35049
  • tpM
    #17454
    De be lehet, szinte határtalan lehetőségek vannak benne. Így fejből pl.: Kijelölöd a parancsnokot, F4 duplakatt az Uazon -> Beszállás (Get in) -> a faluban ahol akarod, hogy kiszálljon Kiszállás (Get out) -> Move (Mozgás) ahol van az informátor (itt beállíthatsz ilyen módokat alul, hogy lassan meg biztonságos módban közlekedjen stb).
  • Neoncsoves
    #17453
    Ha van olyan program ahol nincs/nagyon kevés korlát van, az az ArmA-ArmA2 és az editora...
  • Tower Guard
    #17452
    Hát eddig énis csak az alapokig jutottam a pályaszrekesztőben, de szerintem azért ennyire részletesen nem lehet beállítani sajnos..:S
  • Neoncsoves
    #17451
    dehogy xd
  • Beni521
    #17450
    van már vmi hír h konzolra mikor jön? és konzolon is magyar feliratos lesz?
  • tpM
    #17449
    Jól álcázott ban?:D
  • Neoncsoves
    #17448
    Patch óta amint felmegyek egy szerverre, épphogy belépek, vagy megszakad a kapcsolat / arma2 hibát észlelt ezért leállt... wtf?
  • 747 Heavy
    #17447
    Szeva..!
    Megvan vegre a game....
    Szerkesztovel sztnek kuldiket csinalni, de 1-2 dolog meg nem vilagos es a kezikonyv eleg szegenyes..
    A legtobb dolog megy(de pl. ilyesmi hogy az ellenseges csapat parancsnoka beszalljon egy UAZ-ba,a faluban--amit sniperkent megkozelitek--kiszalljon es beszeljen egy"informatorral" ahol celba vehetem nem, es a csapata aki teherautoval koveti akkor szalljon le mikor eldordult a lovesem...)
    Ha esetleg segitsegemre tudnal lenni (VAGY BARKI..!)szivesen meghallgatnek par otletet...
    Koszonet..
  • Neoncsoves
    #17446
    nincs az a pénz
  • Prince23
    #17445
    8-kor gyűlés van steamen várunk:))
    ON
  • Neoncsoves
    #17444
    Ki lett tárgyalva ez régebben, hogy volt egy oldal ahol lehetett CSAK kulcsot venni, de az oldal helpdeskje elég agresszív választ adott, stb... Bohemia Interactive azt mondta, hogy semmiképp ne vásároljunk ilyenektől, mert akármikor deaktiválhatják a kulcsunkat...
    Egyébként is, a dobozos verzió szerintem jó :)
  • beci43
    #17443
    Egyszerűbb,ha elmégy és megveszed,nem akarom reklámoni hogy hol,de a fórumot végigplvasva Te is megtalálod!
  • Charlie007
    #17442
    Hi all.
    Gondoltam egy nagyot es ki akartam proszalni az elsimitast, configban atirtam 4x, majd 2xre es onnantol kezdve a grafika osszekuszalodott, mint ha lenne a normal graf elott egy atlatszo kepszeruseg krixkrax.
    Valaki talalkozott man vele, vagy van erre megoldas?
    Akkor jon elo ha hozza nyulok a 3d felbontashoz is, amihez hozza kell nyulni, mert default levagja 85%ra, ami eleg xar.
    Udv
    Charlie
  • Looserke
    #17441
    Hali!

    Meg lehet venni ezt a gamet online? Mármint letöltöm és
    csak veszek hozzá kulcsot, mint pl. a WoW-hoz???
  • Viktorr
    #17440
    Igen ez egy pálya átlépő csít,csak egyszer használtam,mert nem találtam a gerilla vezért,így nem tudtam tovább lépni,de tényleg érdemes végig vinni az összeset,mert nagyon jók a küldetések.
  • Shep
    #17439
    Valakinek nincs ötlete mitől lhet, hogy mount helyett mindenáron rearm-ot mond ez a nyomorék? újrakezdtem, állítgattam, de semmi, pedig korábban jó volt.
  • Vorpal
    #17438
    Köszi - a nem bejelölt lemaradt nekem.
  • Hogthar
    #17437
    Ez gondolom valami Cheat a játékhoz, sokszor szenvedős az arma az tény de ha végül sikerül megoldani akkor nagyon jó érzése van az embernek pl a manhatten pályám anyi pipa elég kellemes, egyébként bizonyítékot még a manhattenen se szedsz össze.

