35049
  • alma2
    #17089
    kozben pedig elvetettem az az otletet, hogy csak a cdkulcs-tol fuggjon a fade, hisz akkor eleg lenne egynek kikerulnie, ami meg is tortent, onnantol kezdve barki siman vegig tudna jatszani a kampanyt, mindenfele "bosszanto" jelenseg nelkul.
    A jatekot holnap hozza mar a futar a cdgalaxisbol, az csak elobb van mint a kedd :)

    Remelem a bannerban lathato server is ugrani fog egy verzioszamot hamarosan, hogy teljes pompajaban tundokolhessen teljesen megtoltve :)


  • Icebird
    #17088
    Elég lenne a küldetés/kampány, leírás Magyarul!:)
    A többi az ugyis csak kinlódás, meg ilyen formán zavaró!
  • Neoncsoves
    #17087
    Inkább örülni kéne, hogy van magyarul... Mondjuk azért angol nyelv lehetne választó az "ínyenceknek"
  • Gascan #17086
    nem kell oda az a "még" sztem... miért nem lehet hibákat javitani? :)
  • Gascan #17085
    Miért nem rendeled meg te is onnan, ahonna én rendeltem? Szerintem ha ma megrendeled, még jövő hét hétfőn v. kedden már át is veheted

    www.game.co.uk
  • Icebird
    #17084
    Igen, csak a cd kulcs okoz fadet!
    Ha nincs nyelv választásra lehetőség, a cd kulcs is meghatározza milyen nyelven legyen, vagyis a nyelvi fájlon belül hányadik sávból olvassa ki!
  • alma2
    #17083
    ehh, bar arra nem irt senki egyertelmu valaszt, hogy a fade egy normalis cd kulcstol kikapcsolodik teljesen, vagy kell-e az eredeti lemez is hozza ? Remelem akkor fog mukodni az angol warez, ha lesz + magyar cd kulcs kombinacio. Addig meg a nemet warez + angol nyelvfile-ok, + magyar cd kulcs egyuttest probalom meg :)
    Ezzel kivetelesen nem a forditok munkaja minoseget probalom minositeni, csak a szememnek baratibb az ekezet nelkuli szoveg, ennyi :)
    ----
    Par napja neztem kb megegyezett az arma1 illetve arma2 multiplayer jatekosok mennyisege, boven 500 alatt volt, de ugye utobbinal igen nagy ugras lesz napokon belul.
  • Gascan #17082
    A BIS fórumon én ezt már megkérdeztem :)

    Originally Posted by Maruk
    To clarify the language options out of the box:

    * 505 Games release will always have English / French / Italian / Spanish languages with the option to switch in game
    * Peter Games (Morphicon) is German only
    * US version will be English only
    * there will be also Russian only, Czech only, Polish only and Hungarian only releases

    Tehát az egyértelműség kedvéért.. a magyar verzióban nincs lehetőség angol nyelvet választani.
  • Maverick
    #17081
    én úgy értelmezem hogy mostantól :)
    Tehát most odamész és elviheted. Erre a műveletre holnap zárásig van lehetőséged.
  • Vorpal
    #17080
    "Az Ön által kért terméket (termékeket) mostantól CSÜTÖRTÖK (2009.06.18.) ZÁRÁSI zárásáig félretettük Önnek."

    Árulja el nekem valaki ez mit jelent? :) Tehát akkor mostantól - vagy holnap zárásig - a ZÁRÁSI dolgot nem is bántom, van elég gondjuk nélkülem is.
  • DrRadon
    #17079
    Ez kérlek nem röhej, hanem okos üzletpolitika. Minden nyelvterületen annyiba kerül, amennyi a legtöbb bevételt hozza. Nálunk, a lengyeleknél az oroszoknál azért olcsóbb, mert 12-13 K-t kevesebben fizetnének ki.
  • kelemenlajos
    #17078
    köszkösz.
    megyek haza tesztelem...
  • alma2
    #17077
    tobb mint eleg, nem tudom mit kavar be az iptv, lehet, hogy tul sokat :)
    nezd meg tv nelkul pl "ping -t www.index.hu" 50 alatt kell lennie, fixen. Ha tv-t bekapcsolod es nem lesz stabil a valasz ido, akkor verd az asztalt, hogy csinaljanak vele valamit, mert nem tudsz jatszani ha megy a tv. Ha csak a gep megy es akkor is ugral akkor nez korul a gepen kornyeken, virus, torrent stb, vagy akar ebben az esetben s lehet a T a hibas ! De szerintem nem ez a megfelelobb hely ezt megkerdezni, ezek lan-os megoldasra igazak.
    Vagyis egyertelmuen kabelezd be, barmi legkori biz-baz, szomszed routere stb is be tud zavarni a wifinek.
  • tpM
    #17076
    Solt ezért nem csajozik, elég, ha Armaban rálőnek vagy felrobban a közelében valami :D
  • D00M
    #17075
  • Micsu
    #17074
    nah holnap hozzák ezt a szégyent
  • Amery
    #17073
    Vagy Mojo-ra hegyezed? :)
  • Amery
    #17072
    Hmmm... 100-150 fős hentek. De hiányzik...
    Te viszont nézesd meg magad, ha e miatt púposodik a gatyád :)
  • kelemenlajos
    #17071
    Szükségem lenne egy kis technikai helpre.

