35049
  • LoCk
    #17334
    pcdome.hu online shop.
    Ott mar kaphato tutira.
  • blackcalibra
    #17333
    Van, aki az 576Kbyte üzletből vette meg a játékot? Mert sem a honlapon, sem a katalógusukban nem találom a játékot.
  • tpM
    #17332
    Az Arma 1 szerver és magyar a jelszó.
  • LoCk
    #17331
    ArmA.Hu [ACE] http://www.armed-assault.hu
    Valaki megmondana, hogy mi a jelszó a szerverre?
  • DrRadon
    #17330
    Nyugi, hamarosan itt az 1.02-es patch, amivel a blur és a bloom is kikapcsolhatóvá válik menüből.

    Mára ígérték, tehát egy héten belül letölthető lesz.
  • priluki
    #17329
    srácok hogyvan ez a no blur? nekem ugyanugy bentvan de halálosan idegesit..
  • a.carkey
    #17328
    A 17313ra tudja vki a választ? Átnéztem a kézikönyvet, de nem találom.
  • Viktorr
    #17327
    A lázadó fővezírt hol találom meg??
  • Stormbird
    #17326
    ZSÍRozlak :)
  • Icebird
    #17325
    ArmA2SerialReplace
  • Phixus
    #17324
    Valaki segítene nekem? lanba szeretnék játszani de nem tudok.. azt irja cd key alredy.... csak lanra kéne!!! és hogy lehet magyarosítani? kérkek segítsen valaki.
  • tpM
    #17323
    Nemiszervet ért találattól meg impotens.
  • Vorpal
    #17322
    Nevetséges. Operation Battlefield 2.

    Azon gondolkodtam - ha a láblövéstől nem tud sprintelni a karaktere - a kézlövéstől meg nem tud lőni, akkor a fejlövéstől? lesz?
  • Feró Flex
    #17321
    SIKER JÁTÉK LESZ,EZ KELL A TÖMEGNEK.
  • Feró Flex
    #17320
  • ekre
    #17319
    sajnos még nem
  • alma2
    #17318
    no blur etc.
    no blur
  • beci43
    #17317
    Már letölthető?
  • ekre
    #17316
    nagyon úgy fest, bár már az előző videók is erősen ezt sugalták. sajnos. (pl nagy rohanás, majd megállás, a karakter nem zihált, egyből 100% accuracy, stb)
  • Hogthar
    #17315
    uhh fejlövést kapott és azt mondta a figura hogy nme súlyos de vérzik nagyon? enyire arcade lesz az opf2?
  • Stormbird
    #17314
    Z' Jégmadár! :)

    Merre van az az ArmA2 serial replace? Nem találom.
    Segítenél
    Köcccemá'
  • a.carkey
    #17313
    Melyik parancs az amelyikkel ki lehet támasztani a mesterlövész puskákat és géppuskákat, már amelyiken van támaszték?
  • ekre
    #17312
    We are planning to release ARMA II Patch 1.02 soon but I can't confirm specific time yet.

    It will be around 125 MB large download compatible with all game versions 1.00 DE and 1.01 DE/CZE/INTERNATIONAL.

    Version 1.02 Highlights

    * Improved AI driving skills
    * Lowered enemy AI skills for regular and recruit difficulty levels
    * Improved Micro AI tactics, attack in pairs, path limiting to avoid passing through walls.
    * Fixed multiplayer session NAT negotiation
    * Improved game stability (various crash opportunities fixed)
    * Multiple save slots supported
    * Improved terrain shape beyond map borders
    * Various campaign and localization fixes and improvements
    * Modules (F7) support added in the Mission Editor
    * Added option to disable various post-process effects (bloom, blur etc.)

    http://forums.bistudio.com/showthread.php?p=1317011#post1317011
  • ekre
    #17311
    lol!

    ofp2 e3 videó és szöveg:

