35049
  • Vorpal
    #17129
    Megelőlegeztem neki a bizalmat(2.45 ös paccs) - meg mellesleg most nincs jobb hely ahol emberekre lőhetek.
  • Prince23
    #17128
    eurogamer 8/10
    1 ponton múlott, hogy megveszem... felejtve
  • obe
    #17127
    köszi szépen
  • kelemenlajos
    #17126
    nah megérkezett :)
    német verzión átírva a cdkulcsot lesz fade vagy nem? :)
  • a.carkey
    #17125
    Érdekes ez a játék. Szép, de mégsem az igazi, legalábbis ahhoz képest, amit vártam - pl. a képek alapján egy jó videókártyával - (vagy én vagyok béna). Sőt, volt pár dolog amit kikapcsoltam vagy visszavettem, hogy jobban nézzen ki.
    Amúgy nem rossz a magyar kézikönyv, de van pár dolog a játék magyarosításában, amit én máshogy írtam volna. De sebaj, lesz itt még gondolom több javítás is!
  • pedro870
    #17124
    és ez így fog menni 1.12-ig :)

    emlékszem, arma1-nél minden patchben javították, hogy működjön a játékon belüli hang kommunikáció, mindig beleírták, hogy most már kész, de persze csak nem akart működni

  • Vorpal
    #17123
    Egy kérdés - legalább amíg a bővebb felsorolás megérkezik - van másnak is gondja a hanggal? Tehát nekem jobbra balra fordulok a hang forrásától szépen megy egyik oldalról a másikra de ha felé fordulok elhalkul - pedig tulajdonképpen középre kéne mennie és erősen.

    Gyanakodjak? vagy bug? vagy valaki látott (hallott krehehe?) már ilyet?

    Mondjuk ez nagyjából ma rá is vett arra, hogy inkább dolgozzak - ami egy játéknál elég szomorú.
  • vandyke
    #17122
    a lista nem teljes, elvileg még jön majd egy bővebb felsorolás
  • vandyke
    #17121
    Íme:
    * improved AI in combat
    * improved AI driving skills
    * tweaking of difficulty settings (== lowered AI skills for Recruit,
    Regular and Veteran)
    * various multiplayer related fixes
    * various campaign script fixes
  • alma2
    #17120
    Ha nem reklamozod akkor ugyan ki olvassa a csehek kozul ezt a forumot, akinek meg koze is van a bis-nek, sot meg rosszat is akar.
    De akkor kirughatjak az ilyen nicken veluk dolgozo partneruket, felek nem fognak egyezest talalni :)
  • Neoncsoves
    #17119
    Titkos adat kiszolgáltatásáért szerintem minimum egy kirúgás jár... ha tévedek akkor sry :D
  • alma2
    #17118
    Ha publikus a javitott dolgok listaja es betenned ide, biztosan sokan ertekelnek.
    koszi.

    Ha nem publikus meg es betenned, akkor meg jobban ertekelnenk :)

  • Neoncsoves
    #17117
    nekem 1.01es német warez eléggé jól megy majdnem maxon :D
  • tpM
    #17116
    (persze nekem még nincs meg az eredeti, 1.01-es német warez)
  • tpM
    #17115
    Úgy számoljatok, hogy nekem Win 7, C2D E6420, 2GB RAM és 512-es 7950GT-vel, legalacsonyabb részletességen, 500m látótávval és 100%-os fillrate-tel sem megy 20 FPS fölé.
  • Vorpal
    #17114
    Atombugos - 1 merő kiakadásra készüljön fel mindenki aki eddig szép meg rendes játékokkal játszott.
  • Tgabbar
    #17113
    Ez valóban szomorú...akkor sajnos ez (is) tolódik :)
    Azért kösz az infót
  • Neoncsoves
    #17112
    felecsd el :)

    [Donny Brasco :D]
  • m1c1mack0
    #17111
    Sajnos azon a konfigon még az 1nek is problémái akadnak, uh én mindenképpen egy új konfigot és Arma2-t javasolnék.
  • Petko
    #17110
    illetve felejtsd
  • Petko
    #17109
    azon a configon nem fog elfutni, felejcsd el
  • Tgabbar
    #17108
    Sziasztok! Egy kis technikai segítség kellene. Configomból adódóan tanakodok, hogy melyiket vegyem meg(amd 64 +3200,1 gb ram,6600 gt). Igen,olvastam a géigényét a 2-nek,de hátha(sőt bizos, máskülönben nem kérdeznélek Titeket :) ) okosabbak vagytok és tudtok mondani valamit ezzel kapcsolatban. Még ha erősen butítani is kell,de azért elszalad a 2,nekem egyelőre az is jó. Hiányoznak a régi,ofp-s hangulatok :).
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Petko
    #17107
    hát ja, nálam is nagy pozítívum volt, hogy normális áron és nem fél évvel a nyugati megjelenés után jutott el hozzánk, másrészt azt is pozítívan értékelem hogy ez legalább pc re írt komoly játék és nem egy bugyuta konzol port, szóval ezek együtt képesek voltak kihozni belőlem a lehetetlent és megvettem
    a mérleg másik oldalán van, hogy persze bekövetkezett amit tudatalatt tökéletesen tudtam: rábasztam máris vele mert kipróbálás nélkül megvettem és beleszaladtam a zsákbamacskaszartba, másrészt meg az is szopó, hogy nem tudom átállítani angol nyelvre, mert sok helyen hibás, bugokat okoz, és zavaró a magyar nyelv erőltetése
  • pedro870
    #17106
    sajnos én még nem jutottam hozzá...

