35049
  • Solt
    #17734
    Öri hari a karakterképzésért! :D
  • Amery
    #17733
    Tegnap megvettem a gamét, de kicsit elhamarkodtam és megvásároltam 1 jóbarátomnak is, aki közben szintén megvette. Szal van 1 felesleges. Armából sosem elég :)
    Ha valaki szeretne 1 ezrest spórólni, dobjon 1 mélt telefonszámmal, felhívom: [email protected]
    Bp-i vagyok és nem szeretnék postázni, Bp-n belül szállítást meg tudom oldani.
  • Solt
    #17732
    Szevasz Mester! :)

    Valamelyik nap remélem leszek TS-n, oszt "eligazítalak"! :) Addig gyakorold az agyaggalamb szerepét, egyelőre arra specializáld magad! :D

    Egyébként igyekszik mindenki azt a szerepkört választani, amiben a legeredményesebb... majd kialakul mi áll kézre... ha meg nagyon nem megy, egy jó sofőr mindig elkél, nem muszáj neked lövöldöznöd! :D
  • csige791
    #17731
    Csokkolom!

    Megérkezett az eredeti ARMA II-őm. (Eddig törtel toltam, tesztelés céljából.) Mindenképpen a multiplayer része érdekel a dolognak, már átolvastam az armed-assault.hu erre vonatkozó szabályzatát. Viszont kérdéseim vannak :) :
    Ha jól sejtem a magyar szerveren van egy kialakult törzsközönség akik mindig ott játszanak. Érdemes egy valamire specializálodni, pl Pilóta, mesterlövéz, sofőr, Tankban lövész, stb... Vagy mindeni mindig máss szerepet tölt be amihez éppen kedve van ?

    Ha érdemes specializálódni, akkor miben van hiány és az leszek :) Lehetőleg valami támogató "kaszt" lennék, mert szarul lövök. (Live for Speed a szakterületem, ott meg nem igen kell lőni)

  • xido
    #17730
    Ki is mondta mikor mondta itt,hogy az Armory vagy mi menürészen tud jókat elökörködni?..Hát úristen,mekkora a hangulata,egyedül a dögnagy terepen,közben a küldetések jönnek be..amiket sorra elbukom..agyaggalambok kiröhögnek..vadászatkor egy állatot nem láttam...de hatalmas a hangulata:)
  • xido
    #17729
    lőtéri szreplésem siralmas...még a lézeres irányzék ellenére is sokszor nincs "koppanás és találat"
  • xido
    #17728
    vagy nem veteránban kellene lennem és HUDom is lenne:)
  • xido
    #17727
    ahha...nem tartozék a c4 hanem találjak:)
    nem lesz könnyű,újrakezdtem és felfedeztem a kiképző részt..lesz dolgom,hogy képben legyek..már a "paintball"nál lövésem sincs,honnan szednek le így HUD nélkül:))
  • DOGMAN
    #17726
    "hátizsák": G gombot nyomd
    A célpont felrobbantása több féle módon is történhet.
    csak pár darab:
    Rakétavetővel belenyomsz párat (2-3-4) fegyvertípustól függően.
    Időzíthatő bombát teszel alá, biztos távolba slattyogsz majd robbantasz.
    Beszállsz egy másik páncélozott járműbe, helibe, és annak a fegyvereivel robbantod fel.
    Ehhez a fenti dolgok kellenek: rakátavető, vagy időzített bomba, vagy tank, vagy heli. Ezeket ha single kampányt játszol a készítők odatették valahova a terepre, ha csak editorban kószálsz, akkor előtte neked kell betenni a küldetésbe a megfelelő fegyvereket.
  • ekre
    #17725
    azért az a 32 oldalnyi kis füzetecske (ami ha úgy veszed, csak 16 oldal, vagy csak 8, mert nem teljes a4 :)) csak nem olyan megerőltető, abból minden kiderül :)
  • xido
    #17724
    Tök szépen néz ki meg minden,csak segédfingom nincs róla mi micsoda,mi van a hátizsákomban meg hogy működnek a dolgok...lövök a levegőbe,meg körbejárom a célpontot,de hogy teszek rá bombát és robbantom fel meg ilyenek,az már nekem CoDhoz meg MOHAhoz szokott egyszerű agyamnak magas..és általában itt szoktam megunni az ilyeneket
  • offkorzreg
    #17723
    ARMA 2 (c) Bohemia Interactive *CLONEDVD* ITWINS 77x100 MB
  • Cactus73
    #17722
    Ne is mondd... Nyalcsorgatva nezem a Youtubeon az Arma2 videokat.
    Nagy a kisertes, h elszaladjak a teszkoba a progiert, meg osszedobjak egy uj gepet. De van mas koltseges hobbim is, es ott egy esszerubb beruhazas lenne kilatasba. Ilyenkor mindig megy az agyalas, h melyik kezemet harapjam meg.

