35049
  • Feró Flex
    #17374
    #16399!Csináld így és nem lesz gond
  • Pengn
    #17373
    Hát jah :D. AKkor azt mondom hogy nem tudom megvenni és tört verzióm van akkor mi a megoldás a kérdésemre? :D
  • ekre
    #17372
    szerencsés vagyok, engem még nem húzott fel. sőt! rég volt olyan, hogy hajnal 4-ig játszottam volna valamivel :)
  • Vorpal
    #17371
    De ne keseredj el - ez a játék eredetiben is ugyanolyan idegesítő.
  • ekre
    #17370
    egész pontosan így :)
  • Pengn
    #17369
    Sziasztok. Hogy tudnám megoldani, hogy a játékban ne legyen akkora a fegyverek szórása? Feltettem az 1.01 béta patch-et és crackeltem a hozzá való crackel de így sem jó. Előre is kösz.
  • DrRadon
    #17368
    Megint egy kezdő, pfff.... :)
  • ekre
    #17367
    ismét egy kérdés. van arra valami jó leírás, hogy a saját face.jpg-t hogyan készíthetem el? sajnos a grafikához nincs sok közöm, legjobb alkotásaim is max egy óvódás vs ms paint minőséget képviselik :)
  • Solt
    #17366
    Na este asszem fel is nézek... elöljáró, fel, vigyázz! :D
  • alma2
    #17365
    "nem sikerult csatlakozni" pedig harman vannak rajta.
  • Solt
    #17364
    Atyaég mennyi új arc a nappalimban! :D Na szobabokorugrók! Valaki homályosítson fel, hogy abban a bizonyos cfg file-ban mit érdemes babrálni a több fps érdekében... ;)
  • ekre
    #17363
    gratula és köszönjük!
    ha már szerver, egy kérdés. tudtok arról valamit, hogy kb mikorra várható a linuxos szerver?
  • m1c1mack0
    #17362
    SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY: Beindult a vadi új arma2 magyar szerver, a bannerbe található monitor mától ezt mutatja.

    Köszönet érte: vargosznak, Répának és az IPON-nak

    Egyelőre még tesztidőszak van, tehát lehet nem tökéletes, de mindenkit szeretettel vár. (TS nagyon erősen ajánlott)
  • priluki
    #17361
    hmmm... megprobálom ujratelepiteni.. hátha..
  • alma2
    #17360
    nekem tokeletesen felmegy a magyar verziora. Nalad lehet a hiba.

    Please be patient. This update may appear to take a long time to complete. It is updating and installing very large data.
    ArmA 2: Updating version 1.01 to version 1.02...
    ArmA 2 patch 1.02 has been applied successfully.
  • alma2
    #17359
    elinditod, ha ramaszik akkor jo, ha valami baja van ugyis krágog :)
  • alma2
    #17358
    Addig jo ez a sok fps info amig nem multizol, ott tenyleg egy csomo minden szerver oldalon van beallitva.
    Talan meg is talaltam a kedvenc szerverem, a svajci heli-tank szerver. Vegre ropkodhet az ember. Mar csak jatszahtatlanul lassu pont az a szerver.
    Illetve multiba meg nem volt olyan nalam, hogy ne ugralt volna a kep, ne allt volna le, hirtelen ne ugrott volna arrebb harminc metert az ellen a lag miatt pl amikor ketten ulunk a helikopterben, pedig 30 korul van a pingem, illetve a masik jatekosnak is.
    Itt nincs valami netes tweak hozza, ami picit javit a helyzeten ?
  • priluki
    #17357
    Akkor más embertöl kérdem.. Valaki tud segiteni??? #17351
  • Feró Flex
    #17356
    csodára
  • priluki
    #17355
    bocs de nemértem mire vársz, :D most kkor mivan? mert nekem ugyanugy 1.01 marad:S
  • Viktorr
    #17354
    Nem kell a teljes kampányt ujrakezdeni,csak az adott missziót!De néha az is szívás.
    Valaki járt már a Manhatten küldetés csoportnál?
    Nem találom a gerilla fővezért,valaki megtudja mondani,merre található?
  • Feró Flex
    #17353
    várok....várok...és várok
  • repvez
    #17352
    az teljesen jo hogy minden frissités után kezdheted ujra a kampányt ,mert nem jo az elözö mentés hozzá.Azé ez durva igy neki 2 heti játékot dobhatok el.lehet hogy igy biztositják a hosszu játékidöt?
  • priluki
    #17351
    hm.. nekem egy csomo mindenre errort ir a patch telepitéséhez... valaki ötlet?

    pl ilyen..