    8Mbps-es ADSL-el mennyire kéne játszahtónak lennie?
    T-home-os iptv-vel 2-ből 1 opcionálisan megy (anyám nézi/vagy nem), a másik a tv-mre van kötve, de az a monitorom is. A thome-os router és a gép között van még egy router (rádiós jel erőssége miatt).

    Hibás a koncepcióm, és legyen egy lan kábel a gépig?
    (Darázsfészkes tetőtér feletti üregbe nem szívesen megyek az első fagyokig) :)
    Vagy lehet valami software-s tweak dologgal gyorsítani a kapcsolaton?

    Tegnapi A2 teszt alapján (haverral, hamachin, 2 külön de warez kulccsal), volt lag, és néhol igen csak zavaró másodperces csúszások is befigyletek 1-2. Esetleg lehet FADE is a háttérben?

    Hamarosan az enyém is a kezemben lesz, személyes átvétellel :)



  • tpM
    #17070
    Főleg, ha megint nem engednek majd hangmodot használni...
  • Neoncsoves
    #17069
    Ja elég vicces ^^ dollárba számítva meg max 11ezer
  • n003
    #17068
    röhej steamen 48euro azaz 13700ft :O cdgalaxisból meg 8200 házhozszállítva :D .. jah és csak 30.tól
  • obe
    #17067
    sokan kerdeztek itt is, hogy kaphato lesz e gyüjtöi verzio?..ha igen nälunk is?...köszi
  • alma2
    #17066
    Aki gyors volt es elhozta mar, nezze meg legyszi, hogy az angol benne van-e alapban, vagy a language file-ok ide-oda masolasaval lehet csak mas nyelvre birni a magyaron kivul ?
    koszi.
  • D00M
    #17065
    Szerinted miért néztem vissza? :) Erősen gondolkodom rajta, de még mindig szar időpontban van nekem. Szombat este :S
  • Maverick
    #17064
    Megerősítem! :)
    Foglaltam egyet, ma megyek érte!
  • Solt
    #17063
    Viszont ArmA2-vel egy IC hadjárat... hmmm... asszem kezd merevedésem lenni! :D
  • D00M
    #17062
    És még a búcsúbulira se hívtak meg minket... szemetek...
  • Neoncsoves
    #17061
    Meg is rendeltem. holnap hozzák!
  • kelemenlajos
    #17060
    Hopp, CD galaxistól megjött a levél :)
  • Solt
    #17059
    De kár! :D
  • D00M
    #17058
    Jut eszembe Mojo azt hiszem már nem tagja az IC stábjának :)
  • D00M
    #17057
    A "gamma" multija forgalmasnak mondható, de elég családias a légkör. Annyi játékos nincs mint a nagybecsű és mindenben etalon CoD4-nél, szóval ritka VÉR.....rokon.
  • Prince23
    #17056
    Egyébként a gamma multija mien? nagyon forgalmas? van olyan sok player mint a CoD4-nél jelenleg?
  • Gascan #17055
    az az érdekes, hogy ennyi sok bug mellett szakitanak időt arra, hogy teljes részletességel kidolgozzák a futás minden részletét - utolsó pillanatok, ahogy meghajlik a bakancs orra, amikor elrugaszkodik vele az ember - .. tetszik!

    Ezt azt hiszem még nem modellezte ilyen részletesen senki sem.. legalábbis én nem tudok róla
  • DrRadon
    #17054
    Hangerőt csutkára, képet a fali plazmára...
  • DrRadon
    #17053
    Hát ez nem lett az igazi.

    A Democratic Republic of Sahranivideó az etalon. Ezt a kampányt nyertük annak idején :)
  • Prince23
    #17052
    ARMA - The MoVIE
  • Gascan #17051
    Off: A magyar Tesco logisztikusainak sincs egyszerű dolguk, mivel állandóan angol mértékegységeket kell magyarra konvertálni .. szállitás során csak bonyolitja a fuvarszervezést
  • [NST]Cifu
    #17050
    Ne félj ránézni ilyenkor a Sztakira, ott is ott van kaliber van a gauge mellett.

    A sörétméret angolban shot size, ez egy külön misét megér, mert szinte mindenhol másképpen számolnak, az itthon használatos sörétméret például úgy van meghatározva, hogy két lépésenként fél millimétert változik, a 10-es például 3,5mm-es sörétméretű sörétekkel pakolt patron, a 8-as meg 3mm-esekkel. Mókásan hangozhat egy laikus számára, amikor egy fegyverboltban 12-es sörétes puskához kérsz két doboz 6-os és két doboz 10-es sörétes lőszert. :)