35049
  • Charlie007
    #17654
    ket oka van.
    Igy is optimalizalatlan ez a game, ne terheljuk feleslegesen.
    De a fo oka, hogy ha erdoben mesz nehany szogbol olyan sotet csinal az arnyek, hogy meg az orrod elott levo fat sem latod, de a 10-20 meterre lemaradt tarsadbol mar semmit nem latsz, vakk sotetseg.
  • [NST]Cifu
    #17653
    A játék egyértelműen CPU igényes, meghúztam a Wolfdale-t, és hopsz, máris élvezhetőbb lett a Vörös Aratás.

    Össze akartam hozni én is egy giga-csatát, de sajnos a superAI eszi a gépet, de durván.
  • Solt
    #17652
    Hmmm... ez egyre érdekesebb! :D Árnyékokat miért nem használsz?
  • Charlie007
    #17651
    opsz terepet atlagoson hagytam, na azt meg megnezem
  • Charlie007
    #17650
    Vagy is lekapcsoltam minden tuningot
  • Charlie007
    #17649
    Lol hat ez az eredmeny engem is meglepett:))
    Romma huzott videjo es proci kikapcsolasa utan kemeny 2fps-t csokkenes tortent:)
    Na asszem felrantok egy vistat megnezem en ezt ott is.
    kep
  • Solt
    #17648
    Nem harapnak... ehhez a géphez Vista 64 bit, de nyugodtan felteheted a Win7-t is... szinte csak jókat hallani róla...

    ( válasz erre ) ;)
  • Charlie007
    #17647
    Felek a 64 bites oprendszerektol, de ha man 64 bit xp vagy vista, win7 nem erdekel, mig nincs kint hivatalosan
  • priluki
    #17646
    ja ok már látom :)
  • priluki
    #17645
    Ez mlyen felbontás? látom ugyanolyan a karink:)
  • DrRadon
    #17644
    A kedvünkért megtennéd, hogy megnéznéd az FPS-t gyári órajelen is? Kiváncsi lennék akkor mennyi lenne az érték.
  • Solt
    #17643
    Összesen 5GB memóriával 32 bites rendszer? Háááát... te tudod! :D

    Ezzel megkaptam az utolsó lökést a Q9550 felé... köszi a képeket! ;)
  • Charlie007
    #17642
    32bites XPsp3
    azert azt tegyuk hozza, hogy ezen a procin van egy 47%os tulhajtas, ha nem huznam nem menne igy.
    itt a beallitasrol egy kep+ a hatterben harc, fust, robbanas
    kep
  • Solt
    #17641
    Ez az 5km látótáv, és 200% 3d? Ha igen, akkor durva a különbség... nekem normalon, 2km látótávval van itt 20 fps-m. ( [email protected] + 4870 ) Milyen op rendszer?
  • Charlie007
    #17640
    kép
  • Charlie007
    #17639
    Elsimitast a Documents and Settings\"felhasznaloneved"\Dokumentumok\ArmA 2\ArmA2.cfg
    FSAA=0; 2vagy4 et enged, de arra keszulj fel, ha bekapcsolod szetesik a garfika es allandoan alapertelmezett es ujra beconfigolas var.
    Legalab is nalam ezt csinalja
  • Solt
    #17638
    Ide
  • Charlie007
    #17637
    A képfeltöltés.hu-ról nem engedélyezett a fórumba képeket linkelni.
    nesze neked, hova lehet meg feltolteni?:)
  • DOGMAN
    #17636
    Linkként beteheted a képet, mi majd kattyintunk rá egyet.
  • Charlie007
    #17635
    Ujrainditottam.
    Hat ez moka.
    Ide csak 20kbyt-os kepet tolthetek, a kepfeltoltesrol meg nem enged linkelni, eljen az uzlet legyek gondolom vip tag jo pizert:)
  • Solt
    #17634
    Tényleg? :D Lehet, hogy ezért kértem, hogy csináljon tesztet? :D