    Update 1.01-1.02\ADDONS\WEAPONS.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.01-1.02\ADDONS\WHEELED.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.01-1.02\ADDONS\WHEELED2.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
  • REAKTOR
    #17350
    Sziasztok ,nekem a német verzió van . Arra is jó a patch? mert nem irják sehol. Köszi
  • tpM
    #17349
    hoppá, bocs nem frissített az opera :S
  • tpM
    #17348
    1.02
  • ekre
    #17347
    ill izé, ITT (bár az előző is jó :))
  • ekre
    #17346
    1.02 patch download
  • kokos
    #17345
    http://www.youtube.com/watch?v=Srmdf0JtQGg&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=kFVKGH-q10A&feature=related

    Lehet erre kéne gyüjtenem!
  • Hogthar
    #17344
    mondjuk biztos vagyok benne hogy még 1-2 patch vagy a rendszer újrarakás után stabil lesz, de még így is kell szerintem jó félév neki míg minden arma 1 es tagnak rendessen megy majd, idéglegessen addig még ott az arma 1 is még az is nagyon jó móka tud lenni
  • tpM
    #17343
    OPF2-ben ahogy alább olvashattad lesz agysebészet szimuláció, ezért nem tudnak olyan jó grafikát csinálni. :)
  • Hogthar
    #17342
    nekem 100 as filrate low és médium 1024*768 as felbontásban 25 30 fps
  • Hogthar
    #17341
    egyébként vicces hogy amikor az első képeket néztük az opf2 ről meg az arma 2 ről nekem a opf 2 valahogy szebnek tünt, de most hogy látom a gameplay videót az opf 2 ről és játszok az arma 2 vel az arma 2 sokkal szebnek tünik, elég ha csak a környezetet vesszük, egy játékban nincs ilyen jól megoldva az ajnövényzet mint arma 2 be, ha jó grafikán játszol szinte nem is játszik az alap zöld texturázott föld hanem van egy ajnövényzet és rajta a rendes fű, nekem hihetetlenül tetszik még 3 hét után is, az opf 2 ben a gameplayeben is jól látható hogy milyn ritka a fű az arma 2 höz képest látszik a kibumpolt texturázott sima talaj és 3 centis távolságba rendes fű, szerintem nem nagy szám
  • tpM
    #17340
    Nekem E6420 @ 2.8GHz, 2GB RAM, és 7950et lecseréltem 1GB-s 4850-re, Normal-Highon 24-75 FPS :) 125%-os fillrate-tel.
  • Hogthar
    #17339
    Szerintem csak az én gépem nem szereti:S nekem nvidia 9800 am van 2 giga 1024 mhz s ramom kingmax és 5600+ os 2 magos amd proci és low és médium beállításokkal szenvedek:S a vásárló menü ha az ai is közrejátszik nagyon lassú és nem tudom miért:S Driverek jók meg minden mostanság tervezek venni egy 4 magos 9000+ os procit a mostani géphez 20 ért akkor újrarakom a rendszert remélem akkor már stabilizálódik az egész:(
  • blackcalibra
    #17338
    Ja. Ott van. Kapható a Cd Galaxisnál is, de nem akarom kifizetni a +1000 forintot, ha az 576-nál is van, mert oda leslattyogok, és nem kell szállítást fizetni.
  • DOGMAN
    #17337
    zsír core 2 quad 940 ati 4850 1 gb megy mint a disznó... :D
  • Vorpal
    #17336
    Jajjaj - csúszik a peccs:D
  • LoCk
    #17335
    THX ,