    "So as you can see, i have taken a hit to the head, but its nothing serious, although im bleeding badly"

    http://www.youtube.com/watch?v=Zt4Jx2-yJKU#t=1m11s

    erre egy arma2-ben felvett paródia:
    http://www.youtube.com/watch?v=OAvPWO_ts4M&hd=1
  • Hogthar
    #17310
    Szerintem ez a Dolgot túl bonyolítjátok, ha valaki úgy játszott az arma 2 vel hogy felrakta a patchot rá a cracket és utána a regben beállította a cd kulcsot akkor csak annyit kell tennie hogy leszedi az arma 2 őt letörli az összes fájt a telepítési könyvtárba( a dokomentumokban a configokat nem kell) és utána a regben ha esetleg ott maratak az arma 2 es fájlok akkor az cd kulcsnál minden értéket vissza teszel 00 ra, utána feltelepíted az eredeti arma 2 őt és nme lesz gond.

    egy észrevétel, ha valaki szokott túrkálni a configokban, én lusta voltam megnit mindent beállítani arma 2 be mert arma 1 ben szinte mindent át állítottam így a configokra vonatkózó részt egy az egyben átmásoltam az arma 2 be, és az új parancsokat ami az építkezésre és a csapatok írányítására vonatkozik beállítottam újra, mert ugyebár az még nem volt arma 1 ben
  • alma2
    #17309
    Nekem is csak akkro hajlando elindulni masodszorra, ha kiveszem es visszateszem a lemezt, mondjuk akkor elsore.
  • DrRadon
    #17308
    Fura. Az online szerverek között láttam 1.02-est is. Cseh volt.
  • DrRadon
    #17307
    Bár ne láttam volna...

    #17053. Ezt nézd meg és visszatér a kedved az FPS-re.
  • ekre
    #17306
    kösz a helyreigazítást! :)
    a fade az viszonylag tiszta volt, akkor kezdtem bele ezen kis szösszenetekbe, amikor arról volt szó, hogy warez változatból legális (mert ugye a kulcs önmagában nem elég, az exe fájl is fontos tényező ebben, ill egyéb fájlok (pl nyelvi, ebben nem vagyok biztos, ez is lehet, hogy badarság :)))

    erről az aktiválós hercehurcáról tudsz valami konkrétat? a leginkább elterjedt infó szerint az ténylegesen csak a digital download-ot érinti (különben telepítésnél biztos, hogy lett volna egy securom-os aktiválós ablakunk, legalábbis nekem eddig minden online securom aktiválós játék külön securom ablakban is kérte a kulcsot)

    viszont az 505 games által forgalmazott arma2 szintén tartalmaz telepítési limitet, az meg ha nem tévedek, akkor szintén dobozos, dvd-s változat.
    most akkor hogy is van ez, pontosan?
  • bakvarnyu
    #17305
    láttátok az elsőszámú arma2 videót
    Arma 2: Black Hawk DownMost sírok, nem is játszok többet fps-t
  • Icebird
    #17304
    Nagyon összekutyultad ezt a fade dolgot, és csak kétségbe ejtesz vele mindenkit!:)
    A serialból játék alatt lesz egy ID ami pl. multiban a clan logó azonosítója is.
    Ha az ID bizonyos karakterszámnál több vagy kevesebb akkor aktiválja a fadet, és akkor is ha multiban 2 serial megegyezik, ütközik!
    Ha eredeti exe és serial van akkor biztosan nem lesz fade, még yasu társaságában sem ha valaki netán nem akarja hogy pörögjön a lemez!
    Az exet azért mondom mert kitudja mennyire nyúlkáltak bele a serial ellenőrzés miatt.
    Az addon fájlok különbözése megint más dolog és semmi köze a fadehez, és megint csak multiban van jelentősége (erre most nem térnék ki)!
    És nem kell ilyen revoke vagy mi, hanem korábban raktam fel egy ArmA2 serial replace amivel simán felül lehet íratni a régi kulcsot, vagy friss win alá beíratni a serialt ha a vinyón már fent a játék és nem akarjuk újra telepíteni!
    De ugyan ezt csinálja a játék telepítője ha újra rakjuk, felül írja és nem kell aggodni hogy ez a mumus fade ismét felüti a fejét!:)
    Szóval eredeti SERIAL+EXE és NOFADE!




