35049
  • tpM
    #17414
    2800 a serialért
  • Megamo
    #17413
    Van egy új eladó arma 2 6000ft érd [email protected]ázás nincs.Pesti vagyok.
  • Megamo
    #17412
    Bocsi nem irtam ide de nem szeretnék postázni.
  • Papirzacsi
    #17411
    Nincs sok időm játszani, így a kampány helyett a kiképzéssel próbálkoztam. Rögtön bele is futtottam egy BUGba, ugyani nem tudom vonszolni/cipelni a sebesültet, ha a pisztoly van elővéve. Megragadja/felveszi a vállára a sebesültet rendesen, de utánna "megfagy" a mozgás (értds úgy, hogy a faszi bal lába a levegőben, mintha lépni akarna) és nem lehet semmit csinálni, csak egy helyben forogni. Ha lerakom a sebesültet és előveszem a puskát, akkor meg rendesen vonszolja/cipeli.
  • tpM
    #17410
    Nem, billentyűvel kell majd, egyébként ACE 2-t még fejlesztjük és kb fél évet saccolunk neki, hogy stabilan kint legyen Arma 2-höz. Alapjátékban a bipodos fegyverekkel lehasalva kisebb lesz a visszarúgás, így van "szimulálva" a letámasztás.
  • Icebird
    #17409
    pálya vagy küldetés, nem mod!:)
  • alma2
    #17408
    A heli-tank modnal nem tudnatok egy picit lejebb venni a latotavolsagot ?
    Ez a parameter ugye MOD-onekt valtozik, illetve allithato, mint sokminden mas ?
  • Viktorr
    #17407
    a warez topic meg van még?
  • Vorpal
    #17406
    Ezt néztem én is - gyanítom hogy ez automatikus lehet adott fedezékeknél, dolgoknál a MOD ban
  • alma2
    #17405
    tegnap meg valaki kerdezte, hogy lehet letenni a tamasztekos fegyvert.
    a belinkelt guide alapjan azt gondolom, hogy csak az ACE modban van megcsinalva ez.
    "features such as resting weapons on obstacles"
  • Vargosz
    #17404
    aki nem tud felmenni a szerverre az kérem jöjjön fel ArmAHu ts-re lenne pár kérdésem (gyanítom rourered van)
  • alma2
    #17403
    haho server adminok, leallt a server, pedig mar szep bazist epitettem, warfare modban :)
  • Feró Flex
    #17402
    köszönöm
  • alma2
    #17401
    az agp size vagy valami hasonlora gondol a biosban amugy...
  • DrRadon
    #17400
    Hát ehhez a problémához nem a BIOS-ban kell állítgatni. Sajnos HDD-ről tölti a textúrák és objectek egy részét. Vedd vissza a textúrák részletességét, vagy szerezz be egy SSD-t :)
  • DrRadon
    #17399
    Csak az 1.02-es patch, ha esetleg nem azt szeded.
  • The Protector
    #17398
    Sziasztok.Most töltöm a játékot.German verzió angolosítással.Sok a bug a játékban?És lehet vele multizni?Ha igen mi kell hozzá?
  • tpM
    #17397
    Igen, tengap kinyomtam armahura, és linkeltem ide is.
  • Vorpal
    #17396
    Nem tudom ismeritek-e:

    ShackTac ArmA2 TTP2 Guide

    Rettentő intenzíven körbeírja amit tudni lehet a dolgokról.
  • Vorpal
    #17395
    Van benne a hiba - de pl. jóval kevesebb lett a szöveg - spotted stb. - már nem kiabálják az utolsó nyúlra is - alig tűntek fel dolgok - csak a történet vezetésben volt eddig.
  • tpM
    #17394
    A magyarítás mennyivel lett jobb?
  • Vorpal
    #17393
    Kellemesen csalódtam a peccs után mien jáccható a játék - már megvenném.
    Ajánlom - Gut 8/10.
  • Viktorr
    #17392
    Hát én a Chkdsk bázis bevételét 20-jára sikerült megcsinálnom,de ott mondták rádión,hogy nem találják a hullát,tehát nem is nyírtam ki.
    Az lehet,hogy több féle megoldása lenne?
  • Vorpal
    #17391
    De kemény vagy (nem vagy). Nevess velem - kac kac.
  • Hogthar
    #17390
    Ha segítettél a papnak, ő mond egy infót hogy menj el már nem tudom pontossan melyik faluba, (egyszerűen nem tudom megjegyezni ezeket a falu és város neveket külömben mondanám hogy ez és az között van:P) ott a farmon találkozol 3 fickóval egyőből bejátszás és ha figyelsz elmondják hogy merre van pontossan az ellenség főbázisa, és a főbázison van a fővezér is, csak annyi hogy nem elég ha lelőted oda kell menni a hullájához és akkor jelenti hogy megtalálta a fickót utána még egy iratot is elkell tőle venni.

