35049
  • Icebird
    #17694
    Van lapozás, pl az olasz serial aktiválja, aminél lehet angol, francia, spanyol, olasz nyelvek közt váltani!:)
  • kelemenlajos
    #17693
    lol.
    De ha már itt vagyunk mechwarrior-t tolhatnának arma motorra...
    :)
  • kelemenlajos
    #17692
    Jah, meg GITS, Paprika, és társai :)
    De ha már itt járunk akkor simán elköltözhetnék interzónába is.
    a lá http://en.wikipedia.org/wiki/The_Naked_Lunch

    ekre:
    szerintem az alapok már megvannak valamelyik páncélban, csak várják hogy a technika lehetővé tegye...
  • DrRadon
    #17691
    Nem láttam, csak paranoid vagyok :D
  • DrRadon
    #17690
    Addigra az ArmA9 a Cygnus-3 kolónia függetlenségi harcát és az UTA (United Terra Army) valamint a gonosz ISAA (Inter Stellar Alien Armada) közötti örlődését fogja feldolgozni. Batár 5 tonnás exo-skeleton személyi páncélba öltöztetett bakák nyomulnak kilotonnás hatóerejű MegA-tomizál-O flintákkal, az elsuhanó F-326-os szubtér lopakodók alatt.

    És hogy fogjuk szidni a BIS-t, amiért a Szuper AI által vezettett 200 tonnás Trapp-O-Mata lépegető keresztűl gázol rajtunk...
  • ekre
    #17689
    na igen. existenz? (film) :)
  • DrRadon
    #17688
    Persze aztán majd csodálkozol, hogy miért akarsz mindenképpen az US.Armyba felvételizni, meg amcsi szemétkajákat és lónyálokat inni. Meg miért írod meg a legféltettebb államtitkokat is egy CIA nicknevű, neten megismert csajszinak. Meg érdekesnek találod majd, hogy hirtelen izraelnek kezdesz szurkolni és csodálatosnak találod a gyüggyent hollywoodi filmeket.

    Szóval az fejembe inkább ne költözzenek be, mert a játék kódjának 80%-a manipulációkból állna, a 20% meg bugos játékból :)
  • ekre
    #17687
    viccesnek tűnik, de a sony épp ezt tervezi a playstation 9-el, aminek 2075 a várható megjelenése :) (viccen kívül)
  • kelemenlajos
    #17686
    ohh a p*csába.
    35 évesen is a gépemre kell költeni? nem lehetne inkább beköltöztetni az egészet a fejembe? Mindig azon papolnak, hogy milyen durva az emberi agy, most bemutathatnák.
    Elég jó a virtuális képmegjeleítő rendszere is, majdhogynem 100%-os, majdnem mindig besz*pom amikor álmomban kergetnek. :)
  • tpM
    #17685
    kussolsz
  • m1c1mack0
    #17684
    Látszik, hogy tempi keze van a dologban :D
  • m1c1mack0
    #17683
    missziók-> briefing-> "kivégzés" ííííí
  • DrRadon
    #17682
    Az ArmA3 már képes lesz rá, hogy előre jelezze, mit akarsz távcsövezni, és azt időben betölti a memóriába. De ahhoz majd nvidia GTX666 gondolatolvasó chip kell :D
  • tpM
    #17681
    Nem, az majd december 21-én :D
  • n003
    #17680
    akkor nem a világvége lesz? :O :D
  • kelemenlajos
    #17679
    szóval ha van 4 giga ramom és 1 Gbos gpu memóriám akkor mi a f*aszért nem rakok fel egy x64-es wint, és fogom be a pofám? :D
  • Looserke
    #17678
    2012 május
  • janika15
    #17677
    arma II mikor gyün ki?
  • Solt
    #17676
    Én is őt néztem ki, de nem bírnak egymással... egyenlő felek küzdelme!
  • DrRadon
    #17675
    Terepet és textúrát kell töltenie hirtelenjében és ezt általában a vinyóról teszi.
  • kelemenlajos
    #17674
    nah igen nekem isez a felállás, bár nincs ilyen durva gépem. Így csak 100%.
    A távcsöves cucc miért akasztja így be, tudja valaki?
  • priluki
    #17673
    nekem mivel hdtv játszom igy a max felbontás 1360*768 minden a legmagasabb beállitáson az utofeldolgozás alap mert nagyon csillog,látotáv 3 km 3d meg 150% igy van 20-35 fps amivel megvagyok elégedve.. viszont néha ha távcsöbe nézek és vissza, leesik 10-15 re ugy 5 másodpercre....
  • Cactus73
    #17672
    Nincs ebben semmi kivetnivaló. Néha én is belefeledkezek Mici lógójába. És ha már itt tartunk azt is bevallhatom, h én a jobboldali pálcikának szoktam szurkolni
  • DrRadon
    #17671
    El van vele.
  • Looserke
    #17670
    2GB ram egyébként mennyire elég neki?
  • DrRadon
    #17669
    Nem is kell. Csak két olyan küldetés van ami megfekteti a gépet. Multizásra meg bőven elég egy átlaggép.