    de grat a forgalmazónak, hogy a nemzetközi megjelenés napján magyar nyelvű verziót lehet kapni, és nem az a bénázás van, mint az arma 1-nél, hogy Pozsonyból kell cseh verziót hozni. Az ár is korrekt, szóval ha a játék nem atombugos, minden adott hozzá, hogy sikeres játék legyen itthon = multi hent ezerrel.

    talán még egyszer a hétvégi ebéd utáni cti meccsek is visszajönnek
  • Petko
    #17105
    hát hallod igazad van és normál esetben így is lett volna, hogy warezbe kipróbálom, meglátom hogy ilyet művel és többet az életbe hozzá nem nyúlok, de ez most ilyen különleges alkalom volt... fiatalnak akartam magam érezni és most kivételesen belementem egy impulzív vásárlásba, amit már jó sok éve nem csináltam
  • Gascan #17104
    kérlek.. warez verzióval nincsenek ilyen gondok.. jó nem? Lehet jobban járnál ha letöltenéd, és a saját kulcsodat használva gond nélkül játszhatnád :)
  • Petko
    #17103
    na közbe a hivatalos fórumba felfedeztem hogy másnak is van ilyen, és írtak ott mindenfélét, hogy engine probléma, mouse smoothing amit nem lehet kikapcsolni, meg hogy a BIS balfaszsága miatt van stb.
    Marha jól kezdődik a dolog, mert ez pont elég ahhoz hogy elmenjen a kedvem az egésztől és az elkövetkező 20 évben tuti nem veszek játékot újra.
  • vandyke
    #17102
    A magyar verzió 1.01-es formában kerül a boltokba, tehát ez az első javítást már tartalmazza. Június vége fele, pedig jön az 1.02-es.
  • a.carkey
    #17101
    Létezik már patch a magyar verzióhoz?

    Bocs ha hülyeség, de az armed-assault.hu-t nem tudom tudom elérni ...
  • Petko
    #17100
    Sziasztok!
    Lenne egy bántó gondom a frissen felrakott játékkal. A probléma pedig tömören annyi, hogy érzek egy egér laggolást, ami a másodperc töredékrésze lehet, de ahhoz viszont bőven elég hogy érzezzem hogy valami nincs rendben. Ha mozgatom az egeret a játékban ez a néhány 100ms elég ahhoz hogy marhára bezavarjon a célzásba meg a nézelődésbe. Lehet hogy a bugyuta elmosódás effekt miatt van és elakasztja a videokártyát (8600gt) de amúgy szépen megy, bőven bírni látszik a grafikát. A legjobb lenne ezt a motion blurt valahogy ki tudnám kapcsolni, mert simán lehet hogy mindennek ez az oka. Any idea?
  • Feró Flex
    #17099
    várok..várok..várok és talán 1.5-nél már elég jó lesz
  • vandyke
    #17098
    Jelentem az 1.02-es patch nálam van és működik :), de még nem publikus. A rádió beszélgetések lényegesen jobban festenek és pár apró lokalizációs hiba javítását is örömmel konstatáltam. Ami rossz hír, hogy az eddig mentésemet valamilyen okból nem tudtam folytatni, (úgy tűnik két hét munkájának annyi...) de majd holnap rákérdezek cseh pajtásunknál, hogy mi búbánatért van ez.
  • vandyke
    #17097
    Sajnos egyelőre nincs infó a gyűjtői verzióról.
  • ekre
    #17096
    jól sejtettem akkor, köszi a megerősítést!
  • ekre
    #17095
    akkor volt egy kis arma forgalma annak a sörözőnek, mi is beültünk egy kriglire :D
  • tpM
    #17094
    Szerveroldalon van állítva a tereprészletesség, ezek szerint alapból legalacsonyabbon van.
  • Vorpal
    #17093
    Ez azért van mert a CD Galaxis mellett van egy söröző - na most én is most értem haza onnét - és azt tudom hogy a próbaverzió óta S betűben jöttem az egyenes úton :))
  • priluki
    #17092
    skacokk... cimbim most hozta el a gémet cd galaxisbol.. nekem is ködi el postán:) eddig zsir! Viszont amit mondott az már nem tetszik annyira.. Aztmondja JÓVAL szarabb a grafika mint amit "probaverziokén" leszedtünk...
  • ekre
    #17091
    jelentem, át is vettem a pakkot (pár cimborával).
    viszont valamiért multiban nincs aljnövényzet, hiába állítgatok bármit, aljnövényzet nuku (esetleg szerver oldalon kapcsolták ki? dunno)
    single-ben van.
  • tpM
    #17090
    18-án? Ejnye...