35049
  • Gascan #17534
    Nekem is ilyen videokarim van.. high-very high beállitások mellett simán kéne tudnod játszani (40FPS átlag, 25 min.)... nekem 1280*1024-be megy igy, de mivel neked erősebb procid van ezért sztem 1680-ba is menni kéne
  • Looserke
    #17533
    és milyen gép kell max részletességhez?
  • [NST]Cifu
    #17532
    Közepes részletesség mellett nem lesz komoly problémád.
  • Looserke
    #17531
    bocs 1680*1050 felbontásban... :)
  • [NST]Cifu
    #17530
    Ha jól veszem ki, 30.-án jelenik meg hivatalosan, ekkortól elérhető például Steamen is. Ajánlom figyelmedbe ezt a topicot.

    Ebben a topicban ajánlják a Nexway féle online letöltést, bár 45 eurós árral kell számolni ez esetben.
  • Looserke
    #17529
    Gondolkodom a game megvételén, annó az Operation Flashpoint is nagyon tetszett a realisztikussága miatt.
    Tudnátok segíteni, hogy egy ilyen gépen milyen minőségben futna a játék 1650*1080as felbontásban?

    Core2Duo E8400 proci, 2GB Ram, ATI 4850 VGA
  • [NST]Cifu
    #17528
    Az 505-ös alapból 1.01-es, fel kell tehát raknod az 1.02-őt.
  • mano1111
    #17527
    Hello!Azert fordultam ehez a Topikhoz hogy talan ti tudtok mondani egypar infot hogy mikor jelenik meg az Amra 2 Eszak Amerikaba.Majdnem midnen internetes oldalon megneztem de sehol nem elado a game.Ezek szerint meg csak Europa kornyeken jelent meg ha jol nezem.Ha tudok valami infot mondani errol pls egy "valasz erre " gombot :)...koszonom!
  • Gascan #17526
    Sziasztok.. olyan kérdésem lenne, hogy az én eredeti példányom most érkezett meg UK-ból (505 release).. és nem tudom, hogy az 1.02 peccset már tartalmazza-e vagy sem.. mert ha nem, akkor kapásból fel is peccselném
  • DrRadon
    #17525
    Á dehogy! Ez több magra írt program, 2 magon erősen CPU limites tud lenni.

    Egyébként a Q9650 mellett vannak más négymagosak is, egy Q8200-essel is jól járnál és csak fele annyiba kerül.
  • KAZJ
    #17524
    Köszönöm a segitséget!
  • KAZJ
    #17523
    Én is az arma miatt cseréltem ati 4770-re. Szépen fut vele még maxon is elmegy, bár ott azért már nem tökéletes. A proci egy kétmagos 6300 ami 2.8-on megy +4 giga ram.
  • Neoncsoves
    #17522
    Meg amúgy is, 1280x1024es felbontáshoz elég a 8800GT a 4Gb RAM meg egy 2magos proci... szerintem
  • Neoncsoves
    #17521
    Meg 8800GT mellé szerintem hülyeség a 4magos processzor
  • Neoncsoves
    #17520
    nincs 74ezrem... Q9650et néztem nagyon, az 3GHz, szóval fasza meg minden, csak drága...
  • tpM
    #17519
    Vegyél egy négymagosat...
  • Neoncsoves
    #17518
    E8600zal mennyivel menne jobban a game mint egy E4500al?:D
  • Prince23
    #17517
    Mindegy, de nvidia
  • csige791
    #17516
    Sziasztok!
    Csütörtökön érkezik az eredeti ARMA II-őm. Pár hete halt meg a Geforce 8800-am, most ideiglenesen valami ratyi olcsó kari van a gépben, minimumon épp hogy eldöcög.
    Kérdésem: Hamarosan veszek új video karit, szinte csak az ARMA miatt, melyiket szereti jobban ATI vagy nVidia ?
  • Petko
    #17515
    hát nekem iszonyat kínt okozott már a magyarítás... több napomba telt rájönnöm a különböző irányítási beállításokra. Pl. napokig nem tudtam rájönni mi az a "parancs megfigyelés", aztán végül sikerült a default beállítások meg a tutorial segítségével rájönnöm, hogy az irányfigyelési parancs kiadásra való. Aztán a "lezárás vagy zoomolás" is nagyon faja, ami gondolom a lock ból jön, és inkább hívják ezt magyarul befogásnak. A célpont felfedését még most se tudom mi a pina. Meg amúgy is iszonyat kínokat élek át a játék irányításának megszokása során, pedig simán tudok kezelni bármilyen komolyabb szimulátort.
    Aztán ez a lokalizáció is példanélküli abszurdumot szül amikor a multi játékban a chat sorban minden második rádióüzenet sor más nyelven jelenik meg, német, angol, magyar, cyrill betűs ruszki stb. minden van ott. Ebből még az első 3 elmegy de a 4. már tényleg nehezemre esik. What were they thinking??
  • Prince23
    #17514
    Worthplaying szerint USA-ban csak július 7-én jelenik meg a gamma, a függetlenség napja után.
  • [NST]Cifu
    #17513
    Nem, az 1.02-től két felbontást kell megadni, nem pedig csúszkázni kell.

