Az EVE esetén még amiatt se kell aggódni, hogy CD kulcs vagy valami, igaz persze hogy azért, mert saját beléptető rendszere van. Legalábbis tavaly télen még ez volt a helyzet, akkor hagytam abba az EVE-t. xD
  • Gascan #16980
    Nem megy nekem ma ez az egyértelműség.. :) arra gondoltam, ha letöltöd a játékot Steam-en keresztül, ezt követően kitörlöd a Steam klienst, akkor a játék is megy vele. Jól tudom?
  • Neoncsoves
    #16979
    Tényleg lesz XBOX360 verzió? Ha igen, akkor sajnos a 3. rész már árkád lesz, grafika is butítva lesz, és igen: nem fognak foglalkozni a pcsekkel =(
  • [NST]Cifu
    #16978
    Nem licenszre gondoltam konkrétan.. hanem arra, hogy a Steammel letöltött játékok a Steam mappába kerülnek, amire nem kinál egyszerű választási lehetőséget. Kvázi ez azt jelenti, hogy a Steam játékok csak a Steam szoftver segitségével működőképesek teljes egészében. Ha tévedek javist ki.

    Annyiban igazad van, hogy a Valve féle játékok (HL2:Episodes, Portal, TF2, stb.) valóban csak így használhatóak, de a Steamen kiadott többi játéknál nem feltétlen igaz, van jó pár olyan, amelyik tökéletesen működőképes, ha az exe-t elindítod a könyvtárából, függetlenül attól, hogy a Steam maga fut-e vagy sem.
  • DrRadon
    #16977
    MUHAHAAA. Vigyázz mert "csak gyíkok játszák". Gondolom tudod, hogy kitől idéztem...
  • Gascan #16976
    hát a szájreklám ereje felbecsülhetetlen :)

    Amúgy azt hittem tán sietnek ezzel a demóval.. de úgy néz ki a mai nap ebből már nem lesz semmi.. nem baj, holnap jön az Americas Army 3 - már pre-downloadoltam Steamről :)
  • Vorpal
    #16975
    Annyit beszéltetek itt erről a játékról, hogy már engem is érdekel - ez jó marketingfogás a részükről...
  • tpM
    #16974
    ja olvastam :)
  • Gascan #16973
    Nem licenszre gondoltam konkrétan.. hanem arra, hogy a Steammel letöltött játékok a Steam mappába kerülnek, amire nem kinál egyszerű választási lehetőséget. Kvázi ez azt jelenti, hogy a Steam játékok csak a Steam szoftver segitségével működőképesek teljes egészében. Ha tévedek javist ki.

    Azt hiszem azért értjük egymást...
  • [NST]Cifu
    #16972
    Legutolsó Placebo reakció a Demóra:

    No new news on the demo yet, other than to tell you, if it's not today, it's most likely tomorrow, if not tomorrow, it's most likely the day after, you get the point ;)
  • [NST]Cifu
    #16971
    Ez volt az a félszeg beszólás, amire utaltam. De ezen kívül semmi hivatalos.

    Sajnos szomorúan konstatálhatjuk, hogy a BiS és a közösség közötti kommunikáció nem sokat fejlődött az elmúlt cirka 9 évben... :(
  • tpM
    #16970
    Hát az egyik fejelsztő írta ugye, hogy hétfőn vagy kedden lesz és éppen a terepet vágják (gondolom Csernarusz egy kisebb része lesz bent) meg tesztelik.