    mas:

    Figyeled,h Mici direkt ( kibaszasbol ) nem szol mar egy ideje, hatha elfeledkezunk rola, meg a hulye logojarol. Egy csomot kell szkrolloznom lefele, ha nezni akarom a "meccset"

    Sry. a karakterkepzesert, itthoni gepemen nincs ekezet.
  • ekre
    #17721
    holnap jön a demó
  • DOGMAN
    #17720
    gyere skypra ha ráérsz...
  • Viktorr
    #17719
    Sziasztok!

    Hadjáratban a helikopter lezuhanása után van valaki,aki a Napához menekült? Amikor a rejtekhelyükön vagyok,az embereim nem mozognak,ezért nem is tudom elkezdeni a missziót! Ez bug lehet,valaki más is tapasztalta ezt? :(
  • Mr_no_NaMe
    #17718
    jó-e?
  • Solt
    #17717
    Jaja... azért ilyen olcsó, mert %-t kap a BIS a CPU gyártóktól! :D
  • Solt
    #17716
    Vagyok annyira ultra liberális, hogy asszem ezzel egyet tudok érteni... jogos megközelítés.

    Más:

    Próbálgattam... elfordultam, és hirtelen visszakaptam a fejem, de akkor is ugyanazt csinálták... vagy nagyon gyorsak, vagy nem történik tényleg semmi. Esetleg látják, hogy mikor nézek oda... komolyan kezd megmozgatni a téma! :D
  • ricsa008
    #17715
    thx
  • tpM
    #17714
    Mindkettő.
  • xido
    #17713
    Erre csak annyit mondok..Witcher...
    a sima magyar kiadású alapjátékhoz ingyen és bérmentve írtak az "enhanced patch" mellé nyelvi patcheket..amiket egymás után pakolgattam fel és szinkronból válthattam át a menüben egy csúszkával angolra vagy éppen lengyelre,magyar felirat megtartása mellett!!
  • ricsa008
    #17712
    Ez Single v. Multi?
  • CosaNostra
    #17711
    óó, pirsönö morgolosta...Huss, fohászom száll feléd kedvelátos zümmögényem!
  • Adam II
    #17710
    Úgy tűnik a hadjárat mindenki gépét kifekteti még azokét is akik jóval az ajánlott gépigény felett vannak. Nálam (E8400 3.0Ghz, HD4850, 2GB RAM) normal beállításokkal megyeget de a városokban zajló küldik kissé akadoznak. Ráfér még néhány patch meg egy jó kis optimalizálás.
  • Cactus73
    #17709
    Ha engem kérdeztek, szívesebben üldögélek a Ló és Lovászban , mint vogon zsilipekben Arthurral
  • Amery
    #17708
    Bazze, lassan nem értem miről kvartyogtok. Szereznem kell 1 bábel halat :)
  • ekre
    #17707
    köszi az infót!

    épp ezért lenne jó, ha kiadnák végre a linuxos szervert, mert ahhoz root jogom van, távolról ssh tunnelen vnc-n szoktam bütykölni.
    az arma-t már áttöltöttük, csak az a fránya bináris hiányzik.
    kampány coop nagyon nem izgat, azt néha 1-1 cimbi miatt játszunk, de akkor csak hostolunk egyet sajtgépről, oszt jól van :)