    megjegyzem én azt hittem hogy az az utolsó pálya kellemes meglepetés volt hogy mégcsak a játék felét sem éri el az a szakasz pedig ha tudod is mit kell csinálni jó 4 órába telik míg megcsinálod a manhattan pályát, tehát lentebb olvastam egy olyan hozzászólást hogy a patchok miatt ujra kell kezdeni a kampányt ezzel húzzák ez nem igaz egy átlag fps 6 óra nekem az arma 2 őt 2 hete nyúzom és sajnos az utolsó pálya olyan hosszú és nehéz hogy már 5 napja szenvedek vele...

    bocs a novelláért
  • Megamo
    #17389
    Sziasztok.
    Nekem csak annyi problemam lenne,hogy megkaptam ezt a játékot (sértődés ne essék),de nekem nem jön be.Ha vkit érdekel szivesen átruházom 6000 pénzért,csak ki lett probálva.(blokk minden megvan).F.reemailon hadja meg a számát akit érdekel felhivom.([email protected])Ja én pesti vagyok.
  • Feró Flex
    #17388
    nem találtam meg,vissza olvastam pedig
  • Feró Flex
    #17387
    Radon léci!kicsit késik a textura betöltésem,helyenként 1-2mp-et.Írtál rá valami okosságot,valamit kell állitani a biosban.Hogy is van ez?
    köszi
  • Viktorr
    #17386
    Kedves bajtársaim,segítsetek egy kicsit,a Manhattenes küldetés sorozatnál,a gerilla fővezért hol találom meg? Hová bújt el az a patkány?
  • a.carkey
    #17385
    Valaki írta korábban, hogy nézte a béta 1.2t, így már bele sem kezdtem. Majd most. :)
  • Pengn
    #17384
    Közben már meglett. :D kösz.
  • Pengn
    #17383
    És abban tudnál segíteni, hogy hol találom meg ezt a könyvtárat ahol megtudom csinálni? Mert hiába keresem XP-n nem találom.
  • tpM
    #17382
    ACE 2 néhány helyen tuti VBS2-t fog gyalázni :D
  • Feró Flex
    #17381
    Kész vagyok!Nagyon jó!
    Akasztott embernek lóg a nyelve,a nénike arca tiszta ránc,házon a kémény füstölög.
    Mekkora élet van,a kakas kergeti az csirkét,a tehén múzik.
    Ez az,ez az ACE-mod itt kemény lesz.
  • DrRadon
    #17380
    Idézném diplomás, über intelligens lényed egyik megnyilvánulását:

    "Úgy jellemezném - ez a lövöldözős játékok linuxa. Csak gyikok jáccák, és ku*ára ki állnak mellette mert tudják, hogy szar."

    Nesze neked tipográfia meg helyesírás. A lényegi mondanivaló meg... hát szóval el tudnálak képzelni egy kisérleti nukleáris robbantás epicentrumában.
  • ekre
    #17379
    bocsi, hogy közbeszólok. nem tudom, hogy mit vártál. gondolom ismered az előzményeket, így bugmentes arma2-ről álmodozni a megjelenés pillanatában, nos, az több mint álmodozás :)
    egyébként szerintem az ofp1 és arma1-hez mérten nagyon jó, persze, hogy vannak bugok, de emlékeim szerint kevésbbé durva, mint az elődök voltak.
  • DrRadon
    #17378
    Nem szimpatikus? Ez enyhe megfogalmazás. A személyeskedést te kezted nem is olyan régen, amikor az egész armás közösséget finoman szólva legyíkoztad. Azóta értékes, építő jellegü hozzászólásod nem volt.

    Bármelyik fórumban nyekereghetsz bug miatt, mindegyik játék olyan.
    Armában meg lehetnek hibák az enginben és a szerkesztett pályákban is, ezért picivel több buggal találkozhatsz. De ha ez idegesít akkor játsz a tetrissel, annak már kiforott a forráskódja.

  • Vorpal
    #17377
    Ne személyeskedjünk - nem vagyok neked szimpatikus - majd akkor nem járunk egymással - te is diplomás - én biztosan, sőt tipográfus is - tudjuk, hogy kötőjelet írni vicces.

    Ez a játék ettől függetlenül még egy picit bugos.
  • DrRadon
    #17376
    Majd mici nyit egy kesergőt, ahol kiöklendezheted szokásos degradáló stílusodban a szellemedet eluraló problémáid.

    Közben rájöttem, miért használsz orrba-szájba kötőjelet. Ez is egyfajta tudat alatti kinyilatkoztatás, amiért nem irigyellek.
  • Feró Flex
    #17375
    Nálam 1.01 final tört verzió:nagyon szépen fejlődik,király lesz ez! hurrrrááááá