    Solt#17667:
  • Looserke
    #17668
    Hát én csak egy játék kedvéért nem fogok Core i7-et venni 200K-ért, marad a jó öreg Core2Duo E8400 egy ATI 4850el, majd keresek olyan felbontást és beállítást amin eldöcög. 2 proci mag eddig bőven elég volt nekem, majd váltok többre ha már tényleg muszáj lesz.
  • Solt
    #17667
    Keveset aludtam, ilyenkor kicsit kész vagyok... néztem a logódat vagy 15 percen át, de kurva unalmas... nem születik pont... lecserélhetnéd... :D
  • DrRadon
    #17666
    Hát intel vonalon a Core I7 előtti prociknál az L2 cache-ből sohasem elég :)))
  • DrRadon
    #17665
    Az a teszt a 3 Scenario küldit nézi, az is tud FPS gyilkos lenni. Csak fene tudja melyik a rosszabb.

    A Core i7-et a cache szerint nem érdemes a Q8200-al összehasonlítani, pláne hogy annál az L2-es 1MB az L3-as 8 MB, míg nálad az L2-es 4MB. Meg ott beépített memó vezérlő van, szóval kissé máshogy müxik mint a tied.
  • KAZJ
    #17664
    Köszönöm!!!
  • Solt
    #17663
    Visszamennyéééé.... :D
  • m1c1mack0
    #17662
    úúúú basszameg solt elszabadult és nincs 1edül :S
  • Charlie007
    #17661
    No meg a lentebb levo tesztek szerint, van egy link nromal grafikara allitva egy corei7920 8mb chace-el 28-26 fps, normalon en is ki tudok belole ennyit preselni
  • m1c1mack0
    #17660
    Már csak egy új gép kell :D
  • m1c1mack0
    #17659
    Na beszereztem én is saját példányom a miskolci mediamarktba 7990-ért, tehát aki ódzkodik a rendeléstől az boltban is megveheti.
    Nem tudom corába,teszkóba lehet e már kapni, de valószínűnek tartom hogy igen.
  • Charlie007
    #17658
    legyen man neki eleg 4mb cache.
  • Solt
    #17657
    Inkább a kápé a szűk keresztmetszet! :D:D
  • DrRadon
    #17656
    Igen, és most már az is kiderült, hogy szereti a cache-t. 40% órajel csökkentésre 0,4% FPS csökkenéssel reagál, szerintem itt a cache lesz a szűk keresztmetszet, nem?
  • Solt
    #17655
    Jaj, ne csináld ezt velem! :) Az árnyék a legszebb része a játéknak... csodálatos... főleg erdőben, ahogy beszűrődik a fény...

    Ha sötét, akkor adj fényerőt a monitornak...