    Ha a géped nem bírja, akkor rakd 100%-ra, és vegyél vissza a látótávolságból, a textúra és árnyék minőségből, stb...
  • alma2
    #17512
    szerintem nem. a netkodja ilyen, persze azon is lehetne javitani :)
    Lehet, hogy csak egy naiv elkepzeles, ha pl a quake, netan a bf netkodjat ala tennek jobb lenne, a helyzet. De itt igazabol fogalma sincs az embernek hany egyseg, hany ember loveset kell szanaszet kuldeni a vilaghalon, hogy mindenkinel ugyanaz tortenjen, szoval lehet, hogy azok is elvereznenk egybol.
  • [NST]Cifu
    #17511
    Ezzel szerintem senkinek sem lenne baja. De azzal, hogy teljesen magyartalan fogalmazással találkozik az ember, hogy olykor teljesen értelmetlen az üzenet magyar nyelven, azt azért lássuk be. Nem szándékozok pálcát törni senki felett, az már lejött, hogy korántsem ideálisak a körülmények a fordítási munkához. De ettől még az egyszeri játékos csak azt fogja látni, hogy szörnyen értelmetlen dolgok pörögnek a szeme előtt...
  • Neoncsoves
    #17510
    ez szerinted javulni fog a patchek után?
  • alma2
    #17509
    bar multiban nem rendelkezem nagy multtal az armaban, de meg nem lattam olyan szervert ahol ez ne lenne problema, akar cooperativnal is.
  • Neoncsoves
    #17508
    Ti nem laggolva látjátok a társaitokat? engem nagyon irritál, az hogy néha 1-2 ember igy laggolva sprintel meg mozog :S
  • DrRadon
    #17507
    Bizony, 28 játékos, és csak ritkán van egy minimélis lag.

    A TK-zós retardokat elkezdtük kick-elni, azóta javult a közbiztonság a bázison.

  • Feró Flex
    #17506
    28 harcos aszerveren!lehet rosszul látok!?
  • tpM
    #17505
    Majd le lesz jelszavazva, most csak nézzük mennyit bír a vas (ugye vargosz? Nyugtass meg!:D)
  • Feró Flex
    #17504
    szerintem nem ártana lazitaní
  • Solt
    #17503
    1x figyelmeztet, aztán ki kell csapni őket...

    ( mellesleg ezért ( is ) kell a full HC beállítás, akkor kevesebb gyogyós talál oda )
  • Petko
    #17502
    Rövid kérdés: Amikor valaki a rádiómenün keresztül a helyzetemet kérdezi, erre hogy lehet az automatikus helyzetjelentést válaszolni (im at grid xxxyyy). Ilyet nem találtam a menükben.
  • Neoncsoves
    #17501
    Legnagyobb hülyék megtalálták az ArmA.hu-t... sok külföldi TKzós hülyegyerek
  • 747 Heavy
    #17500
    Hello...
    Koszi,leszedtem..
    Csak ez egy file amihez kell vmi progi ami megnyitja..?
    Vagy az arma2 konyvtarba kell tenni es a jatekban tudom megnyitni..?
    Ha kell vmi progi, melyik az..?
    Amugy az emlitett dolgokat mar sikerult megoldanom a "trial & error" modszerrel..nem volt valami termekeny 1 egesz napom rament, de meg igy is eleg furcsa dolgokat muvelnek az AI emberkek...
    Remelem ha sikerul az editor tutorialt szora birni akkor tokeletesithetem a"tudasom"..
    Csako...
  • wardogzombie
    #17499
    Ez igaz.
  • a.carkey
    #17498
    Mindenki? Meglepődnék.

    Itt egy nem túl jó fordításról van szó, amit ráadásul NEM LEHET ÁTÁLLÍTANI! Ez itt a probléma. Örülök, ha egy játék magyarul jelenik meg, de hagyjanak választási lehetőséget, hogy legalább eldönthesse az ember, hogy neki melyik kell (ahogy más változatoknál is lehetséges volt).

    Itt azért egy angol hangos rádióüzenetekre jött rá egy magyar szöveges rész. Olyan amilyen. De főleg olyan ...

    Részemről leálltam a témával kapcsolatban, de jó lenne, ha 1x lehetne választani vagy lenne egy magyaról angolra nyelvi pack, ahogy lett egy németről angolra pack is. :(
  • Pengn
    #17497
    Aha értem. Akkor ha felrakom az 1.02 es patchet akkor nem lesz annyira homályos és ronda a grafika? Mert így a gépem nem bírja sajnos, hogy 100 ra tegyem :S
  • repvez
    #17496
    nem értem ezt a nyafogást a magyar nyelvvel kapcsolatban, amig nem volt elérhetö magyarul addig mindenki a magyaritásért könyörgött, most hogy alapbol ugy lehet megvenni és nem kell trükközni vele mostmeg mindenki angolositana.
    Én örülök hogy végre több játék jön ki magyarul.Sokkal nagyobb élmény volt hogy a Crysis-t is magyar szinkronnal lehetett végigvinni.
    Nemcsak ment hentelve elöre az ember hanem jokat derült a poénokon és a töténetböl is többet megértett.
    Arrol nem is beszélve hogy más programoknál minden környezö ország nyelvét lehet választani csak a miénket nem.
  • a.carkey
    #17495
    Izé. Itt pont fordítva értettem. Tehát a magyarból (sajna itthon csak ezt lehet kapni) akarnék angolt (a fordítás miatt, ami kb. a Top Gear Viasatos élményrombolásához hasonlít), de sajna az a bizonyos eddig csak némethez készült el, a magyarhoz nem. :(