  • Phixus
    #17303
    valaki tud nekem segíteni hogy hogy lehet lanba játszani? kérlek irja meg pm-be
  • ekre
    #17302
    a warez változattal elég sokat játszottam, elején teljesen jó volt, semmi fade effekt nem tűnt fel. viszont idővel, a manhattan utáni hadműveletnél jöttek a gondok. elején semmi extra, bebugzó ai, mellélövés, 1-1 load megoldotta a problémát. viszont idővel már menteni sem tudtam.

    egyébként ez az aktiválós nyenyenyunya még mindig nem tiszta!
    jelenlegi infó szerint (jó egyébként, hogy erről semmi hivatalos nincs, vagy csak én nem találom, nem kizárt :)) a digital download összesen 3 aktiválási lehetőséggel bír, se több, se kevesebb (ráadásul itt állítólag revoke sincs!)
    a dvd változaton meg állítólag nincs online check - személy szerint nem próbáltam -, de nem kizárt, hogy van (bár akkor telepítésnél lett volna egy securomos aktiváló ablak, de ilyen nem volt)

    infó a digital download-ról:
    "Download version has an activation limit of 3, no way to deactivate an installation.
    Gamesplanet/Metaboli says just contact customer support if you hit the limit, but no idea how pain free that really works.
    You can read up on what triggers an activation and what not on the Securom page (it's a weird scoring system)."
  • kelemenlajos
    #17301
    A hiba nem az hogy hülyeséget beszélsz, hanem hogy nem ismered be hogy tévedtél :)
    Köszi a pontosjtást! Akkor már nem izgulok annyira.

    Azért, nálam még lesz reinstall az a tuti. Gondolom a patch fel sem megy 1.01-es warez exe-re :)
    Mondjuk abban igazad lehet, hogy van olyan trigger amit még nem aktiváltam és nincs kijátszva, és az befadelne...
  • ekre
    #17300
    nocsak, egy ZSÍR klános :)
    előre is köszi, ja és ZSÍR! :)
  • Amery
    #17299
    Cifu, nálam is ezt csinálja. Sőt, az Arma1 is, meg annak a demója is ezt csinálta. A játékmenetbe nem zavar bele, úgyhogy leszartam :)
  • ekre
    #17298
    ezt láttátok? (leginkább a download link az érdekes :))
  • DOGMAN
    #17297
    ZSÍR!

    Na végogolvastam az uccsó 3 oldalt, ma jön meg az új gépem, amint összeáll nekiállok a magyarítást kipofozni.
    Olyan telepítő lesz amiben lehet választani melyik régiójú CD-kulcsod van, azt attól függően csinál belőle magyart vagy angolt...
    Pedig kezdtem megnyugodni, hogy opf, és arma1 után már nem kell a magyarítással sz@roznom, de úgyláccik maradt benne meló.
    Ja és meglehet csinálni a ragozást úgy a rádió,stb. üzeneteknél hogy ne hunglish legyen, csak ismerni kell a játékot (mikor mi történik, miért mondja azt amit mond stb)
  • kelemenlajos
    #17296
    Nekem egy fade gyanus volt, a lezuhant heli-t armoryban mindig hibássan rakta le bármilyen küldetést csináltam vele...
    Azért vagyok biztos benne 99%ig, hogy nem fadeltem be, mert arma 1-et sokáig toltam warezben (tudom ejnye, de már itt a hivatalos) és nekem még az 1.08-as is fadelt, bármit kezdtem is vele, és mindig szemét módon. Übersoldierek 1x voltak, de más genyaság sokszor volt.
  • ekre
    #17295
    elnézést mindenkitől, de úgy fest, hogy hülyeséget beszéltem. a lemezes verzió NEM végez online aktiválást, így annál nincs 5-ös limit! ha jó a kulcs, akkor jó, online nem aktiválja. de ez csak az aktiválásra és a revoke-ra vonatkozik, fixed exe-vel a fade aktív lesz.
    ismételten elnézést! (ilyen rohadt melegben nem kéne írnom, tudom)