    No igen, újraindítás egyébként tényleg nem árt...
  • DrRadon
    #17633
    Az a baj, ha nem csak a magyar nyelv lett volna benne, akkor nem 8000-be került volna, hanem annyiba amennyiért az angol változatot árulják. Bár szerintem nem sokan rendeltek volna pl. a németek magyarországról, hogy megspóroljanak kb 4000 forintnyi eurót :)
  • Solt
    #17632
    Még nem... nincs időm sajna... :S Ha meglesz azonnal közlöm... :)
  • DOGMAN
    #17631
    rédiónkénti = régiónkénti
  • DOGMAN
    #17630
    A különböző megjelenési időpontok, és a rédiónkénti honosítás/támogatás miatt nincs az elején nyelvválasztási lehetőség, és nem azért mert csak.. :D
  • a.carkey
    #17629
    A fordítás részhez csak annyit, hogy ha ti is éreztétek, hogy hoppá, nem lesz a legjobb, nem megfelelő, nem volt elég az az anyag, amiből dolgoztunk, akkor legalább azt verhettétek volna át a cégen, hogy alapból választható legyen az összes nyelv, ami a nyelvi fájlokban benne van, NE CSAK A MAGYAR, mert így, ennyi idő alatt, látatlanban, ez nekünk blama lehet!

    Ha ez meglett volna, kevesen fanyalogtak volna a fordítás hiányosságaiért. Nem tudom mibe került volna, de gondolom egy jobbra-balra nyílat kellett volna még a cégnek betennie.
  • KAZJ
    #17628
    Sziasztok! Nekem az élsimitást nem lehet állítani. Ez miért van?
  • DrRadon
    #17627
    Igen ám, de négymagosa van! Azért kellene tudni, hogy újraindította-e, mert ha változtatod a grafikai beállításokat, akkor ki is írja, hogy bizonyos beállítások érvényesítéséhez újra kell indítani az ArmA2-t.
  • kelemenlajos
    #17626
    Solt, toltál már win7 tesztet?
    Kíváncsi lennék rá, mert szombattól szabadságon vagyok, és fel kellene készülni a világ megmentésére ;)
  • Solt
    #17625
    Innen is látszik, hogy CPU éhes... :)

    Mondjuk durva a beállításod... 3d grafika 200%, és a látótáv 5km... azért ez elég gépgyilkos. Csinálhatnál egy tesztet, hogy a "Vörös aratás" küldetés alatt hány fps-d van... ;) No persze képpel kérem szépen... :)
  • DrRadon
    #17624
    Miután átállítottál mindent, újraindítottad a gémet? Szokott reklamálni a restartért.
  • Charlie007
    #17623
    Erdekes game:)
    Bent allva egy bazison graf 2x elsimitas 1280x1024 arnyek kikapcs minden mas magas, kiveve az utolagos kepfeldogozast, az kicsi.
    Latotavolsag 5000, 3d grafik 200%.
    igy 25-29fps kozott ugral.

    Minden kicsi vagy kikapcsolva, graf 800x600, 3d grafika 320x240 latotavolsag nulla es igy 29 fps ugyan abban a bazisba:))
  • Charlie007
    #17622
    Koszi.
    Meg nem hasznaltam ilyen progit, csekkolom.
    Udv
    Charlie
  • DOGMAN
    #17621
    arma1-ben is lehetett game közben állítani, ott ahol arma2-ben most csak egy nyelv mező van a menüben ott majd egy lenyíló menü lesz.

    "Az FPS-t, hogy iratjatok ki a jatekban?"
    én spec. Fraps-el
  • Looserke
    #17620
    fraps progi?
  • Charlie007
    #17619
    Hi.
    Egy lama kerdes. Az FPS-t, hogy iratjatok ki a jatekban?
    En azt vettem eszre, hogy ez a game sokkal proci fuggobb mint vga.
    No meg meg mindig kepes osszebaxni a garfikot, beallitom nyomom vele es kov inditasnal megint pixeles a grafik.
    Ilyenkol meg kel nyomni a default beallitast es ujra beconfigolnom.
    Tudja valaki erre a maegoldast?
    Udv
    Charlie
  • n003
    #17618
    remélem hogy azt akkor már magában a játékban lehet majd megtenni és nem kell reinstall :D

    hmm felraktam a 02-t és multiban az összes épület az oldaláradölt :O valaki találkozott már ezzel?
  • Looserke
    #17617
    nekem elvileg ma hozza a gyorsposta... :)
  • [NST]Cifu
    #17616
    Negatív. Tegnap este a Razor Two-t nyomtuk co-op kampányban, szinte nem volt olyan, hogy egy lövéstől meghalt valaki. Olyan viszont több is, hogy eltaláltak, és utána elsősegélyre volt szükség.
  • DOGMAN
    #17615
    Holnap vagy holnapután megjön az eredeti arma2-őm, még aznap csinálok egy friss 1.02-es angolosítást magyar kulcshoz. De higgyétek el még egy-két peccs és lehet majd nyelvet váltani.