    Az előörsökkel kapcsolatban, A térképen vannak megjelölve piros gömbel hol találhatók ugyebár, 2 található a nagy körben és a kisebbikben 1 + van 1 egy Keletre a főbázistól a hegytetőn ami nincs bejelölve.(vagyis nekem ott volt:D)
  • KAZJ
    #17436
    Bocs a kérdésért de új vagyok a témában. Nekem sem akar csatlakozni a szerverhez. Hogyan tudom engedélyezni a 2304-es portot? Előre is köszönöm a segitséget!
  • Viktorr
    #17435
    4 db van ha jól emlékszem. Lesz még 1 a CHKDK főbázisától keletre az erdőben.
  • Viktorr
    #17434
    Aki nem akar kínlódani a Manhattenes küldetéssel,az játék közben nyomja meg egyszerre a Shift és a -(mínusz) gombot, és írja be azt hogy endmission :)
  • D00M
    #17433
    Nem túl bonyolult, F-el kiválasztod és tűz gomb.
  • Neoncsoves
    #17432
    mi a péló történt? most értem haza balatonról
  • Tower Guard
    #17431
    Üdv! Ne haragudjatok a kérdésért, de hogy kell a gránátot használni? Meg azt a javelint sem igazán sikerült. Nyomok akármit de csak ledobja élesítlenül a gránátokat max, és nem a kezébe veszi.
    Plz help. (Arma2)
  • goofey84
    #17430
    Létezik már magyar szerver, mert eddig elég ratyinak tűnik a multi, de lehet csak az a baj, hogy codhoz vagyok szokva vagy csak bele kell jönni.
  • Vorpal
    #17429
    Na nekem az előőrsökkel akadt gondom - 3db. van összesen? Ny ra 2 és K 1 db? Jópofákat járőrözök - de csak nem akar véget érni az a misszió.
  • Viktorr
    #17428
    Hát elég elszomorító,már csak a fővezért kell elkapnom,és találnom kell egy bizonyítékot,az előőrsöket is kivittem már...Na mindegy majd lesz valahogy,köszi!
  • a.carkey
    #17427
    :D
  • Vargosz
    #17426
    Na ha minden szép és jó akik nem tudtak csatlakozni a szerverhez azok már megtehetik.(ha mégsem akkor 2304-es port)
  • a.carkey
    #17425
    Most annyira ügyesen kikapcsolható az élsimítás, hogy manuálisan lehet csak cfgből megbütykölni.

    Van valakinek infoja arról, hogy mikor lesz majd választható más nyelv is a magyar helyett?
  • alma2
    #17424
    szivesen :)
  • Hogthar
    #17423
    hát az az igazság hogy szerintem csomó szituációt lehet máshogy megoldani, sőt a manhatten pálya után is 3 felé ágazik hogyan viszed tovább, pl haverokkal vittük a kampányt multiban és ott a történet teljessen máshogy alakult a biciglis elött lévő pályán pl multiba sikerült elkapni az északra menekülő fickót az én kampányomban pedig nyugatra menekült és nem kaptam el ezért, tehát valószinű igen valahol máshol lesz de hogy hol?... vannak a kisebb állásai az ellenségnek nézd végig őket tánha megtalálod valamelyiknél, más ötletem nincs
  • Vargosz
    #17422
    Akinek nem megy a csatlakozás a routerben engedni kell 2304-es portot
  • DrRadon
    #17421
    "-" billenytyű ->megjelenik a szövegablak->gépelsz-> fel-le billentyúkkel kiválasztod a csatornát. Kék a side, fehér a global, sárga a vehicle csatorna.

    Sajnos a szerverek többségén a coop nem kóperatívan zajlik, mivel vadidegen emberek kavalkádja játsza. Nincs meg a hierarchia, így mindenki a feje után megy. Szerencsére találkozhatsz majd olyan szerverekkel is, ahol többé-kevésbé együtt dolgoznak.
  • Monkis
    #17420
    Kozben ugy nez ki sikerult miutan felhuztam magam
    reklam :D flyonline.hu itt talatam peccset
  • Monkis
    #17419
    Sziasztok!

    Ki vagyok akadva: azt a k***a 1.02 peccset nem tudom letolteni akarmelyik linkre ramegyek a BIS fooldal jon be es ott sehol nem talalom a peccset. Valaki segitsen az osszes szerver lassan atall en meg meg a magyert sem tudom kiprobalni :D
  • goofey84
    #17418
    megvettem a játékot és kipróbáltam a multit. Azt sem tudtam, hogy mit kell csinálni. Elindúltam a célpont felé mentem vagy 2km és aztán kilőttek. Vicces volt. Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet chatelni a multiba? Én igazából arra számítottam, hogy csapatmunka lesz, de mindenki össze-vissza rohangált.
  • Solt
    #17417
    Nem! Megjelent, nincs többé warez a fórumon...
  • The Protector
    #17416
    1.02patchet vki linkelné?És a hozzá tartozó cracket?
  • Solt
    #17415
    Na kufárok ki a templomból! :D