    ahogy nézem, az arma1-hez is igen későn jött ki a linuxos bináris. szóval sok jóra nem számíthatunk (win server license-t nem fogunk venni, illetve mindenünk linuxos (itt legfőképp az swgemu a lényeg :)))
  • Cactus73
    #17706
    Valóban nem sok a 8 ezer. Többre számítottam, mivel az előző részt is tizenakármnnyiért rendeltem. De ezek nem számok ha azt veszed ,h a gépekre mennyit fogunk költeni ,h elfusson rajta a műsor.
  • DrRadon
    #17705
    Áááá, esélytelen. 2 deci pángalaktikus-gégepukkasztó után felőlem az egész univerzumot eltolhatják amiatt a rohadt csillagközi bekötőút miatt.
  • DOGMAN
    #17704
    OFF
    Remélem minden évben május 25.-én ti is egész nap törölközővel mászkáltok, hátha véletlen erre jön egy vogon hajó, és elstopplohattok ebből a galaxisból :D
    ON
  • kelemenlajos
    #17703
    nah valaki már sunyiban tolja a szerveren...
    Bezzeg én meg dolgozom. pff...
    :)
  • [NST]Cifu
    #17702
    A problémák a következők:

    -A szerveren fent kell legyen egy teljes ArmA2, mint a csaknem 9 Giga terjedelmével.
    -A kezelése miatt a legjobb ötlet az, ha folyamatosan hozzáférhetsz fizikailag a géphez, miután a távoli felügyelet része nem a legtökéletesebb (pl. Addonok kezelése).
    -Ha kampány co-opot akarsz, akkor azt nem lehet dedikált szerverrel.
  • DrRadon
    #17701
    "De aki kitalálta ,h ne lehessen nyelvet váltani az volt egy barom"

    Szerintem örülj neki. Gondolom 13-14k-t nem adtál volna ki érte. Mert ha lehet benne nyelvet választani (angol, német) akkor ennyibe fájt volna.
  • kelemenlajos
    #17700
    háát nekem az lenne az alapszint ami a mw3 intrója volt :)
    http://www.youtube.com/watch?v=nm76b8tzzWI

    de hangulatban inkább az mw2-t hozza :)
  • Cactus73
    #17699
    Látom benned is helyrehozhatatlan károkat okozott Douglas Adams, Galaxis Utikalauzának 5 kötetes "trilógiája".
  • ekre
    #17698
    kérdés:
    arma2 szerver bérlés valahol? a kis csapatunknak szeretnénk egy zárt szervert, de amint látom, a linuxos szerver bináris még nagyon messze van.
    elég masszív szerverünk van, minden adott, csak a linuxos bináris hiányzik (de nagyon!) :cry:
  • ekre
    #17697
    elég sikeresek az eddigi eredmények, bár én inkább tartok tőle, mintsem üdvözölném.
  • ekre
    #17696
    Mechwarrior: Living Legends
    noha ez a cryengine2-re épül, hatalmas mókának ígérkezik!
  • Cactus73
    #17695
    Az igazán idegörlő ebben mégiscsak az, h nem lehet látni az eredményjelzőt. Mert honnan a francból tudhatjuk biztosan, h nem kapunk vagy szerzünk gólt PONT akkor ,amikor egyikünk se figyel ?
    HOPPÁ ! Ugye-ugye ?

    Komolyba csak annyit tennék hozzá a már lezártnak tűnö előző témához, h kicsit mindenkit meg lehet érteni, de ahogy te is mondtad, a hangnem a nemmindegy ! Az ,h milyen lett, abban mindannyian egyetértünk. De aki kitalálta ,h ne lehessen nyelvet váltani az volt egy barom. Amiatt a BISes marketinges pali miatt ( meg Tempi miatt természetesen ) alakult ki ez az egész cirkusz.
    Mert ha a kettőtök vitáját veszem alapul ( Autómosós történet ) ,h mekkora jelentősége van ennek az egésznek, ebből a megvilágításból a legnyilvánvalóbb.
    Mert ha állitható lenne:
    - 8.ezer pénz korrekt ár, még magyarul IS tud ? Szuper !
    Szarul ? Kia f..szt ! LÖKHÁRITÓ ALJA
    De mert BISék letiltották:
    - 8 ropiért nem müxik az EGYETLEN kommunikációs felület !
    Na ez már PROBLÉMA. SZÉLVÉDŐ KÖZEPE
    Én személy szerint értékelem a fordító gesztusát, h magyarázatot adott a történtekre, mert nem lett volna kötelező. Ezekután valóban nem lett volna muszáj meghempergetni szurokban és tollban.
    Nem kivánom feléleszteni a kihúnyoban lévő parazsat, csak pont kimaradtam ebből a haszontalan ,de annál izgalmasabb vitából.